VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Zajímavá třída

-23- Poslední den výletu 1

             Na obědě učitelka všem oznámila, že vzhledem ke krásnému počasí a spoustě žádostí o koupání, celý odpolední program zrušila. Prý si mají všichni užít volna a hlavně se koupat. Mně bylo jasné, že já si to volno určitě krásně užiju.

            „No já se už taky nemůžu dočkat,“ řekl správce a pohladil si ocas přes kalhoty, „volal jsem tomu kamarádovi a ve dvě je tady.“

            „Tak mi dorazíme před druhou,“ řekl jsem a odešel jsem do své chatky. Rychle jsem se odskočil osprchovat do umývárny a hned jsem byl u holek v jejich chatce. Byly tam všechny a čekaly, co se bude dít?

Správce mě poprosil, jestli bych mu pomohl hned po obědě ve společenské místnosti. Nanosili jsme do místnosti čtyři postele ze sousedních chatek, které nebyly obsazené a Monika je čistě povlékla.„No tady to vypadá úplně super! Už se nemůžu dočkat,“ řekl jsem, když jsme skončili. Zajel jsem rukou Monice pod sukni mezi nohy a pohladil jí kundičku přes kalhotky.

„Hmm! To bude teda večer,“ řekla Monika a zavrtěla se v bocích.

„Tak já se jdu rychle osprchovat a naženu sem holky ne?“ zeptal jsem se Moniky se správcem.

„No já se už taky nemůžu dočkat,“ řekl správce a pohladil si ocas přes kalhoty, „volal jsem tomu kamarádovi a ve dvě je tady.“

„Tak my dorazíme před druhou.“ Byli jsme domluveni, tak jsem odešel do své chatky. Rychle jsem se odskočil osprchovat do umývárny a hned jsem byl u holek v jejich chatce. Byly tam všechny a čekaly, co se bude dít…

„Už máte všechno nachystaný?“ zeptala se Radka.

„Všechno je krásně připravené,“ mrknul jsem na holky, „i překvapení pro vás bude!“

„Tak to jsem zvědavá,“ byla natěšená Ilona. „Víš o tom něco blíž?“

„Ne nevím. Správce mi nic neřekl!“

„Tak to se snad těším ještě víc. Pořádně mě už svrbí!“ podotkla Ilona a zajela si rukou do rozkroku.

„Mám vzít i vibrátor?“ zeptala se Veronika.

„Určitě!“ odpověděly jí sborově snad všechny holky.

„Myslím, že nám ani tři chlapi nebudou stačit,“ dodala Sabina.

„Teda já se na to tak těším,“ zapojila se Karolína. „Tolik lidí pohromadě a všichni budou dělat jen jedno.“

„No koukám, že jste všechny pořádně nažhavený,“ řekl jsem, „což je dobře, ale myslím, že bychom měli pomalu jít! Už je půl druhé.“

Holky se hned zvedly. Já si vzal foťák, stejně jako Ilona. Bylo nám jasné, že dnes bude potřeba hodně fotit. Došli jsme ke společenské místnosti. Vevnitř už seděla Monika se správcem. Ten se ukázal jako dobrý organizátor. Sehnal pár lahví vína a ty stály na stole spolu se skleničkami. Těžké závěsy byly zatažené, aby nějaké cizí oči nemohly sledovat to, co jim nebylo určené.

Holky si posedaly, správce nám všem nabídl tykání a tak jsme se na to všichni napili. Ještě nám sdělil, že místo večeře budeme tady, že pro nás místo teplého jídla zajistil nějaké obložené talíře, které určitě přijdou k chuti.

„Tak to je všechno maximálně připravené a už tu jen chybí to překvapení,“ řekla zvědavě Ilona.

„Ty jsi asi nejzvědavější co?“ řekl správce, a když se Ilona usmála, dodal, „tak toho budeš muset vyzkoušet jako první a my se na tebe pěkně všichni podíváme.“

„Ale my si chceme taky užít,“ zapojila se Karolína.

„Myslím, že si užijeme všichni, ale určitě se i rádi podíváte na to moje překvapení.“

V tom se otevřely dveře a vstoupila do nich osoba, která vyrazila dech i mě. Byl to opravdu statný chlap a navíc to byl černoch. Všechny holky zmlkly a hltaly ho očima. Ani Monika, coby už zkušená, se neubránila tomu, aby na něj koukala jako puberťačka.

„Nějak vám došel dech holky,“ usmál se správce, „tak tohle je Sam.“ Představil nám ho. „Vysvětlil jsem mu všechno, co se tady bude dít a byl s tím náramně spokojený. Myslím, že támhle Ilona je na tebe nejzvědavější a měli byste to tady spolu zahájit.“

Sam přešel k Iloně a podal jí ruku. Představil se jí stejně jako ona jemu.

„Chtěla bys ho vidět?“ zeptal se přímo Ilony.

„Určitě!“ odpověděla mu.

„Myslíš si, že ho všichni černoši mají velkýho?“ zeptal se a rozepínal si kalhoty.

„Říká se to,“ odpověděla Ilona a nemohla odtrhnout oči od jeho poklopce. Sam si stáhl kalhoty a ukázal ocas. Byl opravdu velký a to byl v klidu. Jen to tak zašumělo mezi holkami. Ilona se ho okamžitě chopila a sevřela v dlani. Přetáhla mu předkožku a přejela dlaní po celé délce. Samův pták hned začal tvrdnout. Ilona olizovala žalud a lehce mu ho honila. Když nabyl plných rozměrů, odhadl jsem ho tak na 25 centimetrů. Rychle jsem vytáhl foťák a šel jsem fotit. Sam s radostí pózoval a Ilona se na mě usmála.

Vzala si špičku jeho žaludu mezi rty a něžně po ní přejela, až byl celý žalud v pusince. Rukou ho zdatně začala honit. Sam ji se zaujetím pozoroval.

„Koukám, že máš pěkný zadeček,“ řekl, když si ji prohlížel.

„Je trošku větší no!“ poznamenala Ilona.

„Ale to mě vůbec nevadí,“ poznamenal Sam, „právě naopak!“ a pohladil ji po prsou.

„Chceš je vidět?“ zeptala se Ilona. Sam jen kývnul a Ilona si přetáhla tričko přes hlavu. Vystavila mu tak na obdiv svá krásná a velká prsa. Sam si k ní klekl a vzal obě prsa do svých velkých dlaní. Pořádně je pomačkal a pohrál si s tmavými a tvrdými bradavkami. Jazykem jednu z nich obkroužil a rty se na ni přisál. Jazykem si s ní pohrával, mačkal dlaněmi obě prsa. Po chvilce přestal a zeptal se:

„Ukážeš mi i svou kundičku?“

„To víš, že ti ji ukáže,“ zapojil se do toho správce, „a musíš ji pořádně vyšukat. Podívej se, co je tady ještě krásných holek, co si chtějí užít.“

„Vidím, vidím! Však já vydržím hodně!“ řekl a rukou si honil ocas. Ilona si mezi tím stáhla sukýnku i s kalhotkami. Sedla si zpět na židli a roztáhla nohy. Sam si prohlédl vyholenou broskvičku a prsty si ji roztáhl.

„Líbí se ti?“ zeptala se Ilona.

„Máš ji krásnou a už je pěkně vlhká,“ dodal Sam. Sklonil se k ní a jazykem po ní přejel. Zabořil jazyk, co nejvíce mezi závojíčky. Přejel až k poštěváčku a pohrál si s ním. Ilona zaklonila hlavu a dech se jí zrychlil. Sam jazykem dráždil poštěváček a zajížděl do jeskyňky. Lízal všechnu šťávičku a jedním prstem vklouznul dovnitř. Zakroutil s ním a přidal k němu druhý.

„Musím si tvou kundičku pěkně připravit,“ řekl Sam a už jí tam cpal třetí prst. Ilona se na něj podívala a viděla, jak jeho tři prsty pomalinku mizí v jeskyňce. Chvilku ji takhle protahoval a roztahoval, až do ní začal cpát i čtvrtý prst. Ilona se na něj dívala a měla svou mušličku pěkně roztaženou.

„Myslím, že už se do tebe pěkně vejde,“ řekl po chvilce Sam a vytáhl prsty ven. Zvedl Ilonu a sám si sedl na židli. Chytil ji za boky a přitáhl ji k sobě. Otočil si ji zády. Rozkročila se nad jeho klínem. Sam si chytil kládu a nasměroval ji do jeskyňky. Žaludem po ní jezdil a ona si sama prsty roztahovala pysky, aby Samova kláda mohla pořádně proniknout dovnitř. Pomalinku dosedala, ale Sam si ji dobře připravil a tak jeho žalud do ní zajel bez problémů. Ilona na chvilku zase sesedla a znovu opatrně nasedala. Tentokrát jeho ocas zajel dál. Ilona chvilku zůstala a pak se začala pomalinku pohybovat. Sam ji držel za boky a pomáhal jí. Jeho kláda se nořila hlouběji a hlouběji do mokré jeskyňky, která tu tlustou kládu těsně obepínala. Dívala se na svou roztaženou mušličku, jak se přizpůsobuje.

Podíval jsem se na všechny okolo. Všichni zaujatě sledovali, jak si Ilona užívá. Správce si vytáhl kolík a pomalinku si ho začal honit. Monika to už taky nevydržela a rukou si jezdila v rozkroku. Všimla si, že se na ni dívám a řekla směrem ke mně:

„To se nedá vydržet. To musím taky vyzkoušet!“ Rukou si dál hrála s kundičkou a sledovala hlavně Samův ocas. Usmál jsem se na ni a dál jsem fotil Sama a Ilonu. Ta už pomalinku klouzala na Samově ocasu. Opřela se rukama o jeho kolena a nabodávala se sama. Jeskyňku už měla pěkně roztaženou a dosedávala docela hluboko. Potichounku, jen jakoby pro sebe si vzdychala a užívala si každý pohyb mušličky po Samově tvrdém a velkém ocasu.

Byl to krásný kontrast. Bílá Ilona zakrývala černého Sama. Černá tvrdá kláda mizela v růžovoučké mokré štěrbince. Ilonina prsa se pohupovala v rytmu přírazů. Sam se nespokojil s tím, že se hýbe jen Ilona. Začal jí vycházet vstříc. Pořádně ji chytil za prsa a v dlaních je mačkal. Prsty si občas pohrál s bradavkami. Něžně je pomačkal a promnul.

Ilona začala pomalinku zrychlovat. Dosedávala ve stále rychlejším tempu. Vzrušeně dýchala a blížila se ke svému vrcholu. Ten přišel za chvilku na to. Seskočila ze Sama a podlomily se jí nohy. Sesunula se na zem s nohami u sebe a zhluboka oddechovala.

„Copak, copak? Nějak tě to vzalo,“ zkonstatoval Sam.

„Já…, si…, musím…, chvilku…, oddechnout…,“ řekla Ilona.

„Já tě zastoupím,“ vmísila se do toho Monika. Rychle si stáhla kalhotky a vyhrnula sukni. Rozkročila se nad Samovým klínem čelem k němu. Navedla si tu černou kládu do jeskyňky. Pomalu na ni dosedala.

„To je teda pořádný ocas,“ zkonstatovala.

„Myslím, že ti tu tvou kundičku pěkně protáhne,“ řekl Sam a zajel Monice pod tričko. Chytil ji za prsa a pořádně je pomačkal.

„No to doufám, že ji pořádně vymrdáš! Už je taky pořádně mokrá.“

„To cítím a máš ji pěkně roztaženou, pěkně hladce do tebe zajíždí.“ Skoro celá Samova kláda už byla uvnitř Moničiny jeskyňky. Přejel rukama Monice na záda a sjel na zadek. Pořádně stiskl půlky v dlaních a roztáhl je od sebe. „Tak a ukaž mi, jak to umíš!“ řekl Sam.

„Pořádně vymrdám tu tvou černou kládu,“ řekla mu Monika a začala pomalinku jezdit nahoru a dolů. Dívala se Samovi do očí a ten jí to oplácel. Za chvilku se k sobě přisáli rty a začali se vášnivě líbat. Moničina zadnice lítala hodně rychle nahoru a dolů. Rukama se zapřela o Samova ramena a trošku se tak odlehčila. Zběsile přirážela a Sam jí pomáhal rukama na zadku. Jeho kláda vyplňovala celou roztouženou jeskyňku.

„Jooo…, to je…, mrdačka…,“ křičela Monika. Její zadek pleskal a o Samova stehna.

„Jooo…, mrdáš…, nádherně…, ještě…, ještě…,“ povzbuzoval Moniku Sam. „Pořádně…, ti tu…, kundu…, vystříkám…!“

„Ne…,“ vyhrkla ze sebe Monika. „Chci to všechno spolykat.“

„Tak sesedni…, už to…, nevydržím…,“ vyhekl ze sebe Sam. Monika si hned klekla před něj a strčila si žalud do pusy. Rukou mu ho honila a Sam jí během chvilky začal pumpovat veškeré semeno do  pusy. To už Monice stékalo po bradě. Sála Samův žalud a snažila se z něj všechno dostat. Sam se kroutil v bocích a zhluboka dýchal. Monika z něj vysála úplně všechno, co šlo. Prsty si dala do pusy zbytky semene, co jí vytekly na bradu a všechno poctivě polkla.

„Ty jsi ale nedodělaná,“ řekla Veronika směrem k Monice. Hned vytáhla vibrátor a šla rychle k ní…

 

Žádné komentáře