VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Zajímavá třída

-22- Radka přesvědčila Moniku

             Hned jak jsme všichni vylezli z vody, tak se sbalily Radka s Monikou a chtěly jít pryč.
           „Kam jdete!“ zeptal jsem se.
           „Za lepším,“ zvesela nadhodila Monika a Radka se usmívala.
           „A neměl bych jít s vámi a vzít foťák?“ zeptal jsem se v předtuše něčeho zajímavého. Radka se podívala po Monice a ta pokrčila rameny.
           „No můžeme to vyzkoušet. Tak pojď!“ Hned jsem se přidal k nim.

„A kam vlastně jdeme?“ zeptal jsem se po cestě.

„Radka mě přemluvila, abych ji předhodila panu správcovi,“ mrkla na mě Monika.

„Wau! A můžu tam být s foťákem?“

„Uvidíme. Zkusím se zeptat! Zatím ještě neví ani o Radce, která by ho strašně moc chtěla.“

„Radku chtít bude! Takový krásný kozičky jen tak někde nenajde! A navíc je Radka šikovná,“ řekl jsem a plácl ji po zadku. „Když tě náhodou nebude chtít, tak doufám, že nepohrdneš mnou!“ prohodil jsem a znovu ji plácnul po zadku.

„Tebe můžu mít často, ale ho ne!“ odpověděla mi Radka. Rychle jsem si odskočil do chatky pro foťák a utíkal jsem za nimi. Radka už čekala před budovou správce a Monika byla nejspíš vevnitř. Chvíli to trvalo a Monika vykoukla z okna a zavolala nás dovnitř.

Oba jsme vešli v očekávání toho nejlepšího. Tedy hlavně Radka se těšila na svůj příděl sexu. Vešli jsme do místnosti, kde za stolem seděl správce a na stole seděla Monika. Prsa měla vystrčená ven z podprsenky a její spodní díl plavek ležel na zemi.

„Tak co? Chtěl bys tuhle kočičku?“ zeptala se Monika správce. Správce se postavil a teprve teď jsme uviděli, že mu z kalhot kouká jeho postavený ocas. Radka vzrušeně polka a nemohla z něj odtrhnout oči.

„Myslím, že s touhle kočičkou bych si to rád rozdal. Zrzky jsou prý pěkně náruživý. A navíc takovýhle krásný kozičky,“ říkal správce a šel směrem k nám. „Tak ty máš prý o mě zájem?“

„Mám,“ odpověděla Radka. V tom k ní přistoupil správce a vzal do dlaně prso. Pořádně ho pomačkal.

„No. Prsa máš pěkný. Ukaž je!“ nařídil jí správce. Radka si rozvázala podprsenku od plavek a vystavila mu tak na obdiv svoje krásná velká prsa. Bradavky jí trčely z velkých světlých dvorců. Správce chytil znovu prso a něžně ho pomačkal. Mezi prsty promnul bradavku a Radka se po něm smyslně podívala.

„Můžu si vás vyfotit?“ zeptal jsem se správce.

„Monika říkala něco o focení. Mám ale podmínku! Pošleš mi pak fotky, ale nejenom ty moje, ale i to, co jsi vyfotil dřív, jo?“

„Jasně! Rád vám je pošlu!“ Vytáhl jsem foťák a hned všechno začal fotit.

„Tak mi ukaž, jak umíš kouřit,“ řekl správce, „jak se vlastně jmenuješ?“

„Radka.“

„Tak si klekni, Radko a pořádně mi ho začni kouřit!“ Poslušně si klekla a rukou mu ho začala honit. Podívala se na stojící ocas a jazykem mu olízla žalud. Pomalinku po něm přejela rty a začal jí mizet v puse. Jemně mu masírovala pytel a sála ocas.

„Umí…,“ zhodnotil to správce a lehce začal vzdychat.

„Koukám, koukám, jak se ti to líbí,“ řekla Monika a zaujatě sledovala Radku, jak se zmocňuje nástroje. Monika si sama zajela rukou do rozkroku a lehce si hrála se svou mušličkou. Udělal jsem i pár fotek Moniky a pak se vrátil k správcovi a Radce. Správce vzdychal a držel Radku za hlavu. Pomalinku přirážel do její pusy. Díval se na ni a pořádně si to vychutnával.

„A neměl byste ochutnat i její broskvičku?“ zeptal jsem se. Správce jen kývl. Radka si ochotně stáhla zbytek plavek a sedla si na stůl. Správce zaklekl mezi roztažené nohy a přejel jazykem po kundičce zarostlé krátkými zrzavými chloupky. Prsty si broskvičku roztáhl a pohrál si s poštěváčkem.

„Máš ji krásně mokrou a roztouženou,“ řekl správce a znovu si líznul šťávičky.

„Však se taky moc těší, až ji pořádně projedeš tím svým ocasem,“ řekla mu Radka. Správce si prsty roztahoval štěrbinku a zajížděl do ní jazykem. Ukazováčkem jí masíroval poštěváček. Radka ho hladila ve vlasech a tiskla si jeho hlavu do klína. Lehce vzdychala pod dotyky správcových prstů a jazyka.

Vyfotil jsem pár detailů a pak celou scénu. Všiml jsem si Moniky, jak si sedla na židli a hrála si se svou mušličkou. Přišel jsem k ní a pošeptal jí do ucha.

„Nechceš si tu svou mokrou buchtičku pošetřit? Myslím, že dneska si užije ještě dost. Tebe na fotkách ještě pořádně nemám.“

Monika kývla na souhlas a dala nohy k sobě. Upřela svůj pohled na správce a Radku. Správce právě zasouval prsty do Radčiny štěrbinky. Dvěma prsty jí začal projíždět jeskyňku a jazykem dráždil poštěváček. Radka slastně vzdychala a jednou rukou si hladila prsa. Mezi prsty si hrála s bradavkou.

„Strč mi ho tam,“ zaprosila. Správce se nenechal pobízet. Stáhl si kalhoty ke kotníkům. Chytil si ocas a žalud nasměroval do Radčiny mokré kundičky. Prsty si lehce roztáhl závojíčky a pomalu ho tam zasouval. Jeho tvrdý ocas ji krásně roztahoval  a nořil se hlouběji a hlouběji. Správce ho do Radky zasunul celého a chvilku v ní zůstal.

„Cítíš, jak tě celou vyplňuje?“ zeptal se Radky. Radka jen kývla hlavou a přitáhla si jeho zadek ještě blíž. Nechala tak ocas v sobě a oba dva si to užívali. Po chvilce začal správce přirážet a ne zrovna pomalu. Nasadil pěkně rychlé tempo. Oba dva nahlas vzdychali. Radce lítaly prsa nahoru a dolů. Kundička jí mlaskala, jak byla krásně mokrá. Správce ji rukama držel za boky a zarážel kládu hluboko do té nádherně mlaskající pochvičky. Celý stůl se otřásal a posouval ze svého původního místa. Najednou správce vytáhl ocas ven a nařídil Radce, aby si stoupla a opřela se o stůl.

Radka hned poslechla. Předklonila se a položila prsa na stůl. Ty se krásně rozplácly a správce hned zarazil svou tvrdou kládu dovnitř. Chytil rukama pevně boky a znovu tvrdě a rychle přirážel.

„Jooo…, dělej…, dělej…, už…, budu…,“ vykřikovala  a snažila se správci vycházet vstříc. Tempo přirážení bylo velké a na Radku to brzy přišlo. Vykřikovala vzrušením. Chvěla se v doznívajícím orgasmu a snažila se odtáhnout od stále přirážejícího správce.

„Stačí…, prosím…,“ prosila správce, ale ten se nedal a stále přirážel.

„Ještě…, vystříkám…, tvou…, kundu…,“ hekal správce a zarážel tvrdý ocas až na dno Radčiny jeskyňky. Stačilo mu jen pár tvrdých přírazů a zarazil svůj kůl až na dno. Zhroutil se na ni  a pumpoval dávky spermatu dovnitř. Chvíli ještě zůstal ležet a pak vytáhl uvadající kládu ven a ukázal mi, abych šel blíž. Roztáhl Radčinu kundičku, z které začalo pomalinku vytékat jeho sperma. Udělal jsem pár záběrů, když si přiklekla Monika a všechno slízla. Pořádně vylízala Radčinu kundičku. Ta stále ještě ležela ohnutá přes stůl a oddechovala.

„To je nádhera,“ libovala si Monika. „Takhle všechny šťávy dohromady, mňam!“ dořekla a narovnala se. „Myslím, že bychom měli jít na oběd! Už tam asi všichni budou.“ Radka se začala upravovat, stejně jako správce a Monika.

„No myslím, že bychom měli tenhle výlet nějak pořádně zakončit, když tady jsme poslední den! Už jsem tady Radkovi, tedy panu správci něco navrhovala,“ řekla ještě Monika.

„Je nás ale docela dost do jedné chatky!“ poznamenal jsem.

„Kolik vás všech je?“ zeptal se správce.

„No! Já, Radka, Monika, Ilona, Veronika, Petra, Jana, Sabina, Karolína a vy,“ spočítal jsem nás nahlas.

„To je teda slušný počet! Máme tady společenskou místnost a myslím, že pro nás bude vhodná,“ dodal ještě správce.

„Ale chtělo by to ještě nějakého, pořádného chlapa. My dva to asi nezvládneme,“ dodal jsem.

„No možná bych jednoho mohl přesvědčit! Má rád mladý holky a určitě se i jim bude líbit.“

„A jak vypadá?“ zeptala se zvědavě Radka.

„To bych si nechal jako překvapení,“ řekl správce a my už byli na odchodu do jídelny.

 

Žádné komentáře