VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Švagrová

Další z mých povídek na pokračování!

S manželkou jsme spolu byli už skoro pět let. Žili jsme spokojeným životem, jen v oblasti sexu nám to moc neklapalo. Manželka na něj moc nebyla a já jím byl přímo posedlý. Měl jsem manželku rád a neměl jsem to srdce jí zahýbat a tak jsem se alespoň každou volnou chvilku připojoval k internetu a prohlížel si porno obrázky a videa. Když byla možnost, tak jsem u toho i onanoval.

Když jsem se nemohl podívat na internet, tak jsem šel alespoň na záchod a při představě nějaké známe holky, jsem si opět vyhonil svůj kolík.

            V době kdy jsme se s Luckou neviděli, mi několikrát napsala SMS. Ptala se, jestli až zase přijede, jestli jí znovu vylížu její buchtičku. Samozřejmě jsem souhlasil a napsal jsem jí, že se těším, až budu mít na jazyku zase chuť její sladké mušličky. Slibovala mi, že mi ho za to krásně vykouří.

            Jednou jsem jí zase napsal já, že jsem myslel na její kundičku a nemohl jsem to vydržet a tak jsem si to udělal sám. Obratem mi odpověděla, že je na tom stejně. Že už myslela na moje lízání několikrát a taky si to pokaždé musela udělat.

Poslední měsíc uběhl jako voda a Lucka se doopravdy rozešla s Petrem. Volala nám často a při posledním telefonátu se nás znovu zeptala, jestli by u nás mohla opravdu chvilku zůstat. Manželka ji hned pozvala ať přijede a tak měla přijet už o víkendu. Zatím jen na týden, než si sežene nějaké bydlení. Doufal jsem však, že to bude víc jak týden.

Nemohl jsem se dočkat, protože v pracovním týdnu jsem viděl mnohem více příležitostí, jak být s ní doma sám a jak si užívat trošku více sexu, než se ženou.

Ve středu navečer jsme všichni seděli u kafe a manželka se pomalu začala chystat do práce. Já už se nemohl dočkat a pod stolem jsem nepozorovaně nohou hladil Lucku. Ta roztáhla nohy a přes těsné kraťasy mi nastavila kundičku. Palcem jsem přejížděl po štěrbince a dráždil ji. Lucka se na mě při tom sem tam usmála, tak aby si toho žena nemohla všimnout.

 

V pátek když jsme seděli všichni doma u stolu a hráli karty nám Lucka oznámila, že nás v pondělí opustí. Že už má nějaké bydlení a taky že má nový objev. Docela mě tím zaskočila, protože jsem začal tušit, že by naše příležitostné radovánky mohly skončit.

Manželka si v sobotu šla něco vyřídit ke své kamarádce a neměla se vrátit dřív jak za dvě hodiny.