VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Sen

Sen -02-

             Další večer jsem usínal vedle manželky, ale v představách jsem rozhodně nebyl s ní. Stále jsem nemohl zapomenout na ten živý sen, co se mi zdál předešlou noc. Na tu nádhernou blondýnku, která se mi v něm objevila.

Schválně jsem se přes den podíval do své sbírky porna. Přesně jsem věděl, jaký film to byl. Hrála v něm a já se nemohl nabažit pohledu na ni. Úplně jsem cítil její mokrou lasturku na ocasu. No samozřejmě, že jsem si ho musel vyhonit. Měl jsem štěstí, že manželka nebyla doma. Ve filmu se objevily i další herečky. Všechny to byly krásné mladé holky. No prostě úplný sen si to s nimi rozdat.

             Usínal jsem s představou, že se mi o ní bude zase zdát. A nejen o ní…

 

„Zase se koukáš?“ zeptala se mě Lucy, když seděla nahá na své sedačce a hladila si mušličku.

„No jejda! Na tebe bych se mohl dívat pořád,“ odpověděl jsem a sledoval jsem obrazovku, na které si Lucy prsty brázdila mezi závojíčky. „Ty jsi už zase mokrá co?“

„Hm! To já jsem skoro pořád!“ přejela si rukou po prsu a pořádně ho zmáčkla.

„A kde máš ostatní? Přece tu nejsi jen sama ne?“

„No jasně že ne! Chceš snad vidět i jinou holku?“

„Samozřejmě, že bych chtěl!“

„A kterou?“

„No! Nevím jak se jmenuje, ale je to taková brunetka s menšími prsy. Vypadá jako že má menší postavu. Vlasy má sepnuté do dvou culíků. A na zádech má tetování. Teda na rameni. Takového krásného motýlka.“

„Jo tak to je Kate! Chceš ji zavolat?“ zeptala se.

„No budu rád!“ odpověděl jsem. Lucy najednou zmizela a přímo přede mnou se objevila Kate. Na sobě měla jen bílé bokové kalhotky. Její menší prsa byla zakončená špičatými bradavkami. Sedla si vedle mne.

„Prý máš na mě chuť?“ zeptala se a rukou mi zajela po stehně do rozkroku. Prsty pohladila pytlík a objala kolík. Usmál jsem se na ni.

„To víš, že mám chuť na takovou šikovnou holčičku jako ty,“ natáhl jsem ruku a pohladil ji po tváři. Úsměv mi oplatila a rukou pevněji stiskla ocas. Přejela po něm nahoru a dolů. Stáhla mi tak předkožku s naběhnutého žaludu.

„No koukám, že jsi i pořádně připravený. Nahý tu sedíš před televizí a pěkně ti stojí péro!“

„No ještě aby nestálo, když jsem viděl Lucy a teď tu jsi ty a pevně mi ho držíš.“ Palcem mi přejela po žaludu a rozetřela na něm kapičku, která se tam objevila. Dlaní jsem pohladil jeden prs. Prsty přejížděl přes bradavku.

„Líbí se ti moje kozičky?“

„Máš je krásné!“

„A nedáš jim pusinku?“ Neváhal jsem. Kate se opřela do sedačky a já se hned přisál k bradavce. Jazykem jsem kolem ní kroužil a brnkal o ni. Rukama jsem jí prsa mačkal a hladil. S oběma jsem si hrál a nemohl jsem se jich nabažit. Ruce mi bloudily po jejím těle. Hladily tu hebkou pokožku. Prstem jsem kroužil kolem pupíku a stále byl rty přisátý k jedné bradavce. Ruka mi sklouzla mezi nožky. Přejížděla po napjaté látce kalhotek. Cítil jsem pod nimi kopeček buchtičky. Mačkal jsem ji a prstem rejdil po čárce. Za chvilku jsem na látce cítil, jak jí kundička vlhne.

Přivoněl jsem si k prstům. Podíval jsem se na Kate a políbil ji. Naše jazyky se potkaly a něžně se seznámily. Vzájemně jsme si zajížděli do pusy. Rukou jsem bloudil po celém těle. Hnětl jsem celá prsa. Prsty jsem si hrál s bradavkami. Přejížděl jsem rukou přes bříško do rozkroku a přes kalhotky hladil buchtičku. Líbali jsme se čím dál tím vášnivěji. 

„Chci tě!“ pošeptal jsem vzrušeně.

„Vem si mě!“ odpověděla mi. Svezl jsem se ze sedačky a stáhl jí kalhotky. Hladce oholená buchtička už byla krásně rozevřená vzrušením. Závojíčky byly nádherně mokré od šťávičky. Roztáhl jsem jí nohy hodně do široka a jazykem přejel přes tu nádheru. Slízl jsem šťávičku a zajel při tom co nejhlouběji. Prsty jsem si pomohl a roztáhl jeskyňku co nejvíce to šlo. Zakmital jsem jazykem uvnitř.

Kate zavzdychala a přitlačila mi hlavu víc do klína. Jezdila mi prsty ve vlasech a já kmital jazykem uvnitř mušličky. Prsty jsem dráždil závojíčky, které byly nádherně mokré. Po chvilce jsem jazykem přejel k poštěváčku a pořádně jej špičkou jazyka zpracovával. Prsty jsem přejížděl přes štěrbinku a roztíral, šťávu z ní vytékající.

„Strč mi do ní prsty!“ nařídila mi. „Chci něco cítit uvnitř!“ Dvěma prsty jsem hned zatlačil na štěrbinku. Vklouzly dovnitř a roztáhly stěny pochvičky. Otočil jsem s nimi uvnitř a pomalinku je začal vytahovat ven a zase zasouvat dovnitř. Nadzvedla zadeček a snažila se mi vycházet vstříc. Jazykem jsem dál dráždil poštěváček. Kate nahlas vzdychala. Celá se kroutila na mých prstech.

„Tohle dlouho nevydržím!“ podotkla a tiskla si hlavu pořádně do klína. Snažil jsem se co nejvíce dráždit poštěváček. Prsty jsem projížděl kundičku co nejrychleji to šlo. Ozývaly se mlaskavé zvuky, jak byla nádherně mokrá. Netrvalo to dlouho a za slastného vzdychání se mušlička začala stahovat. Kate se celá kroutila a prohýbala ve vlnách orgasmu. Nenechal jsem ji oddechnout. Narovnal jsem se a rukou chytil tvrdou kládu. Nasměroval ji do mušličky a zatlačil. Žalud hned vklouzl dovnitř a krásně roztáhl závojíčky. Pomalinku jsem ho zatlačil až po kořen. Pevně jsem ji držel za boky a vychutnával si její mokrou a horkou kundičku.

Pomalu jsem klouzal pochvičkou. Díval jsem se, jak zajíždí dovnitř a mokrý klouže ven. Několikrát jsem ho nechal vyklouznout a lehce jsem s ním plácal o roztaženou mušličku. Znovu jsem ho zasunul dovnitř a začal přirážet. Stále jsem zrychloval tempo a prsty dráždil poštěváček. Namáčel jsem si je do šťávy a masíroval ho.

Kate si mě sama přitahovala za zadek a narážela se na ocas, tak aby do ní zajel co nejhlouběji. Natáhl jsem se rukama po prsou a pořádně je mačkal. Mezi prsty jsem žmoulal bradavky, které byly nádherně tuhé.

„Počkej chvilku!“ přerušila mě a odtáhla se. Lehla si na bok a natočila se zády ke mně. Vystrčila na mě zadeček a lehce si nadzvedla jednu svou půlku. Krásně se na mě rozevřela mokrá lasturka. Nasadil jsem ocas na vchod a hned ho zatlačil dovnitř. Takhle byla mnohem těsnější. Chvilku jsem si ji takhle vychutnával, ale netrvalo to dlouho a začal jsem zrychlovat. Zarážel jsem kládu hluboko. Pokaždé s hlasitým plesknutím.

„Takhle to už nevydržím!“ vyhrkl jsem ze sebe.

„Tak dělej! Šukej mě! Já to všechno spolykám, jako správná kurvička!“ řekla mi.  Několikrát jsem přirazil a rychle ho vytáhl ven. Kate si hned klekla k mým nohám a celý ocas si vzala do pusy. Rukou ho honila a sála mi žalud. Tím podtlakem mě přiváděla k vrcholu. Během chvilky jsem pumpoval dávky semene do pusy. Nahlas jsem hekal a Kate všechno polykala. Poctivě mi olízala celý žalud a ocas. Sedla si na sedačku a dál si lehce honila mokrou lasturku.

„To byla nádhera!“ pronesl jsem.

„Od toho jsme přece tady!“

„To bylo jako sen tohle prožít! Doufám, že to nikdy neskončí!“

 

 

Crrrrr….., crrrrr….., crrrrr…..

 

Žádné komentáře