VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Švagrová

Švagrová -03-

Poslední měsíc uběhl jako voda a Lucka se doopravdy rozešla s Petrem. Volala nám často a při posledním telefonátu se nás znovu zeptala, jestli by u nás mohla opravdu chvilku zůstat. Manželka ji hned pozvala ať přijede a tak měla přijet už o víkendu. Zatím jen na týden, než si sežene nějaké bydlení. Doufal jsem však, že to bude víc jak týden.

Nemohl jsem se dočkat, protože v pracovním týdnu jsem viděl mnohem více příležitostí, jak být s ní doma sám a jak si užívat trošku více sexu, než se ženou.

Víkend proběhl celkem v klidu, protože manželka byla doma a tak jsem se rozhodl, že v pondělí zajedu do práce jen na chvíli a pak si vezmu volno. Ženě jsem o tom samozřejmě nechtěl říct. A tak jsem v pondělí už kolem desáté přišel domů a překvapil tak i Lucku, která zrovna vylézala z koupelny po sprše. Na sobě měla jen tanga a ručník na mokrých vlasech.

„Co tady děláš?“ zeptala se mě.

„No co asi! Když jsme si o víkendu nemohli spolu pošpásovat, tak jsem si musel vzít volno,“ řekl jsem a popošel blíž, abych jí pohladil prso a požmoulal bradavku. „Teď na sebe budeme mít víc času,“ řekl jsem jí a rukou zajel mezi nohy. Lucka je dala trošku dál od sebe a nechala si hladit buchtičku přes tanga. Měla zavřené oči a vychutnávala si doteky mé ruky. Rty jsem se přisál k bradavce a tlačil jsem jí do pokoje na sedačku. Svalil jsem ji na ni a kleknul si mezi nohy. Odhrnul jsem proužek kalhotek a pohladil štěrbinku, která už začínala pěkně vlhnout. Jazykem jsem ochutnal první kapičky milostné šťávy a palcem přitlačil na poštěváček. Lízal jsem jí mušličku se vší chutí.

Ležela se zavřenýma očima a lehce oddechovala. Kolík v kalhotách jsem měl už pěkně tvrdý z té podívané před sebou.

„Já bych dneska nechtěla jen vylízat!“ řekla mi najednou, „už jsem ho tam dlouho neměla. Chtěla bych, abys mi ho tam strčil.“

Chvilku jsem na ni koukal a pak jí řekl, že rád. Sundal jsem si kalhoty a trenýrky a Lucka hned chytila můj tvrdý ocas. Strčila si jej do pusy a sála jej. Její jazyk kmital po mém žaludu a rukou mačkala moje koule. Rukama jsem ji držel za hlavu a zasouval jsem ocas do pusy, jak nejhlouběji to šlo.

Po chvíli jsem ocas vytáhl z pusy a položil Lucku na sedačku. Nadzvednul jsem jí zadek a popotáhl na opěrku sedačky. Stáhl jsem kalhotky a trošku jsem si přidřepl mezi nohama. Nasadil jsem ocas na vchod do kundičky a pomalu zatlačil. Žalud hned zmizel v pochvičce a tak jsem pomalu tlačil dál a dál, až tam byl úplně celý. Pomalu jsem ho vytahoval, až zase úplně vyklouzl. Znovu jsem jej nasadil na vchod a zase pomalu tlačil až byl celý uvnitř. Chvíli jsem ho tam nechal a díval se na ni, jak má zavřené oči a zhluboka dýchá. Pomalu jsem jej zase začal vytahovat, až znovu vyklouzl ven z jeskyňky. Chytil jsem jej a žaludem jsem hladil štěrbinku a párkrát s ním bouchl o poštěváček. Lucka otevřela oči a dlaní přitiskla ocas na poštěváček a celou kundičkou se k němu tlačila. Několikrát se takhle pohnula, ale já ji takhle dlouho nenechal a znovu nasadil ocas na kundičku. Pomalu jsem zatlačil znovu jen celý žalud a chvilku vyčkal. Potom jsem provedl ale tři čtyři rychlé a tvrdé přírazy. Lucka při každém nahlas vyhekla. A já zase vytáhl ocas ven.

„Ještě!“ prosila mě.

Znovu jsem tedy nasadil ocas na vchod do jeskyňky a opět to zopakoval. Tentokrát už jsem udělal přírazů více a ona sama si při tom jednou rukou začala honit poštěváček. Zase jsem kolík vytáhl, ale Lucka s drážděním poštěváčku nepřestala. Proto jsem hned ocas nasměroval do kundičky a začal ji tvrdě šukat. Koule mi pleskaly o zadek a oba dva jsme nahlas hekali.

Asi tak půl minuty jsem to takhle vydržel a pak jsem vytáhl ocas z mokré štěrbinky.

„Chtěl bych ti to dělat zezadu,“ řekl jsem jí. Hned se zvedla a stoupla si před sedačku. Rukama se opřela o opěradlo a nastavila mi zadeček. Jednou rukou jsem si ji podržel za zadek a druhou nasměroval ocas na vchod do pochvičky. Pomalu jsem ho zase začal celého zasunovat dovnitř.

„Rychle, prosím,“ zaprosila a já ji hned poslechl. Rukama jsem ji držel za boky a rychle a tvrdě jsem ho zasunoval až po kořen. Oba jsme znovu začali nahlas hekat. Opírala se o jednu ruku a druhou si stále dráždila poštěváček. Po chvilce tvrdého přirážení se ozvala.

„Já..., už..., to..., nevydržím...,“ vyhekla. To mě ještě více povzbudilo a ještě jsem zrychlil tempo.

„Joóó..., jóó...,“ křičela a já stále přirážel. Cítil jsem na kolíku, jak se jí kundička stahuje a taky jsem cítil, že to ještě sám chvíli vydržím. Lucka se chtěla ode mě oddělit, ale já jsem ji silou držel a stále do ní přirážel. Nedovolil jsem jí přestat.

„Chviličku, prosím,“ žadonila, ale já ji vůbec nevnímal. Pevně jsem ji držel a můj ocas klouzal mokrou kundičkou. Chvilku se bránila a pak znovu začala sama ke mně přirážet a zase nahlas vzdychat. Znovu si začala dráždit poštěváček.

Tvrdě jsem vrážel ocas do pochvičky a pomalu cítil, jak to na mě přichází.

„Už..., budu...,“

„Postříkej ..., mi prsa..., prosím...,“ přála si Lucka.

Vyndal jsem kolík ven. Klekla si pode mě. Nastavila prsa a jednou rukou si nepřestávala honit celou kundičku. Občas jí prsty vklouzly dovnitř do pochvičky a jinak si celou dlaní dráždila mušličku.

Já jsem držel kolík a honil si ho nad jejími prsy. Stačilo už jen pár pohybů a z ocasu začala stříkat jedna dávka semene za druhou. Směroval jsem všechny dávky na prsa. Měla je pěkně postříkané. Jednou rukou si začala semeno roztírat po celých prsou. Dráždila si bradavky a sama se taky blížila k dalšímu vrcholu. Lepkavé sperma měla rozmazané po celých prsou a ruka v rozkroku kmitala stále rychleji. Najednou srazila nohy k sobě a tlumeně vykřikla. Zhluboka oddechovala se zavřenýma očima.

Donesl jsem papírové kapesníčky a pomohl jí utřít tu nadílku, kterou jsem jí vytvořil na prsou. Sám jsem si utřel i ocas a sednul si do sedačky.

„Byla jsi skvělá,“ pochválil jsem ji, „měla jsi nádherně mokrou mušličku.“

„Hm,“ usmála se na mě stále ještě oddechujíc, „takhle mě ještě nikdo neudělal. Děkuju!“

„Nemáš zač! Kdy si to z opakujeme?“

„Co nejdřív!“

„Hanka jde pozítří na noční,“ nadhodil jsem.

Lucka nadšeně souhlasila:

„Zítra mám nějakou schůzku a tak pozítří to bude perfektní. Už se nemůžu dočkat až tě budu mít znovu v sobě!“

Usmál jsem se na ni a ona se šla znovu osprchovat. Po zbytek volna jsme si jen povídali a potom šla Lucka na nějakou další domluvenou schůzku.

Žádné komentáře