VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Holka z autobusu

Stalo se to jednoho dne, když jsem se vracel z práce domů. Nasedl jsem do místní autobusové linky a měl jsem být za necelou hodinku doma. Autobus byl jako obyčejně docela narvaný a já měl tentokrát štěstí, že si vedle mě sedla dívčina z místního gymnázia. Bylo jí osmnáct a byla pěkná. Tedy alespoň pro mě. Její dlouhé rezavé vlasy a pihy z ní dělaly velice zajímavou dívku. Postavu měla přímo ideální. Jak jinak v takovém věku. Zadeček krásný a pevný. Prsa nebyla ani velká, ale ani malá. Prostě ideální.

Neviděl jsem ji poprvé. Jezdila autobusem skoro pravidelně už tři roky a já se na ni pokaždé se zalíbením díval. Bylo to ale poprvé, kdy si sedla vedle mě a já se jí tak mohl i dotknout. Naše stehna a nohy se zlehka dotýkaly a já cítil příjemné vzrušení. Po očku jsem se podíval vedle sebe a naskytl se mi úžasný pohled. V jejím velkém výstřihu jsem mohl vidět lem podprsenky na pevném prsu. Dlouhou chvíli jsem nemohl odtrhnout pohled a ona si toho musela určitě všimnout. Raději jsem na chvilku odvrátil pohled jinam.

Posledni komentare
26.11.2008 17:46:38: tyjo úplně tý katce závidim..musel to být užasný sex..hezkýsmiley${1}
26.11.2008 12:47:10: fakt pěkný, vzrušující...
15.08.2008 14:50:30: akojky Pavlínkosmiley${1}
10.04.2008 16:20:51: smileySodoma gomora kam jsem to vlezla?smiley.Hledala jsem trochu inspirace na své stránky http://pavlin...