VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Sen

Sen -01-

            Co si asi tak pustím? Probíral jsem se sbírkou porna, která se za pár let rozrostla na pěkný počet kousků. Do oka mi padlo DVD „Just over eighteen“ – pro milovníky náctiletých dívek. No, to je přesně to, na co mám chuť, pomyslel jsem si. Na obalu byla krásná mladá blondýnka s pevnými dvojkami, zakončenými krásnými světlejšími dvorci s mírně vystouplými bradavkami, ke kterým bych s chutí přisál.

            Vložil jsem DVD do přehrávače a zapnul televizi. Pohodlně jsem se usadil. Na obrazovce se objevila právě ta krásná blondýnka z obalu. Seděla na sedačce. Na sobě měla jen upnuté tričko a bílé kalhotky. Rukou si zajela do rozkroku. Roztáhla nohy, aby to bylo lépe vidět a pohladila si buchtičku celou dlaní. Několikrát po ní přejela a pak stoupala rukou přes bříško nahoru. Oběma rukama zmáčkla prsa a snažila se je stlačit k sobě. Jednou rukou si zajela pod tričko. Hrála si s prsem a hlavně s bradavkou. Vytáhla si tričko výš a konečně se objevil jeden prs. Prstem si zakroužila kolem bradavky a pak ji vzala mezi prsty.

            To už jsem napjatě sledoval obraz a tiskl jsem si dlaní tvrdnoucí ocas v trenkách. Sledoval jsem se stoupajícím vzrušením svou vyvolenou blondýnku. Na scéně se objevil chlap. Klekl si k ní a prohodili pár slov, která jsem moc nevnímal a navíc byly anglicky. A to rozumím tak maximálně fuck, ale pochopil jsem z toho, že se jmenuje Lucy.

            Roztáhl jí nohy a pohladil lasturku. Přejížděl prsty přes kalhotky, na kterých při detailním záběru bylo vidět, jak začínají vlhnout. Po chvilce oddělal malý pásek kalhotek stranou. Nad štěrbinkou měla proužek světlých chloupků. Hned přejel jazykem po té nádherně mokré škebličce. Prsty si ji roztáhl a znovu projel jazykem. Špičkou jazyka kroužil kolem jeskyňky. Podíval jsem se na její obličej. Měla zavřené oči a tlumeně vzdychala.

            V tu chvíli už jsem si ho vytáhl z trenek a začal si ho nerušeně honit. Přetahoval jsem si kůžičku, která se zase s mlasknutím vracela zpátky. To už chlápek na videu zajížděl do té rozkošné mušličky dvěma prsty. Jazykem dráždil poštěváček. Nemohl jsem se vynadívat na ten detail, jak měl krásně mokré prsty od šťávičky.

            Najednou se zvedl a odešel. Ona zůstala sedět a udiveně koukala. Podívala se směrem ke mně.

            „Takhle je to vždycky,“ povzdechla si. „Rozdělá mě a pak odejde!“ Díval jsem se na ni a stále jsem si ho honil. „Koukám, že ty jsi taky pěkně vzrušenej. Nechceš pomoct?“ zeptala se. Chvilku jsem koukal a hlavně jsem nechápal.

            „To se ptáš mě?“ zeptal jsem se nevěřícně.

            „No a koho asi? Vidíš tady někoho jiného?“

            „No, nevidím, ale jak...“  nechápal jsem to. To už si stoupla a najednou stála u mě. Vzrušením se mi ještě více rozbušilo srdce. Upnuté tričko zakrývalo malá pevná prsa a sahalo až pod kalhotky. Klekla si hned před sedačku a vzala si do rukou můj tvrdý ocas. Pevně ho stiskla v dlani a přejela po něm nahoru a dolů.

            „A jsi snad proti tomu, že bychom si vzájemně pomohli?“

            „No tak to určitě nejsem,“ natáhl jsem ruku a pohladil ji po dlouhých blond vlasech. Usmála se na mě a jazykem mi obkroužila žalud. Dívala se mi při tom do očí. Já to nevydržel a musel jsem je slastí přivřít. Prsty jsem se dál probíral dlouhými vlasy. Přisála se mi rty k žaludu a začala po něm jezdit nahoru a dolů. Jazykem občas zabrnkala o žalud a já jsem se snažil její pusince vycházet vstříc.

            „Máš ho už krásně tvrdýho a připravenýho,“ mrkla na mě.

            „Už bych ti ho chtěl strčit do kundičky,“ řekl jsem toužebně.

            „No počkej, počkej! To ji ani nechceš ochutnat?“ zeptala se. Podívala se mi do očí a stoupla si.

            „Chci!“ odpověděl jsem. Lucy si stáhla kalhotky a sedla si na sedačku. Svezl jsem se před ni na zem. Pohladil ji po koleni a rukou mířil přímo do rozkroku. Podíval jsem se jí do obličeje a sunul ruku stále výš a výš. Sklonil jsem pohled dolů a důkladně jsem si prohlédl její buchtičku. Krátce střižený proužek blonďatých chloupků končil přesně nad čárkou. Sama si ji prsty roztáhla. Bylo vidět jak je krásně mokrá. Prsty si přejela po štěrbince a já už neodolal. Jazykem jsem přejel roztaženou kundičkou až nahoru k poštěváčku. Špičkou jsem zabrnkal o závojíčky a zasunul ho hlouběji do jeskyňky. Zakmital jsem s ním uvnitř, což vyloudilo z jejích úst slabý sten. Sám jsem si prsty roztahoval závojíčky a lízal ji po celé délce. Sem tam jsem špičkou podráždil poštěváček.

            Chytila mě rukou ve vlasech a tiskla mi hlavu do klína. Nadzvedávala zadeček a ještě více se tak tiskla k mému obličeji. Nosem jsem tlačil na poštěváček a jazykem jsem se snažil kmitat v jeskyňce. Cítil jsem tu nádhernou vůni a mé vzrušení už překračovalo únosnou mez.

            Vymanil jsem se z jejího sevření a stoupl jsem si. Sklonil jsem se k ní a políbil jsem ji. Jazykem jsem zajel do pusinky a okamžitě mi vyšla vstříc. Oplácela mi polibky svým žhavým jazýčkem. Rukama jsem sjel na její prsa. Celá jsem je mačkal a hrál si s bradavkami.

„Už mi ho tam strč, prosím.“ Podíval jsem se jí do očí a trošku si přiklekl. Rukou jsem si podržel ocas a žaludem několikrát přejel mezi závojíčky. Lehce jsem na něj přitlačil a on hned začal mizet mezi nimi. Krásně je roztahoval a pronikal hlouběji a hlouběji. Pomalinku jsem ho začal zase vytahovat. Nechal jsem ho, aby vyklouzl úplně ven a žaludem několikrát přejel po poštěváčku. Znovu jsem ho nasadil na štěrbinku a zatlačil ho dovnitř. Tentokrát jsem ho zatlačil až po kořen. Začal jsem v pomalém tempu přirážet.

Lucy si sama zajela rukou do rozkroku a začala si masírovat poštěváček. Prsty po něm zkušeně přejížděla a nahlas vzdychala. Díval jsem se na její kundičku, jak je krásně roztažená od mého kolíku, který celý mokrý z ní klouže ven a zase zajíždí dovnitř. Pevně jsem ji chytil za zadeček a začal jsem přirážet rychleji. Byl jsem strašně vzrušený a bylo mi jasné, že tohle prostě dlouho nevydržím. Stále jsem zrychloval a zarážel ho co nejhlouběji. Koule mi pleskaly o zadeček. Ona si sama stále rychleji dráždila poštěváček. Oba jsme nahlas hekali. Vycházela mi vstříc.

„Už to nevydržím,“ řekl jsem jí.

„Tak dělej, šukej mě, už taky budu. Kam mi to chceš nastříkat?“ Nad tou otázkou jsem vůbec nemusel přemýšlet.

„Do pusinky a spolykej to, prosím!“ odpověděl jsem téměř bez dechu. Několikrát jsem přirazil a na kolíku jsem ucítil, jak se jí kundička stahuje. Celá se kroutila a prsty si tlačila na poštěváček. To mě dostalo a musel jsem ho rychle vytáhnout ven. Svezla se na zem k mým nohám. Otevřela pusu a vyplázla jazyk. Na něj si položila žalud a rukou mi honila ocas. Pevně ho tiskla v dlani a já cítil, jak mi v něm začíná škubat.

První výstřik jí skončil až na čele a na zavřeném oku. Další už končili v pusince. Jazykem mi olízala žalud a pak ho mezi rty pořádně vysála. Všechno poctivě spolykala a to, co neskončilo v pusince, si do ní prsty nahrnula. Usmívala se na mě a já se vyčerpaně svezl na zem k ní. Hlavu jsem si položil k ní do klína. Rukou se mi probírala ve vlasech a mně se zavíraly oči.

„Prober se!“ říkala mi.

„Ale proč? Je mi krásně,“ odpověděl jsem v polospánku.

„No tak vstávej!“ říkala dál, ale to už neznělo jako její sladký hlas. Začínal jsem se probírat. „Vstávej už sakra! Přijdeš pozdě do práce!“ Otevřel jsem oči a nad sebou jsem neviděl to rozkošné stvoření, ale svou manželku. Probíral jsem se myšlenkami a nemohl jsem uvěřit tomu, že se mi to všechno jen zdálo.

Žádné komentáře