VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Nevěra

Nevěra -04-

Ráno jsem se probudil s příjemným pocitem v rozkroku. Cítil jsem, že ho mám pořádně napnutý a to probuzení nebylo to jen tím. Když jsem otevřel oči, tak jsem uviděl Katčinu ruku, jak mi po něm jezdí nahoru a dolů.

„Vstávej lenochu!“ usmála se na mě. „Dneska už nemáme moc času. Ty si tady klidně spíš a já po tobě toužím.“ Usmál jsem se na ni, stiskla mi ocas ještě pevněji. Byla stále nahá, stejně jako já a seděla vedle mě. Rukou jsem se natáhl a zmáčkl prso v dlani. Prstem jsem přejel po bradavce.

„Dneska se o tebe postarám ale já!“ řekla. „Hezky se necháš obsloužit!“

„Tak proti tomu rozhodně nic nemám,“ odpověděl jsem. Jednu ruku jsem si dal pod hlavu, abych viděl na ocas a ruku, která mi po něm neustále jezdila nahoru a dolů. Shrnovala mi předkožku a obnažovala tak neustále žalud. Předklonila se, až jsem cítil její dech a jazykem mi ho obkroužila.

„Zase tě pak vysaju do poslední kapičky!“ znovu mi olízla žalud a dívala se mi při tom stále do očí.

„Ano! Vysaj mi ho prosím!“ začínal jsem mluvit vzrušeně.

Katka mi ho rukou honila, zatímco žalud měla v pusince a špičkou jazyka ho dráždila. Občas se  podívala, ale jinak měla zavřené oči. Kouřila mi ocas a vychutnávala si to.

„Jsi už zase mokrá?“ neopomněl jsem se zeptat, i když jsem věděl, že ji kouření moc vzrušuje. Vyndala si ocas z pusy a kývla mi, že ano.

„Ukaž! Přesvědčím se!“ řekl jsem. Maličko se posunula tak, abych lehce dosáhl na tu kouzelnou buchtičku. Prstem jsem přejel po štěrbince. Byla už opravdu mokrá. Zůstala nadosah a dál mi kouřila ocas. Já si prsty pohrával se závojíčky. Jemně jsem je masíroval a sem tam jsem zajel dvěma prsty do štěrbinky. Trošku jsem s nimi uvnitř zakvedlal a zase vytáhl ven. Dal jsem si je k nosu, abych si tak přivoněl k její vůni a oba jsem je pak slastně olízal. S přimhouřenýma očima se na mě při tom dívala a já na ní viděl, že ji to vzrušuje. 

„Můžu ještě ochutnat šťávičku?“ zeptal jsem se. Katka na mě kývla a nastavila mi blíž mušličku. Znovu jsem dvěma prsty vklouzl dovnitř. Trošku jsem ji projel a znovu si k nim přivoněl. Jazykem jsem je oblízal, tak aby to viděla. V očích se jí zableskly plamínky.

„Chutnáš skvěle,“ řekl jsem.

„Tak mě můžeš lízat,“ řekla a přestala mi honit ocas. Rozkročila se nad mým hrudníkem. Podívala se dolů na mě a posunula se výš nad obličej. Nastavila mi kundičku, kterou si roztáhla prsty.

„A teď mi pořádně vylížeš kundu, když ti tak chutná. Dělej, lízej!“ nařídila mi rázně a sprostě. Jazykem jsem projel mezi pysky a slízl všechnu šťávu. To už  si dosedla na mou pusu a mě nezbývalo nic jiného, než jen zasunout jazyk do štěrbinky a pořádně s ním kvedlat. Roztouženou buchtičkou po mně přejížděla a já měl docela problémy se občas nadechnout. Jezdila mi po nosu a já intenzivně vnímal tu vzrušenou vůni. Vzdychala slastí a stále mě sprostě povzbuzovala.

„Nádherně lížeš. Pokračuj! Vylízej své kurvě kundu!“ Ještě více se přitiskla na obličej. Jezdila mi po něm a já měl jazyk zasunutý uvnitř. Rejdil jsem s ním štěrbinou, jak jen to šlo. Šťávy z jeskyňky mi stékaly po tvářích a já namáhavě popadal dech.

„Dělej…, lízej…, mi…, kundu…, už budu…,“ vykřikovala. Klouzala přes má ústa a celá se chvěla. Jazykem jsem se snažil jezdit uvnitř, ale stačilo ho mít jen vyplazený, sama si určovala tempo. Byly to už poslední pohyby. Najednou se celá roztřásla a svalila se vedle mě na postel. Zhluboka jsem se nadechl, když se mi dostalo pořádné dávky kyslíku. Katka ležela vedle mě a taky oddechovala. 

„Já tě normálně nepoznával,“ řekl jsem.

„No! Tak nějak mě to napadlo, ale líbilo se mi to!“

„Tak to mě taky a budeme v tom pokračovat!“ usmál jsem se na ni. „Teď mi ho budeš kouřit kurvičko!“ řekl jsem a klekl si vedle Katčiny hlavy. Ocas jsem měl tvrdý a dal jsem jí ho před pusu. Oběma rukama jsem ji chytil za hlavu a přitlačil jí rty k žaludu.

„Otevři tu pusu, kurvo!“ nařídil jsem jí. „Pořádně ti ji vymrdám čurákem!“ Katka mě poslechla a otevřela ji. Hned jsem ocas nastrčil mezi rty a zasunul ho co nejhlouběji. Pevně jsem ji držel za vlasy a přirážel jsem. 

„Ukážu ti, jak se má kouřit čurák, děvko! A pak tě pořádně vymrdám!“ Zarážel jsem kolík hluboko do pusy. Vzdychal jsem slastí. Ta sprostá slova mě hodně vzrušovala. Radši jsem ho po chvíli vytáhl z pusy. Pomohl jsem jí otočit se na bok. Lehl jsem si za ni a zvedl  jednu nohu. Tuhou kládu jsem nasadil na štěrbinku.

„Mrdej mě, prosím!“ řekla. Nenechal jsem se pobízet a zarazil jsem ocas dovnitř. Oba jsme vyhekli. Držel jsem ji za bok a přirážel jsem.

„Líbí se ti to, děvko?“ zeptal jsem se.

„Jooo…, vymrdej mi kundu, prosím!“ Zrychlil jsem tempo přirážení. Zarážel jsem ocas co nejhlouběji. Rukou jsem zatápal do rozkroku a dráždil  prsty poštěváček. K uším mi doléhalo nádherné mlaskání.

„Líbí se ti můj tvrdý čurák v kundě?“ zeptal jsem se.

„Joo…, nádhera…, šukej mě! Chci tě mít hluboko v sobě!“ Prsty jsem stále dráždil poštěváček. Po chvilce jsem rukou přejel přes bříško a zmáčkl prso. Celé jsem ho pomačkal. Prsty jsem nahmatal bradavku a mezi prsty jsem s ní kroutil. Ocasem jsem zajížděl hluboko do jeskyňky. Stehna mi při každém přírazu pleskly o zadek. Vzal jsem Katku za ruku a položil ji na vrchol lasturky.

„Pořádně se dráždi!“ Nařídil jsem jí. Tiskl jsem jí ruku do rozkroku, aby si sama prsty kmitala po poštěváčku. Zase jsem se rukou vrátil na prso a mačkal jsem bradavku. Najednou se její prsty dotýkaly i ocasu. Chytila mi kulky do dlaně a mačkala je. 

Otočila se hlavou ke mně a začali jsme se líbat. Naše jazyky se potkávaly a špičkami si dotýkaly. Zajel jsem s ním hluboko do pusinky a Katka mi to oplatila. Vášnivě jsme se líbali. Přirážel jsem, co nejtvrději to šlo.

„Pořádně mi ji vymrdej!“ povzbudila mě Katka, když jsme se na chvilku přestali líbat.

„Joo…, vymrdám ti ji a celou ji vystříkám!“

„Joo…, dělej…, mrdej…, tohle dlouho nevydržím!“ Sama si dráždila poštěváček. Snažila se mi vycházet vstříc. Zarážel jsem kolík do kundičky. Dlouhými tahy jsem ho zasouval co nejhlouběji to šlo. Pevně jsem si ji chytil za zadek. Tohle se už nedalo vydržet. S výkřikem jsem ho zarazil hluboko do jeskyňky. 

„Joo…, joo…, joo…, vykřikoval jsem. Plnil jsem horkým semenem celé její nitro.  Najednou jsem na ocasu ucítil, jak se začala stahovat.

„Joo…, joo…,“ vykřikovala a celá se chvěla. Přestala přirážet a schovala hlavu do polštáře. Zhluboka oddechovala. Stejně jako já.

„To byla nádhera, lásko!“ řekl jsem. „Ty sprostý slova mě strašně vzrušovali, proto jsem byl tak rychle.“

„Mě taky! Byla to krása!“ Toužil jsem po tom, zůstat v ní co nejdéle. Objal jsem ji rukou a pořádně se k ní přitiskl. Zavřel jsem oči a spokojeně jsem oddechoval. Katka na tom byla stejně. Ani nevím jak, ale za chvilku jsme oba zase usnuli.

Probrali jsme se až po pár hodinách, ale to už bylo na něco pozdě, protože Katka už musela jet domů. Rozloučili jsme se s tím, že se určitě při nejbližší příležitosti musíme zase sejít. 

Doma jsem všechno poklidil. Umyl nádobí od svíčkové a uvedl vše do normálního stavu tak, aby manželka nic nepoznala.

Žádné komentáře