VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Sen

Sen -03-

           Že bych měl to štěstí a zdál se mi znovu takový krásný sen? No proč ne? Rozhodně si to budu  alespoň přát, říkal jsem si, když jsem další den usínal. DVD s Lucy už jsem měl pořádně prostudované. Opatrně jsem se na něj přes den podíval, aby mě neviděla manželka a přesně věděl, kterou holku bych chtěl.

Byla tam krásná mladá černoška. Dlouhé černé vlasy a jemně čokoládová pleť. To přesně mě přitahovalo. Když ji tam chlápek lízal, tak jsem se nemohl vynadívat na tu růžovoučkou štěrbinku. Jak ji nádherně roztahoval a jazykem zajížděl dovnitř. Tak s takovouhle představou se usíná nádherně a rychle.

Najednou jsem se ocitl sám na jakési chodbě. Byla tu spousta dveří, ale všechny zavřené. Všechny vypadaly naprosto stejně. Rozhlédl jsem se kolem sebe.

„Tak kdepak si ty moje černá kočičko?“ pomyslel jsem si pro sebe.

„Určitě na mě někde čekáš, viď?“ rozhlížel jsem se po dveřích a přemýšlel, do kterých mám vstoupit. Vybral jsem si jedny a otevřel je.

„Co sem lezeš, čuráku!“ obořil se na mě chlap, který tam na stole ojížděl nějakou paničku. Omluvil jsem se a raději rychle zavřel dveře, protože ten chlap vypadal hrozivě.

„Tak za kterými dveřmi jsi?“ přemýšlel jsem a vzal za kliku dalších dveří.

„Aáá, nějakej brouček nám sem jde?“ pronesla nádherná blondýnka, která zvedla hlavu z rozkroku brunetky, kterou lízala.

„To vypadá, že na to dneska nebudeme samy,“ přidala se bruneta.

„No pěkně ji lížeš! Ukaž, podívám se zblízka.“ Popošel jsem blíž a pozorně si prohlédl, jak blondýnka zajíždí jazykem do kundičky, která byla hladce oholená.  Prsty si ji držela roztaženou a jazykem projížděla mezi mokrými závojíčky.

„Hned bych se k vám přidal holky, ale dneska tu mám rande s jinou.“

„To je ale škoda,“ řekla blondýnka a podívala se na mě prosebnýma očima. Natáhl jsem ruku a pohladil jsem brunetě kundičku. Byla nádherně mokrá a vyšla mi vstříc. Pořádně jsem na kundičku přitlačil a jedním prstem vklouzl dovnitř.

„Nechoď pryč, prosím! Zůstaň tu s námi!“ zaprosila brunetka a ještě slastně zavzdychala, jak jsem jí prstem zajel do štěrbinky.

„Nemůžu! Dneska jsem domluvený s černou kočičkou!“ vydělal jsem ruku ze štěrbinky a šel jsem pomalinku ke dveřím. Přivoněl jsem si k mokrým prstům. To byla nádherná vůně. „Fakt dneska nemůžu holky,“ řekl jsem jim, když se na mě smutně koukaly.

„Ale určitě sem za námi někdy přijdeš, viď?“ nedaly se jen tak odbít.

„No tak to určitě rád přijdu!“ To už jsem zavíral dveře a znovu se ocitl na chodbě. Rozhlédl jsem se po chodbě a asi v půlce dlouhé chodby jsem zahlédl pootevřené dveře. Pomalinku jsem k nim došel a nakoukl do nich. Místnost byla prázdná, co se týče nábytku. Na zemi ležel teplý koberec a na něm stál stůl a židle, na které seděla ona. Má čokoládová královna, po které jsem pro tuhle noc toužil. Na sobě měla krásnou bílou krajkovou podprsenku a bíle krajkové kalhotky, které dokonale kontrastovaly s tmavou pletí.

„Ahoj!“ pozdravila mě.

„Ahoj!“ tiše jsem za sebou zavřel dveře a šel blíž k ní. „Jsi snad ještě hezčí než na videu.“

„Díky!“ Postavila se a vyšla mi vstříc. Objala mě rukama kolem krku a na uvítanou mi dala nádhernou pusu. Jazykem mi projela mezi zuby a pohrála si s tím mým. Pohladil jsem ji po zádech a rukou sjel na zadeček. Pevně jsem stiskl jednu půlku v dlani. Pomalinku jsem se dlaní sunul dál a zajížděl mezi stehna.

„Počkej, počkej!“ zarazila mě. „Já jsem tu pro tebe, ne ty pro mě!“ odtáhla se ode mě.  Vzala mě za ruku a dovedla před židli. Hned mi přetáhla přes hlavu tričko, co jsem měl na sobě. Klekla si a rozepnula mi kalhoty. Pomalinku mi je stahovala dolů a polibky klouzala po boxerkách. Kalhoty nechala sklouznout ke kotníkům. Rty přejížděla po napínajících se látce boxerek. Pevně stiskla v dlani koule a prsty je pomačkala. Ucítil jsem, jak bere prsty za gumu a nadzvedává ji. Druhou rukou zalovila v boxerkách a vytáhla ocas ven. Jemná tmavá ruka mi ho pevně stiskla. Stáhla mi předkožku a na žalud mi dala pusinku. Jazýčkem po něm přejela a očima se podívala nahoru na mě.

Usmál jsem se na ni a pohladil ji po vlasech. Prsty přejel po tváři a po rtech, které lehce pootevřela. Jedním prstem jsem vklouzl dovnitř. Pevně ho stiskla rty a na špičce jsem ucítil kmitající jazyk. Dívala se při tom do mých očí. Jezdil jsem prstem v pusince, tak jako by to byl můj tvrdý ocas. Mé vzrušení začalo stoupat a kláda mezi nohama byla čím dál tím tvrdší.

Prst jsem vytáhl z pusy a podržel jí před rty tvrdou kládu. Dala mi pusinku na žalud a po té se na něj hned přisála. Jazykem kmitala po špičce a sála ji. V dlani mi mačkala koule a já si stále hrál s tmavými vlasy. Nechal jsem ji, ať dělá co chce ona.

Jazykem mi po chvilkách dráždila žalud a zase si ho brala do pusinky. Sála ho a honila dlaní celý kolík. Začal jsem vzdychat slastí. Lehce jsem se pohyboval v bocích a užíval si každý dotek hebké, ale pevné ruky a něžného jazyka.

„Dej mi ji taky ochutnat!“ zaprosil jsem. Podívala se na mě, usmála se a stáhla si kalhotky. Mušličku měla hladce oholenou bez jediného chloupku. Popošla ke stolu a sedla si na jeho kraj. Roztáhla nohy a prsty si ji rozevřela. Chvilku jsem se koukal na krásně růžovou štěrbinku a pak jsem popošel blíž ke stolu a sundal si boxerky, které jsem měl stažené na stehnech. Sedl jsem si na židli mezi roztažené nohy. Dlaní jsem jí pohladil stehno a jel po něm výš. Hlavu jsem sklonil do klína, který nádherně voněl. Jazykem přejel mezi roztaženými závojíčky. Pořádně s ním zakmital po štěrbince a přejel na poštěváček. Odezvou mi bylo slabé zavzdychání. Jedním prstem jsem začal zkoumat štěrbinku. Kroužil s ním uvnitř a lehce ho zasouval dovnitř a ven. Jazykem jsem sbíral šťávu z okolí růžové štěrbinky.

„Nechceš si to rozdat někde venku?“ zeptala se mě najednou.

„No určitě! Vždycky mě to lákalo někde, kde by nás mohl někdo přistihnout!“

„Tak pojď!“ řekla mi a vzala mě za ruku. Vedla mě ke dveřím. Otevřela je a najednou jsme stáli oba dva v parku uprostřed nějakého většího města. Okolí osvětlovaly pouliční lampy a po vzdálenější silnici občas projelo auto a sem tam se trousil nějaký člověk. Vedla mě dál za ruku směrem k lavičce, na kterou mě posadila.

Dřepla si mezi mé nohy a znovu mi začala honit ocas. Jazykem dráždila žalud a sem tam si ho vzala na chvilku do pusy. Díval jsem se na ni a občas se rozhlédl po okolí, jestli někdo nejde. Vzdychal jsem slastí a vnímal jsem každý dotek ruky na kolíku.

Po chvilce jsem se sklonil a natáhl se po jejich prsou. Ještě měla na sobě podprsenku a tak jsem ji vyhrnul nahoru. Pevně jsem obě prsa podržel v dlaních a silou je mačkal.

„Dej mi ještě líznout!“ řekl jsem. Podívala se na mě a stoupla si. Vystoupila na lavičku a rozkročila se nad mým klínem. Její kundičku jsem měl skoro přímo proti obličeji. Trošku si přidřepla a nastavila mi ji. Jazykem jsem projel kousek čárky a zastavil se na poštěváčku. Jemně jsem jej špičkou dráždil. Rukou jsem vyjel po stehně a prstem přejížděl po mokré štěrbince. Dvěma prsty jsem zajel dovnitř a zasunul je co nejhlouběji. Pořádně s nimi klouzal jeskyňkou, která krásně mlaskala.

Po chvilce se trošku přidřepla a opatrně protáhla nohy pod opěradlem lavičky až na zem. Rukou si podržela tvrdý ocas, na který opatrně dosedala. Nejdřív jen na kousíček a pak čím dál tím hlouběji. Až ho měla v sobě úplně celý, tak se pohodlně usadila na stehnech a začala mě líbat. Jazykem mi projížděla pusou a já jí to všechno vracel. Rukama jsem bloudil po jejím těle, až jsem zakotvil na prsou. Pořádně jsem je mačkal a dráždil bradavky.

Pomalinku se začala nadzvedávat a dosedat. Cítil jsem úzkost její mušličky, která mě krásně svírala. Nikam nepospíchala. Pěkně pomalinku jezdila po ocasu nahoru a dolů a chvilku jen seděla a vrtěla se na mých stehnech. Po chvilce se opřela o má kolena a dál se narážela na tvrdý ocas. Ve světle blízké lampy jsem se díval, jak pták mizí v kundičce mé černé milenky.  Postupně zrychlovala a přidávala na razanci přírazů. Kundička jí krásně mlaskala, jak byla mokrá.

Já jsem stále mezi prsty dráždil bradavky. Jednou rukou jsem po chvilce sklouzl dolů a našel si poštěváček, který jsem špičkou prstu začal intenzivně dráždit. Oba jsme nahlas hekali a já se snažil chodit jejím přírazům vstříc. Ocas mi klouzal hluboko do mušličky.

„Dělej, dráždi mi ten poštěváček, za chvilku budu!“ nařídila mi. To už prudce přirážela a nahlas vzdychala. Po chvilce mě objala rukama kolem krku a pevně mě stiskla. Zadečkem jezdila po stehnech v rychlém tempu tam a zase zpátky. Pevně jsem ji chytil rukama za zadeček a pomáhal jí. Hekala mi do ucha. Po chvilce jsem ucítil silně se stahující jeskyňku, která ždímala můj ocas.

Zůstala sedět na mých stehnech a oddechovala. Já byl ale maximálně vzrušený a snažil jsem se přirážet. Po chvilce se zvedla a dřepla si přede mě. Ocas si vzala do pusy a rukou mi ho honila. Stačilo pár tahů a prvním výstřikem jsem jí potřísnil tvář. Zbytek už končil v pusince a všechno poctivě polykala. Vzdychal jsem a ocas sebou škubal při jednotlivých výstřicích. Koukal jsem se na ni, jak všechno olizuje a ukazuje mi, jak to polkla.

„Co tady děláte?“ ozvalo se kousíček od nás, kde stál starý pán.

„Pojď! Jdeme pryč,“ chytila mě za ruku. „Vstávej!“ nemohl jsem se hnout z místa a díval jsem se na pána, který se k nám blížil.

„No tak už vstávej! Zase jsi neslyšel budík!“ budila mě manželka. Otevřel jsem oči a pomyslel jsem si, že to byl zase nádherný sen.

Žádné komentáře