VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Švagrová

Švagrová -01-

S manželkou jsme spolu byli už skoro pět let. Žili jsme spokojeným životem, jen v oblasti sexu nám to moc neklapalo. Manželka na něj moc nebyla a já jím byl přímo posedlý. Měl jsem manželku rád a neměl jsem to srdce jí zahýbat a tak jsem se alespoň každou volnou chvilku připojoval k internetu a prohlížel si porno obrázky a videa. Když byla možnost, tak jsem u toho i onanoval.

Když jsem se nemohl podívat na internet, tak jsem šel alespoň na záchod a při představě nějaké známe holky, jsem si opět vyhonil svůj kolík.

Všechno se to ohledně sexu zvrtlo jednou o víkendu, kdy k nám přijela mladší sestra manželky Lucka. Jak jsem později pochopil, byla pravý opak mé ženy. Už při dřívějších návštěvách se u nás procházela jen v podprsence a tangách a tak jsem mohl postřehnout, že má buchtičku dole pěkně vyholenou a má tam nechaný jen malý proužek chloupků. Prsa měla větší než manželka, ale zase nebyla tak pevná. Prostě mě přitahovala a často jsem si představoval, jak si to s ní rozdávám.

Ten víkend sice manželka pozvala Lucku k nám, ale později se dozvěděla, že doma nebude moct být přes noc, protože měla noční. Návštěvu ale nezrušila a tak Lucka přijela. Jezdila k nám vždy bez svého přítele, ten k nám vůbec nechtěl jezdit, což bylo jen dobře, protože jsme jej neměli s manželkou vůbec rádi.

Manželka v podvečer odešla do práce a my jsme s Luckou jen tak seděli a povídali si u vína. Šli jsme brzy spát, ale já nemohl usnout, tak jsem si ještě pustil v ložnici televizi. Dávali zrovna nějaký erotický film a tak jsem si vytáhnul kolík a začal si ho pomalu honit, když v tom cvakly dveře a vešla Lucka.

Rychle jsem schoval ocas pod peřinu a díval se na Lucku, která stejně jako já nevěděla co má říct.

„Chtěla..., chtěla..., jsem se ještě něco zeptat, ale teď už nevím, co?“

Kousl jsem se do spodního rtu a nevěděl, co mám říct.

„Ty sis to dělal?“

„Hm, ty si to nikdy neděláš?“ zeptal jsem se v odpověď.

„Taky,“ řekla a sedla si ke mně na postel. „Chceš pomoct?“ zeptala se tiše.

„Jako, že by jsi mi ho vyhonila, jo?“

„No třeba i vykouřila jestli chceš!“ šeptla mi a mně se málem protočily panenky z toho návrhu. Naposledy mi ho kouřila jedna holka s kterou jsem chodil dřív, protože moje žena to nechtěla dělat a já tak už ani nevěděl, jak příjemné to je.

„Mám ale jednu podmínku!“ řekla mi.

„A jakou?“

„Když ti ho já vykouřím, tak ty mi ji zase vylížeš, jo?“ nabídla mi. Málem jsem spadl z postele při představě, že jí budu lízat. Manželka orální sex moc provozovat nechtěla a představa lízání kundičky mě hrozně vzrušovala.

„Tak s tím souhlasím,“ řekl jsem a stáhl si peřinu. Odhalil jsem tak tvrdý kolík, který trčel a lákal k pohlazení. „Hanka mi orál moc nechce dělat a sama jej taky nechce, ale já to mám rád.“

„Pak jsme na tom stejně. Petr by si ho sice nechal pořád kouřit, ale aby mi ji vylízal to ne a já to mám při tom tak ráda.“

„Tak co kdybych začal já a pěkně ti ji vylízal?“ zeptal jsem se.

„Hm,“ odpověděla a vyhrnula si tričko pod kterým měla jen kalhotky, které si hned stáhla. Objevila se vyholená kundička a nad ní proužek tmavších chloupků. Lehla si na postel a roztáhla do široka nohy. Vystavila mi tak kundičku v celé své kráse na obdiv a já se k ní sklonil.

Pohladil jsem ji celou dlaní. Byla pečlivě vyholená. Přejel jsem prsty mezi závojíčky až úplně dolů a lehce zasunul jeden prst do pochvičky. Lucka zavřela oči a vychutnávala si moje doteky. Sklonil jsem se hlavou až k mušličce a tentokrát udělal jazykem to samé co před tím prstem. Jazykem jsem takto přejel několikrát a už jsem na špičce jazyka cítil šťávičku. Srdce se mi rozbušilo přívalem vzrušení a já začal lízat jako o život.

Projížděl jsem po celé délce a špičkou jazyka dráždil poštěváček. Snažil jsem se jazyk zasunovat co nejhlouběji to šlo. Byla čím dál tím mokřejší nejen od vlastních šťáv, ale i od mých slin. Vzdychala už docela nahlas a tiskla se svou lasturkou na můj obličej.

Začal jsem si pomáhat i prsty. Roztahoval jsem si závojíčky a zajížděl jazykem hluboko mezi ně. Sem tam jsem strčil do pochvičky jeden prst a pomalu s ním pohyboval dovnitř a ven. Potom jsem zase lízal celou štěrbinku a vychutnával si její šťávičku.

„Lízej..., prosím..., lízej...,“ prosila. Měla zvednutou hlavu dívala se na mě jak jí rejdím v rozkroku. Vzdychala a narážela svou kundičku buď na jazyk nebo na prst. Bylo na ní vidět, že už jí moc nechybí, aby dospěla k orgasmu.

Neváhal jsem tedy a zasunul do tekoucí dírky dva prsty. Rychle jsem je zasunoval dovnitř a vytahoval ven. Špičkou jazyka jsem při tom dráždil poštěváček. Tlačila rukama mou hlavu na buchtičku a hlasitě vzdychala. Tempo jsem stále zrychloval, až naposledy vyhekla a odsunovala se ode mě. Rukama mi tlačila hlavu pryč a vyndávala mi ruku z rozkroku. Ještě jsem ochutnal chuť rozmáčené lasturky a lehl si vedle ní.

Ocas jsem měl plně v pozoru. Zlehka jsem si ho hladil a díval se na oddechující Lucku. Ta ještě chvilku vstřebávala orgasmus a pak se hned vrhla na můj ocas. Zkušeně jej obemkla rty a špičkou jazyka pohladila žalud. Očima se při tom podívala na mě, co na to říkám. Jen jsem slastně přivřel oči a vnímal každý dotek.

Jednou rukou mačkala pytlík a druhou rychle honila můj ocas. Rty měla přisáté na žaludu a sála ho. Tempo kterým mě honila bylo tak rychlé, že jsem se přibližoval k vyvrcholení. Její rty klouzaly po žaludu a jazyk se tiskl na mou špičku.

„Už budu..., už..., už...,“ vykřikoval jsem a cítil jsem, že to na mě přichází. Lucka nastavila svůj obličej a já stříkal na něj. Moje sperma jí končilo na tváři, očích, čele, nosu a rtech. Prstem si stáhla trošku semene do pusy a olízla si prst.

„Chutnáš skvěle! Líp jak Petr,“ řekla mi a setřela si ještě další kapku. Usmál jsem se na ni.

Chvíli jsme si ještě povídali o tom, že jsme to zřejmě neměli dělat, ale pak jsme se shodli na tom, že si takto můžeme pomoct, když to máme takhle oba rádi a není nám to dopřáváno.

Lucka pak šla spát do pokoje a já zůstal v ložnici. Ráno se ke mě přitiskla manželka a já za chvilku vstával. Nakoupil jsem a s Luckou, která zrovna vstávala jsem se potkal v kuchyni. Manželka spala a já tak neváhal a pohladil Lucii přes kalhotky, které měla na sobě.

„Chceš si ještě líznout?“ zeptala se.

Kývl jsem jen hlavou a ona si hned stáhla kalhotky a sednula si na linku. Roztáhla nohy a rukou si pohladila ve vyholeném klíně.

„Už se těším na tvůj jazýček,“ řekla mi.

„Já zase na tvou mokrou mušličku.“

Dřepl jsem si mezi nohy a prsty si roztáhl závojíčky. Palcem jsem pohladil poštěváček a jazykem jí projel celou délku. Dráždil jsem poštěváček a jazykem projížděl mezi závojíčky. Občas jsem jej zasunul do dírky. Lucka měla zakloněnou hlavu a zavřené oči. Vychutnávala si každý pohyb jazyka na kundičce, která byla už krásně mokrá. Tlačila se lasturkou na můj jazyk a vzdychala. Snažila se, aby nebyla moc hlasitá a nevzbudila tak Hanku.

Rukou, kterou jsem dráždil poštěváček, jsem pohladil celou štěrbinku a pak pomalu zasouval dva prsty do pochvičky. vyšla mi vstříc a moje prsty byly hned celé uvnitř. Byla tam uvnitř krásně mokrá. Pomalu jsem ji šukal prsty a jazykem dráždil poštěváček. Lízal jsem všechnu šťávičku, která jí vytékala z pochvičky a ulpívala mi na prstech.

Její dech byl stále rychlejší a já také zrychloval tempo. Prsty mi klouzaly dovnitř a ven. Lucka tlumeně vzdychala a povzbuzovala mě:

„Dělej ..., rychleji..., rychleji..., už ..., budu...!“

Stále rychleji jsem zajížděl prsty dovnitř, až jsem začal cítit, jak se stěny pochvičky začínají stahovat kolem prstů. Prohnula se jako luk, stáhla nohy k sobě a sevřela mi tak hlavu.

Pomalu jsem se odtáhl a vytáhl prsty ven. Ještě jsem je slastně olízl a pohlédl na spokojenou tvář před sebou.

„Dobré ráno!“ popřál jsem jí. 

„Lepší ani už být nemůže,“ usmála se na mě.

Manželka ten den vstala brzy, tím naše radovánky pro ten den brzy skončily a švagrová už odpoledne odjížděla zase domů. Před manželkou jsem se po sobě jen dívali a jen mi dva jsme věděli, co ty naše pohledy znamenají. Během dne mi Lucka ještě stačila několikrát sáhnout nepozorovaně do rozkroku a zmáčknout nářadíčko. Po tom co odjela, jsem se nemohl dočkat její další návštěvy.

Žádné komentáře