VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Nevěra

Nevěra -03-

Den nám společně ubíhal zatraceně rychle. Než jsme se nadáli, tak se venku vše zahalilo do tmy. Místnost byla osvětlená jen světlem z televize, což navozovalo tu správnou intimní atmosféru, u které jsme si s Katkou povídali a povídali.

Ale později už toho mluvení bylo na mě moc. Těšil jsem se na okamžik, kdy se společně s Katkou uvidíme a pořádně si ho užijeme a teď jsem jen seděl a povídal si.

„Miláčku, už je toho povídání dost nemyslíš?“ nadhodil jsem.

„A co bys chtěl dělat?“ zeptal se na oko nechápavě.

„No dá se dělat spousta věcí, ale mě zajímá hlavně jedna,“ odpověděl jsem. Seděli jsme na sedačce těsně vedle sebe. Natáhl jsem ruku a prsty se dotkl bradavky, která se rýsovala pod napnutým tričkem.

„Hmm. Myslíš, že jsem připravená na další milování?“

„Jestli ne, tak já si tě připravím!“ odpověděl jsem. Naklonil jsem se ke Katce a jazykem jsem vklouzl do pootevřených rtů. Obkroužil jsem pusinku po celém obvodu a zasunul jazyk hlouběji. Tam jsem se potkal s Katčiným. Společně jsme si chvilku pohráli.

Opustil jsem její rozkošnou pusinku a polibky jsem zasypával tvář a postupně přecházel k uchu. Jazykem jsem pošimral ušní boltec a vzal ho mezi rty. Po krku jsem polibky klouzal dolů. Rukou jsem mačkal prso. Sklouzl jsem rukou k pasu a zajel pod upnuté tričko. Vyhrnoval jsem ho nahoru, až jsem dorazil znovu k prsu. Podebral jsem ho a potěžkal v dlani. Sklonil jsem se více a polibky jsem se věnoval bradavce. Jazykem jsem kroužil po dvorci a šimral špičku tuhé bradavky. Dlouhou chvíli jsem líbal celé prso a hlavně bradavku.

Pak jsem jí přetáhl tričko přes hlavu a sklonil se k druhému prsu. Znovu jsem jazykem kroužil kolem bradavky a něžně o ni brnkal. Rukou jsem zpracovával druhé prso a hlavně bradavku. Katka slabě vzdychala a vzpínala se proti mně. Začal jsem střídavě líbat obě prsa a má ruka cestovala po těle níž. Chvilku jsem se zdržel na bříšku kolem pupíku, ale pak už jsem zase pokračoval dolů. Prsty jsem vklouzl bod gumu kalhotek, které měla Katka na sobě. Dorazil jsem k střapečku chloupků a chvilku si s nimi pohrál. Zajel jsem prstem do čárky a přejel po štěrbince až k zadečku. Obkroužil jsem štěrbinku a pak jsem prstem přejel zase na poštěváček. Přitlačil jsem na něj a chvilku jsem ho masíroval.

„Dovolíš mi průzkum tvé kundičky jazýčkem?“ zeptal jsem se a aniž bych čekal na odpověď, svezl jsem se na zem. Katka se na mě podívala a jen přikývla. Roztáhla co nejvíc nohy a poposedla si na kraj sedačky. Rukama jsem hladil vnitřní stranu stehen. Jazykem jsem přejel po celé štěrbince, která začala pouštět první šťávičku. Prsty jsem si tu nádheru před sebou trošku roztáhl a zajel jazykem hlouběji. Zakmital jsem s ním uvnitř. Katka zavzdychala a já přejel jazykem ze štěrbinky na poštěváček. Kmital jsem na něm a sem tam jsem se vrátil na štěrbinku a slízl jsem vytékající šťávičku. Prstem jsem vklouzl do dírky. Zasunul jsem ho pořádně hluboko a kroutil s ním uvnitř. Postupně jsem ho zasouval co nejhlouběji a zase vytahoval ven. Jazykem jsem dráždil poštěváček a prstem jsem projížděl do štěrbinky. Postupně jsem k němu přidal druhý a třetí prst.

„Aaah…, aaah…,“ vzdychala čím dál hlasitěji Katka. Najednou se ale odsunula a naznačila mi, ať si sednu na sedačku. Sama si klekla před ni a zajela rukou pod boxerky. Dlaní přejela po tvrdém ocasu a vytáhla ho ven. Stáhla předkožku a jazykem obkroužila žalud. Dívala se mi při tom do očí a pomalu ho začala honit. Líbala ho po celé délce a sjížděla jazykem až na koule. Mačkala je v dlani a líbala. Znovu se vrátila jazykem nahoru a špičkou dráždila uzdičku. Rukou mi ho stále honila. Vzdychal jsem slastí. Díval jsem se na Katku. Soustředila se na mé kouření a při tom vrtěla zadečkem.

„Vzrušuje tě, mi ho kouřit?“ zeptal jsem se.

„Hrozně,“ odpověděla.

„Vlhne ti u toho kundička?“ ptal jsem se dál vzrušeně.

„Já bych se s tebou u toho i udělala,“ odpovídala mi vzrušeně Katka. Bylo na ní vidět, že ji to opravdu vzrušuje. Vstal jsem a chytil ji za ruku. Odvedl jsem ji do ložnice. Po cestě jsem shodil boxerky, co jsem měl jen na půl žerdi. Postavili jsme se s Katkou před postel a začali se znovu vášnivě líbat. Naše ruce bloudily po těle toho druhého a zkoumaly každičký kousíček těla. Po chvilce jsem Katku položil na postel tak, že nohy měla na zemi. Kundičku měla na kraji postele. Pohladil jsem ji celou dlaní. Byla nádherně mokrá. Klekl jsem si mezi nohy. Rukou jsem chytil ocas a jezdil s ním po mokré štěrbince. Viděl jsem jak je od ní žalud krásně mokrý.

„Netrap mě, prosím!“ zasténala vzrušením.

Usmál jsem se na ni. Pomalinku jsem ho zasouval dovnitř a sledoval, jak roztahuje kundičku. Jak vniká dovnitř a je nádherně obepínán stěnami. Zasunul jsem ho až po kořen a nechal ho uvnitř.

„Takhle se ti to líbí?“ zeptal jsem se.

„Ano…, je nádherný tě cítit uvnitř,“ odpověděla. Jednou rukou si zajela do rozkroku a prsty si začala dráždit poštěváček. Začal jsem se hýbat v bocích. Pomalinku jsem tak ocas vytahoval a zasouval dovnitř. Díval jsem se, jak klouže dovnitř a ven. Sledoval jsem zkušenou Katčinu ruku, jak si dráždí poštěváček. Její dech se stále zrychloval.

Já si ji, ale vychutnával pěkně pomalinku. Zasouval jsem ho co nejhlouběji a zase ho vytahoval až skoro na krajíček. Hladil jsem Katku po stehnech a stále jsem nemohl spustit oči z mokré štěrbinky, která se krásně přizpůsobovala mému ocasu.

„Přidej, lásko! Prosím!“ zaprosila Katka.

„Ano!“ odpověděl jsem a tvrdě zarazil ocas do kundičky. „Takhle, lásko?“ zeptal jsem, jestli to dělám správně.

„Joo…,“ vydechla Katka. „Ještě!“

To už jsem se nedal prosit a tvrdě jsem začal přirážet. Pevně jsem si ji chytil za boky a zarážel jsem ocas hluboko do kundičky. Katka se rukama pevně přidržovala postele a vzdychala mnohem víc než já. Poslouchal jsem pleskání koulí o zadeček a mlaskaní mokré kundičky.

„Joo…, dělej…, lásko…, pořádně…, mě…, vyšukej…,“ vykřikovala Katka mezi jednotlivými přírazy. Házela hlavou ze strany na stranu a nahlas vzdychala. Bylo vidět, že to na ni přichází. Proto jsem zrychlil. Už to nebyly tak tvrdé přírazy, ale za to byly hodně rychlé.

„Joo., jooo…, joooo…,“ vykřikovala Katka a celá se chvěla. Na ocasu jsem cítil stahy orgasmu, který ji plně ovládal. Rychle jsem ocas vytáhl ven. Sledoval jsem štěrbinku, jak se stahuje a zase povoluje. Vytékal z ní slaboučký pramínek šťávy. Žaludem jsem ho roztíral po štěrbince. Byl jsem hodně vzrušený, ale nechal jsem chvilku Katku oddechnout. Natáhl jsem se vedle ní na postel a hladil jí prsa. Prsty jsem si hrál s bradavkami.

„Líbilo se ti to?“ zeptal jsem se.

„Ano, lásko,“ odpověděla mi, když se na mě otočila. Chvilku jsem se na ni díval, ale pak už jsem chtěl jednat. Klekl jsem si vedle hlavy a chytil si ocas. Žalud jsem položil Katce na rty a začal ho cpát do pusinky. Katka ji hned ochotně otevřela a já ho zasunul dovnitř. Žaludem jsem jezdil po vnitřku její tváře. Chytil jsem ji za hlavu a určoval jsem si tempo. Občas jsem ocas vytáhl ven z pusy a několikrát s ním bouchl Katku po tváři, ale zase jsem ho hned vrátil zpět.

„Chci tě zase šukat!“ řekl jsem po chvilce Katce.

„Já chci taky,“ odpověděla mi.

„Klekni si!“ nařídil jsem jí a ona mě hned poslechla. Jednou rukou jsem si přidržel kolík a nasadil ho na štěrbinku. Zasunul jsem dovnitř žalud, pevně ji chytil za boky a tvrdě jsem přirazil. Pomalinku jsem ho vytahoval ven a znovu ho tvrdě zarazil. Oba jsme pokaždé nahlas vyhekli. Chvíli jsem takhle tvrdě přirážel a vychutnával si tu mokrou mušličku.

Pak jsem na Katku přilehl a přitlačil ji na postel. Trošku jsem se nadzvedl na rukou a dál jsem přirážel do ležící Katky. Stehna mi pleskaly o zadek, který už byl pěkně červený. Dech se mi stále zrychloval.

„Ještě…, ještě…,“ povzbuzovala mě, když na ni přicházel další orgasmus. Za chvilku jsem cítil stahující se kundičku, ale nepřestával jsem přirážet. Nahlas jsem hekal a dál jsem zarážel kolík do zmáčené kundičky. Katka dál držela a ani jí nic jiného nezbývalo. Ležela pode mnou a já jí neumožnil nic jiného.

Cítil jsem, že to na mě přichází. Rychle jsem ho vytáhl.

„Nastříkám ti to do pusy! Otoč se!“ nařídil jsem Katce a ta hned poslechla. Otočila se a otevřela pusu. Pevně jsem držel ocas a žalud jsem jí dal mezi rty. Pevně je semkla. Chytil jsem ji za hlavu a začal znovu přirážet. Stačilo už jen pár přírazů a plnil jsem horkou pusinku semenem. Katka všechno poctivě polykala. Ani kapička nepřišla nazmar. Poctivě mi ho vysála.

„To byla nádhera,“ poznamenal jsem a znaveně se svalil vedle Katky.

„To byla!“ usmála se Katka. Chvíli jsem si vydrželi povídat, ale pak jsme oba únavou usnuli a únavou usnuli.

Žádné komentáře