VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Švagrová

Švagrová -02-

            V době kdy jsme se s Luckou neviděli, mi několikrát napsala SMS. Ptala se, jestli až zase přijede, jestli jí znovu vylížu její buchtičku. Samozřejmě jsem souhlasil a napsal jsem jí, že se těším, až budu mít na jazyku zase chuť její sladké mušličky. Slibovala mi, že mi ho za to krásně vykouří.

            Jednou jsem jí zase napsal já, že jsem myslel na její kundičku a nemohl jsem to vydržet a tak jsem si to udělal sám. Obratem mi odpověděla, že je na tom stejně. Že už myslela na moje lízání několikrát a taky si to pokaždé musela udělat.

A tak mě napadlo, jestli by si to Lucka nezopakovala sama i přede mnou. Zkusil jsem ji to napsat a ta nadšeně souhlasila. Když prý si ho budu před ní honit, tak nemá nic proti a ráda si přede mnou pohraje s mušličkou.

Nemohl jsem se pak dočkat až zase přijede. Přijela sice brzy, ale manželka byla celý víkend doma a tak kromě pár letmých doteků, kdy byla žena na záchodě, anebo ve sprše, se nic nekonalo. Jen jsme si řekli, jak moc se na sebe těšíme a jak se budeme jeden na druhého dívat.

Až při další návštěvě musela manželka na skok do práce a já byl hrozně nedočkavý. Měli jsem na sebe asi dvě hodiny. Jen co se za ní zabouchly dveře, už jsme seděli každý ve svém křesle, naproti sobě, s co nejlepším výhledem. Hned jsem si stáhl trenýrky a Lucka udělala to samé se svýma tangama. Lasturku měla opět hladce vyholenou, až na tenký proužek zastřižených chloupků uprostřed. Hned jsem si vzal do ruky kolík a pevně jej stisknul. Ten začal okamžitě tuhnout. Nejen z toho, jak jsem si ho začal honit, ale hlavně z pohledu na Lucku, která si už šmátrala v rozkroku.

Jednou rukou si roztáhla závojíčky a ukazováčkem druhé ruky si hladila poštěváček a přejížděla po celé štěrbince. Chvilku se takhle dráždila a pak si začala pomalu zasunovat do pochvičky jeden prst. Pomalu jej zasunula, až kam dokázala a pak ho zase pomalu vytahovala. Několikrát to zopakovala a pak přidala k jednomu prstu i druhý, znovu je pomalým tempem začala zasouvat do dírky.

Koukala se při tom na mě, jak má ruka klouže po ocasu a jak si hladím žalud. Pomalu zrychlovala tempo a prsty měla celé mokré od šťávičky. Pěkně to mlaskalo, jak jí prsty klouzaly dovnitř a ven. Občas si celou dlaní mačkala kundičku a jeden prst při tom měla vsunutý v pochvičce. V obličeji začala pomalu červenat vzrušením. Zavřela oči a začala vzdychat. Její orgasmus se pomalu blížil.

Stoupl jsem si a popošel k ní. Honil jsem si klacek přímo nad ní. Lucka si hned sundala tričko, které měla stále na sobě a zase pokračovala v honění lasturky. Její prsa přímo čekala na můj výstřik. I já jsem se už pomalu začal blížit ke svému vrcholu. Lucka vzdychala už nahlas a její prsty klouzaly stále rychleji. Prsty jedné ruky zasouvala dovnitř a ven. Prsty druhé ruky dráždila poštěváček. Kmitala ve zrychleném tempu a její vrchol se nezadržitelně blížil, stejně jako můj. Pohled na  lesknoucí se rozkrok a mokré prsty, mě vzrušoval a já už to nemohl vydržet.

„Už...,“ stihnul jsem jen vykřiknout a celá dávka spermatu vytrysknula na její prsa. Naposledy jsem vyhekl. Ždímal jsem jí ocas na hruď, bílé mapky se rozprostřely po prsou. Sama pod přívalem spermatu došla taky ke svému vrcholu. Nohy srazila k sobě a celá se chvěla ve vlnách orgasmu. Sednul jsem si k ní na opěrku křesla a něžně jí hladil  a roztíral výstřik po ňadrech.

„Jak se ti to líbilo,“ zeptala se po chvilce oddechu.

„Bylo to skvělý! Umíš si to krásně udělat!“

„Ty taky! A byl jsi pěkně rychlej!“

„To, protože jsem měl před očima tebe. Bylo to lepší, jak si tě jenom představovat.“

Ještě chvilku jsme si jen tak povídali a domluvili se, že máme ještě hodinku čas a tak, že si vyzkoušíme  šedesátdevítku.

Lehl jsem si na zem a Lucka se rozkročila nad mým obličejem. Přitiskla otevřenou škebličku na mou pusu a já hned jazykem ochutnal ještě zbytky šťávy po předešlém honění. Sama se sklonila k mému prutu, který byl trochu povadlý, ale po chvilce něžného laskaní a kouření ztvrdl. 

Já se zatím činil a velmi zlehka jsem ji  lízal po celé délce. Od poštěváčku až po zadní dírku. Začala z ní pomalu vytékat další milostná šťáva a já všechnu lízal jako mlsný pes. Dvěma prsty jsem zasunoval do pochvičky a jazykem dráždil poštěváček. Lucka se tlačila kundičkou na obličej a už zase začala vzdychat. Tentokrát její vzdychání bylo tlumené, protože měla pusu ucpanou tvrdým kolíkem.  Sála ho a špičkou jazyka dráždila žalud. Rukou při tom pevně objímala ocas a zlehka ho honila.

Oba dva jsme už nahlas vzdychali a pracovali na potěšení toho druhého. Vrchol naší společné práce se už blížil. Cítil jsem, jak jí z nitra vytéká ještě více šťávy. Zrychlil jsem tempo zasunování prstů a špičkou jazyka brnkal o poštěváček také stále rychleji. Přestala mi kouřit ocas a jen jej rukou honila.

„Dělej..., dělej..., už budu...,“ povzbuzovala mě. Ještě jsem zrychlil a Lucka už se nemohla udržet. Třela se buchtičkou o obličej a já lízal všechnu šťávu. Najednou se jí štěrbinka začala stahovat v posledních křečích. Prsty jsem měl promočené od šťáv. Slastně jsem je olízl.

Příval jejího orgasmu předznamenal i můj vrchol. Lucka mi stále honila kolík a jakmile trošku rozdýchala orgasmus, už měla ocas zase v puse. Stačilo už pak jen pár pohybů a stříkal jsem. Veškeré semeno sbírala do úst. Všechno se to snažila polykat. Trošku jí vyteklo ven z pusy, ale i to si prstem přihrnula zpět a poctivě spolkla. Chvilku jsme si oddechli a oblékli se.

Když přišla moje manželka, tak jsme akorát vařili kafe a vše se jevilo, jak by mělo být. Pro tuto návštěvu to bylo vše, co jsme spolu prožili a nezbývalo nic jiného než se těšit na další. Lucka se nám oběma ještě stihla svěřit, že jí to s Petrem v poslední době moc neklape a chtěla nás poprosit, jestli kdyby se náhodou rozešli, tak jestli by mohla být chvilku u nás.

Samozřejmě jsme já i má manželka nebyli proti. Já jsem byl dokonce přímo nadšený, že chvíle krásného sexu budou pokračovat.

Žádné komentáře