VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Zajímavá třída

-25- Poslední den výletu 3

             Před správce si hned klekla Jana, která před tím masírovala Monice a Veronice prsa. Rychle si stáhla kalhotky a nastavila mu svou natěšenou mušličku. Správce neváhal a pomalinku ho zasunul. Já jsem vstal a vzal za ruku Sabinu, která ještě taky nebyla ukojená jako já a klekl jsem si vedle správce.

Sabina si poklekla přede mě a vyšpulila na mě zadeček. Stáhl jsem jí kalhotky ke kolenům. Žaludem jsem párkrát přejel mezi mokrými pysky a pomalinku jsem ho zasunul dovnitř. Sam se na nás podíval a zřejmě se mu zalíbilo, jak se správcem společně objíždíme holky zezadu. Jeho kláda už se taky pomalinku narovnala a tak vyzval Radku, která se ještě do naší hromadné soulože nezapojila, a ukázal jí, aby si klekla vedle nás. Radka si po cestě na zem taky stáhla kalhotky a zaklekla vedle Sabiny. Sam si klekl za ni a trošku si pohonil kládu. Zkontroloval, jestli je Radka dostatečně mokrá a už jí ho tam cpal. Udělali jsme takovou krásnou řadu a Monika nás poctivě fotila. Všechny tři holky měly na sobě trička a klečely na všech čtyřech. Za nimi jsme klečeli my a všem třem jsme poctivě projížděli kundičky.

Mrknul jsem doleva na Radčinu mušličku, jak do ní proniká Samův velký ocas. Pořádně ji roztahoval a Sam do ní ještě nezajížděl celou svou délkou. Radka jen klečela a nechala Sama, aby jí pořádně projel mušličku. To samé se ale nedá říct o Sabině a Janě. Ani jsme se se správcem nemuseli moc snažit přirážet. Obě dvě se nabodávaly na naše ocasy, až jejich zadečky pleskaly o naše stehna.  Oba jsme pronikali hluboko do jejich jeskyněk. Vzdychali jsme a byli jsme nadržení na nejvyšší míru.

Po chvíli vzájemného přirážení jsem já osobně začal cítit, že to dlouho nevydržím. Měl jsem takový pocit, že i správce je na tom stejně. Vzdychal stejně hlasitě jako já a začínal se čím dál tím víc kroutit. Rychle jsem vytáhl kolík ven a chytil ho do ruky. Párkrát jsem po něm přejel dlaní a už jsem stříkal. Dávky semene dopadaly Sabině na záda a zadeček. Pořádně jsem ho ždímal a uslyšel jsem vedle sebe hlasité hekání. Otočil jsem se a uviděl jsem správce, jak dělá to samé co já. Přejížděl si po kolíku rukou a ždímal z něj své semeno. Oba dva jsme se vystříkali skoro zároveň.

„No, tak ti dva se udělali, ale nás se ani pořádně nedotkli,“ otočila se Sabina na Janu s úsměvem.

„No co naděláme,“ odpověděla jí Jana.

„Jen počkejte holky. Hned jsem u vás,“ vyhrkl na ně Sam. „Dodělám tady tu a hned se vám budu věnovat.“ Zajel Radce rukou do rozkroku a prsty jí začal masírovat poštěváček. Radčina velká prsa napínala tričko a houpala se v rytmu jednotlivých přírazů. Předklonila se až na lokty a nastavila, tak Samovi ještě více svou mokrou kundičku. Sam si oběma rukama chytil její zadeček a pořádně přirážel. Radka při každém přírazu nahlas vyhekla a trošku zajela ještě více do loktů, ale Sam držel její zadek docela pevně.

„Teda to je ocas!“ ozvala se najednou Monika, „a jak napíná tu kundu. To je nádhera! Já ho musím mít ještě jednou.“ Povzdychla si a dál Sama fotila.

„Ale nejdřív jsme na řadě my,“ ozvala se Jana, která si se Sabinou sedla na volnou postel. Obě už si svlékly i tričko a tak jediná, kdo ještě na sobě něco měl, byla právě obhospodařovaná Radka. Ta vzdychala slastí, jak měla jeskyňku maximálně vyplněnou. Nechala Sama aby sám přirážel a celá se mu poddávala. Opřená o lokty přijímala každý jeho příraz a blížila se k vrcholu. Trošku více se zapřela a najednou to na ni přišlo. Mušlička se jí začala stahovat v orgastických křečích. Sam to ihned poznal a přestal přirážet. Nechal kolík uvnitř a vychutnával si, jak se Radčina kundička stahuje a pak ho pomalinku vytáhl. Radka si sedla na zem a dívala se, jak jde Sam k Sabině a naznačuje jí, aby roztáhla nohy.

Sabina si sedla na kraj postele a nohy dala široko od sebe. Rukou si přejela po mokré mušličce a trošku si roztáhla závojíčky. Sam nasadil kolík na vchod a jeho žalud okamžitě vklouzl dovnitř. Sabina se po něm toužebně podívala a chytila rukama jeho zadek. Začala mu pomáhat s přirážením. Oba hekali vzrušením. Jana, která seděla vedle Sabiny, se k ní víc přitočila a rukama se natáhla po jejích prsou. Mačkala jí je celá a mezi prsty si hrála a s bradavkami. Sklonila se k Sabině a začala ji líbat. Jazykem jí projížděla pusu a Sabina jí to oplácela.

Najednou přispěchala Veronika se svým vibrátorem a přejela s ním po Janině vystrčené mušličce. Ta se hned otočila na Veroniku.

„Chceš ho tam strčit?“ zeptala se Veronika Jany. Ta jen toužebně kývla hlavou a dala nohy víc od sebe. Veronika jí ho tam pomalu zasunula a jazykem pošimrala poštěváček. Vibrátor vklouznul do kundičky a jemně v ní vrněl. Jana slabě zasténala a vypnula se mušličkou proti umělému kolíku.

Najednou jsem ucítil, jak mě někdo chytil za můj ocas. Sklonil jsem se dolů a uviděl Ilonu, která mi ho chytila do dlaně a začala mi ho honit. Rty se na něj přisála a jazykem mi objížděla špičku. Pomalinku se mi začal zase probouzet.

Všimnul jsem si, že se Karolína přiklonila k správci a odvedla si ho na volnou postel. Vrhla se na jeho ochablý kolík a začala ho probouzet. Monika odložila foťák a klekla si za Sama a začala ho hladit na prsou.

„Viď, že mi ještě vymrdáš mou nadrženou kundičku,“ šeptala Samovi do ucha. Ten se jen usmál a dál přirážel do Sabininy mokré mušličky.

Začínal jsem ztrácet pojem, kde kdo je a co dělá. Všichni se na sebe vrhli a byl to dokonalý grupáč. Postupně někteří odpadali a odcházeli do svých chatek. Sám nevím, kdy jsem odešel já, ale byl jsem tak utahaný, že jsem do chatky málem ani nedošel. Usnul jsem okamžitě, jakmile jsem si lehl.

 

Žádné komentáře