VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Nevěra

Nevěra -02-

             „Mohla bych se osprchovat?“ zeptala se Katka, když jsme dorazili domů.

            „No, nevím,“ váhal jsem, protože v koupelně jsem měl pro Katku připravené překvapení. „Radši se najíme a pak si vykoupeme společně. Co ty na to?“ navrhl jsem, protože už byl stejně čas oběda.

            „Tak jo! Stejně už mám hlad.“ Katka se posadila za stůl a já zatím připravil stůl. Svíčkovou jsem ohřál v troubě a domácí knedle v mikrovlnce. Popřáli jsme si dobou chuť a oba jsme si náramně pochutnali.

            „No a teď můžeme do koupelny, ale ještě tam něco nachystám.“

            Odskočil jsem do koupelny. Zapálil jsem všechny nachystané svíčky kolem vany. Donesl jsem vychlazené šampaňské a misku jahod. Vanu jsem napustil teplou vodou a udělal pořádnou vrstvu pěny.

            „Co tam děláš tak dlouho?“ ptala se netrpělivě Katka.

            „Už to bude, lásko!“ uklidnil jsem ji. Pustil jsem potichu Support Lesbiens s přehrávače a zhasl světlo. Vysvlékl jsem se a lehl si do vany.

„Pojď za mnou, lásko. Čekám na tebe.“ Zavolal jsem ji.

„To je nádhera lásko.“

„Tak pojď za mnou. Je tu dost místa i pro tebe,“ vybídl jsem ji.

Katka pomalinku začala odkládat své svršky. Pomalinku si sundala tričko a vystavila mi na obdiv prsa schovaná v podprsence. Stáhla si kalhoty a stála přede mnou jen ve spodním prádle. Proužek s tang se jí krásně zařezával mezi půlky a prsa napínala košíčky podprsenky. Zkušeně si ji rozepnula a sundala. Kochal jsem se jejich krásnou. Tmavší dvorce rámovaly bradavky, na které už jsem se těšil. Katka si stáhla tanga a překročila vanu.

„Aaaa…,“ vykřikla, když si namočila chodidlo. „To je horký,“ vytáhla nohu a položil ji na kraj vany.

„To aby ti nebyla zima,“ mrkl jsem na ni. Posadil jsem se a natáhl mokrou ruku. Dotkl jsem se vnitřní strany stehna a jel po něm nahoru. Bříšky prstů jsem přejel po závojíčcích, které na mě vykukovaly. Katka se posunula blíž ke mně, abych na ni lépe dosáhl. Prsty jsem si pohrával s mušličkou. Přejížděl jsem po celé délce čárky a zastavil jsem se až na poštěváčku. Špičkou prstu jsem ho podráždil.

„Měla bys jít za mnou miláčku,“ usmál jsem se na ni. Překonala se a stoupla si do vany. Mohl jsem si nerušeně prohlížet její tělo. Prohlížel jsem si kundičku s chomáčkem tmavých chloupků na vrcholku. Pak mi zastínily výhled prsa, jak se Katka předklonila.  Pokochal jsem se nádhernými dvorci a v nich zasazenými bradavkami. Natáhl jsem ruku, a jak byly prověšené, tak jsem je potěžkal. Katka se natáhla ke mně a jazykem mi projela mezi rty. Pootevřel jsem je a vyšel jsem jí jazykem vstříc. Něžně jsme je propletly, ale jen na chvilku.

Katka opatrně dosedla do horké vody. Seděli jsme proti sobě. Nohy zapletené do sebe. Nalil jsem šampaňské do skleniček a přidal do každého jahodu.

„Na dnešek!“ pozvedl jsem skleničku. Přiťukli jsme si a Katka se na mě krásně usmála. Posunul jsem se k ní a začali jsme se znovu líbat. Vášnivě jsme jeden druhému vnikali do pusy. Jazyky jsme si hrály a mé ruce sklouzly na prsa. Celá jsem je v dlani pomačkal a mezi prsty jsem si pohrál s bradavkami. Kroutil jsem s nimi a prsty jsem občas pohladil dvorce.

„Měl bych ti umýt kundičku,“ řekl jsem. Katka se usmála a hned se postavila. Lehce se rozkročila a já rukou vyjel po stehně nahoru. Hřbetem ruky jsem ji pohladil. Otočil jsem ruku a celou kundičku jsem vzal do dlaně. Prsty jsem zajel mezi závojíčky a lehce přejel po štěrbince. Katka popošla ve vaně blíž ke mně. Měl jsem teď kundičku přímo proti obličeji. Prsty jsem ji trošku roztáhl a jazykem jsem přejel po poštěváčku. Katka se mírně zachvěla a sama si prsty kundičku roztáhla, abych ji mohl líp lízat. Jazykem jsem ji projížděl přes štěrbinku nahoru a vždycky jsem se zastavil na poštěváčku. Špičkou jazyka jsem ho podráždil a zase jsem se vrátil na štěrbinku. Ta začala krásně pouštět šťávy. Každou tu sladkou kapičku jsem se snažil slíznout.

„Aaach…,“ povzdechla si Katka, „takové umývání bych si nechala líbit každý den.“ Usmál jsem se na ni a dvěma prsty jsem vklouzl do štěrbinky. Jazykem jsem laskal poštěváček a prsty uvnitř jsem kroutil. Strkal jsem je dovnitř a ven. Točil s nimi uvnitř toho mokrého hnízdečka, z kterého vytékalo čím dál tím více šťávy. Jazykem jsem ji občas slízl, ale jinak jsem se s ním stále věnoval jen poštěváčku.

„Musím si sednout,“ řekla po chvilce, „asi by se mi podlomily kolena.“ Sedla si do rohu vany na sedátko a roztáhla nohy. Natočil jsem se pořádně k ní. Jazykem jsem přejel po krásně rozevřené kundičce. Špičkou jsem zajel do štěrbinky. Obkroužil jsem ji a znovu vyjel nahoru k poštěváčku. Dvěma prsty jsem zajel dovnitř a pořádně hluboko. Zakroutil jsem s nimi a znovu je vytáhl ven.

„Lásko, dej mi je dovnitř! Udělej mě takhle, prosím! Strašně to chci.“

„Mám přidat?“ zeptal jsem se.

„Ano. Přidej! Udělej mě rukou.“ Neváhal jsem. Třemi prsty jsem vklouzl do štěrbinky a začal s nimi rychle jezdit dovnitř a ven. Prsty druhé ruky jsem dráždil poštěváček. Sem tam jsem si pomohl jazykem. Slízl jsem šťávičku vytékající z kundičky a podráždil poštěváček. Katka byla hodně vzrušená a tak to netrvalo dlouho a začala se celá chvět v prožívaném orgasmu.

„To byla nádhera, lásko. O tomhle se mi zdávalo,“ oddechovala. Vklouzla znovu do vany, aby se ohřála. Natáhla se vedle mě, protože byla vana dostatečně široká. Rukou hned zajela do rozkroku a chytila můj tvrdý ocas. Pevně ho sevřela v dlani a jezdila po něm nahoru a dolů. Prsty občas přejela po špičce žaludu.

„Koukám, že tě moje mušlička pěkně nažhavila.“ Usmál jsem se na Katku a políbil jsem ji.

„Těším se, až budu zase uvnitř. Až budu hluboko přirážet a v klidu si tě tady vychutnám.“ Šeptal jsem a Katka mně rukou honila kládu.

„To já se taky těším, až ji zase vyplníš.“

„Já bych chtěl hned, lásko.“ Katka jen kývla hlavou. Leželi jsme oba na boku, čelem k sobě a tak zvedla nohu, kterou položila na kraj vany. Posunula se blíž ke mně.  Nasměrovala si ho do štěrbinky a já jsem ho pomalinku zasunul dovnitř. Díval jsem se Katce do jejích hlubokých modrých očí. Viděl jsem, že i přes prožitý orgasmus před chvilkou touží po dalším a já s ní. Přitáhl jsem si ji blíž k sobě za zadeček a pomalinku jsem projížděl kundičkou, pořádně do hloubky. Vychutnával jsem si každý centimetr zasunutý dovnitř. Teplá voda všechno ještě více umocňovala.

Jazykem jsem pronikl do pusinky a potkal se tam s jejím jazýčkem. Vášnivě jsme se líbali a náš dech se zrychloval. Lehce jsem přirážel a zasouval kolík, až kam se dalo. Stále jsem držel Katku za zadeček a při každém přírazu jsem si ji přitáhl blíž k sobě. Pomalinku jsem začal přidávat na rychlosti i razanci přírazů.

„To je nádhera…, tě mít…, v sobě…,“ vzdychala Katka. „Šukej mě…, prosím…“

„Klekni si, prosím!“ řekl jsem, když jsem vytáhl ocas ven. Katka si klekla. Zapřela se rukama o kraj vany a nastavila kundičku přímo přede mě. Žaludem jsem několikrát přejel po štěrbince a zasunul ho dovnitř. Pomalinku jsem zasunul ocas tak do půlky a vytáhl ho ven. Několikrát jsem to zopakoval, když se ozvalo:

„Prosím…, netrap mě…!“

„Tobě se to snad nelíbí?“ zeptal jsem se.

„Chci ho v sobě, lásko. Pořádně mi to udělej!“ Pevně jsem ji chytil za zadek. Zarazil jsem ho dovnitř a rychle jsem začal přirážet. Tvrdě a hluboko jsem zarážel ocas do kundičky. Voda cákala všude kolem, ale to nám bylo oběma jedno. Nahlas jsme oba hekali a já najednou přestal.

„Myslíš takhle!“ vydechl jsem ze sebe.

„Anoo…, pokračuj…, prosím…“

Znovu jsem ho nasadil na vchod do jeskyňky. Tvrdě jsem ho zarazil dovnitř a pomalinku jsem ho vytahoval. Ještě jednou jsem za hlasitého heknutí zarazil tvrdě dovnitř a pak jsem začal zase rychle přirážet. Ani jsem nemusel zadeček držet, protože Katka byla pevně zapřená a držela. Sama se snažila vycházet mi vstříc. Zarážel jsem kládu hluboko do kundičky a způsoboval tak Katce obrovskou rozkoš stejně jako sám sobě.

Voda šplouchala a vytékala z vany, ale na to jsem v té chvíli vůbec nemyslel. Cítil jsem na ocasu tu nádherně horkou jeskyňku a přirážel jsem jako smyslů zbavený. Jednou rukou jsem se natáhl a chytil jsem Katku za prso. Potěžkal jsem ho a pohrál jsem si s bradavkou. Pořádně jsem ji promnul mezi prsty a pomačkal celé prso v dlani.

„Dělej…, šukej mě…, vystříkej mně…, kundičku…, už budu…,“ povzbudila mě Katka. Taková slova mě dokázala vždycky hrozně vzrušit a tak jsem přidal. I já jsem začínal cítit, že to je posledních pár přírazů. Zasouval jsem ocas hodně hluboko a nahlas jsem vzdychal.

„Jooo…, joo…,“ vykřikovala Katka v přicházejícím orgasmu. Kundička se jí stahovala kolem ocasu a ona sama se znovu celá chvěla. Pevně jsem si ji přidržel za zadeček a zarazil ocas hluboko.

„Aaah…, aaah…,“ vykřikoval jsem a mohutnými výstřiky jsem plnil jeskyňku semenem. Po chvilce jsem ho opatrně vytáhl a lehl si do vany naproti Katce.

Dopustil jsem do vany vodu, protože jsme jí docela dost vycákali ven a taky se už trošku ochladila. Spokojeně jsme popíjeli šampaňské a pojídali jahody.

Žádné komentáře