VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Švagrová

Švagrová -05-

V pátek když jsme seděli všichni doma u stolu a hráli karty nám Lucka oznámila, že nás v pondělí opustí. Že už má nějaké bydlení a taky že má nový objev. Docela mě tím zaskočila, protože jsem začal tušit, že by naše příležitostné radovánky mohly skončit.

Manželka si v sobotu šla něco vyřídit ke své kamarádce a neměla se vrátit dřív jak za dvě hodiny.

Hned u mě stála v kuchyni Lucka a říkala mi, že mi o tom nechtěla říkat, dokud to nebude jisté. Zeptal jsem se, jestli tím skončil i náš úlet a ona jen přikývla s tím, že její nový přítel vypadá mnohem šikovnější, co se týče sexu, než ten starý i když to prý ještě nevyzkoušela všechno a pořádně. A že mi možná někdy vykouří ocas, jestli si to budu přát.

Řekl jsem jí, že bych si to přál hned. Sundal jsem si kalhoty a sedl si na židli. Lucka se na mě pěkně usmála a hned si přede mě klekla. Chytila do ruky ochablý kolík a začala jej jemně honit. Kolík se mi okamžitě začal stavět do pozoru a tak si ho vzala celý do pusy. Ohrnula předkožku a jazykem kroužila po žaludu. Celý pytlík mačkala v dlani a kolík už měl maximální rozměry.

Žalud měla v puse a pořádně ho dráždila jazykem. Jednou rukou honila ocas po celé délce v pěkně rychlém tempu a druhou rukou stále mačkala pytlík. Lehce jsem začal vzdychat a zavřel oči.

„Dneska si na něj ještě sednu. Naposledy! Co ty na to?“ zeptala se najednou.

„Určitě!“ souhlasil jsem nadšeně a Lucka si hned stáhla sukýnku i s kalhotkami. Rozkročila se nade mnou čelem ke mně a jednou rukou si nasměrovala ocas do kundičky. Cítil jsem na žaludu, jak má lasturku nádherně mokrou. Pomalu dosedala na kolík, který hladce mizel v pochvičce. Dosedla až co to šlo a pomalu se začala zase zvedat.

Chytil jsem ji za boky a snažil se jí naznačit, aby dosedala rychleji, ale Lucka ne a ne. Jezdila na mém ocasu velmi pomalinku. Tak jsem ji nechal ať je po jejím. Zajel jsem pod tričko a hnětl prsa. Prsty jsem dráždil bradavky a Lucka stejně jako já začala pomalu vzdychat. Trošku zrychlovala tempo. Naše stehna o sebe pleskaly čím dál rychleji a stejně tak se zrychloval i náš dech.

Na chvilku přestala a jen tak seděla s ocasem v jeskyňce a zhluboka oddechovala. Já stále nepřestával pod tričkem dráždit bradavky. Seděla už tak delší chvilku a tak jsem ji zvedl, bez toho abych vytáhl ocas z kundičky a položil ji na stůl. Chytil jsem ji za boky, aby mi nemohla uhýbat a začal do ní zarážet ocas. Okamžitě začala nahlas hekat a dráždila si poštěváček. Tempo bylo rychlé a už skoro křičela. Najednou se z kundičky vyhrnulo ještě více milostné šťávy a já cítil, jak se sevřela. Stáhla nohy k sobě a nechtěla mě už k sobě pustit, ale já se nenechal odbít a stále do ní bušil. Cítil jsem, že to vydržím dnes ještě dlouho. Malou chvilku se bránila a už znovu vzdychala.

„Chci tě ještě zezadu,“ řekl jsem. Vytáhl jsem ocas z jeskyňky. Poslušně seskočila ze stolu a opřela se lokty o stůl. Vyšpulila na mě prdelku. Klekl jsem si za ni a chtěl jsem ještě ochutnat šťávičku. Ještě více se rozkročila nohy a já mohl tak pohodlně jazykem projet mezi závojíčky. Špičkou jazyka jsem dráždil chvilku poštěváček a potom zasunul jazyk mezi závojíčky co nejhlouběji to šlo.

Zhluboka oddechovala. Z kundičky se hrnula ven milostná šťáva a já ji všechnu lízal. Po chvilce jsem si stoupnul za ni. Celou dlaní jsem pohladil mušličku a zasunul dovnitř prst. Lucka lehce zavzdychala a vyšla mi vstříc. Chvilku jsem prstem rejdil v pochvičce. Přidal jsem pak i druhý prst a začal ji šukat rukou. Chvilku jsme to takhle oba vydrželi, než to přerušila Lucka.

„Dej mi ho tam, prosím!“ zaprosila a já hned vyndal prsty ven. Nasadil jsem ocas na vchod do jeskyňky a zatlačil. Lehounce vklouznul na své místo. Chytil jsem si ji za boky a začal do ní tvrději a rychleji vnikat. Oba dva jsme nahlas vzdychali. Pevně se držela rukama na druhé straně stolu a byla pořádně zapřená. Nemusel jsem ji ani moc držet za boky, aby mi neuhýbala.

Koule mi pleskaly o kundičku přesně v rytmu přírazů. Trošku jsem zpomalil a chvilku se díval, jak mi ocas klouže do nádherně mokré dírky. Rukou jsem zašmátral mezi nohy a nahmatal poštěváček. Lehce jsem ho pomasíroval a stále nepřestával, alespoň pomalinku přirážet. Po chvilce pomalejšího protahování jsem jej opět vytáhl.

„Otoč se ještě, prosím,“ zaprosil jsem, „chtěl bych ještě pořádně vidět a líznout si tvojí mušličky.“ Hned se otočila a sedla si na stůl. Roztáhla do široka nohy. Měl jsem krásný výhled na vyholenou kundičku. Klekl jsem si před ni a prsty roztáhnul závojíčky. Jazykem jsem projel mezi nimi a slíznul všechnu šťávičku, která tam byla z našeho šukání. Vydal jsem se po celé délce lasturky až nahoru k poštěváčku a jemně jej masíroval špičkou jazyka. Pomalu jsem zasouval do pochvičky dva prsty a lehce jimi pohyboval dovnitř a ven. Chvilku jsem tam s nimi jen tak kroužil po stěnách. Lucka nahlas vzdychala a buchtičkou se tlačila na obličej. Občas jsem olízl šťávičku, co stékala po mých prstech, ale hlavně se zase věnoval poštěváčku.

Po chvilce jsem se narovnal a nasadil ocas mezi závojíčky a zatlačil. Pomalu jsem zasunoval kolík dovnitř a díval se při tom, jak tam lehce klouže. Když jsem jej vytahoval ven, tak byl celý mokrý od milostné šťávy. Pomalým tempem jsem pokračoval dál a očima jsem hltal pohled na mokrou krásku. Jak celý kolík mizel vevnitř a zase objevoval. Sem tam jsem pohladil prsty poštěváček a neopomněl ani na bradavky.

„Už..., prosím tě ..., pojď..., pořádně..., do mě..!“ vydechovala.

„Když pořádně, tak pořádně,“ řekl jsem. Chytil jsem ji rukama za zadek a začal do ní tvrdě přirážet. Koule mi začaly pleskat o zadek a oba dva jsme nahlas hekali. Rychle jsem zarážel ocas do jeskyňky a zase jej vytahoval. Párkrát vyklouznul úplně ven, ale hned jsem ho zasunul dovnitř a pokračoval dál v rychlé jízdě.

„Jo..., jo...,“ hekala Lucka a já do ní stále zarážel ocas až po kořen. Hekal jsem snad ještě hlasitěji než ona a cítil, že už to nevydržím.

Vytáhl jsem ocas ven a nastavil ho nad její klín. Zaškubalo mi v kolíku a ten stříkal jednotlivé dávky, které končily na buchtičce. Ocasem jsem roztíral semeno po kundičce a lehce jsem ještě párkrát zastrčil celý žalud do jeskyňky.

Lucka si sama zajela rukama na kundičku a jednou si hned zkušeně začala dráždit poštěváček. Dvěma prsty druhé ruky zajela dovnitř do pochvičky a kroužila s nimi uvnitř. Stačilo pár pohybů a sama se dodělala. Stehna stiskla k sobě a zhluboka vyhekla.

Najednou dole v baráku bouchly dveře. Mrkl jsem na hodiny, které nám visely v kuchyni a bylo mi jasné, že to je manželka. Rychle jsme  na sebe naházeli věci, co se válely na zemi a sedli se ke stolu. Honem jsem sáhl pro karty a začal je rozdávat, když přišla moje žena. To bylo opravdu o fous, ale stálo to za to. Musel jsem myslet na to, že má Lucka celou kundičku ulepenou od mého spermatu a sedí na židli vedle mě.

Bohužel to bylo poslední naše opravdové šukání. Lucka už potom začala čím dál častěji jezdit se svým přítelem, který byl vcelku fajn a byla s ním šťastná. Párkrát přijela i sama a opravdu splnila svůj slib a skvěle mi vykouřila ocas, ale já už jsem si její kundičky nelízl. A tak mi už zbyly jen vzpomínky a mohl jsem si jen honit kolík při představě toho, jak to spolu děláme.

 

Žádné komentáře