VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Švagrová

Švagrová -04-

Ve středu navečer jsme všichni seděli u kafe a manželka se pomalu začala chystat do práce. Já už se nemohl dočkat a pod stolem jsem nepozorovaně nohou hladil Lucku. Ta roztáhla nohy a přes těsné kraťasy mi nastavila kundičku. Palcem jsem přejížděl po štěrbince a dráždil ji. Lucka se na mě při tom sem tam usmála, tak aby si toho žena nemohla všimnout.

 

Oba jsme se dočkali za necelou hodinku. Manželka odešla a my jsme se s Luckou okamžitě na sebe vrhli. Strhali jsme ze sebe oblečení a stáli jsme před sebou úplně nazí. Odtáhl jsem ji do ložnice a položil ji na postel. Roztáhl jsem jí nohy a hned hlavu zasunul mezi stehna. Rukou jsem pohladil kundičku, která už byla lehce mokrá, zřejmě od mé nohy na kterou se v kuchyni sama tiskla.

Špičkou jazyka jsem pohladil poštěváček, který jsem si prsty našel mezi závojíčky. Jednou rukou jsem se natáhl a pohladil prso. Lehce jsem stiskl bradavku a požmoulal ji mezi prsty. Druhou rukou jsem laskal kundičku. Prsty a jazykem jsem střídavě dráždil poštěváček a vchod do pochvičky. Její stále hladce vyholená lasturka, byla mokrá od milostných šťáv a od mých slin.

Lucka začala stále hlasitěji oddechovat a tiskla se mi na obličej. Rukama si přidržovala hlavu mezi nohama. Netrvalo to dlouho a dosáhla svého orgasmu. Stehny stiskla mou hlavu a z kundičky se jí vyhrnulo ještě více milostné šťávičky. Rukama mě po chvilce odtlačila a naznačila mi, ať si lehnu.

„Lehni si pěkně na záda a nic nedělej. Teď tě pěkně udělám já. Oplatím ti to , jak jsi mi to udělal minule,“ řekla mi. Poslechl jsem ji a lehl jsem si na záda. Hned se sklonila k ocasu a jednou rukou ho pěkně honila. Druhou mi mačkala pytel. Rty měla obemknuté kolem žaludu a sála jej. Jazykem kmitala na špičce žaludu a já začal přirážet do pusy.

„Já sama!“ napomenula mě, když si vydělala kolík z pusy. Hned si jej tam strčila a začala mi jezdit rty po ocasu. Zasunovala si jej až tak hluboko, jak jen to dokázala. Její kouření bylo krásné. Nechtěla, abych se jí jakkoliv dotýkal a tak jsem si jen v klidu vychutnával doteky sladké pusinky.

Po chvilce něžného kouření se zvedla a rozkročila se nad mým ocasem. Rukou se pohladila v rozkroku, aby zjistila, že je dostatečně mokrá. Potom si prsty ruky roztáhla svoje závojíčky a druhou rukou si nasměrovala ocas do pochvičky. Pomalinku na něj nasedala, až celý kolík zmizel uvnitř. V tom nádherném mokru a teple. Pak se zase pomalinku nadzvedávala, až můj kolík málem vyklouzl ven. Takhle na mě pomalinku jezdila.

Chtěl jsem ji chytit za prsa, ale dala mi ruce hned na postel a opřela se o ně rukama. Nebránil jsem se a nechal ji dělat to co chtěla. Její kundička už neklouzala po ocasu tak pomalu jako prve. Tempo se zrychlilo stejně jako můj i její dech. Tlumeně jsem vzdychal při každém dosednutí. Její prdelka pleskala o stehna a Lucka mi stále nedovolovala, abych na ni sahal.

Po chvíli dosedla na stehna úplně a nechala ocas  pěkně ponořený a jen tak seděla.

„Líbí se ti to?“

„Perfektní, pokračuj, prosím!“ Nenechala se pobízet a začala na mých stehnech kroužit zadečkem. Kolík byl zaražený hluboko v ní a to ji vzrušovalo ještě více než mě. Jezdila na mých stehnech stále rychleji a její vzdychání se také stupňovalo. Vzdychala stále hlasitěji. Sledoval jsem, jak se to Lucce líbí a to mě vzrušovalo ještě víc. Oba dva jsme nahlas vzdychali.

Sama si u toho ještě stihla honit poštěváček. Celou dlaní si ho mačkala. Znovu jsem sáhl po prsou. Tentokrát se už nebránila a tak jsem jí dráždil bradavky na obou prsou. Oba dva jsme už nahlas vzdychali a já cítil, že to už nevydržím.

„Já..., už..., budu...!“ vydechoval jsem.

„Tak..., pojď...,pojď..., já..., už..., taky..., budu...,“ vykřikovala Lucka. Ještě více zrychlila tempo a já pochopil, že se mám udělat do ní. Netrvalo to už moc dlouho. Klacek už sebou škubal v orgastických křečích. Několik dávek mého semene skončilo v kundičce a v tom okamžiku jsem ucítil na svém ocasu i jak se kolem něj stahují stěny pochvičky. Lucka se svalila na moje prsa a celá se chvěla z té rozkoše. Zhluboka jsme oba dva oddechovali.

Po chvilce se sesunula na bok vedle mě. Pohladil jsem mokrou mušličku, z které vytékaly šťávy smíchané se semenem. Zůstali jsme takhle ležet vedle sebe a oba dva jsme usnuli. Naštěstí jsme se  k ránu probudili dřív, než se vrátila manželka z práce.

Žádné komentáře