VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Hanka

Hanka

Jednoho krásného odpoledne jsem po cestě z práce jel nakoupit do obchodního domu u autobusového nádraží. Sehnal jsem všechno, co jsem chtěl a vezl to do auta. Po cestě k autu jsem zahlédl pěknou holku. Byla o něco menší než já, hubené postavy, dlouhé světle hnědé vlasy a to hlavní, co mě upoutalo, byly její velká prsa, odhadem tak čtyřky.

Chvilku jsem si ji prohlížel, když jsem nakládal věci do auta a poznal jsem, že to je holka ze stejné vesnice jak já. Byla asi tak o deset let mladší než já, což znamenalo, že jí bylo tak 19, ale neznali jsme se. Jen od vidění! I ona se po mě podívala a asi mě i poznala stejně jako já ji. Určitě čekala na autobus, ale já si uvědomil, že autobus už jel a že další jede až za tři hodiny. Tak mě napadlo, že jí řeknu, jestli nechce svézt. Zabouchnul jsem auto a šel jsem k ní.

 

„Ahoj,“ pozdravil jsem.

„Ahoj,“ odpověděla a koukla na mě. 

„Čekáš na autobus nebo na někoho jiného?“ zeptal jsem se.

„No na autobus. Bohužel mi ujel!“

„Tak to je docela smůla, když další jede až za tři hodiny,“ usmál jsem se a mrknul jsem na ni.

„No to je,“ smutně se usmála ona.

„Tak pojeď se mnou autem, jestli se nebojíš.“

„Fakt mě vezmeš? To jsem ráda!“ řekla a hned zvedala svou tašku a oba dva jsem došli k autu. Tašku jsem jí dal do kufru a sedli jsme si. Nastartoval jsem a jeli jsme.

„Ty jsi moje záchrana. Jinak bych tu tvrdla ještě dlouho,“ usmála se na mě.

„Přece tě tu nenechám stát, když vím, že jsi od nás. My se vlastně neznáme, že? Já jsem Pavel!“ řekl jsem a podal jí ruku.

„Hana,“ a podala mi taky ruku. Pevně jsem ji stiskl a zase pustil a věnoval se řízení.

„Jak jsi myslel to, jestli se nebojím?“ zeptala se hned.

„No, jako jestli nemáš strach, že se s tebou někde vybourám,“ odpověděl jsem jí.

„Aha! Já to myslela jinak,“ a usmála se. Mrkl jsem se po ní a ona po mně.

„A jak jsi to myslela ty?“ zeptal jsem se hned.

„Hm! Jako že jestli nemám strach z tebe!“

„Hrůzu snad nenaháním, ne?“

„Ne, tak jsem to nemyslela.“

„Ty jsi to myslela takhle, že?“ řekl jsem a položil jsem ruku na její stehno. Lehce jsem ji pohladil a zase jsem dal ruku pryč. Usmála se na mě.

„Přesně takhle, ale to bys musel šáhnout výš!“ a mrkla na mě. Byl jsem muž činu a moje ruka zase ležela na jejím stehně a sunula se výš. Usmála se na mě a já sunul ruku ještě výš.Cítil jsem, jak se Hanka pohnula. Všiml jsem si, že dala nohy trošku dál od sebe.

„Ty ale nevypadáš, že by ses bála,“ poznamenal jsem a podíval jsem se na ni. Jen zakroutila hlavou a chytla si rukou lem sukýnky a vyhrnovala ji výš. Objevovalo se bílé stehno a já na něj zase položil ruku. Dlaní jsem jel zase výš a výš, až jsem byl u lemu bílých kalhotek. Mé srdce se rozbušilo vzrušením a já se ani pořádně nevěnoval řízení. Prsty jsem pohladil kundičku přes kalhotky. Podívala se po mě a já po ní.

„Nezastavíme raději někde?“ zeptala se, když jsem lehce přejel do protisměru.

„Hm! To by jsme mohli,“ řekl jsem a odbočil jsem na nejbližší polní cestu. Zajel jsem kousek do  lesa a zastavil. Odepnul jsem si pás a podíval jsem se na ni. I ona si odepnula pás a nebylo potřeba slov. Oba dva jsme věděli, co chceme a toužili jsme po tom. Naklonil jsem se k Hance a ona ke mě. Naše rty se potkaly. Rukou jsem vjel do dlouhých vlasů a jazykem vklouznul do její pusinky. Potkal se tam s jejím. Vzájemně jsme se ochutnávali a druhá moje ruka hned chytila prso. Bylo nádherně velké a pevné Zajel jsem pod halenku a držel jsem prso jen v podprsence. Nahmatal jsem přes podprsenku tuhnoucí bradavku a laskal jsem ji mezi prsty.

Ona rukou jela po mém stehně nahoru a vyhrnovala volné bermudy. Najednou jsem ucítil její ruku, jak drží celý kolík i s koulemi a jak mi tvrdne. Začali jsme se ještě vášnivěji líbat. Rukou jsem vyhrnul podprsenku. Bradavku měla krásně velkou a tuhou. Vyhrnul jsem jí tričko a sklonil se k prsu. Jazykem jsem objel bradavku a rty jsem se k ní přisál. Brnkal jsem o ni jazykem a rukou jsem mačkal celé prso. Hanka se na mě dívala a hladila mě po zádech. Věnoval jsem se oběma prsům. Byly prostě nádherné a já neodolal. Byla to fantazie si s nimi hrát. 

Jednou rukou jsem vklouznul i mezi stehna. Sukýnku měla stále vyhrnutou a tak jsem hned držel kundičku přes kalhotky v ruce. Prsty jsem přejížděl po celé délce a cítil jsem pysky i to, že je trošku vlhká. Odhrnul jsem proužek kalhotek a přejel prstem po štěrbince, která byla opravdu krásně vlhká. Jel jsem nahoru až k poštěváčku a trošku jsem na něm prstem zakroužil. Hanka se prohnula a přitiskla svá prsa k mým rtům. Lehce zavzdychala.

„Počkej chvilku,“ řekla, „já si chci s tebou taky pohrát,“ a odstrčila mě od sebe. Přetáhla si tričko přes hlavu a sundala si podprsenku. Následoval jsem její vzor a stáhl si ho také.

„Ukaž mi ho prosím!“ řekla Hanka. Posunul jsem svou sedačku co nejdál dozadu a stáhl si bermudy i s boxerkami. Ocas mi už pěkně stál a Hanka jej hned chytla jednou rukou. Pevně jej stiskla. Ohnula se k němu. Přetáhla mi kůžičku přes žalud a hned jsem na něm cítil jazyk. Jezdila jazykem po žaludu a rukou mi ho lehce honila. Díval jsem se na ni. Rukou jsem ji hladil ve vlasech. Cítil jsem, jak ho vzala mezi rty. Jak se po něm posouvala níž a dávala si ho do pusinky. Vzdychal jsem slastí. Cítil jsem na své ocasu horkou pusinku, něžné zoubky a jazýček. Byla to nádhera. Jezdila mi po něm rty a sála ho. V dlani měla můj pytlík.

Jednou rukou jsem chytil prso. Prsty jsem hladil bradavku a něžně ji mačkal. Oba dva jsme vzdychali, ale já více. Kolík jsem měl celý mokrý od slin. Nevydržel jsem to a chytil jsem pevně její hlavu. Sám jsem začal přirážet do pusinky. Hanka držela a já zasouval svůj ocas docela hluboko. Zrychloval jsem a pak jsem najednou přestal a vytáhl ho ven. Hanka oddechovala, protože se mohla hned lépe nadechnout.

„Ještě mi to dělej do pusy,“ řekla mi a já ho do ní hned strčil znovu. Začal jsem rychle přirážet. Vzdychal jsem slastí. Zasouval jsem ocas do pusinky, co nejvíce to šlo. Bylo vidět, že i Hance se to náramně líbí. Držel jsem ji za hlavu a můj ocas klouzal její mokrou pusou. Vytáhnul jsem ho a ze rtů jí ukápla slina na má stehna. Hanka rychle dýchala nejen vzrušením, ale i aby se pořádně nadechla, než jí zase ucpu pusu. Nechal jsem ji chvilku to rozdýchat a hned jsem jí ho zase vrazil do pusy. Ona ho poctivě celý polykala a když jsem jí sám nedržel hlavu a nepřirážel, tak po něm sama jezdila rty. Po tomhle krásném kouření jsem dostal chuť na její kundičku.

„Ukaž mi kundičku, chci ji ochutnat!“ Hanka neváhala ani chvilku. 

„Ale už jsem se pár dní neholila,“ řekla mi.

„To nevadí,“ toužebně jsem jí odpověděl. Pomohl jsem jí posunout sedačku a sklopil jsem ji co to šlo. Ona si stáhla kalhotky a roztáhla nohy. Bylo vidět, že si svou kundičku celou holí, ale teď na ní měla tak čtyřmilimetrové tmavé chloupky. Byla to prostě krása se na to koukat. Dal jsem si její nohu na rameno a jazykem jsem klouzal po stehně až ke kundičce. Cítil jsem tu nádhernou vůni a hned jsem ji projel od zadečku až k poštěváčku. Byla plná šťávičky. Hanka zavzdychala. Chvilku jsem jazykem zpracovával naběhlý poštěváček a prsty jsem hladil mokrou štěrbinku. Pořádně jsem si kundičku roztáhl a zajel jsem jazykem co nejhlouběji. Hanka zavzdychala a přitlačila se ještě více na můj jazyk. Chvilku jsem jí zajížděl do štěrbinky jazykem a lízal jsem všechnu šťávu.

Pak jsem se zase začal jazykem věnovat poštěváčku a do štěrbinky jsem pomalinku vsouval prst. Začal jsem s ním jezdit dovnitř a ven. Sál jsem poštěváček a jazykem jsem ho masíroval. Do jeskyňky jsem vsunul i druhý prst a pěkně jsem jezdil uvnitř. Hanka vzdychala a zvednutá na loktech sledovala, jak se věnuji její mušličce. Podíval jsem se na ni a v očích jsem viděl strašnou touhu. 

Oběma rukama jsem začal zpracovávat kundičku. Jednou rukou jsem si roztáhnul pysky a prsty druhé ruky jsem projížděl štěrbinkou. Sem tam jsem prsty promasíroval poštěváček. Hanka vzdychala slastí a já jsem stále zrychloval.

„Chceš udělat rukou?“ zeptal jsem. Hanka pokývala hlavou a pak ještě dodala.

„Ale pak si ještě zašukáme!“ Usmál jsem se na ni. Pořádně jsem začal projíždět kundičku. Zasouval jsem prsty, co nejhlouběji to šlo a stále jsem zrychloval. Hanka se sama nadzvedávala a vycházela mi vstříc. Kundička jí nádherně mlaskala. Prsty druhé ruky jsem dráždil poštěváček. Její vzdychání přidávalo na hlasitosti a zrychlovalo se.

„Dělej...., už budu!“ povzbuzovala mě a já jsem ještě zrychlil. Za chvilku se Hanka prohnula a já jsem na prstech cítil jednotlivé stahy kundičky. Mrkl jsem na ni a ona se na mě jen podívala a oddechovala. Pohladil jsem si svůj ocas, na což se ona hned posadila a vzala si ho do ruky. Ještě celá zadýchaná mi ho začala honit. Jednou rukou masírovala pytlík a druhou mi honila tvrdou kládu. Sem tam se sklonila a olízla mou šťávičku.

„Já tě chci šukat!“ řekl jsem jí.

„Pojď,“ odpověděla mi a klekla si na sedačku a předklonila se. Stoupl jsem si za ni a už jsem jí ho cpal do mušličky. Skoro jsem ležel na jejích zádech, ale můj ocas už byl v kundičce. Pomalinku jsem ji začal projíždět. Byla krásně mokrá z předchozího orgasmu. Oba dva jsme začali vzdychat. Přirážel jsem a Hanka mi vycházela vstříc, co nám dovoloval malý prostor auta. Moje koule pleskaly o kundičku. Hanka si sama jednou rukou dráždila poštěváček. Sem tam chytila mé koule a mačkala mi je. Já jsem rukama držel její prsa a mezi prsty jsem mačkal bradavky. Po chvilce jsem vytáhnul ocas ven.

„Sedni si! Chci na tebe vidět!“ řekl jsem jí a Hanka se hned otočila. Sedla si na sedačku s nohama doširoka roztaženýma kolem mě. Položila si je na palubní desku a rukou si hrála s kundičkou. Kleknul jsem si na podlahu. 

„Líbí se ti moje mokrá kundička?“ zeptala se. Jen jsem kývnul hlavou a už jsem přikládal žalud na štěrbinku. Sama si ho nasměrovala a já ho zarazil prudce dovnitř. Hanka vyhekla. Pomalinku jsem ho vytahoval a díval jsem se na něj, jak je krásně mokrý od šťáv. Nabral jsem šťávičku z kundičky na prsty a dal jsem jí je do pusinky. Poctivě je celé olízala.

„Chutná ti?“ zeptal jsem se.

„Chutná! Dělej, šukej mě! Chci postříkat kundičku!“ řekla mi a já se nenechal dál pobízet. Chytil jsem ji za boky a tvrdě jsem začal přirážet do mokré kundičky. Ona si sama dráždila poštěváček a oba dva jsme nahlas hekali. Sem tam jsem chytil její prsa, která lítala v rytmu mých přírazů.

„Šukej mě....., děleeeeej…., užžž......, zaseeeee…., buduuuu.....,“ povzbuzovala mě a já už taky cítil, že to na mě přichází. Ještě párkrát jsem přirazil a Hanka vykřikla. Cítil jsem, jak se jí kundička stahuje kolem ocasu. To mě dodělalo! Rychle jsem ho vytáhl a chytil rukou. Mohutně jsem vystříkl. Proud semene přelítl přes kundičku až na bříško. Další výstřiky už skončily na kundičce. Vykřikoval jsem slastí stejně jako Hanka. Byl to nádherný pocit, takhle úžasně se vystříkat. Hanka si nabrala na prst moje sperma a ochutnala ho.

„Chutnáš skvěle,“ řekla a usmála se na mě, „příště mi to musíš nastříkat do pusy!“

„Tak až tě povezu příště, jo?“ Usmáli jsme se oba dva na sebe. Pomohl jsem Hance s utíráním a oblékli jsme se. Takovou cestu domů z práce bych si nechal líbit vždy.

Poslední komentáře
27.05.2011 20:43:05: Můžu se tě zeptat odkud jsi, ten popis mi připomíná jednu holku. Odepiš dík
20.12.2008 16:14:05: Děkuji za pochvalu!Každá pochvala potěší smiley${1}
17.12.2008 15:44:42: píšeš fkat dobře...