VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Zajímavá třída

-26- Nepříjemné překvapení

             Ráno jsem se probral, až když jsem venku slyšel nějaký hluk. Rychle jsem vyskočil z postele a zjistil jsem, že už všichni chodí na snídani. Pomalu jsem se oblékl a cestou do jídelny se opláchl v umývárně. Do jídelny jsem nedorazil jako poslední.

Některé holky z našeho včerejšího mejdanu, tam ještě nebyly. Nasnídal jsem se a Monika nám oznámila, ať si sbalíme věci, že za hodinu je odjezd domů. Bylo mi to docela líto, protože tenhle výlet byl tím nejlepším, co jsem zažil. Radši jsem šel ještě probrat i ostatní holky, co ještě nebyly v jídelně. Společně jsme se shodli na tom, že to byl opravdu nejlepší školní výlet. Smutně jsme se sbalili a nasedli do autobusu směr domov.

V autobusu jsme jen vzpomínali na krásné chvilky prožité u jezera. Potom, co jsme dorazili před školu, jsme se všichni začali rozcházet domů. Monika mě poprosila, jestli bych jí nepomohl s nějakými věcmi, že bychom je ještě nanosili do školy. S radostí jsem jí pomohl.

„To byl teda výlet,“ řekla mi najednou Monika, když jsme nesli poslední věci do jejího kabinetu.

„To teda byl! Sice jsme si něco s holkama plánovali, ale až takhle určitě ne!“

„No já o tom ani nesnila. Těšila jsem se na správce to jo, ale že to bude takový, o tom se mi fakt ani nezdálo.“

„A co to ještě zakončit tady?“ navrhl jsem. Monika se na mě podívala a z jejího pohledu bylo jasné, že souhlasí. Přistoupila blíž ke mně a začala mě líbat. Jazykem mi vnikla do pusy a celou mi ji projela. Oplácel jsem jí stejně. Rukou jsem stiskl jedno prso a pořádně ho pomačkal. Zajel jsem pod tričko a vyhrnul podprsenku. Pohrál jsem si prsty s bradavkou.

Monika taky nezahálela. Rukou mi vklouzla do kalhot a tiskla mi kolík. Promnula mezi prsty můj pytlík a pak už mi oběma rukama stáhla kalhoty. Klekla si přede mě. Přetáhla mi předkožku a jazykem objela žalud. Rty ho obepnula a sála. Dlaní po něm jezdila nahoru a dolů. Slastně jsem zavzdychal a podíval se na Moniku dolů. Hladil jsem ji rukou ve vlasech a sledoval její skvělou práci pusou. Kolík už jsem měl maximálně tvrdý a mizel krásně v Moničině pusince. Chvilku jsem se takhle nechal kouřit, ale pak jsem i já chtěl ochutnat šťávu z kundičky.

„Dej mi ochutnat kundičku,“ řekl jsem Monice. Monika se podívala na mě nahoru a postavila se na nohy. Popošla ke stolu a odsunula věci na něm stranou. Stáhla si svoje kalhoty i s kalhotkami. Sedla si na stůl a prsty si roztáhla mušličku.

„Tak pojď! Slízni z ní všechnu šťávičku,“ vyzvala mě. Přidřepl jsem ke stolu a jazykem přejel po štěrbince. Byla krásně mokrá a tak jsem zajel jazykem hlouběji do štěrbinky. Zavrtěl jsem s ním a přešel na poštěváček. Přitlačil jsem na něj jazykem a pak o něj špičkou jazyka brnkal. Monika zavzdychala a přitlačila si mou hlavu do klína.

„Jo, pořádně si lízni mé kundy,“ povzbudila mě. Hladila mě rukama ve vlasech a tiskla si mou hlavu do klína. Jazykem jsem rejdil mušličkou a zapojil i prsty. Jedním jsem obkroužil štěrbinku a pak jej pomalinku zasunul dovnitř. Zakroutil tam s ním a pomalinku ho vytahoval. Zase jsem ho zasunul dovnitř a začal s ním jezdit dovnitř a ven. Jazykem jsem občas projel kolem štěrbinky, ale jinak jsem se s ním věnoval jen poštěváčku. Kroužil jsem kolem něj a tlačil na něj špičkou jazyka. Brnkal jsem o něj a přiváděl tak Moniku k maximálnímu vzrušení.

„Jooo…, nádherně…, mě…, lížeš…,“ hekala Monika, „chci, abys mě pořádně vyšukal. Strč mi ho tam.“ Postavil jsem se na nohy a vzal si ocas do ruky. Žaludem jsem několikrát přejel po té krásně mokré štěrbince. Zatlačil jsem ho dovnitř. Žalud tam zajel bez nejmenšího problému, ale já ho znovu vytáhl. Monika se po mě podívala a očima mě doslova prosila, abych ho tam zasunul celého. Znovu jsem žaludem vklouzl dovnitř, ale zase ho hned vytáhl.

„Netrap mě, prosím!“ začala prosit, „pořádně mě vymrdej.“ Usmál jsem se na ni a znovu jsem zasunul žalud dovnitř. Monika ale neváhala a chytla mě rukama za zadek a sama si mě přitáhla k sobě. Celý kolík vklouzl do štěrbinky a Monika zavzdychala. Nepouštěla můj zadek a tak jsem zůstával hluboko v ní. Pomalinku jsem se ho snažil vytáhnout, ale Monika mi to dovolila jen kousek a znovu si mě přitáhla k sobě. Zase jsem byl v jeskyňce až po kořen. Jednou rukou jsem zajel Monice do rozkroku a polaskal jsem poštěváček. Ukazováčkem jsem si s ním hrál a Monika začala nahlas vzdychat. Rukama se chytla pevně stolu a já jsem začal přirážet. Tvrdě jsem ho zarážel až na dno jeskyňky. Oba jsme při každém přírazu vyhekli.

„Jooo…, takhle…, mě…, mrdej…,“ povzbuzovala Monika. Hlavu měla na stranu, oči zavřené a vychutnávala si každý hluboký příraz. „Chci, abys mi to takhle udělal a vystříkal se do mě!“ dodala ještě Monika.

Jen jsem kývl hlavou a zrychlil tempo. Byl jsem asi stejně nadržený jako Monika, tak že se náš vrchol rychle blížil. Oba jsme nahlas hekali a já přirážel, jak jen to šlo. Najednou mi začalo v ocasu škubat a pumpoval jsem dávky semene do Moničina lůna. V tom okamžiku se Monice začala mušlička stahovat. Ždímala můj kolík a prožívala krásný orgasmus.

Předklonil jsem se a políbil jsem ji. Monika mi oplatila polibek a řekla:

„Tak na tenhle výlet fakt nikdy nezapomenu.“ Pomalinku jsem z ní vyklouzl a otřel si kolík papírovým kapesníkem. Oba jsme se oblékli a vydali se domů.

Přišel jsem domů a pozdravil jsem maminku. Byla ráda, že mě zase vidí a řekla mi, že má pro mě novinu. Oznámila mi, že dostala lepší práci v jiném městě a že se budeme stěhovat! Prý tam je taky zdravotní škola, a že už mi domluvila přechod na tamní školu. Nezmohl jsem se ani na půl slova. Tak tohle jsem opravdu nečekal. Hlavní bomba ale přišla, když mi řekla, že se stěhujeme už o víkendu. Tím se mi skoro zhroutil svět…..

 

Žádné komentáře