VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Zajímavá třída

             Hned další den ráno jsem holkám samozřejmě všechno vyklopil. Nadhodil jsem i to, že jsem se zeptal na to, jestli to zkoušela s holkou.
            „A co?“ hned se zajímala Veronika. Mrknul jsem na ni!
            „Odpovědi jsem se nedočkal, ale myslím, že by si asi dala říct! Má to totiž moc ráda!“
           „Já to na ni snad zkusím,“ prohodila Veronika.
             Hned jak jsme všichni vylezli z vody, tak se sbalily Radka s Monikou a chtěly jít pryč.
           „Kam jdete!“ zeptal jsem se.
           „Za lepším,“ zvesela nadhodila Monika a Radka se usmívala.
           „A neměl bych jít s vámi a vzít foťák?“ zeptal jsem se v předtuše něčeho zajímavého. Radka se podívala po Monice a ta pokrčila rameny.
           „No můžeme to vyzkoušet. Tak pojď!“ Hned jsem se přidal k nim.
             Na obědě učitelka všem oznámila, že vzhledem ke krásnému počasí a spoustě žádostí o koupání, celý odpolední program zrušila. Prý si mají všichni užít volna a hlavně se koupat. Mně bylo jasné, že já si to volno určitě krásně užiju.

             Jak Monika klečela, tak Veronika rychle zaklekla hned za ni. Zapnula vibrátor a špičkou přejela po mokré mušličce. Ta byla pěkně rozevřená a tak ho hned zasunula dovnitř. Monika se na ni otočila.„Pořádně mi ji dodělej! Vymrdej ji pořádně!“ řekla Veronice. Ta se nenechala pobízet a začala vibrátorem hodně rychle projíždět lasturku. Prsty jedné ruky jí masírovala poštěváček a sem tam se sklonila, aby ochutnala šťávičku z jeskyňky.

             Před správce si hned klekla Jana, která před tím masírovala Monice a Veronice prsa. Rychle si stáhla kalhotky a nastavila mu svou natěšenou mušličku. Správce neváhal a pomalinku ho zasunul. Já jsem vstal a vzal za ruku Sabinu, která ještě taky nebyla ukojená jako já a klekl jsem si vedle správce.

             Ráno jsem se probral, až když jsem venku slyšel nějaký hluk. Rychle jsem vyskočil z postele a zjistil jsem, že už všichni chodí na snídani. Pomalu jsem se oblékl a cestou do jídelny se opláchl v umývárně. Do jídelny jsem nedorazil jako poslední.
1  
2  
3