VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Eva

Eva

            Jedno pěkné sobotní odpoledne jsem vzal našeho kokršpaněla na procházku. Vydal jsem se do nedalekého lesíka a psa pustil na volno. Najednou jsem v dálce uviděl pobíhat jezevčíka, který běžel směrem k nám. Z dálky na něj volala nějaká holka, ale pes ji neposlouchal. Zavolal jsem na něj já a on zřejmě ze zvědavosti za mnou přišel. Chytil jsem jej a podržel. Když se blížila jeho panička, tak jsem zjistil, že to je bývalá spolužačka mého bráchy. Jmenovala se Eva. Bylo jí tak dvacet let a byla tedy o dva roky mladší než já.

            Na základní škole se mi nijak zvlášť nelíbila, ne že by nebyla hezká to ne, ale nijak nevybočovala z průměru. Teď, ale bylo znát, že se z ní vyklubala pěkná holka. Dlouhé vlnité vlasy kaštanové barvy měla až pod ramena. Měla pěknou postavu. Její zadeček byl pěkných rozměrů nebyl malý, spíše větší, ale vůbec to nebylo na škodu. Její prsa, alespoň co jsem mohl posoudit přes tričko, tak byla tak akorát do mojí dlaně.

            Pozdravila mě a poděkovala mi za to že jsem jí chytil psa. Usmál jsem se na ni a řekl jí, že to nestálo za řeč. Pustili jsme se do řeči a já se jí zeptal jestli nechce ještě jít na procházku se mnou. Povídali jsme si o základní škole, o bráchovi a o všem možném.

            Nikdy jsem se s ní nebavil. Jen jsme se zdravili a tak jsem ji nemohl blíže poznat. Teď jsem poznával, že je to velice příjemná holka, s kterou se dá vykládat o všem možném. Prohlížel jsem si ji teď podrobněji a poznával, že je opravdu i hezká.

            Naše řeč se stočila i k tomu jestli někoho mám. Popravdě jsem odpověděl, že ne a ona na tom byla stejně. Musel jsem i trošku postěžovat, že mi ani tak nechybí holka jako hlavně sex. Eva kývla na srozuměnou a řekla mě, že je na tom úplně stejně. Odvážně jsem jí tedy navrhnul, že by jsme si mohli vzájemně pomoci a usmál se na ni. Ona mi opětovala úsměv a zeptala se jestli hned teď. Nestačil jsem se divit její odpovědi. Jen jsem chabě přikývnul a přistoupil k ní blíž. Naše rty se nesměle potkaly v lehkém polibku, který postupně přešel ve vášnivý polibek. Naše jazyky se vzájemně proplétaly a já začal hladit Evě přes tričko její prsa. Byla přesně do mojí dlaně. Pěkně pevná a i přes tričko jsem poznal, že její bradavky jsou taky pěkně ztuhlé.

            Naši psi se najednou začali hádat a tak jsme museli přestat. Navrhnul jsem Evě jestli si teda nenajdeme nějaké lepší místo. Z procházek se psem jsem o jednom věděl a tak jsem tam Evu vedl. Měl jsem skoro jistotu, že nás tam nikdo nenajde. Nikdy jsem tam ještě nikoho nepotkal a navíc to nebylo daleko od místa kde jsme byli.

            Během deseti minut jsme dorazili na ono místo. Po cestě jsme rozebírali co to vlastně děláme, ale oba jsme se shodli na tom, že to moc chceme. Uvázali jsme psy ke stromům, aby dali pokoj a hned jsme se na sebe vrhnuli. Opět jsme se začali líbat a  já ji opět hladil její prsa. Ona mi hned oplácela. Cítil jsem její ruku v mém rozkroku. Postupně se mi tam začala dobývat, stejně jako já pod její tričko. Zajel jsem rukou pod něj a ohrnul její podprsenku. Pevně jsem chytil její kozičku a mezi prsty požmoulal bradavku. Eva zavzdychala a já taky, protože ve stejném okamžiku ona vylovila můj napůl postavený ocas z kalhot a pevně jej stiskla. Začala mi ho krásně honit. Řekl jsem jí že to asi dlouho nevydržím, protože jsem si to dlouho nedělal a ona mi odpověděla, že jsme na tom stejně a že to teda nebudeme moc prodlužovat.

            Sama si stáhnula svoje kalhoty i s kalhotkami. Uviděl jsem její kundičku, která byla pěkně udržovaná. Eva si ji holila a nechávala si jen slabý proužek tmavých chloupků nahoře. Teď ji měla, ale přece jen několik dnů neholenou. Rukou jsem po ní hned šáhnul a cítil, že je docela mokrá a že to půjde. Eva se ke mně otočila zadečkem a předklonila se. Rukama se opřela o strom a nastavila mi tak svoji kundičku. Nasadil jsem kolík na vchod do její kundičky a pomalu jej tlačil dovnitř. Šlo to trošičku ztuha. Nejdřív jsem zajel jen žaludem a zase ho vytáhnul ven. Pak jsem zajel o kousek dál a potom už tam byl celý. Pomalu jsem jej jen trošku povytáhnul a zase jsem jej pomalu zasouval. Eva byla sice trochu mokrá, ale i přesto jsem jej celý vytáhnul. Naslinil jsem si ruku a s ní si potřel celý kolík. Když jsem ho tam znovu zasouval, tak už to bylo lepší. Pěkně vklouznul dovnitř. Pomalu jsem začal přirážet do její kundičky. Eva pevně držela a já tak mohl v klidu zasouvat kolík až po kořen. Začal jsem pěkně pomaloučku a vychutnával jsem si každý pohyb v její kundičce.

            Můj dech se zrychloval. Přestože Eva stála pevně opřená o strom, tak jsem rukama držel její zadek a trošku roztahoval její půlky od sebe. Lépe se mi zajíždělo do její pochvičky a hlavně jsem se dostal hlouběji do ní. Po chvilce jsem zarazil svůj kolík až po kořen do její kundičky a nechal jej tam. Rukou jsem  zajel mezi její nohy a našel její poštěváček. Prstem jsem jej chvilku dráždil a Evě to dělalo velmi dobře. Začala docela nahlas vzdychat a tak jsem začal do ní znovu i trochu přirážet a stále jsem dráždil její poštěváček. Eva už sama byla nádherně mokrá. Oba dva jsme nahlas vzdychali. Eva najednou začala doslova vykřikovat a já na svém ocasu cítil, jak se její kundička stahuje kolem mého ocasu. Ještě několikrát jsem lehce přirazil a Eva se od mně odtáhla. Dřepnula si přede mě a celý ocas skončil v její puse. Začala mě sát a já cítil, že už to na mě pomalu přicházelo. Stačil jsem jí jenom říct že už budu. Eva vytáhla ocas z pusy a já stříkal na její obličej. Několik krátkých výstřiků skončilo na jejích tvářích, rtech a čele. Eva olízla to co skončilo na jejích rtech a zbytek jsme utřeli papírovými kapesníčky. Pomalu jsem oblékly to co jsme měli sundaného a vydali se na cestu domů. Po cestě jsme si ještě povídali a já doufal, že to nebyla naše poslední společná procházka.

Žádné komentáře