VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Zajímavá třída

-18- Uspokojená Radka

            Radka vytáhla mou ruku z plavek a klekla si přede mě. Odsunula Iloninu ruku z ocasu a jazykem mi objela celý žalud. Slízla z něj šťávu. Pevně mi ho jednou rukou chytila a druhou držela v dlani pytlík. Pustila se do rychlého honění a  žalud zmizel mezi rty. Jazykem dráždila špičku. Neubránil jsem se hlasitému zavzdychání.

Prsty jsem zajel do jejích rezavých vlásků a hladil ji. Vzdychal jsem slastí a porozhlédl se kolem sebe. Všechny holky sledovaly jen nás. Veronika si od Ilony vzala foťák a fotila. Ta zůstala sedět vedle nás. S rukou pod plavkami si dráždila mušličku a sledovala Radku, honící mi kládu a sající žalud. Ostatní holky, kromě Veroniky, která fotila, už taky nezakrytě masturbovaly. Jejich pozornost po chvíli zaujala i Jana, která si půjčila Veroničin vibrátor. Sundala si plavky a jezdila si s ním po lasturce nahoru a dolů. Jemně si s ním dráždila poštěváček.

„Nestíhám vás všechny fotit!“ povzdechla si Veronika, „nechcete počkat holky? Ctěla bych vás mít všechny. Počkejte ještě, než se udělá Radka s Martinem!“ vyzvala je.

Holky neochotně, ale přece jen,  si přestaly dráždit mušličky a jen si je tak lehce hladily. Jejich zrak se upřel na mě s Radkou.

Radka se na chvilku zarazila a podívala se na mě! Usmál jsem se na ni a zajel rukama pod její paže. Zvedl jsem ji ze země a vyhrnul jí podprsenku. Měl jsem přímo na úrovni očí její velká prsa. Nádherné světlé a velké dvorce zakončené trčícími bradavkami lákaly k polaskání. Neodolal jsem, chytil obě a pořádně je pomačkal v dlaních. Prsty jsem přejel po bradavkách, které byly krásně tuhé. Promnul jsem je mezi prsty a něžně si s nimi pohrál. Pořádně jsem si prohlížel její velká prsa, na kterých byla spousta pih. Ostatně stejně, jako na celé její pokožce. Nahnul jsem se hlavou a jazykem jednu bradavku obkroužil. Rty jsem se na ni přisál a jazykem o ni brnkal. Jednou rukou jsem sklouznul mezi stehna a přes plavky pohladil broskvičku. Přejel jsem hřbetem ruky po čárce až k zadečku.

Oběma rukama jsem stáhl spodní díl plavek. Vzrušeným pohledem jsem si prohlédl krátce zastřižené chloupky a prsty přejel po vykukujících závojíčcích. Byly dost mokré a tak jsem nabral šťávičku na prsty a rozetřel ji Radce po bradavce. Poctivě jsem pak všechno z bradavky olízal a to samé jsem udělal i s druhou bradavkou. Nabral jsem pořádně šťávičky na prsty a rozetřel ji kolem a po bradavce. Radka vzrušeně sledovala mé počínání.

Jazykem jsem olizoval střídavě obě bradavky a prsty masíroval buchtičku. Jedním jsem projížděl mezi závojíčky a chvilkami něžně masíroval poštěváček. Radka začala slastně vzdychat. Prst mi hladce klouzal po celé délce broskvičky, jak byla krásně mokrá. Zajížděl jsem prstem do dírky a ven. Radka dala nohy víc od sebe, abych mohl prstem vklouznout ještě hlouběji. Prostředníčkem jsem tedy zajel, co nejhlouběji to šlo. Z pochvičky vytékala spousta šťávy, která zůstávala na mé ruce. Sklonil jsem se do jejího klína a přivoněl si k té nádherné rezavé kundičce. Jazykem jsem chutnal šťávičku a špičkou něžně laskal poštěváček.

Radka rukama chytila mou hlavu a něžně si ji přitiskla více do klína. Jazykem jsem se snažil dál dráždit poštěváček a vychutnával si chuť té mokré mušličky. Prstem jsem znovu zajel co nejhlouběji a jen tak, jsem s ním kroužil uvnitř. Po chvilce tohoto dráždění, už jsem dostal velkou chuť na to, abych zasunul svůj tuhý kolík místo prstu. Vytáhl jsem ho a chytil ji za boky. Otočil jsem ji zády k sobě a podržel si prut. Radka se rozkročila nad mými stehny a opatrně dosedala na nasměrovaný ocas.

Žalud pomalinku mizel uvnitř štěrbinky. Radka se rukama opřela o moje kolena a zvolna začala zase nadzvedávat zadeček. Ocas mi skoro vyklouzl ven, ale to už zase pomalinku dosedala a tentokrát mnohem hlouběji. Chvilku si takto zvykala na velikost ocasu a za okamžik v ní byl úplně celý. Dosedla na stehna a oba jsme si to v klidu vychutnávali. Já si užíval její nádherně mokrou a horkou lasturku. To jak krásně těsně obepíná tuhý kolík a Radka si zase užívala toho, jak vyplňuje celou její štěrbinku.

Byl to nádherný pocit. Rukama jsem chytil její velká prsa a pořádně je zmáčkl. Mezi prsty jsem masíroval obě bradavky a Radka začala sama pomalinku přirážet. Opřená rukama o moje kolena se nadzvedávala a znova  dosedala na kolík. Její prdelka pleskala o moje stehna. Oba dva jsme už  nahlas vzdychali.

Veronika kolem nás chodila s foťákem a fotila všechny možné detaily. Chvilku klečela Radce mezi nohama a fotila detail roztažené buchtičky. Pak zase poodstoupila a fotila celou naši soulož. Doslova kolem nás běhala a fotila, co to šlo.

Radka začala zrychlovat a přirážela stále rychleji. Její prsa lítala nahoru a dolů v rytmu jednotlivých přírazů. Byla mnohem více nadržená než já a tak se její orgasmus nezadržitelně blížil. Jednou rukou si začala masírovat poštěváček. Nahlas vzdychala a začala vykřikovat:

„Už budu…, jooo…, jooo…“ Přirážela, jak nejrychleji to šlo. Můj kolík zajížděl hluboko do mušličky. Několikrát z ní sice vyklouzl, ale Radka ho zase obratně zasunula dovnitř a dál pokračovala ve své jízdě. To jak byla vzrušená, dráždilo i mě a bylo mi jasné, že ani já to dlouho nevydržím.

Radka po chvilce dospěla k vrcholu. Stěny pochvičky se jí začaly stahovat v orgastických křečích. Rychle sklouzla z mého kolíku dolů a lehla si vedle mě na postel s nohama u sebe. Rukama si zajela mezi stehna a držela si lasturku. Oddechovala a vychutnávala doznívající orgasmus. Můj kolík trčel nahoru a Petra byla nejpohotovější. Přiklekla ke mně a už zmizel v puse. Zkušeně mi ho kouřila. Pomáhala si jednou rukou a honila mi ho. Sála mi žalud a já během chvilky začal stříkat.

První výstřik skončil v jejích ústech. Pak Petra můj kolík rychle vytáhla a další dávky už skončily na jejím obličeji. Žaludem si roztírala semeno po tvářích. Hekal jsem jak raněné zvíře a díval se na postříkanou Petru. Ta slastně olizovala moje sperma ze rtů, až kam dosáhla jazykem a kam nedosáhla jazykem, tam si pomohla prstem. Podávala si mé nastříkané semeno blíž a chtěla ho všechno slízat, když k ní přiklekla Sabina, aby jí pomohla. Jazykem olizovala její tváře, dokud nebyly úplně čisté, bez mého semene.

Lehnul jsem si vedle uspokojené Radky a oba dva jsme spokojeně oddechovali. Hladil jsem ji na zádech a sledoval ostatní holky….

 

Žádné komentáře