VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Rehabilitace

Rehabilitace -04-

             Konečně jsem se dočkal čtvrtku. Středa byla strašně dlouhý den. Skoro celý jsem ho prožil ve vzpomínkách na rehabilitaci. Nemohl jsem z toho nic vypudit z hlavy. Celý den jsem viděl Lenku před očima, jak leží na masážním stole a vzdychá pod mýma rukama. No a když přešly mé myšlenky na to, jak jsem si ji vzal zezadu, v mé z nejoblíbenějších poloh, tak mi samozřejmě hned ztvrdnul. Stejně jsem na tom byl i teď v čekárně. Prostě to nešlo na ni nemyslet, aniž by se mi hned nepostavil. Naštěstí se brzy otevřely dveře, ze kterých vyšel poslední pacient.

„Tak pojďte, pane Sedláček,“ řekla mi ještě před odcházejícím pacientem. Počkal jsem, až pán odejde a vešel do ordinace. Zavřel dveře a chytil ji za ruku, musel jsem ji mít hned. Přimáčkl jsem ji zády ke zdi a začal ji hned líbat. Jazykem jsem jí vklouzl do pusy a celou ji projel. Rukama jsem cestoval po bocích až k prsům, která jsem hned pořádně pomačkal.

„Ahoj!“ pozdravil jsem ji a stále ji držel pevně u zdi.

„Ahoj,“ vydechla.

„Nemohl jsem to vydržet bez tebe!“ řekl jsem a hned jí ucpal pusu jazykem. Rukama jsem zajel pod bílé tričko a vyhrnul podprsenku. Pevně jsem držel prso v dlani a prsty dráždil bradavku.

                                                                        ---

Dlouhá středa a i čtvrtek se od rána neskutečně táhnul. Po 15 hodině se to jakoby zlomilo, nebo jsem možná přestala vnímat čas a najednou bylo cvičení s posledním pacientem u konce. Rozloučili jsme se a odebrali ke dveřím.

„Tak pojďte, pane Sedláček,“ pozvala jsem Michala dovnitř a zůstala stát téměř u dveří. Vešel a sotva za sebou zavřel dveře, chytil mě a přitlačil ke zdi. Docela mě tím překvapil. Takového jsem ho neznala. Vášnivě se přitiskl na mé tělo, drtil polibkem rty a jazykem zajížděl dovnitř …- a ruce? Ty putovaly od boků až k prsům. Když se na chvíli odpoutal, tak jen proto, aby mi v jedné větě podal snad vysvětlení či co,  a znovu mě drtil polibkem. Během okamžiku jsem měla obě jeho ruce na holé kůži.

Byl nezadržitelný. Tiskl mě ke zdi a přenášel i na mě Tu nezkrotnou touhu a vzrušení. Ruce mu stoupaly a hladily mě po těle. Pomalu vyhrnoval tričko, až mě z něj vysvlékl. Přisál se ústy na krk a pak něžně sjížděl k rameni a dolů k prsům. Ani nevím jak, nepostřehla jsem to, spadla i podprsenka na zem.

Opřená o zeď jsem se chytla jeho ramen a užívala si to laskání. Dívala jsem se, jak polibky směřuje stále níž po těle, po břiše, až k lemu sukně. Břišní svaly se mi chvěly a s otevřenými ústy jsem už zrychleně dýchala. Zvedl hlavu, podíval se na mě, zatímco vyhrnoval sukni k pasu. Jednou rukou zajel do rozkroku a vzápětí do něj zabořil svou hlavu.

„Cítím, jak jsi mokrá,“ zaslechla jsem tlumený hlas. „Krásně voníš.“  S rukou stále přitisknutou v klíně se najednou rozhlížel kolem.

„Co hledáš?“ vydechla jsem.

„Nevím, něco kam tě položit? Co je za těmi dveřmi?“ kývl hlavou na druhý konec místnosti.

„Malá tělocvična.“

„Je to otevřené?“ Kývla jsem a už se mi znovu zrychloval dech. Věděla jsem co je za dveřmi.

                                                                        ---

Nádherná vůně její kundičky mě šíleně vzrušila. Dlaní jsem ji hladil  a nemohl se nabažit té vůně. Výhled mi zakrývali jen bílé kalhotky, ale i ty jsem chtěl rychle sundat. Když mi řekla, že vedle je tělocvična, tak jsem neváhal. Rychle jsem otočil pro jistotu klíčem ve dveřích a zamknul nás. Chytil ji za ruku a  přešel ordinací. Otevřel jsem druhé dveře a rozhlédl se po místnosti. Tak to je ono, pomyslel jsem si. Na zemi ležely žíněnky, které se pro nás přesně hodily.

Dovedl jsem ji k nim a ona si sama poslušně lehla. Já si klekl mezi její nohy, které hned ochotně roztáhla a vyhrnula si sukni až k pasu. Opřela se o lokty a dívala se, jak jsem polibky klouzal po stehně až ke kalhotkám. Znovu jsem nasál tu nádhernou vůni a rty několikrát přejel po kalhotkách. Vzrušením se mi zrychlil dech a rozbušilo srdce. Prstem jsem odstranil proužek kalhotek. Jazykem jsem hned přejel po čárce a konečně znovu ochutnal tu nádherně vonící mušličku. Začal jsem jazykem rejdit mezi závojíčky a okamžitě uslyšel hlasitou odezvu. Lenka nahlas zavzdychala a vypnula se proti mně.

„To je nádhera Míšo!“ zavzdychala.

„To jsem rád? Moc mě vzrušuje, když takhle vzdycháš a když jsi moc mokrá.“ Lenka jen zaklonila hlavu a oddávala se mým dotekům. Jazykem jsem chvilku dráždil poštěváček a prstem kroužil kolem štěrbinky, která pouštěla stále víc a víc šťávy.

To už jsem to nevydržel a rychle si sundal kalhoty i s trenkami. Nalehl jsem na ni a rukou přidržel ocas na štěrbince. Pomalinku jsem ho začal tlačit dovnitř a na žaludu jsem cítil, jak mě začíná obepínat. Nasunul jsem ho jen na kousíček a trošku ho povysunul. Sklonil jsem se k ní a jazykem přejel po rtech. Měla zavřené oči, ale jakmile ucítila můj horký jazyk na rtech, tak je okamžitě pootevřela a vyšla mi svým vstříc. Začali jsme se vášnivě líbat a já u toho pomalinku přirážel.  Projížděl jsem horkou kundičkou dlouhými a hlubokými tahy. Nevydržel jsem to ale dlouho. Chtěl jsem se na svou milenku dívat.

„Pojď prosím na koníčka. Chci se na tebe dívat,“ poprosil jsem ji.

                                                                        ---

Cítila jsem, jak se ocasem už dotýká roztoužené mušličky, jak se o ni opírá. Nejednou se jeho horký dech opřel i do mých rtů. Stačilo pár centimetrů pohnout hlavou, jen malý kousíček, aby se spojily ve vášnivém polibku. Ve stejnou chvíli se pohnul a zlehka do mě zajížděl. Když zaprosil, abych se na něj posadila, nemohla jsem to přání nesplnit.

Přetočili jsme se na žíněnce. Pomalu jsem se z něj zvedla a zůstala rozkročená stát nad ním, nad jeho hlavou, téměř nad obličejem. Rozepnula si sukni, nechala ji sjet dolů a nohou odsunula bokem. Zachytila jsem prsty okraj kalhotek a pomaličku si je nad ním sundávala. Skončila jsem u kolen, tam už je zachytil on. Jakmile mi pomohl z nich vystoupit, zůstala jsem malou chvíli stát nad ním, zajela rukou do klína, projela si prsty mezi závojíčky a u toho se mu dívala do očí. Byla v nich neskutečná touha a chtíč, po tom co vidí nad sebou. Samotnou mě to vzrušovalo.

Malými krůčky jsem, stále rozkročená nad tím tělem, ustoupila dozadu a pomalu si nad něj klekla. Ocas se trčil do výšky, ukazujíc žaludem přímo do mého nitra. Posadila jsem se na něj, ale sklonila ten ocas tak, že zajel mezi závojíčky, žaludem se opíral o poštěváček a kulky mě třely na zadečku. Jemně jsem se na něm zavrtěla, vklouzl do lasturky jako do pouzdra. Zůstala jsem na něm sedět. Rukama jsem se opřela o břicho, skláněla se a tahem vyhrnovala tričko, které měl ještě na sobě. Lehce se nadzvedl, posadil se, aby mi to usnadnil. Sotva jsem mu ten zbylý kousek stáhla přes hlavu, chytil mi prsa, přitiskl je k sobě co nejblíž a jazykem střídavě laskal a něžně kousal.

Malou chvíli jsem jej nechala a s hlavou zvrácenou dozadu si to vychutnávala. Ale touha po tom, cítit jej už konečně uvnitř, byla větší. Zavrtěla jsem pánví po ocasu, rukama se opřela do ramen, aby se položil, nadzvedla se. Chytla jsem ten tvrdý kolík do ruky, pohladila, přejela palcem po žaludu a nastavila si jej k ústí dírky. Dosedala jsem na něj, klouzal dovnitř promáčeným tunýlkem. Přímo jsem si vychutnávala, jak prochází mezi stěnami pochvičky, jak je roztahuje. Opatrně, aby ze mě nevyklouznul, jsem se zvedala a pak znovu dosedala. Hezky pomalu, pomaličku až po kořen, až se závojíčky dotýkali jemného krátkého ochlupení.

Slastí se mi přivíraly oči a zuby zatínaly do rtů. Michal mi rukama přejížděl po kolenou a stehnech, oddechujíc stejně jako já, plně se oddávajíc tomu okamžiku. Zapřela jsem se vzadu o jeho stehna a pohybovala se na něm. Nadzvedl se na loktech, aby mě i on pozoroval. Prsa, která se zatím jen lehce houpala, mušličku, která se nabodávala na tvrdý úd.

Ale tohle se nedalo vydržet dlouho. Oba jsme už hluboce vydechovali. Trošku jsem zrychlila tempo, cítila jsem, jak probíhající malé vlnění prochází tělem. I Michal se zvedal a přirážel v protisměru. Oba jsme v tu to chvíli chtěli totéž.

                                                                                  ---

Tak to je pohled, pomyslel jsem si, když nade mnou stála rozkročená a já si prohlížel roztouženou mušličku. Závojíčky byly nádherně vlhké. Pak si najednou prstem projela mezi nimi. Přejížděla si po štěrbince sem a tam a roztírala šťávu z ní vytékající.

Pak když si nasedla na tvrdý kolík, tak už jsem se neubránil vzdychání. Vnímal jsem znovu se roztahující mušličku. Jak mě její stěny dráždí na žaludu. Začala na můj ocas dosedat. Opatrně na něm jezdila a po chvilce se opřela o má stehna. Musel jsem se dívat na tu nádheru, jak mi ocas zajíždí do kundičky a zase klouže ven. Nechal jsem ji, ať si sama určuje tempo. Bylo to úžasně vzrušující se na ni dívat, jak si užívá každičkou chviličku, kdy má ocas hluboko v jeskyňce.

Po chvilce najednou zrychlila, jako by cítila, že už to na mě přichází. Začal jsem přirážet v protisměru, zarážel ho hluboko do mokré jeskyňky. Oba dva jsme nahlas vzdychali. Pevně jsem ji chytil za prsa a mačkal je. Prsty jsem si hrál s bradavkami, ale za chvilku jsem ji pevně chytil za boky a několikrát jsem prudce přirazil a zarazil ho dovnitř. Lenka skoro vykřikla a já cítil, jak se jí mušlička stahuje kolem ocasu. Dosedla na něj a zhluboka oddechovala.

„Už budu!“ vyhrkl jsem na ni. Okamžitě zareagovala a sesedla ze mě. Chytila mi kládu do ruky a silně ji zmáčkla. Rukou mi ho honila a rty se přisála k žaludu. Za chvilku mi v něm zacukalo. Všechny mohutné výstřiky končily přímo v její horké pusince. Dokonale všechno vysála až do poslední kapičky. Celý ocas mi poctivě olízala a lehla si vedle mě. Hlavu si položila na rameno a přitiskla se ke mně. Rukou mi jezdila po prsou a hrála si s chloupky.

„Byla to nádhera,“ řekla ještě rozechvělým hlasem.

„Ano to byla!“

„Kdy budeme rehabilitovat?“ zeptala se s úsměvem.

„Až někdy příště,“ políbil jsem ji na čelo a rukou jsem pohladil prso, které k tomu přímo lákalo. „Pořád mám na tebe strašnou chuť!“

 

 

pokračování příště…

Žádné komentáře