VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Rehabilitace

Rehabilitace -03-

                 Během víkendu jsem díky rodinné oslavě rodičů, neměla čas soustavně myslet na Michala. Samozřejmě, nějaké záblesky mi hlavou prolétly, hlavně, když jsem pozorovala jednu chvíli sestru, jak líbá svého přítele. V neděli navečer se vše uklidnilo, uklidilo a já odjela do svého bytu. Zalehla jsem do postele, ale spánek nepřicházel. Místo něj se mi před zavřenými víčky promítaly scény z pátečního dopoledne.

Znovu jako bych cítila Michalovi doteky na prsou a jeho hbitý jazyk v rozkroku. Zajela jsem rukou mezi nohy. Projela prstem otevírající se štěrbinku a přivítalo mě vlhko, linoucí se z rozrušení. Krouživým pohybem jsem laskala a masírovala tvrdnoucí výstupek, dokud se tělem nerozbíhaly ty malé a sílící impulzy orgasmu. Stěny pochvičky se vlnily ve slastných křečích a já zjistila, že kromě svých prstů nemám nic, co by dokonalo ten nádherný okamžik.

Opět se mi před očima zjevil Michal, ta boule v jeho trenkách, energie, která zůstala nevypuštěna. Musím s tím něco udělat, pomyslela jsem si.

Ale co? Času nemáme nikdy dost…, už vím!

Má přijít v úterý, takže mám ještě celý den na to, abych přeskupila objednané pacienty a vyšetřila si tak o něco delší čas na něj.

„Ano, tak to udělám,“ šeptala jsem si v polospánku, „překvapím ho tím.“

                                                                       ---

Ten víkend byl neskutečně dlouhý. V hlavě jsem si pořád přehrával scénu s Lenkou. Neustále jsem myslel na její šťavnatou mušličku, kterou jsem protahoval prsty a jazykem lízal všechnu šťávičku, která z ní vytékala. Před očima jsem měl její nádherná prsa, mohl je držel v dlani a mohl si hrát s bradavkami. Pořád jsem slyšel její tlumené vzdychání, když přišel její orgasmus.

Představoval jsem si, co by asi bylo, kdyby nás nevyrušil další pacient a já nemusel pak neskutečně nadržený odejít. Ocas mi stál. Sotva jsem ho dostal do trenek a zapnul kalhoty. Ty samé pocity jsem měl v rozkroku i při těch myšlenkách.            

Byly to sice jen tři dny. Víkend a pondělí, co mě dělily od další schůzky s Lenkou, ale byly to neskutečně dlouhé 3 dny. Konečně jsem zase seděl v čekárně a čekal, až z ordinace odejde pacient, který tam byl přede mnou.

                                                                   ---

Během pondělního dopoledne jsem stačila obvolat pár pacientů a trochu zamíchat s časem. Bude mi muset stačit 30 minut navíc, které se mi podařilo nashromáždit.

V úterý ráno jsem před Michalem měla objednanou jednu pacientku, se kterou jsem, ač poctivě, tak přece jen s určitou netrpělivostí, odcvičila předepsané cviky. Mé tělo jakoby v určitou chvíli vycítilo, že Michal už bude v čekárně.

„Nashledanou paní Konečná, nezapomeňte cvičit a uvidíme se v pátek.“ Rozloučila jsem se ve dveřích, opřela se o futra a zadívala se na sedícího Michala.

„Tak pane Sedláček,“ začala jsem a jen zaklaply dveře za paní Konečnou, usmála jsem se.

„Dobré ráno Michale, pojď dál.“  Sotva vešel, zavřela jsem za ním dveře. Přešla jsem hned k vaničce, cvičení musí proběhnout, tak ať už je za námi.

„Vysvleč se a posaď,“ otočila jsem se a napouštěla vodu. Po chvíli se pootočím a Michal za mnou stojí, svetr a tričko už na židli a kalhoty si právě rozepíná.

„Dost,“ začnu se smát, „teď budeme cvičit s rukou!“

„Teď s rukou a potom?“ Okamžitě reaguje a já cítím ruměnec ve tváři.

„Podle času...co zbude,“ škádlivě odpovím, beru jeho pravačku a nořím ji do vody.

I přestože se snažím nedívat se na něj, na hrudník pokrytý chlupy, svádějící pohled až k opasku kalhot, nedá mi to a očima tam dolů občas zabrousím. Jeho ruka mimoděk přejede přes hrbolek v kalhotách, což opět zaujme mé oči. Nějakou chvíli jsem u vytržení a když se znovu proberu, drží a palcem hladí moji ruku pod vodou. Pomalu ji vytáhnu, osuším a ručník podám i jemu.

Pochopí, že se přemístíme k další procedůře, bez řečí usedne ke stolu. Postavím se vedle a začnu s masáží. Cítím, jak pod mými tahy, zatuhlé svaly pomalu měknou a stávají se tvárnými. Na rozdíl od boule v kalhotách, která stále a znovu přitahuje mou pozornost. 

Najednou cítím, že mi něco stoupá po noze. Od kolene nahoru. Po vnitřní straně stehen. A nezastavuje. Stoupá.

„Áaách,“ vydechnu. Stisknu tu ruku ležící přede mnou a zadržuji dech, zapomínám dýchat…

                                                           ---

Konečně jsme byly s Lenkou zase sami. Chtěl jsem ji hned za dveřmi políbit a vrhnout se na ni. Nedala mi ale šanci. Odešla k vaničce, kterou začala napouštět vodou. Nařídila mi, abych se vysvlékl a posadil. Vzal jsem to doslova a chtěl si odložit všechno, ale stačila mě zarazit. Seděl jsem u vaničky v kalhotách a sledoval, jak moje chlupatá hruď přitahuje její pohled. A nejen moje hruď. Čím dál častěji mi koukala do rozkroku. Chvílemi se ani nesoustředila a jen zamyšleně koukala. Pohladil jsem jí palcem ruku ve vodě, ale hned se vzpamatovala a rychle mi podala ručník. Přešel jsem ke stolu, protože mi bylo jasné, že bude následovat masáž.

Vzala si mou ruku a začala ji masírovat. Chvilku jsem ji nechal, ale pak už jsem neodolal. Hlavu jsem měl v úrovni jejího břicha. Volnou rukou jsem se natáhl. Zajel jsem jí mezi nohy a po stehně jsem stoupal nahoru. Cítil jsem, jak mi sevřela ruku a přestala masírovat. Dojel jsem po kalhotách až na mušličku a hřbetem na ni přitlačil. Ozval se slabý vzdech. Trošku více se rozkročila a já přitlačil na kundičku celou dlaň. Několikrát jsem po ní přejel. Slyšel jsem, jak přestala dýchat. Pevně se držela mé ruky a já jí dál hladil mušličku přes kalhoty. Tlačil jsem na ni a cítil jsem, že ona sama začíná hýbat zadečkem.

„Aaaa…,aaa…,“ začalo se ozývat z jejích úst. Vyhrnul jsem jí tričko z kalhot. Měl jsem přímo proti očím pupík. Jazykem jsem ho obkroužil a špičkou do něj zajel. Chvilku jsem jí líbal bříško a stále jsem hladil mušličku přes kalhoty. Pak jsem přestal. Přejel jsem rukou na bok k zapínání kalhot. Oběma rukama jsem začal rozepínat knoflík a podíval jsem se nahoru Lence do očí.

                                                           ---

Vychutnávala jsem si ten pohyb ruky po stehně, stoupající výš, až do rozkroku. Přitlačil se dlaní, až jsem se samovolně začala po jeho ruce kolébat. Po chvíli mi vyhrnul tričko, kroužil jazykem kolem pupíku a líbal na břiše. Naráz však přestal s laskáním. Otevřela jsem oči, abych se na něj podívala. Jeho prsty rozepínaly knoflík kalhot a pohledem se vpíjel do mého.

„Kolik máme času?“ zeptal se.

„Hodně…,“mrkla jsem na něj a přitom se skláněla níž k jeho rtům. V jeho očích se objevily malé otazníky. „Neřeš to, dnes máme ještě dost času,“ pousmála jsem se a pokračovala, „další pacient přijde až v 10:30. Takže…“

„Takže skoro hodinu?“ nevěřícně mě přerušil.

„Hmmm,…“

„Tak pojď sem!“ hned si mě přitáhl k sobě. Sklonila jsem se a dotkla se lehce jeho rtů. Mezitím vším líbáním, jsem poklekla mezi dvě kolena. Rukama jsem putovala po chlupaté hrudi, projížděla od boků ke středu, nahoru a zase dolů, téměř až k opasku kalhot. Vždy, když jsem projela těsně nad ním, zatajil dech a zadrhávaně vydechoval.

Rty jsem opustila a pomalými polibky, pokrývajícími celou hruď, sjížděla stále níž, až k pasu. Mé prsty už zápasily se sponou opasku, poté s knoflíkem a rozepnout zip, bylo jen otázkou okamžiku.

Zabořila jsem hlavu do jeho klína, kde v rozevřených kalhotách, skrytá pod látkou trenek, nebezpečně vzrůstala jeho chlouba. Projížděla jsem po něm i přes látku, otírala si o něj tváře, vdechovala jeho vůni.

Chytil mi hlavu oběma rukama, pozvedl nahoru a podíval se mi do očí.

„Vysvleč se …prosím,“ téměř bez sebe touhou, jsem zašeptala.

                                                           ---

Hodinu! Po té co mi řekla, že na sebe máme celou hodinu, jsem byl štěstím bez sebe. Kalhoty už jsem měl rozepnuté a Lenka klečela mezi mýma nohama. Tváře si otírala o můj ocas, který napínal látku trenek. Přestože jsme měli ještě hodinu času, nechtěl jsem promarnit ani vteřinku. Chytil jsem ji za hlavu a chtěl jsem ji říct, aby se vysvlékla, ale předběhla mě.

Nedovolil jsem si odporovat. Stáhl jsem si rozepnuté kalhoty a s nimi i trenky. Sedl jsem si zpátky na židli. Lenka mi položila ruce na kolena a po vnitřní straně stehen jela nahoru. Očima se vpíjela do trčící klády mezi nohama. Za chvilku k ní dorazila a pevně mi ji stiskla oběma rukama. Palcem přejela po žaludu a pomalinku ho začala honit.

„Vezmi si ho do pusinky, prosím!“ požádal jsem ji a nemohl jsem se dočkat jejích horkých úst.

Lenka se přiblížila a jazykem oblízla žalud. Rty se na něj přisála a špičkou jazyka mi dráždila uzdičku. Jednou rukou mi ho pomalinku honila a druhou mačkala koule. Slabě jsem vzdychal a prsty jí jezdil ve vlasech. Díval jsem se na ni, jak mi začala rty jezdit po žaludu nahoru a dolů. Ocas jsem měl už maximálně tvrdý. Jednou rukou jsem se natáhl a zmáčkl jí prso pod tričkem a podprsenkou. Hrál jsem si s ním a stále intenzivněji vnímal rty a jazýček na žaludu.

Na chvilku mi ho přestala kouřit a podívala se mi do očí. Pevně stiskla kolík v jedné dlani a rychle ho začala honit. Neubránil jsem se hlasitému vzdychání.

„Takhle se ti to líbí?“ zeptala se mě a stále mi ho rychle honila.

„Ano!“ vzdychl jsem a ona nepřestávala. Vycházel jsem její ruce vstříc. Vůbec nezpomalovala a tak jsem ji musel po chvíli přerušit. Chytil jsem ji za ruku a oddělal ji stranou.

„Chci zase ochutnat tvou mušličku.“

                                                           ---

Když jsem mu ho kouřila, po celou dobu co jsem ho honila, jsem cítila, jak tam dole vlhnu. Jakoby to věděl, odtáhnul mi ruce z ocasu. Když jsem na něj pohlédla a on vyslovil ta slova, chtěla jsem totéž. Stoupla jsem si a zůstala před ním. Rozepnula zip na boku kalhot a stáhla je dolů. Vystoupila z nich, pak chytla lem trička, přetáhla si je přes hlavu a pustila na zem. Stála jsem před ním jen v podprsence a kalhotkách, pozorujíce, co to s ním dělá. Rozepnula jsem si vzadu podprsenku a pomalu ji stahovala z ramen. Jeho dech se krátil a zároveň zrychloval. Uvolnila jsem prsa ze sevření podprsenky a odhodila ji na hromádku.

Strašně mě vzrušovalo, jak se na mě dívá. Pohladila jsem si obě prsa, stlačila je k sobě, zmáčkla si bradavky, které už trčely dopředu. Dlaněmi jsem sjížděla po těle, dokud jsem necítila látku kalhotek. Zaklesla se dvěma prsty za jejich okraj a pomaličku, velmi pomaličku je sundávala dolů. Pomalu jsem se předkláněla až ke kolenům, tam je pak nechala sklouznout ke kotníkům. Vystoupila z nich a nohou je odsunula k ostatnímu oblečení. Zajela jsem rukou do klína.

Jeho oči byly plné touhy, vzrušení a chtíče. V tuto chvíli už to nevydržel. Vyskočil ze židle přímo ke mně, rukama stiskl prsa i s naběhlými bradavkami a tlačil mě ke lůžku u zdi. Sotva jsem se jej zadečkem dotkla, vyzvedl mě v pase a posadil na něj. Přisál se k prsům a střídavě je líbal, sál a něžně kousal. Za chviličku se ale pustil dolů, jazykem zanechával na mém břichu mokrou cestičku. Stačilo, aby se dotknul rty v podbřišku a zalapala jsem po dechu. 

„Lehni si, pokrč kolena, ať k tobě můžu co nejblíž.“

Poslechla jsem ten zastřený hlas. Přitáhl si zadeček blíž k okraji a roztáhl nohy ještě víc od sebe. Cítila jsem závan chladu, který se otřel o promáčenou kundičku. Byl to však jen okamžik, teplý dech se odrazil od závojíčků a nahradil ho horký jazyk. Přejížděl po celé délce štěrbinky, odspodu až nahoru, znovu a pořád. Slízával veškerou nahromaděnou šťávu. 

Sevřela jsem ruce na latexové matraci lůžka. Jeho jazyk, neodbytný a přece něžný, drzý i laskavý, dokázal, že mé tělo zažívalo neskutečnou rozkoš. Ze rtů mi odcházely steny vzrušení a nemyslela jsem na nic jiného.

Prsty se vplížil do jeskyňky, provlhlé a promáčené. Zpočátku pomalu, ale když jsem se mu vydala vstříc, zrychlil a projížděl mi pochvičku, dokud se ta nezačala kolem něj stahovat. Nevím, jestli jsem občas nevykřikla nahlas tou nádherou, když celým tělem procházela vlna orgasmu. 

„Prosím,“ snažila jsem se jej přesvědčit, „prosím, moc tě chci!“ Už jsem ho chtěla cítit celého uvnitř.  Bylo neskutečné, co se mnou dokázal za pár dnů.

                                                                       ---

Takhle mokrá při poslední schůzce nebyla. Prsty jsem zajížděl hluboko do jeskyňky. Jazykem jsem ji celou prolízával a vychutnával si každou kapičku šťávy. Lehce jsem špičkou dráždil poštěváček. Prsty jsem ji projížděl čím dál tím rychleji, když se najednou pochvička i stěny kolem prstů, začaly stahovat. Vykřikla rozkoší, pevně se držela rukama lůžka. Když mě začala prosit, že mě moc chce, tak jsem neváhal. 

Nasadil jsem tvrdý ocas na zmáčenou štěrbinku a pomalinku ho zatlačil dovnitř. Palcem jsem přejížděl po poštěváčku. Pevně jsem ji chytil za boky a přirazil jsem tak, že mi ocas vklouzl do tunelu až po kořen. Lenka vyhekla a já se rukama natáhl po prsou. Pevně jsem je sevřel v dlaních a pomačkal je. Prsty jsem si hrál s bradavkami a pomalinku jsem přirážel. Ocas mi krásně klouzal zmáčenou kundičkou, která na něm zanechávala mokrou stopu. Díval jsem se, jak ji celou roztahuje.

Lenka mi zkřížila nohy na zadku a sama si mě přitahovala. Stále jsem ji držel za prsa a mezi prsty mačkal bradavky. Dívala se mi do očí a já její pohled opětoval. Na ocasu jsem cítil horkost a poslouchal mlaskavé zvuky, které se ozývaly z našich rozkroků. Po chvilce jsem ocas ale vytáhl.

„Stoupni si!“ nařídil jsem jí. Hned si stoupla a já ji rukama otočil zády k sobě. Poslušně se opřela o lůžko a lehce se předklonila. Rukou jsem zajel mezi nohy a pohladil jí buchtičku. Políbil jsem ji na krku a pošeptal do ucha.

„Teď ti pěkně projedu kundičku zezadu!“ Jen kývla hlavou na souhlas. Zřejmě se nezmohla na jediné slovo, jak byla vzrušená. Ještě více se předklonila. Natáhla ruce na lůžko a pevně se jej chytila. Přidržel jsem si kládu a nasadil ji na vchod. Nechal jsem ji kousíček zasunutou. Pevně jsem ji chytil za boky a tvrdě jsem přirazil. Ocas jí zajel do jeskyňky až po kořen a oba dva jsme nahlas vyhekli. Okamžitě jsem začal rychle a tvrdě přirážet.

Vzdychal jsem slastí a užíval jsem si těsnost a horkost lasturky. Tvrdě jsem přirážel a pevně držel Lenku za zadek. Ani jsem nemusel, protože ona sama se zapírala rukama o lůžko. Pevně tak držela kundičku proti přírazům. Snažila se i lehce vycházet vstříc mým jednotlivým tvrdým přírazům.

Chvilku jsem musel přestat. Zarazil jsem ocas hluboko do pochvičky a nechal ho tam. Natáhl jsem se po prsou a pevně jsem je stiskl v dlaních. Prsty jsem si hrál s bradavkami. Mačkal jsem je a Lenka tlumeně vzdychala.

„Už to nevydržím!“ řekl jsem jí.

„Pojď prosím!“ zaprosila bez dechu. Hned jsem ji znovu pevně chytil za zadek a přirážel jsem. Bylo toho už na mě moc a za chvilku jsem cítil, jak mi v něm začíná škubat. Plnil jsem horkým semenem mokrou lasturku, která se stahovala ve vlnách dalšího orgasmu.
                                                                                  ---

„ jooo…..ano….. stříkej…..uuuž….uuž,“ ve chvíli, kdy semeno vytrysklo a plnilo mé nitro, jsem znovu pocítila naléhavé vlnění. Stěny se sevřely kolem vetřelce a pravidelnými stahy z něj ždímaly každou kapku.

Zůstala jsem ležet v předklonu na lůžku, Michal se svezl na mě a společně jsme oddechovali. Obě naše těla byla pokryta slabou vrstvou potu, přímo se přilepila k sobě, když si na mě lehl. Jeho dech se mi vlnil po zádech a ruce mě hladily po ramenou. Po chvíli jsem cítila, jak ze mě ocas vyklouznul a leží mezi stehny. 

„Netlačím tě?“ zašeptal Michal.

„Ne, vůbec ne,“ potichu jsem odpověděla, „je mi krásně, bylo to úžasný.“

„Pro mě taky..:“ dodal a dál zůstal ležet. 

Ale ne dlouho, najednou jsem cítila, jak se mu svaly na rukou napjaly. Vzepřel se, zvedl hlavu a malými polibky sjížděl shora dolů po páteři. Co obratel, to malý polibek, to malé polaskání.

„Mhmmm,“ vyžívala jsem se v tom. Jeho rty nahradily teď ruce a nenechavé prsty. 

S námahou jsem otevřela oči, nechtělo se mi, nejraději bych tak zůstala i dál. Jen mi něco říkalo, že moc času nám už nezbývá. Pohlédla jsem na zeď k hodinám. Máme 10 minut, než přijde objednaný pacient.

Pomalu jsem se zvedla, ale Michal stál stále těsně za mnou, chytil mě zezadu za prsa, přitisknul k sobě a hnětl ty dvě polokoule. Opřela jsem si o něj hlavu, políbila ho na tvář.

„Nechci, ale musíme končit…“ 

„Na kdy mám přijít?“ zeptal se.

„Můžu tě objednat i na večer?“ Napadlo mě, že kdyby to nebyl problém, mohl by být posledním pacientem a čas by nás tak netlačil.

„Mám neschopenku, můžu kdykoli, jen si řekni.“ 

„Tak ve čtvrtek v půl šesté?“

„Hmmm…“ Brala jsem to jako souhlas.

„Tak už mě pusť, musíme se obléknout.“ Žadonila jsem, i když nerada. V tu chvíli mě otočil a podíval se na mě.

„Tak jo, pustím…, ale ve čtvrtek si tě vychutnám!“ Pousmál se a oba jsme se začali oblékat.

Poslední úpravy a v tu chvíli už slyším klepání na dveře. Jdu k nim, ale ještě, než je stačím otevřít, zastaví můj pohyb, skloní se a políbí mě. Pak už opravdu otvírám dveře.

„Dobrý den pane Koláček, pojďte si dál.“ Zvu dovnitř starého dědečka a otáčím se ještě k odcházejícímu Michalovi.

„Tak nashledanou ve čtvrtek a nezapomeňte, s rukou musíte cvičit i doma!“ 
Usměje se, mrkne a je pryč
.

Žádné komentáře