VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Dopis manželce

Dopis manželce

Ahoj Jani!

Už jsme se dlouho neviděli. V posledním dopise jsi mi psala, jak moc ti chybím. I ty mi chybíš! Včera jsem na tebe vzpomínal a říkal jsem si, že ti musím napsat, kam až zabloudily moje myšlenky. Takže ti teď nebudu psát o tom, co jsem dělal, ale o tom co bych dělal, kdybych byl s tebou. Tak tedy pozorně čti! Věřím, že se ti to bude určitě líbit. Mně se to tedy líbilo moc. Po přečtení určitě pochopíš proč...

Představ si, že ses právě čerstvě vykoupala a jsi celá voňavá. Vycházíš z koupelny a já přistupuji k tobě. Nakloním se k tobě a naše rty se potkají. Něžně tě pohladím po tváři a jazykem vklouznu do tvé pusinky. Něžně ji prozkoumám a ty mi jazýčkem vycházíš vstříc. Špičkou objíždím tvé rty a vklouznu do pusinky. Pak tě najednou přestanu líbat a hned stojím za tebou. Koukáš se na mě, ale já ti přikazuji, ať se koukáš před sebe. Najednou ti jemná látka šátku zakryje oči. Lehce ti ho utáhnu, tak aby ti držel na hlavě a abys nic neviděla. Ptáš se mě, co to dělám a já ti hned odpovím, ať se uvolníš. Rozvážu tvůj župánek a stáhnu ho z ramenou. Naskočí ti husí kůže, jak je ti chladno. Stojíš přede mnou v celé své kráse. Chytnu tě za ruku a vedu tě do ložnice.

Ucítíš vůni zapálených svíček a závan tepla z vyhřáté ložnice. Dovedu tě až k posteli. Ptáš se mě, co s tebou budu dělat? Nech to na mě, odpovídám ti! Opatrně ti pomůžu lehnout na postel. Znovu ti říkám, uvolni se. Chytnu jednu tvoji ruku a natáhnu ji k čelu postele. Ucítíš na ní další jemnou látku, která tě připoutává k posteli. Ty mě svazuješ?, ptáš se. Ano, miláčku, odpovídám ti. Uvidíš, že se ti to bude určitě líbit. Pomalinku a opatrně připoutám i tvou druhou ruku. Ležíš přede mnou a já obdivuji tvé krásné tělo. Kochám se tvými bujnými ňadry s krásnými bradavkami, které jsou touhou nádherně vztyčené.

Najednou ucítíš můj horký dech na zápěstí. Špičkou jazyka se jej něžně dotknu a jedu po ruce dolů, až k předloktí. Cítíš, jak můj jazyk zanechává mokrou stopu, která příjemně chladí a zároveň tě vzrušuje. Znovu se vrátím k zápěstí a zase kloužu jazykem zpět k tvému předloktí, ale tentokrát se nezastavuji a pokračuji dál. Cítíš, jak jsem špičkou jazyka na rameni a znovu ti naskakuje husí kůže, ale tentokrát vzrušením.

Přejdu na druhý tvůj bok a opakuji to samé na druhé ruce. Tentokrát, ale neskončím na tvém rameni. Pokračují dál až ke krku, kde přecházím, až k oušku. Ne ouško, ne! Vykřikuješ. Vidím na tvé kůži, jak ti přejel mráz po zádech, protože ouško je zóna, do které nesmím a já to vím. Sklouznu tedy jazykem znovu na krk. Přidávám i rty a něžně jej líbám. Slyším, jak se tvůj dech zrychluje vzrušením. Pohladím tě něžně rukou po tváři a políbím tě na rty.

Klečím vedle tebe a ty cítíš mou ruku, jak sklouzává z krku a jede níž na tvou hruď. Lehce objedu prso a prstem něžně obkroužím bradavku. Jemně ji vezmu mezi dva prsty a lehce ji stisknu. Skloním se k druhému a jazykem tvou bradavku obkroužím. Něžně laskám tvůj dvorec, který je mokrý od mých slin. Po chvilce končí tvá bradavka mezi mými rty. Slyším, jak slabě zasténáš slastí. Jazykem brnkám o jednu bradavku a mezi prsty laskám druhou.

Po chvilce přestanu a ty cítíš, jak stoupám z postele. Kam jdeš, ptáš se. Neodpovídám ti. Najednou uslyšíš známý zvuk a na prsu ucítíš něco studeného. Vyjekneš a tvoje bradavka ještě více ztuhne. Copak to je, ptám se tě. Zavrtíš hlavou, že nevíš. Naberu to studené na prst a dávám ti to na rty. Olízneš to a hned víš, že ten známý zvuk byla šlehačka ve spreji. Usměješ se na mě a já pokračuji.

Stříkám šlehačku i na druhé prso. Tvá bradavka není pod šlehačkou vidět. Vezmu šlehačku na jazyk a slastně ji sním. Pečlivě olížu obě bradavky. Nastříkám trochu šlehačky do pupíku a znovu ji jazykem všechnu pečlivě slíznu. Najednou stříkám šlehačku na tvoje rty. Sama olizuješ sladkou šlehačku a já ti pomáhám. Naše jazyky se něžně dotýkají. Na chvilku tě začnu vášnivě líbat. Jazykem zajíždím hluboko do tvé pusy, stejně jako ty do mé. Chtěla bys chytit mou hlavu, ale nejde to. Tvoje ruce jsou přivázané k posteli. Prosíš mě, abych tě odvázal, ale já nechci. Tohle bude můj večer, miláčku.

Oběma rukama začnu něžně hladit celé tvé tělo. Zvláštní péči věnuji prsům. Hraji si s tvými bradavkami. Něžně je mnu mezi prsty. Jsou krásně tuhé a tak mi to nedá, abych je obě neolíznul. Jsou ještě sladké od šlehačky. Jedu rukama níž po tvém těle. Cítíš moje ruce na svých stehnech. Kloužou stále níž až ke kotníkům. Zvednu jednu nohu a paleček si dám do pusy. Cítíš, jak si s ním můj jazyk hraje. Jednou rukou si tvou nohu držím a druhou hladím lýtko. Hladím tě a jedu rukou výš po vnitřní straně stehna. Dojedu až k tvé lasturce, ale přejedu jen po jejím okraji. Dáš druhou nohu kousíček dál, abych měl lepší přístup, ale já se rukou znovu vracím k lýtku.

Pohlaď mi ji, prosíš mě. Vyslyším tvou prosbu a něžně přejedu prstem po závojíčcích a hned se zase rukou vrátím na stehno. Na prstu cítím, jak je tvá mušlička už krásně mokrá. Potutelně se pro sebe usměji a jsem rád, že tě tohle všechno tak moc vzrušuje. Jazykem si stále hraji s tvým palečkem na noze. Po chvilce cítíš jak jedu jazykem ke kotníku a pomalinku stoupám výš. Cítíš můj jazyk na lýtku a dáváš nohy co nejvíce od sebe. Kloužu jazykem stále výš, až jsem už blízko lasturky. Cítím tu nádhernou vůni. Trošku se oddálím, abych si ji prohlédnul. Je hladce oholená a mezi závojíčky vytéká šťávička. Tentokrát už tě nehodlám trápit a prstem přejedu po celé délce štěrbinky. Rozmáznu šťávičku po tvých závojíčcích a lehce je roztáhnu. Špičkou prstu začnu jemně masírovat poštěváček. Zatajíš svůj dech a pak zhluboka vydechneš! Jsi šíleně vzrušená a moje doteky tě přivádí doslova k šílenství. Vzpínáš se a snažíš se svou lasturkou co nejvíce přitisknout k mým prstům.

Oddělávám prsty pryč a přejedu po celé délce jazykem. Slíznu všechnu tvou šťávičku. Špičkou jazyka si pohraji s poštěváčkem! Něžně o něj brnkám a tebe to přivádí doslova k šílenství, jak jsi strašně moc vzrušená. Chtěla bys mě chytit za hlavu a přimáčknout ji co nejvíce do klína, ale nejde to a to tě vzrušuje možná ještě více. Jsi celá v mé moci a já si s tebou můžu dělat, co chci. Už doslova křičíš slastí, abych nepřestával a já nepřestávám. Jazykem masíruji poštěváček, zatím co dvěma prsty jezdím štěrbinkou, co nejhlouběji to jde. Cítím, jak je tvoje jeskyňka čím dál tím více mokrá. Prsty mi v ní nádherně kloužou a krásně to mlaská. Už to nemůžeš vydržet a cítíš, jak to na tebe přichází. Tvým tělem projíždí vlna orgasmu. Jeskyňka se stahuje kolem mých prstů. Rychle je vytáhnu a nechám doznít tvůj orgasmus. Dáš nohy k sobě a zhluboka oddechuješ.

Něžně hladím tvá stehna a přejíždím rukama až na bříško. Hladím tě kolem pupíku a ty vnímáš moje doteky ještě intenzivněji, jak je tvé tělo teď ještě citlivější. Něžně stoupám rukama stále výš, až těsně pod prsy. Jemně přejíždím špičkami prstů po hranici tvých prsů až pod paže. Jedu tak lehce, že tě to až šimrá, ale zároveň silně vzrušuje. Pak se zase vracím níž a přejedu k tvým dvorcům. Tvé prsy jsou nádherné. Špičkou prstu kroužím po tvém dvorci kolem bradavky a blížím se stále více k ní. Jemně se jí dotknu a to samá zopakuji na tvém druhém prsu. Pak se skloním hlavou a to samé dělám jazykem.

Už zase začínáš vzdychat a tak celou dlaní mačkám tvoje prso. Bradavku druhého prsu mám mezi svými rty a saju ji. Jazykem o ni slabě brnkám, zatím co druhé prso mačkám v dlani. Pak chytím prsty obě bradavky a začnu je laskat. Dívám se na tvůj obličej a vidím, jak z tvé pusinky vyjede tvůj jazýček a olízneš si rty. Jednou rukou dál hladím tvé prso a hlavně tvou bradavku. Prstem druhé ruky pohladím tvé rty a zasunu ti ho do pusinky. Hned mi ho začneš sát, jako by to můj nezbeda. Jazykem si s ním hraješ a já začínám být už taky šílené vzrušený. Můj kolík je už tvrdý jako skála a žádá si taky své. Rozkročím se tedy nad tebou a kleknu si. Nejdřív chvilku žaludem jezdím po tvých prsou a ještě chvilku dráždím tvoje bradavky, stejně jako i sebe. Pak oběma rukama stisknu tvoje prsa k sobě a svou ozdobu zasunu mezi ně. Pomalinku začnu jezdit mezi tvými prsy a tobě je naprosto jasné co dělám. Chtěla bys vidět, jak na tebe vykukuje můj žalud mezi prsy, ale nezbývá ti nic jiného než si to představovat. O to tě to ale více vzrušuje.

Chvilku takto jezdím mezi tvými prsy a začínám hlasitě vzdychat! I pro mě je to krásné a vzrušující, jak si celá v mé moci a já si s tebou můžu dělat, co chci. Po chvilce povolím tvé prsy a posunu se trošku víš. Na svých rtech najednou ucítíš mou teplou a tvrdou ozdobu. Přejedu ti žaludem po nich a ty nasáváš jeho vůni. Dáš rty lehce od sebe a jazýčkem se ho něžně dotkneš. Otevři pusinku, lásko. Poprosím tě a ty mé přání hned splníš. Vsunu ti do ní svůj žalud a ty s ním děláš to samé, co před chvilkou s mým prstem. Saješ ho a brnkáš mi o něj jazykem. Je to nádherné! Vzdychám ještě více a nechávám tě, ať se taky chvilku snažíš. Zvedáš hlavu, jak jen ti to jde a jezdíš mi po něm sevřenými rty.

Po chvilce se svezu mezi tvoje nohy. Opřu se o jednu ruku a druhou rukou chytám kolík a žaludem jezdím po tvé horké a mokré štěrbince. Trošku na něj zatlačím a on vklouzne do toho krásného vlhkého horka. Cítím, jak se tvá štěrbinka roztahuje a můj kolík zajíždí hlouběji a hlouběji. Jsem v tobě až po kořen a vychutnávám si to stejně jako ty. Oběma se nám zrychluje dech! Opřu se o obě dvě ruce a začnu pomalinku jezdit tvou jeskyňkou. Cítím na stehnech, jak mě obepínáš a nohama mi pomáháš. Je to krásné a já začínám pomalinku zrychlovat. Můj kolík klouže tvou krásně mokrou dírkou. Skloním se k tobě a ty ucítíš na svých rtech můj jazyk!

Oba dva se začneme vášnivě líbat. Jazykem zajíždím hluboko do tvé pusinky, stejně jako ty mě. Oba dva nahlas vzdycháme. Zajíždím co nejhlouběji do jeskyňky, co nejhlouběji to jde. Slyším, jak to krásně mlaská. Moje touha je veliká a cítím, že to dlouho nevydržím. Myslím, že jsi na tom stejně, protože mě povzbuzuješ, abych nepřestával! Snažím se tedy co nejrychleji přirážet. Kulky mi pleskají o mušličku a za malou chvilinku se můj kolík začíná napínat. S mohutným vzdechem začínám stříkat do útrob jeskyňky a plnit ji horkým a lepkavým semenem.

Cítíš, jak ti ji plním a to tě přivádí ke tvému druhému orgasmu! Mušlička se ti stahuje ve slastných křečích a ždíme, tak můj kolík. Pomalinku z tebe vyklouznu a lehnu si vedle tebe. Sundám ti šátek z očí a ty se na mě usměješ! Ještě ti odvážu ruce a ty se celá schoulíš do mé náruče. Oba dva zhluboka oddechujeme a vnímáme svá rozpálená těla. Naše oči se pomalinku zavírají a oba spokojeně usínáme.

 

 

Tak co? Líbil se ti tenhle dopis? Já myslím, že určitě!

 

Miluji Tě!

 

 

Tvůj Honza

Poslední komentáře
16.12.2010 15:40:10: dovolil jsem si to poslat jedne sve kamaradce. Byla z toho úplně mimo a muj pokus se tak povedl. Odz...