VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Zajímavá třída

-16- Správce a učitelka

            Odpoledne ubíhalo docela rychle. Bavili jsme se dál s holkama, slunili se a koupali. Docela mi i vyhládlo a tak jsem si odskočil do své chatky pro tatranku. Vybíral jsem ji z batohu, když jsem z okna zahlédnul správce chatek, jak do jedné chatky táhne za ruku naši učitelku. Copak jdou asi dělat, říkal jsem si. Nedalo mi to. Musím to zjistit!  Chvilku jsem počkal a vydal se k té chatce. Potichu jsem se zezadu přiblížil a jelikož bylo pootevřené okno, tak jsem zatím jen poslouchal.

„Já jsem tak nadrženej!“ říkal správce.

„Já taky! Už jsem nešukala čtrnáct dní,“ odpověděla mu učitelka. No to zní zajímavě, říkal jsem si.

Naše učitelka byla šikovná ženská. Bylo jí něco málo přes třicet a musím se přiznat, že jsem si sex s ní několikrát představoval, když jsem si ho honil. Měla krásné pevné trojky a postavičku přímo ideální. Byla hubená a zadeček měla krásně tvarovaný a pevný, hlavně v obtažených kalhotách.

Správce taky nebyl chlap k zahození, alespoň jak jsem mohl posoudit ze svého mužského hlediska. Bylo mu něco málo přes třicet a vlasů už mu začalo pomalu ubývat, ale i tak to byl sympaťák s bradkou v obličeji. Navíc pro ženské určitě přitažlivý, protože měl statnou a vypracovanou postavu.

„Těšil jsem se na tebe a tvou kundičku jak malej kluk!“ říkal jí správce. Pochopil jsem, že už se asi znají déle.

„Ukaž mi ji!“ nařídil správce učitelce. Nedalo mi to a nakouknul jsem opatrně oknem dovnitř. Uviděl jsem, jak naše učitelka sedí na stole a správce klečí před ním. Byla nahá a její oblečení se válelo všude kolem nich. Správce se zblízka koukal na buchtičku a prsty ji pěkně probíral.

„Líbí se ti?“ zeptala se správce.

„Je nádherná. Bez jediného chloupku a krásně mokrá!“

„Taky se na tebe celá těší, až ji pořádně vyšukáš!“ Správce jí prsty dál rejdil v rozkroku. Sem tam jazykem přejel po mušličce a slíznul všechnu šťávičku.

Přemýšlel jsem, jestli nemám zajít do chatky pro foťák, ale říkal jsem, že by to byl velký risk. Rozhodl jsem se, že si to raději užiju a budu se jen dívat.

Učitelka chytila správcovu hlavu a pořádně si ji zatlačila do rozkroku. Zavzdychala blahem a jednou rukou si chytila prso. Zajela pod tričko a hladila si ho. Prsty si hrála s bradavkou. Mačkala ji a mnula mezi prsty. Po chvilce chytila své tričko, přetáhla si je přes hlavu a já tak mohl poprvé zahlédnout její krásná prsa zakončená tmavými dvorci s tvrdými bradavkami. I správce zvedl zrak a lačně pohlédl nahoru.

„Máš nádherný kozy,“ zhodnotil je. Učitelka si je chytla oběma rukama a zmáčkla je. Správce se narovnal a přilepil se rty na jedno z nich. Sál jí bradavku a druhé prso mačkal rukou. Mezi prsty dráždil bradavku a hned se k němu přesunul i pusou. Podržel si jej rukou a něžně mezi zuby skousl. Líbal ji dál prsa a rukou zajel mezi její nohy. Přejel prsty do mušličky a začal je zasouvat dovnitř a ven.

„Jo! Šukej mě rukou!“ vykřikla učitelka. Správce se na ni podívala a zrychlil pohyby. Už nedělal nic jiného, jen se soustředil na prsty v jeskyňce. Sledoval je, jak kloužou dovnitř pochvy a až ven bylo slyšet, jak to krásně mlaská. Chvilku ho takhle učitelka nechala a pak odtáhla jeho ruku pryč!

„Počkej! Takhle bych se rychle udělala! Teď tě budu chvilku kouřit! Ukaž ho!“

„Ne! Nejdřív tě udělám rukou a pak si pořádně zašukáme,“ řekl správce a znovu zajel prsty do štěrbinky. Sklonil se hlavou mezi nohy a jazykem dráždil poštěváček. Učitelka se opřela o lokty a zaklonila hlavu. Nahlas vzdychala a rozevírala se správcovým prstům.

„Joo…, dělej…, už budu…,“ povzbuzovala ho. Správce zrychlil pohyb prstů ve štěrbince. Jazykem masíroval poštěváček a lízal všechnu šťávu. Učitelka vzdychala vzrušením. Tlačila rukama správcovu hlavu do klína a sama mu vycházela vstříc.

„Jooo…, jooo…, jooo…,“ začala vykřikovat a zmítat se v orgasmu. Ležela na stole a zhluboka oddechovala. Správce se postavil a koukal se na ni.

„Tak a teď pojď ukázat ty, co umíš!“ řekl jí. Podívala se na něj a klekla si před něho. Stáhla mu kraťasy i s trenkami. Vykoukl na ni již tuhý ocas bez jediného chloupku v okolí.

„Ty sis ho oholil?“ zeptala se učitelka.

„Tak sis to přála, ne?“ odpověděl jí dotazem správce. Bez odpovědi pevně chytila jeho ozdobu do dlaně a začala ho zručně honit. Jazykem občas přejela obnažený žalud a druhou rukou mačkala pytlík. Po chvilce si jej vzala do pusy a začala rty jezdit po celé délce ocasu až ke kořenu. Správce ji pozoroval a pak ji chytil za hlavu a začal sám přirážet do pusy. Učitelka ho nechala a jednou rukou si sama rejdila v rozkroku. Prsty si zajížděla do štěrbinky a něžně projížděla mezi závojíčky. Správce vzdychal slastí a zarážel svou chloubu učitelce skoro až do krku.

Po chvilce ho vytáhl a zvedl ji na nohy. Otočil si ji zády k sobě. Učitelka se předklonila a vyšpulila na něj zadeček. Opřela se rukama o stůl a správce rukama roztáhl její půlky. Hned začal cpát žalud do štěrbinky. Pomalu ho do ní zasunul co nejhlouběji. Pak si rukama přidržel zadeček a začal pomalinku přirážet.

„Joo…, nespěchej! Chci si tě pořádně vychutnat!“ upozornila ho. Správce se jednou rukou natáhl a chytil její prso. Mezi prsty mnul bradavku a ocasem pomalinku stále zajížděj hluboko do jeskyňky.

„Takhle se ti to líbí?“ ptal se správce a pomalinku klouzal ocasem uvnitř jeskyňky. Rukama hladil zadeček a celá záda.

„Joo…, takhle pomalinku mě šukej!“ nařizovala mu. Správce to takhle ještě chvilku vydržel.

„A teď tě budu šukat takhle,“ řekl a vytáhl ocas až na samý krajíček jeskyňky. Pevně ji chytil rukama za zadek a prudce ho zarazil dovnitř.  Učitelka vyhekla a přitiskla se prsy na stůl. Správce pomalinku vytahoval kolík zase na krajíček a znovu ho prudce zarazil. Takhle to opakoval pořád dokolečka. Při každém prudkém přírazu oba dva nahlas vyhekli. Po chvíli to už, ale správce nevydržel a začal tvrdě a rychle přirážet. Učitelka ležela opřená o stůl a skoro křičela.

„Jooo…, pořádně…, mrdej…, mou kundu…, celou…, mi ji…, vystříkej…,“ křičela na správce. Ten celý zpocený přirážel a přirážel stále rychleji. Najednou se vzepjal a zarazil kolík co nejhlouběji. Hekal vzrušením a pumpoval semeno do učitelčiny jeskyňky. Pak se vyčerpáním předklonil a opřel se o její záda. Něco jí šeptal do ucha. Učitelka se usmála a chtěla se na něj otočit. V tom se podívala do okna a asi mě zahlédla. Co se dělo dál, to už nevím, protože jsem se raději rychlým krokem ztratil a šel za holkama na pláž.

 

Žádné komentáře