VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Zajímavá třída

Jak to asi vypadá ve škole? Možná, že i takto!

             V době, kdy tohle všechno začalo, jsem chodil na zdravotnickou školu. Co bylo na této škole nejzajímavějšího? No hlavně to, že jsem byl ve třídě jediný kluk. Když máte kolem sebe spousty pěkných osmnáctiletých holek, tak to je přímo paráda! Navíc mě všechny obletovaly a hýčkaly. Prostě to byla úžasná léta.
            Čekání do šesté hodiny bylo nekonečné. Nachystal jsem si foťák. Nabil baterky a vymazal kartu. Všechno bylo připravené a já se nemohl dočkat. Pořád se mi hlavou honily ty fotky co jsem viděl v Petřině mobilu. Její krásně tuhé bradavky a ty sexy scénky. Doufal jsem, že se holky dokážou odvázat a ukážou mi toho ještě víc. Představa, že by přede mnou stály, tyhle dvě krásné holky úplně nahé, mě začala vzrušovat. Snažil jsem se ji vypudit z hlavy, ale moc to nešlo.

             Potom co jsem se vrátil od Jany, tak jsem stáhl všechny fotky do počítače. Ta podívaná, na tu krásu co jsem měl možnost vyfotit, mě znovu vzrušila. Nedalo se nic dělat. Prostě jsem si musel vzít kolík do ruky a udělat si to. Vypálil jsem fotky na cd a nachystal si ho, abych ho nezapomněl vzít holkám do školy. Umyl jsem se a šel jsem spát.
          Druhý den jsem holkám dal cédéčka. S Ilonou jsme se domluvili, že jim nic neřekneme a že to pro ně bude překvapení. Byl jsem docela zvědavý, co na to řeknou, ale vydržel jsem to a mlčel. Jen jsem o tom nepozorovaně prohodil pár slov s Ilonou, jako že to bylo včera krásné a tak podobně. Chtěl jsem se s holkami domluvit na nějakém dalším focení, ale všechny někam o víkendu jely. Trošku mi to bylo líto i z toho důvodu, že si o tom překvapení popovídáme až v pondělí.
            Druhý den ráno jsem hned přes icq napsal Veronice, kdy mám přijít. Dostal jsem odpověď, že kolem druhé a tak jsem měl dost času na to, abych se pořádně osprchoval a napadlo mě, že ji překvapím a toho svého těšitele, že si oholím. Všechno jsem to vykonal a docela jsem se těšil na to, co na to řekne a případně i pak holky, až to uvidí.

Nikol si stoupla před sedačku a přetáhla si tričko přes hlavu. Nic pod ním neměla a tak jsem měl hned možnost vidět prsa. Byla prakticky úplně stejná, jako měla její sestra. Hned si stáhla i kraťásky a stála přede mnou jen v těsných bokových kalhotkách, které krásně ukazovaly rýsující se buchtičku. Pysky její kundičky napínaly látku kalhotek a byl vidět i tenký proužek tmavých chloupků. Nikol si po nich přejela rukou.

             Neděle ráno. Přemýšlel jsem, co budu dělat. První na co jsem přišel, byly fotky. Ty ze včerejška už jsem si prohlédnul večer, ale nedalo mi, abych se k nim nevrátil. Pozorně jsem si je prohlížel, vzpomínal na včerejší den a mé druhé já se v kraťasech zase začalo stavět. Lehce jsem si ho hladil a dál se koukal na fotky. Vracel jsem se i ke starším. Prohlížel si holky, jak se přede mnou mazlily a potom i Iloniny fotky.
           V pondělí, když jsem dorazil do třídy, už Petra s Janou věděly o všem, co se stalo o víkendu. Už tam společně mluvily i s Veronikou a jak jsem pochopil, tak i plánovaly nějaké společné focení. Shodly se na tom, že první je na řadě Ilona, které jsem to už slíbil a pak že si mě někdy podají společně Jana s Petrou.
            Pomohl jsem Iloně vstát a nechali jsme tam holkám ručník. Ilona si trošku otřela mokrou buchtičku a pomalu se oblékla. Veronika už mezi tím odložila všechny šaty. Stáhla si kalhotky a sednula si na kámen místo Ilony.
            „Pojď mi ji lízat!“ vyzvala Janu. Ta na nic nečekala, klekla jí mezi stehna a dlaní pohladila buchtičku. Třemi prsty začala masírovat poštěváček. Pak jazykem přejela po štěrbince až k poštěváčku. Slízla všechnu šťávičku, které už tam bylo opravdu hodně.
            „Hm! Taky bych si dala říct,“ odpověděla mi Petra. Mrkl jsem na ni a ukázal jsem na svoje kalhoty, které už byly zase pěkně napnuté. Petra si hned přetáhla přes hlavu tričko a chytila si prsa. Pořádně je zmáčkla a pak mezi prsty promnula bradavky.
             Podal jsem foťák Iloně, která už se po něm natahovala. Přistoupil jsem k Petře a jedno její prso vzal do dlaně. Pasovalo do ní přesně. Něžně jsem jej zmáčkl a pak jazykem obkroužil bradavku. Vzal jsem ji mezi rty a špičkou jazyka ji dráždil. Po chvilce jsem přešel na druhé prso a udělal to samé.
1  
2  
3