VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Rehabilitace

Rehabilitace -07-

            Zůstal jsem prsty uvnitř, tak jak si přála. Stěny jeskyňky se ještě stahovaly a jazykem jsem slízl šťávu z okolí štěrbinky. Podíval jsem se na ni zrovna, když otevřela oči. Ještě udýchaná se na mě usmála a já pořád prsty lehce projížděl nádherně mokrou dírkou. Druhou rukou jsem ji hladil po hladce oholené lasturce.

„To byla nádhera!“ zašeptala.

„To byl teprve začátek,“ řekl jsem. Pomalinku jsem vytáhl prsty z jeskyňky a polibky jsem se vracel přes bříško zase nahoru. Naše rty se spojily ve vášnivém polibku. Rukama jsem jí hladil prsa a mezi prsty mačkal bradavky.

V rozkroku jsem ucítil její ruku, která se snažila rozepnout knoflík u kalhot. Pomohl jsem jí a rozepnul si ho sám. Nadzvedl jsem se a stáhl si kalhoty. Okamžitě mi rukou stiskla už pořádně tvrdý ocas v trenkách. Začali jsme se znovu líbat. Naše jazyky se vášnivě proplétaly. Rukou zajela do nohavice u trenek a pohrála si s kulkami. Přejela na tvrdou kládu a lehce po ní jezdila. Já jsem jí stále hladil prsa a dráždil bradavky.

„Jsi tak krásná,“ zašeptal jsem, když jsme se na chvilku přestali líbat. Usmála se na mě a chytila mé tričko. Pomohla mi ho přetáhnout přes hlavu. Polibky zahrnula mou chlupatou hruď. Jazykem kroužila kolem bradavek, které jemně kousala a sjížděla dál níž a níž. Čím dál tím vzrušeněji jsem ji pozoroval. Dorazila až ke gumě u trenek. Vzala za ni a hned je stáhla až ke kotníkům. Ocas mi pěkně stál. Rukama mě hladila po stehnech a na stojící ocas mi dala pusinku. Jazykem po něm jezdila od kořene až po žalud, aniž by se ho dotýkala rukama. Jazykem mi ho celý objela a sjela ke kořenu. Rty mi začala masírovat kulky. Přisála se k nim a něžně je vzala do dlaně. Stiskla je a polibky zase přejížděla až k žaludu, který byl stále ještě schovaný pod kůžičkou. Dlaní, kterou držela kulky, přejela na ocas a pevně ho stiskla. Přetáhla kůžičku z žaludu a hned ho jazykem obkroužila.

„To je tak krásné, lásko,“ poznamenal jsem při vzrušeném výdechu.

                                                                                  ---

Pořád byl ještě moc oblečený. Muselo to vše dolů! Vyhrnovala jsem mu tričko, dokud jsme se společně nedopracovali k jeho přetažení přes hlavu. Položila jsem si hlavu na jeho hruď, chvíli se jen tak mazlila v chloupkách, jazykem laskala a jemně zuby tiskla bradavky. Sesouvala jsem se pořád níž po břiše, až ke gumě trenek. Další kus oděvu, který mi tu zavazel, musel okamžitě dolů. Tak, jak byl přede mnou, jsem zachytila zezadu jeho stehna, přejížděla po nich až nahoru k zadku, objala je a zároveň se tím přiblížila nadosah trčícímu ocas. Políbila jsem ho na sametový žalud, který se tyčil přímo proti mně. Jazykem jsem projížděla po celé délce té nádhery, dolů ke kořenu a zpět k žaludu. Místo vedle místa, jsem tak ústy hladila. Pak jsem najednou zajela až na kulky. Rty se po nich pohybovaly a ústa je líbala. Vzala jsem je znovu do dlaní a probírala se jimi. Tou chvílí už jsem opět stoupala v malých polibcích, po ocase nahoru. Jednou rukou jsem ho pořád držela pod zadkem, druhou jsem stiskla v dlani ocas a přetáhla kůžičku z žaludu. Jazykem jsem po něm zakroužila, Michal vzrušeně vydechl a mé představy už ujížděly úplně někam jinam.

Přisála jsem se na žalud, vtáhla ho do sebe. Jazykem přejížděla přes uzdičku a pomáhala si trochu i rukou. Ústy jsem jezdila po tom vztyčeném ptáku, žalud se mi otíral a narážel o vnitřní tvář. Nejen ústy ale i rukou jsem pomalu zrychlovala tempo. Po chvíli jsem ale musela přestat a kouřením, tváře mě přece jen bolely. Jen jsem otevřela rty, vystrčila jazyk, který se dotýkal žaludu. Jak má ruka honila Michalův ocas, jazyk přejížděl po uzdičce.

Zvedla jsem hlavu, abych se podívala na Michala. Pozoroval mě celou dobu, shora měl ten nejkrásnější výhled. Ještě stále jsem se mazlila s jeho ocasem, zatímco jeho to přivádělo k obrovskému vzrušení.

„Už bych tě chtěla uvnitř,“ odpoutala jsem se od žaludu a polohlasně promluvila. „ Strašně moc tě chci…“ Očima jsem byla zahleděná do jeho, když mě vzal za ruce.

                                                                       ---

Pozorně jsem ji sledoval. Vychutnával jsem si každý dotyk jejího jazyka a ruky. Pevně mi ho držela a honila. Jazykem dráždila uzdičku a sem tam si ho celý vzala do pusy. Rty po něm jezdila, až kam dosáhla a poctivě ho sála. Vzdychal jsem vzrušením a hladil ji prsty ve vlasech.

Když mi řekla, že mě chce uvnitř, tak mé vzrušení stouplo ještě víc.

„Tak si nasedni, lásko!“ vyzval jsem ji. Dala mi poslední pusinku na žalud a stoupla si. Otočila se ke mně zády a stoupla si mezi moje roztažené nohy. Prsty jsem jí přejel po kundičce, které byla stále nádherně mokrá.

Podržel jsem si ocas a nasměroval ho mezi závojíčky. Opatrně si nasedala. Rukama se opřela o má stehna. Žalud zajížděl do štěrbinky a pěkně ji roztahoval. Nasedla jen do půlky a zase se zvedla. Nechala ho vyklouznout. Znovu jsem ho podržel a Lenka si na něj nasedla. Tentokrát dosedla až do klína. Chvilku zůstala sedět a oba jsme si vychutnávali ten nádherný pocit.

Pootočila se na mě a políbila mě. Jazykem mi projela pusou. Hned se zase otočila a opřela se rukama o stehna. Pomalinku začala nadzvedávat zadeček a zase dosedat až po kořen. Nikam nespěchala a pomalu jezdila na tvrdém ocasu.

„To je nádhera, lásko!“ zavzdychal jsem.

Ani se na mě nepodívala a dál pokračovala v pomalé jízdě na mé kládě. Dosedala až na doraz a vždycky se mírně zavrtěla. Když se zvedla, že jí v mušličce zůstal jen žalud, tak jsem si vždycky prohlídl ocas, jak je nádherně mokrý od jejích šťáv. Pomalu začala zrychlovat. Dosedala stále rychleji a razantněji. Chytil jsem ji rukama za zadek a pomáhal jí. Bylo nádherné poslouchat to mlaskání, které se ozývalo.

„Počkej, prosím,“ zarazil jsem ji. „Nepůjdeme do postele?“ 

                                                                                  ---

Nasedla jsem na něj a jezdila pomalými klouzavými pohyby po té ztvrdlé kládě. Vychutnávala jsem si plnost a těsnost, s jakou obepínala pochvička jeho penis. Zlehka jsem se nadzvedávala a dosedala zpět. Snažila jsem se o hodně pomalou jízdu, chtěla jsem si to vychutnávat co nejdéle. Po chvíli jsem ale začala zrychlovat, cítila jsem, jak to potřebuji, jak to chci!  Najednou mě ale Michal zarazil svojí otázkou.

„Mhmm, myslím, že ano,“ zakývala jsem hlavou a pousmála se na něj. „Pojď!“ Opatrně jsem se z něj zvedla, chytla ho za ruku a vedla ke dveřím ložnice.

Zůstala jsem stát u okraje postele a rozsvítila malou lampičku. Otočila se k němu, chytla jej v pase a přitiskla se celým tělem. Zajel mi prsty do vlasů a když jsem k němu zvedla oči, v tu chvíli sklonil hlavu k polibku. Naše jazyky se znovu vzájemně proplétaly v ústech. Téměř bez dechu jsme se od sebe odtrhli. Ruce bloudící mi po zádech vyhrnovaly tričko, až skončilo na zemi vedle postele.

Posadil se na postel, zůstala jsem stát mezi jeho nohama. Přitáhl mě k sobě, hlavou se na chvíli přitiskl na bříško, ale vzápětí mě stáhl na sebe. Zůstali jsme na okamžik ležet na sobě. Pak jsem se opřela o ruce, nadzvedla se a sedla si na jeho stehna. Prsty jsem přejížděla po vztyčeném ocase, jemně stale kůžičku a palcem zakroužila po žaludu. Byl tak sametový, horký. Přitiskla jsem si ho na podbřišek a tam jej chvíli hladila a laskala. 

Michal to vše sledoval. Břicho se mu chvělo, dech zrychloval. Naklonila jsem se nad něj, rty přejela přes jeho a jak jsem se zadečkem vracela, nasedla jsem přímo na něj. Zajížděl dovnitř. Stačilo se jen maličko zavrtět, byla jsem dole tak rozrušeně mokrá, že klouzal krásně do nitra. Nadzvedla jsem se a znovu pomalu sjížděla dolů. Ještě jednou a už jsem cítila, jak se jeho krátké chloupky dotýkají rozevřených závojíčků. Oba jsme naráz zavzdychali sotva jsem dosedla.           

                                                                                  ---

Ležel jsem na posteli a díval se do rozkroku. Ocas mi zajížděl do nádherně mokré jeskyňky, která na něm nechávala mokrou stopu. Pomalu na mě znovu začala jezdit nahoru a dolů. Dosedala na moje stehna a tvrdý kolík jí zajížděl do mušličky až po kořen. Podíval jsem se jí do obličeje. Sklonila se ke mně a jazykem mi zajela do pusy. Opřela se o ruce a dlouze mě líbala. Oplácel jsem její výpady jazykem a zajížděl jí do pusinky. Kolík jsem měl na krajíčku jeskyňky, jak byla předkloněná a tak jsem začal sám přirážet.

Pomalinku jsem ho zasouval dovnitř. Lehce klouzal mokrou štěrbinkou. Rukama jsem Lenku objal a přitiskl ji k sobě. Ležela mi na břichu a já stále pomalinku přirážel. Nepřestávali jsme se líbat a tlumeně vzdychat. Držel jsem ji k sobě přimáčknutou a cítil jsem na hrudi její vzrušené bradavky. Kolík mi nádherně klouzal mokrou mušličkou. Vnímal jsem to vzrušující horko a mokro uvnitř kundičky, když se vymanila z mého sevření a narovnala se.

„Teď ti to pořádně udělám,“ řekla. Opřela se rukama o prsa a začala kroužit zadečkem. Ocas jsem měl hluboko v lasturce. Její kroužení mě ohromně vzrušovalo. Rukama jsem se natáhl po prsou a pevně je stiskl. Mačkal jsem je a pozorně si je prohlížel. Sem tam jsem podráždil vztyčené bradavky.

Lenka ještě chvilku kroužila zadečkem na stehnech. Pak začala znovu přirážet, ale už ne pomalu. Rychle se nadzvedávala a dosedala. Oba jsme nahlas vzdychali a já cítil, že tohle její přirážení dlouho nevydržím.

                                                                                   ---

Vzrušení stoupalo úměrně k jízdě, která se stávala neudržitelnou. Nadzvedávala jsem se v daleko rychlejším tempu. Cítila jsem, že jej neudržím dlouho. Ale ani Michal, soudě podle vzdechů a výrazu v obličeji, neměl daleko k výstřiku. Ještě jsem se párkrát nadzvedla a spustila, stěny pochvičky se stáhly kolem pulsujícího ocasu a ve stejný okamžik, kdy vystříkl, se sevřely největším stahem kolem něj. Michal mě stáhl na sebe a zaklesnuti jeden do druhého jsme hluboce oddechovali.

Po chvíli jsem sjela z jeho těla a zůstala u něj v náručí.

„To bylo nádherný, lásko,“ šeptal mi do ucha. Pousmála jsem se, políbila jej, ale to už se mi sami zavíraly oči. Usínali jsme společně v náručí.

Někdy v noci jsem se probudila, nevím čím, možná zlý sen. Michalovy ruce si mě však okamžitě přitáhly zpět. Uvelebila jsem se k němu zády, přitiskla se zadečkem do klína. Rukou objal mé tělo, dlaní nahmátl prs, jemně jej stiskl. Držel mě u sebe.

Znovu jsem usnula nerušeným spánkem a spala až do rána. Sotva zazvonil budík v mobilu, chytla jsem po něm, aby se Michal neprobudil. Zlehka jsem se vysoukala z postele, z jeho náruče. Nechtělo se mi, ale nedalo se nic dělat! Osprchovala jsem se, oblékla, připravila se na odchod. Napsala jsem mu malou zprávu a společně s klíčem ji nechala na stole. Získal si mou důvěru, neměla jsem pochybnosti.

Na chvíli jsem si ještě sedla na postel a pozorovala jak spí. Hrudník se mu zvedal poklidným dechem. Toužila jsem se sklonit nad ním, rty přejet přes jeho. Ale věděla jsem, že kdybych to udělala, už bych stěží odešla. Tak ještě jeden pohled a …

Žádné komentáře