VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Návštěva

Návštěva

Jedno víkendové odpoledne manželka odjela za rodiči a já zůstal sám doma. Později se měl zastavit můj kámoš Petr se svou přítelkyní Ivou. Docela jsem se na ně těšil, teda spíš na ni, protože ona byla moc pěkná. Často jsem si ji představoval při sexu s manželkou, že to dělám s ní a taky, když jsem si honil. Byla to šikovná blondýnka s delšími vlasy, tak po ramena. Byla menší hubené postavy s prsy číslo tři. No prostě snad sen každého chlapa. Už jen při představě, že tu bude sedět, tak se mi můj ocas začal stavět. Zaplašil jsem všechny hříšné myšlenky a šel nachystat nějaké jednohubky a drobné pohoštění.

Přišli přesně ve dvě hodiny, tak jak slíbili. Usadili jsme se v obýváku, já nalil víno a klábosili jsme. Asi po dvou hodinách už jsme měli něco vypito a nálada byla veselá.

„Co tady děláš, tak sám bez manželky,“ zeptal se mě najednou Petr. Nevěděl jsem co na to odpovědět a tak jsem vesele odpověděl:

„Honím si ocas,“ a začal jsem se smát.

„To mě zajímá,“ hned se zapojila Iva.

„Chceš to snad vidět?“ popíchnul ji Petr.

„Proč ne!“ hned mu odpověděla. Petr se začal smát a hned se na mě obrátil.

„Máš si ho vytáhnout a ukázat jí to!“ Začal jsem se smát.

„Já s tím nemám problém,“ řekl jsem, stoupnul si a začal stahovat kalhoty. Dělal jsem to jen ze srandy s tím, že mě zastaví, ale oni se k tomu neměli a jen se na mě tak koukali. Tak jsem přestal a sednul jsem si.

„Radši ne!“ řekl jsem.

„Srabe!“ řekl mi Petr a znovu se smál.

„Tak si ho vytáhni ty a hoň si ho ty!“ vyzval jsem ho.

„Klidně!“ Petr neváhal. Stoupnul si. Rozepnul kalhoty a stáhl je na zem i s boxerkami. Sedl si na sedačku a vzal si do ruky povadlý ocas. Začal si přetahovat kůžičku přes žalud a jeho ocas se pomalinku stavěl do pozoru. Němě jsem se na něj koukal. Iva se na Petra taky koukala a jen na sucho polykala. Bylo na ní vidět, že ji pohled na Petrova ptáka vzrušuje.

„To se nám to nějak zvrhává,“ poznamenal jsem.

„A ty ho nevytáhneš?“ zeptala se mě Iva. Tentokrát jsem neváhal. Usmál jsem se na Ivu a stáhnul jsem si kraťasy a už jsem seděl v křesle a držel svého ptáka v ruce. Iva si mě pozorně prohlédla a zhodnotila pohledem můj ocas, který byl o něco větší než Petrův. Párkrát jsem si po něm přejel a můj ocas byl hned pěkně tuhý a připravený. Docela se mi líbilo, že se na mě dívá.

Petr si svůj ocas už přejížděl docela rychle, když se k němu Iva přisunula a sama jeho ocas chytila. Petr se na ni podíval a pak sklouznul pohledem do svého rozkroku. Iva držela jeho ocas pevně v ruce a palcem přejížděla po špičce žaludu a roztírala po něm šťávičku. Pak se k němu sklonila a jazykem mu oblízla celý žalud. Objala jej rty a rukou mu ptáka honila. Druhou rukou masírovala jeho kulky. Petr zavzdychal a sledoval Ivu, jak se věnuje jeho ocasu.

Vzrušeně jsem je oba dva pozoroval a přál jsem si být na Petrově místě, což se mi mělo za malou chvilku splnit. Můj kolík už byl maximálně napnutý a já si ho docela rychle honil. Přejížděl jsem si prsty po žaludu a mačkal si ho.

Petr zajel rukou do jejího výstřihu a těžkal prso. Bylo vidět, že zajel i pod podprsenku a věnoval se bradavce. Iva lehce zavzdychala. Petr se chvilku věnoval prsům a pak chytil oběma rukama její hlavu a zasunul svůj ocas do pusy. Pomalinku přirážel do pusy a vzdychal. Iva držela v dlani jeho kulky. Chvilku takhle přirážel do pusy a pak ho vytáhnul. Podíval se na mě a zeptal se:

„Davidovi ho kouřit nebudeš?“ Iva se na mě podívala a stoupla si. Oddělala stůl, který jí překážel a klekla si přede mě. Vzrušením jsem ani nemohl promluvit. Byla to po dlouhé době jiná žena než manželka. Vzala mi ho do ruky a jazykem objela celý žalud. Slízla mou kapičku šťávičky na žaludu a rty se na něj přisála. Sála mi žalud a rukou jezdila po ocasu nahoru a dolů. Podíval jsem se na Petra, který seděl a pozoroval svou přítelkyni, jak mi kouří péro.

Iva jej na chvilku vytáhla z pusy a rychle mi ho honila. Ruka jí klouzala po mém ocasu nahoru a dolů. Iva se na mě dívala a usmála se, když viděla, jak moc mi to dělá dobře. Znovu se mi na něj přisála a její ruku nahradili rty, které obepínaly můj kolík a jezdili po něm nahoru dolů.

To už nevydržel Petr a kleknul si za Ivu na zem. Sklonil se k ní a chytil ji za prsa. Pořádně je zmáčkl a promasíroval. Iva se po něm po očku mrkla. Petr ji obejmul kolem zadečku a rozepnu její kalhoty a stáhnul jí je ke kolenům. Viděl jsem Ivy krásný zadeček. Měla na sobě černá krajkovaná tanga. Petr zajel rukou mezi stehna a přes proužek látky pohladil kundičku. Viděl jsem, jak Iva přivřela oči a dál kouřila můj kolík. Petr dlaní dál jezdil po její kundičce a pak její tanga stáhl taky ke kolenům. Znovu celou dlaní pohladil kundičku a Iva už tentokráte nahlas zavzdychala.

„Je mokrá?“ nedalo mi a zeptal jsem se.

„Krásně,“ odpověděl mi Petr a Iva se po mě po očku mrkla. Petr se k ní sklonil a jazykem přejel po kundičce. Iva slastně vzdychala a Petr jazykem projížděl kundičku. Roztahoval si rukama zadeček, jeho jazyk kmital po kundičce. Netrvalo to ale dlouho a Petr si za ni kleknul a nasadil ocas na štěrbinku. Podle pohybu ruky jsem poznal, že žaludem projíždí Ivě mezi pysky. Pak najednou zatlačil a na kousíček jej zasunul. Zase jej vytáhnul a znovu ho zasunul, ale tentokrát už úplně nadoraz. Pak chytil zadeček a začal pomalinku přirážet. Vychutnával si mokrou štěrbinku a koukal se na svůj ocas, jak je nádherně mokrý.

Iva chvilku přestala kouřit můj ocas a jen po něm jezdila rukou nahoru dolů a přetahovala mi kůžičku přes žalud. Lehce vzdychala a sama přirážela k Petrovu ocasu. Jeho stehna pleskaly o zadek. Neodolal jsem už ani já a natáhnul jsem se a zajel jsem rukou Ivě do výstřihu. Nejdřív jsem potěžkal velké prso, které měla podstatně větší než moje žena. Pořádně jsem jedno prso pomačkal. Vklouzl jsem rukou pod podprsenku a hned jsem prsty zpracovával tuhou velkou bradavku. Iva vzdychala, jak do ní Petr přirážel a snažila se mi kouřit ocas. Sem tam mizel v pusince a jazykem dráždila špičku a zase ho chvilku jen honila.

Byla to nádhera! Sledoval jsem Ivu, jak se věnuje mému ocasu i jak ji Petr šuká. Všichni jsme vzdychali slastí. Chytil jsem její tričko a chtěl jsem jí ho přetáhnout přes hlavu. Iva mi pomohla a natáhla ruce směrem ke mně a já jí ho svlékl. Dál se věnovala mému ocasu. Petr se natáhl a rozepnul jí na zádech podprsenku. Iva se trošku narovnala. Petr vyklouznul z jeskyňky. Ona si stáhla podprsenku z ramen a ukázala mi svoje prsa s velkými tuhými světlými bradavkami a poprvé jsem zahlédnul i její kundičku, která byla vyholená a jen s proužkem světle hnědých chloupků. Iva si chytila svá prsa a pořádně si je zmáčkla. Prsty si dráždila bradavky. Jen chvilku se mi takto ukazovala a pak se začala zase věnovat mému kolíku. Petr se na mě podíval a řekl Ivě:

„Ukaž Davidovi, jak umíš šukat!“ Iva se na mě podívala a stoupla si. Sundala si kalhoty i s kalhotkami co měla u kolen. Stála přede mnou celá nahá. Byla opravdu kus. Kundičku měla krásně upravenou a tenký proužek světlých chloupků přímo vybízel k polaskání. A její prsa škoda mluvit. Na to jak byla velká, tak byla krásně pevná.

Zvedla mě za ruku a posadila mě na taburetku. Petr si sedl do křesla a díval se na nás. Iva se rozkročila nad mými stehny. Trošku si přede mnou pohrála s kundičkou. Prsty si přejela po celé délce kundičky. Zasunula si je do své jeskyňky a zase je vytáhla. Přejela mi s nimi po rtech a já ucítil nádhernou vůni jejích šťáv. Iva mi zasunula prst do pusy a já slízal všechnu šťávu z prstu. Sám jsem rukou zajel mezi nohy a celou dlaní jsem stiskl kundičku. Byla nádherně mokrá. Prstem jsem projel mezi pysky a zasunul ho dovnitř. Iva se na něm sama zavrtěla a já se rty přisál k prsu. Vzal jsem mezi rty bradavku a jazykem jsem o ni brnkal. Sál jsem ji a líbal celé prso.

Iva vytáhla mou ruku z rozkroku a jednou rukou chytila můj ocas a nasměrovala si ho do štěrbinky. Na žaludu jsem cítil její horkou a mokrou kundičku. Iva si na něj pomalinku dosedla. Cítil jsem, jak mi kundička obepíná ocas.To už seděla na mých stehnech a celý ocas byl uvnitř jeskyňky. Pomalinku se na něm začala pohybovat. Chytil jsem obě prsa a věnoval jsem se bradavkám. Žmoulal jsem je mezi prsty a sledoval jsem ocas, po kterém klouzala kundička.

Petr se na nás dva díval a v ruce držel svůj kolík. Iva se po něm podívala a Petr ji povzbudil:

„Pořádně ho ošukej. Ukaž mu jak to umíš!“ Iva se nedala moc pobízet a pomalinku zrychlovala. Držel jsem ji za prsa a mačkal jsem bradavky. Jednou rukou jsem zajel do rozkroku a lehce jsem dráždil poštěváček. Kundička jí nádherně mlaskala a já cítil, že prostě tuhle rozkoš dlouho nevydržím. Chytil jsem ji za boky a vycházel jsem jí vstříc. Zarážel jsem ocas hluboko do kundičky.

„Už to dlouho nevydržím,“ vyhrknul jsem na Ivu a ta ještě přidala. Hekal jsem jak raněný tygr. Skoro jsem křičel, ale Iva taky. Cítil jsem, jak to na mě přichází.

„Už to budeeee...,“ vykřikl jsem. Iva ze mě hned seskočila a klekla si přede mě. Rukou chytila můj ocas a honila ho. Jazykem mi objížděla žalud a čekala na můj výstřik, který přišel téměř okamžitě. První dávka spermatu skončila na její tváři a další už končily v pusince. S chutí olízala celý žalud a ještě prsty setřela mé semeno z tváře a dala si ho do pusy. Zhluboka jsem oddechoval a seděl na taburetce, když se zvedl Petr.

„Uhni,“ řekl mi a zvednul Ivu a posadil ji na taburetku. Zvednul její nohy do vzduchu, až Iva přepadla a musela se podepřít rukama o zem. Petr si vlezl mezi její nohy a hned zarazil ocas až po kořen do kundičky. Iva vyhekla a Petr do ní začal bušit. Ivě lítaly prsa nahoru a dolů a já se na to nevydržel dívat dlouho. Klekl jsem si vedle nich a zajel jsem Ivě rukou do rozkroku. Masíroval jsem prsty její poštěváček. Kundička byla nádherně mokrá a Petr přirážel jako smyslů zbavený. Jeho ocas klouzal to mokrou dírkou a pořádně ji roztahoval.

„Dělej, šukej mě!“ povzbuzovala Petra a ten ještě zrychlil svoje tempo. „Aach…,aach…,“ křičela Iva, když to na ni přišlo. Sevřela nohama Petra, který ji nepřestával šukat a její kundička se stahovala v křečích. Petr najednou vytáhnul ocas. Já jsem mu uhnul rukou a on se vystříkal na bříško a kundičku. Oba dva se sesunuli na zem stejně jako já a všichni jsme oddechovali.

„Tohle byla ta nejlepší návštěva, jakou jsem kdy zažil,“ řekl jsem.

„To naše taky,“ dodala Iva.

„Asi budeme chodit častěji,“ začal se smát Petr a mrkl na mě.

„No to budete vítáni!“ řekl jsem a všichni jsme se začali upřímně smát.

Žádné komentáře