VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Zajímavá třída

-03- Procházka lesem

             Potom co jsem se vrátil od Jany, tak jsem stáhl všechny fotky do počítače. Ta podívaná, na tu krásu co jsem měl možnost vyfotit, mě znovu vzrušila. Nedalo se nic dělat. Prostě jsem si musel vzít kolík do ruky a udělat si to. Vypálil jsem fotky na cd a nachystal si ho, abych ho nezapomněl vzít holkám do školy. Umyl jsem se a šel jsem spát.

Druhý den jsem přišel do třídy a uviděl jsem stát všechny tři u okna. Hned jsem šel k nim, pozdravil je a řekl jim, že fotky jsou opravdu krásné.

„To musím vidět,“ řekla hned Ilona.

„Mám je tady v batohu,“ odpověděl jsem, „o hodně jsi včera přišla,“ usmál jsem se na Ilonu.

„Tak si to vynahradíme jindy,“ mrkla na mě.

„Ukážeš taky, co skrýváš pod tričkem?“ zeptal jsem se a podíval se na její prsa, která byla o hodně větší než prsa Petry a Jany. Ilona byla úplně jiný typ než ty dvě. Její dlouhé vlasy byly krásně černé a lehce vlnité. Řekl bych, že byla hezčí než Petra s Janou. Postavičku měla opravdu moc pěknou, což v tomhle věku mají snad všechny holky. Zadeček ale oproti ostatním holkám přece jen trošičku větší. Doslova se přímo nabízel k polaskání.

„Nafotíš i mě?“ zeptala se Ilona.

„Rád,“ řekl jsem, „měl bych nápad.“

„Jaký,“ zeptaly se současně Jana s Petrou.

„Co kdybych vás nafotil, tady kousek za sídlištěm v lese? Můžeme klidně hned po škole. Mám sebou foťák.“

„To je super nápad,“ řekla Petra, „ale já dneska nemůžu,“ dodala smutně.

„Mě se to taky líbí,“ hned se přidala Jana, „ale jedu s našima za babičkou do nemocnice.“

„Tak, že by jsi šla jen ty se mnou?“ zeptal jsem se Ilony.

„Klidně! Pak to holkám ukážeme,“ souhlasila Ilona a já se nemohl dočkat, že tohle focení bude pokračovat. To už ale zvonilo a my jsme si posedali do lavic. Den utekl vcelku rychle. Předal jsem holkám cédéčka s fotkama a Iloně jsem slíbil, že jí ho taky vypálím.

Hned po vyučování jsme s Ilonou šli pěšky přes sídliště, až do blízkého lesa. V lese bylo docela živo, protože byl krásný teplý jarní den a tak jsme museli jít až někam stranou. Po cestě jsme si povídali a Ilona už od holek věděla, co jsem včera všechno fotil a i to, že mi u toho pěkně stál kolík.

Došli jsme na krásnou mýtinku, na které byla hromada klád, nachystaných k odvozu.

„Tohle vypadá pěkně,“ řekl jsem.

„Hm! Jdeme na to?“ zeptala se Ilona. Kývl jsem hlavou a shodil batoh se zad. Vytáhl jsem foťák. Ilona dala bokem svoji tašku a sedla si na klády. Rozpustile se na mě podívala. Začal jsem fotit! Ilona mi pózovala jako nějaká modelka. Různě se na mě dívala, házela vlasy a měnila svoje polohy. Po chvilce začala odhalovat i své tělo. Začala u sukýnky. Rozverně si ji vytáhla a ukázala mi zadeček. Zadečkem procházela tenká šňůrka černých tang. Pohladila si jednu rozkošnou půlku rukou a otočila se ke mně. Vyhrnula si sukýnku a ukázala mi zepředu svoje tanga, která zakrývala její buchtičku. Škádlivě se na mě podívala a přejela si rukou po své mušličce. Stáhla si sukýnku a položila ji na klády bokem, aby nám nekazila záběry.

Pomalinku si vytahovala tričko a postupně mi ukazovala ploché bříško a rozkošný pupíček. Přetáhla si tričko přes prsa, která byla schovaná v pěkné černé krajkové podprsence. Obě prsa chytila do dlaní a pořádně si je zmáčkla. Bylo dobře vidět, že má prsa podstatně větší než Petra a Jana.

Pěkně pomalinku si přetáhla jeden košíček podprsenky a odhalovala tak svou krásnou tmavou bradavku. Kolík se mi při tom pohledu začal napínat. Ilona prstem objela svou bradavku a trošku si s ní pohrála. Pak vyndala z podprsenky i své druhé prso a taky si s ním hrála. Podívala se znovu laškovně na mě, jako by si i se mnou  pohrávala a znovu pořádně chytila prsa a zmáčkla je. Po chvilce si přetáhla tričko přes hlavu a rozepnula si podprsenku.

Stála přede mnou  a já se nemohl vynadívat na ta krásná prsa.  Černá tanga jí zakrývaly buchtičku. Pomalinku chytila prsty jejich lem a začala si je stahovat. Objevovala se vyholená mušlička. Stáhla si je, položila je bokem na tričko, aby nám nezavazely. Stoupla si před klády zády ke mně a předklonila se.

„Jej! To je krása!“ řekl jsem a všechno jsem fotil. Ilona na mě vystrčila buchtičku a ještě si zajela rukou mezi nohy. Přejela si prstem po čárce a pak si broskvičku trošku roztáhla. Bylo vidět, jak má studánku krásně vlhkou.

„Jsi pěkně vlhká,“ řekl jsem.

„Taky mě to vzrušuje, když se na mě díváš,“ odpověděla mi a dál si lehce hrála s buchtičkou. Přejížděla si po ní prstíky.

Stoupl jsem si tak, abych měl Ilonu z boku a fotil visící prsa. Pak jsem šel blíž a vyfotil jsem detail prsou a pak i mušličky, která, jak bylo vidět z blízka, byla opravdu krásně mokrá.

„Nechceš si to přede mnou udělat, že bych to nafotil?“ zeptal jsem se. Ilona se na mě otočila a kývla hlavou. Pak si sedla na klády a nohy dala široko od sebe. Měl jsem krásný výhled na vlhkou jeskyňku, se kterou si hned začala hrát. Vyhrnula si sukýnku, aby na mušličku lépe viděla. Prstíky zkušeně rozehrály vzrušující divadlo. Ocas se mi napínal v bermudách při tom nádherném pohledu.

Projížděla prsty mezi závojíčky až k poštěváčku a zase se vracela zpátky ke vchodu do jeskyňky. Prstíky jí do ní vklouzávaly čím dál tím víc. Pokaždé zasunula více svého prstíku do mušličky.  Prsty jedné ruky si začala hrát s poštěváčkem a prsty druhé ruky jezdila dál po buchtičce. Po chvilce vklouznula dvěma prsty do jeskyňky a začala v ní jezdit sem a tam. Občas se podívala na svou mokrou broskvičku a jinak měla zavřené oči, vychutnávala si to. Vzdychala vzrušením a jeskyňka jí krásně mlaskala.

Fotil jsem všechno, co mi ukazovala. Bylo to nádherné představení a já byl čím dál tím více vzrušený. Ovšem ona na tom byla ještě lépe. Prstíky pokračovala v dráždění a stále zrychlovala. Vypadalo to, že její laskání se blíží vrcholu. Zarážela prstíky do pochvičky a prsty masírovala poštěváček, když najednou sevřela nohy k sobě a celá se chvěla vzrušením. Ještě chvilku jsem fotil a pak jsem se jen koukal na oddechující postavu.

„Líbilo se ti to?“ ozvala se najednou a podívala se na mě. Já jen sklouzl pohledem na svoje napnuté bermudy a pak na ni. Usmála se a přišla s nápadem.

„Co kdyby, sis to teď udělal ty, Martine a já bych tě nafotila? Bylo by to takový překvapení pro holky,“ řekla.

„Hm! Proč ne,“ odpověděl jsem. Počkal jsem, až se oblékne a zaujal její místo. Pomalinku jsem se začal vysvlékat a Ilona to všechno poctivě fotila. Za malou chvilku jsem před ní stál úplně nahý. Možná jsem se trošičku styděl, ale opravdu jen trošičku. Navíc mě vzrušovalo to, že se na mě Ilona dívá a že si ty fotky budou holky prohlížet.

Sedl jsem si na klády a chytil jsem trčící kolík do dlaně. Přetáhl jsem si předkožku a objevil se rudý žalud. Několikrát jsem si po něm přejel prsty a pak jsem si ho začal honit. Cítil jsem, že moje vzrušení je takové, že to asi dlouho nevydržím a tak jsem přestal a mačkal jsem si jen pytlík. Podíval jsem se na Ilonu a zeptal jsem se jí.

„Líbí se ti to?“

„Moc!“ řekla a já pokračoval.

„Dlouho to nevydržím,“ řekl jsem.

„Neprotahuj to!“ řekla a já se už nesnažil to více protahovat. Honil jsem si kolík. Jednou rukou jsem si mačkal kulky a cítil, jak to na mě přichází. V prutu mi několikrát zaškubalo a najednou z něj vystříklo semeno. Několikrát jsem vystříkl. Horké semeno mi dopadalo na stehna a i na klády. Něco mi stékalo po ocasu a po ruce. Nechal jsem Ilonu, ať všechno vyfotí a pomalinku jsem se začal utírat. Sbalili jsme svoje věci a šli jsme domů. Po cestě jsem Iloně slíbil, že zítra fotky donesu do školy a že určitě nezapomenu.

Doma jsem všechny výtvory pečlivě prohlédl a vypálil tři kopie. Dal jsem si je hned do batohu, abych je nezapomněl a šel jsem se učit, protože jsme druhý den psali písemku. Samozřejmě mi pořád myšlenky sklouzávaly k holkám a jejich nádherným tělům. Představoval jsem si sebe, jak si to s nimi rozdávám a říkal jsem si, jestli tohle focení bude pokračovat dál, tak k tomu určitě dojde.

 

Žádné komentáře