VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Zajímavá třída

            V úterý ráno jsem vstával a těšil se do školy. Kdo by se také v mém případě do školy netěšil, že? Sice nebylo nic domluveného, ale jelikož máma měla přijít domů až večer, tak jsem si říkal, že snad nebude problém se na něčem smluvit.
           Plný očekávání jsem vstoupil do školy a hned na chodbě zahlédl Petru. Přišel jsem k ní a zezadu ji štípl do zadečku. Pozdravil jsem ji a pošeptal jí do ucha.

            
„Jako myslíš třeba tady?“ pošeptal jsem jí znovu já a ona jen kývnula hlavou.
            To co holky nevěděly jistě, se o přestávce dozvěděly hned. S ničím jsme se netajili a všechno jsme ji pověděli do detailů. Řekl bych, že ostatní holky Petře záviděly.
            „No co! Však si taky můžete přijít na svoje. Dneska jsem až do večera sám doma,“ navrhl jsem jim. Ilona se na nás smutně podívala, že prý dneska nemůže. Jana se tvářila naprosto stejně jako Ilona. Tak nám bylo jasné, že ani ona si nepřijde na své. Domluvili jsme se tedy s Veronikou a Petrou, že hned po škole půjdou ke mně domů. Petra navrhla, že nás vyfotí. Prý si už dneska jednou užila a že jí to stačí. Tak to bude zase skvělé odpoledne, pomyslel jsem si.

           Tak školní výlet je tu! Konečně jsem se dočkal a nejen já. Nastoupili jsme do autobusu a vydali se směrem k vodní nádrži Rozkoš. Bylo krásné počasí, jak už to v červnu bývá a my se těšili na koupání, nějaké ty výlety a hlavně na společné dovádění. Foťák jsem měl sebou nejen já, ale pokud jsem si dobře všimnul, tak i Ilona.

             Po tom, co jsme dorazili do kempu, jsme se všichni ubytovali v chatkách po čtyřech. Já jako jediný kluk, jsem dostal malou chatku pro dva, ale byl jsem v ní sám. Učitelky nám daly rozchod na ubytování s tím, že se sejdeme za hodinu v jídelně u oběda. 
             Já jsem prásknul batoh do kouta a hned šel do chatky za Janou, Petrou, Ilonou a Veronikou, které byly ubytované spolu. Holky už měly vybaleno a po chatce chodily jen v kalhotkách, jak se převlékaly.
            Všichni jsme se sešli v jídelně! Učitelka nám sdělila přibližný program našeho výletu. Na dnešek připadlo koupání v jezeře a druhý den jsme měli zajet do Adršpašských skal. Všichni jsme se zaradovali, že se dneska už nikam nepojede.

            Odpoledne ubíhalo docela rychle. Bavili jsme se dál s holkama, slunili se a koupali. Docela mi i vyhládlo a tak jsem si odskočil do své chatky pro tatranku. Vybíral jsem ji z batohu, když jsem z okna zahlédnul správce chatek, jak do jedné chatky táhne za ruku naši učitelku. Copak jdou asi dělat, říkal jsem si. Nedalo mi to. Musím to zjistit!  Chvilku jsem počkal a vydal se k té chatce. Potichu jsem se zezadu přiblížil a jelikož bylo pootevřené okno, tak jsem zatím jen poslouchal.

           Po tom co jsem všechno viděl v chatce, jsem byl pěkně nadržený. Vrátil jsem se za holkama na pláž a po cestě přemýšlel, jestli mě mohla učitelka vidět. Ale bylo mi to vcelku jedno.
            Holky mě na pláži samozřejmě hned vyčetly, kde jsem. Když jsem jim, ale popravdě řekl, proč jsem se zdržel, tak hned chtěly slyšet podrobnosti. Všechno jsem jim povyprávěl tak, jak jsem to viděl a slyšel! Byl jsem z toho ještě více nadržený než před tím a myslím, že i holky.„A co to tvoje překvapení?“ musel jsem se zeptat Veroniky.
            Radka vytáhla mou ruku z plavek a klekla si přede mě. Odsunula Iloninu ruku z ocasu a jazykem mi objela celý žalud. Slízla z něj šťávu. Pevně mi ho jednou rukou chytila a druhou držela v dlani pytlík. Pustila se do rychlého honění a  žalud zmizel mezi rty. Jazykem dráždila špičku. Neubránil jsem se hlasitému zavzdychání.

           Petra se Sabinou se začaly líbat a hladit. Klečely před postelí, na které jsem ležel s Radkou. Jejich ruce končily v rozkroku. Vzájemně se masírovali přes plavky. Ostatní holky seděly na svých místech s doširoka roztaženýma nohama a každá si dráždila svou buchtičku. Ilona s Karolínou přes plavky a Jana už bez plavek. Prsty si projížděla mezi závojíčky a roztírala si šťávu po poštěváčku. Po ruce měla i Veroniky vibrátor, kterým si občas přejela po poštěváčku.

            Když se učitelka vzpamatovala z prvotního šoku, tak se jen vzmohla na otázku.
            „Co to tady děláte?“ Holky sklopily hlavy a dívaly se do země. Já se koukal na naši učitelku a přemýšlel jsem, co jí mám říct. V hlavě se mi honily myšlenky na její dobrodružství se správcem. Proč by si ona mohla užívat a my ne? A tak jsem to i vypustil z pusy.
1  
2  
3