VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Nevěra

Nevěra -01-

„Tak co? Máš volno?“ zeptal jsem se Katky v telefonu.„Mám!“ odpověděla.

„Tak to jsem rád. A přijedeš zítra za mnou?“

„To ještě nevím,“ odpověděla váhavě.

„Jak to? Já se na tebe strašně těším. Vyrazíme na houby do lesa, alespoň se podíváš na místa, kde jsi jezdívala jako malá.“

„Já bych ráda. Ale mám strach, že by tím utrpěl náš krásný vztah.“

„To si nemyslím. Přijeď, prosím!“ přemlouval jsem ji ještě dalších pár minut, až nakonec kývla, že přijede. Radostí jsem jí poslal několik polibků přes telefon a zavěsil jsem. Vrátil jsem se do reality. Manželka mi měla každou chvilkou přijít z práce. Rychle jsem se chopil vysavače, protože jsem slíbil, že vysaju. Nemohl jsem, ale myslet na nic jiného než na Katku.

Seznámili jsme se asi před dvěma měsíci v jednom obchodním domě. Byl jsem tam nečekaně sám, protože manželce se udělalo špatně a potřebovali jsme nakoupit dárek k narozeninám pro švagrovou. Katka mi tam hned padla do oka a tak jsem nenápadně jezdil za ní a sledoval ji. Byla tam také sama. Původně jsem si myslel, že je stejného věku jako já, ale časem jsem se dozvěděl, že je o pět let starší. Byla to maminka dvou dětí, ale na její postavě to nebylo vůbec vidět. Její větší prsa mě přímo přitahovala a o zadečku ani nemluvě. Obličej rámovaly hnědé vlasy a dominovali mu krásné, hluboké modré oči, do kterých jsem se já okamžitě beznadějně propadl.

Přemýšlel jsem, jak ji mám oslovit, když zasáhla náhoda. Pro mě možná šťastně, ale pro Katku vtom okamžiku určitě ne. Otočila se na mě a já se díval do jejích modrých očí, když vtom zakopla o na zemi ležící kabel a spadla na zem. Hned jsem jí přispěchal na pomoc. Pomohl jsem jí vstát, ale Katku nebolela ani tak kolena nebo noha, ale ruka, na kterou spadla. Skoro plakala bolestí a tak jsem navrhl, že ji zavezu do nemocnice. Po počátečních protestech jsem ji tam odvezl a v nemocnici přišli na to, že má ruku zlomenou v zápěstí. Dali jí to do sádry. Odvezl jsem ji zpátky na parkoviště před obchodní dům. Katka se zeptala, jestli mě může pozvat na kafe, aby mi mohla poděkovat. Samozřejmě jsem nadšeně souhlasil.

Tak tam jsme se seznámili. Docela dlouho jsme si povídali o sobě. Zjistil jsem, že ani já jí nejsem nesympatický. Potykali jsme si a vyměnili jsme si telefonní čísla. Rozešli jsme se s tím, že si určitě zavoláme.

Zavolala mi hned druhý den, když jsme byli oba dva v práci. A pak jsme si volali každý den. Časem jsme zjistili, že nám to nestačí a vyměnili jsme i čísla ICQ, abychom si mohli alespoň psát, když jsou doma i naše drahé polovičky a aby o tom nevěděli. Tam jsem poznával Katku čím dál tím víc. Měli jsme spolu nádherný vztah na dálku. Nebudu zde rozepisovat všechno, co jsme spolu probírali, ale oba dva jsme si náramně rozuměli a já po ní začal doslova toužit. Zjišťoval jsem, že i z její strany je to stejné a tak jsme si začali domlouvat schůzku. Neměli jsme to k sobě daleko, ale museli jsme najít nějakou výmluvu pro tu druhou polovičku, s kterou jsme žili, aby nám nic nebránilo se nerušeně setkat.

První příležitost se naskytla, když moje žena měla odjet na dvoudenní školení. Hned jsem to napsal Katce a ta si to doma zařídila, tak že jela taky na nějaké školení. Oba jsme si v práci vzali volno na dva dny. Ještě chvilku jsem musel lámat její nerozhodnost v telefonu, ale slíbila mi, že přijede. Nemohl jsem se dočkat a tak jsem se zabral do myšlenek na Katku, že jsem ani nepostřehl, přes zvuk vysavače, že přišla domů manželka.

Večer jsem proseděl u televize v myšlenkách na Katku a manželka si chystala věci na školení. Na ICQ jsem Katce, přesně popsal cestu k nám a napsal jí, že se na ni strašně moc těším. Odpověděla mi, že ona je na tom stejně.

V noci jsem ani nemohl spát, jak jsem se hrozně těšil. Pořád jsem se převaloval a myslel na Katku. Manželka vstávala již ve čtyři hodiny ráno a já jako vzorný manžel jsem ji vyprovodil. Hned jsem se vrhl na přípravu oběda, abychom měli co jíst. Připravil jsem svíčkovou z králíka a uvařil domácí knedlíky. V sedm už jsem měl všechno hotovo a šel jsem se vysprchovat. Oholil jsem se a navoněl, když mi zazvonil telefon.

Katka byla před domem. Naštěstí jsme měli vysoké živé ploty kolem domu, tak že sousedi k nám vidět nemohli a nemohli, tak zjistit, že tam někoho mám. Byla tak krásná, jak jsem si ji pamatoval z obchodního domu a z nemocnice. Hned jsem se začal v jejích modrých očích znovu utápět. Zavedl jsem Katku dál. Dali jsme si pusu na přivítanou a napětí v nás obou by se dalo krájet. Byli jsme domluveni, že hned vyrazíme na hříbky a tak jsme se převlékli a hned jsme sedli do mého auta a vyrazili do lesa.

Katka do místních lesů jezdívala dřív s rodiči. Neměli to daleko a jezdilo sem spousty houbařů z dalekého okolí, ale to většinou o víkendech. Procházeli jsme spolu lesem. Začínalo svítit sluníčko a schylovalo se k nádhernému podzimnímu dni. Hříbků rostlo opravdu hodně a tak jsme sbírali jen ty krásné mladé. Nerušeně jsme si povídali, když se Katka najednou zastavila a chytla mě za ruku. Otočil jsem se na ni a podíval se jí do očí.

„To se tu budeme jen procházet?“ zeptala se. Zavrtěl jsem hlavou, že ne a skláněl jsem se k ní. Srdce se mi rozbušilo. Katka naklonila taky hlavu a naše pootevřené rty se potkaly. Špičky jazyků o sebe a něžně zavadily. Pak už jsem to nevydržel. Pustil jsem koš na zem a chytil jsem Katčin obličej oběma dlaněmi a začal jsem ji vášnivě líbat. Oplácela mi stejně. Jazyky se nám vzájemně prolétaly a naše vzrušení stoupalo. Začal jsem rukama cestovat po jejím těle. Po zádech jsem sjel dolů a dopředu. Přes bříško jsem stoupal nahoru až k prsům. Pořádně jsem je zmáčkl a přes látku jsem cítil, jak jsou její bradavky tuhé a vzrušené. Katka už měla ruce pod mým tričkem a jezdila po mé chlupaté hrudi.

„Počkej, počkej,“ zastavil jsem ji vzrušeně, „támhle kousek je krásný palouček.“ Katka jen kývla. Rychle jsme posbírali rozsypané houby a se smíchem jsme se rozběhli k paloučku. Tam jsme položili koše na zem a znovu jsme se na sebe vrhli. Vášnivě jsme se líbali. Naše ruce zkoumaly tělo toho druhého. Za chvilku jsme už oba stáli proti sobě jen v tangách a boxerkách.

„Ukaž! Musím si tě prohlédnout,“ odsunul jsem Katku a prohlížel jsem si její tělo. Vzrušeně jsem dýchal a těšil se na to, že se ho zmocním. Sklonil jsem se, vzal jsem jeden prs do dlaně a políbil jsem bradavku, která byla krásně tuhá. To samé jsem udělal i s druhým prsem. Katka mě hladila ve vlasech a já líbal a sál její bradavky. Něžně jsem mačkal celé prsa a sem tam jsem do bradavek jemně kousl. Katka vzdychala a já jednou rukou sjel do rozkroku. Zajel jsem hned pod tanga. Zjistil jsem, že Katka má kundičku hladce vyholenou a jen na vrcholku má malý střapeček chloupků. Zajel jsem prsty do čárky a zjistil jsem, že je úžasně mokrá. Katka nahlas zavzdychala a sama se natáhla rukou po mém rozkroku. Boxerky už jsem měl maximálně napnuté, jak mi ocas stál. Katka zajela pod ně a pevně ho stiskla v dlani. Zasténal jsem rozkoší stejně jako ona, když jsem prstem zajel do mokré štěrbinky. Já prstem jezdil morkou štěrbinkou a Katka mi zase ve stejném tempu honila ocas.

Po chvilce si klekla a vytáhla ho úplně ven. Přetáhla úplně kůžičku a jazykem slízla kapičku, která se udělala na žaludu. Jazykem ho celý obkroužila a něžně si ho vzala mezi rty. Sála ho a špičkou jazyka mi dráždila žalud. Rukou jezdila po celé délce ocasu. Já jsem prsty rejdil Katce ve vlasech a vzdychal jsem slastí. Nechal jsem ji chvilku, ať si dělá, co chce a užíval jsem si její šikovnou pusinku. Mé vzrušení, ale stoupalo a tak jsem chytil její hlavu. Začal jsem sám jemně přirážet do pusinky. Katka mě rukama chytila za boky a sama držela hlavu, tak abych mohl přirážet. Sála mi ocas a přiváděla mě tak skoro k šílenství. Musel jsem přestat.

„Chci taky ochutnat tvou kundičku,“ řekl jsem. Katka se postavila na nohy a já si sedl do trávy na zem. Katka si stáhla tanga a přišla ke mně blíž. Rozkročila se nade mnou. Prohlížel jsem si zblízka tu nádhernou kundičku. Byla hladce oholená a na vrcholku měla střapeček tmavých chloupků. Hned jsem ji projel jazykem a ochutnal jsem ji. Byla to nádhera a mé vzrušení ještě více stouplo. Prsty jsem si pomohl a roztáhl jsem pysky, které na mě vykukovaly. Jazykem jsem zajel hlouběji a pořádně zarejdil ve štěrbince. Špičkou prstu jsem si začal hrát s poštěváčkem.

„Ano…, to je…, nádhera…,“ vzdychala Katka. Vycházela mi kundičkou vstříc. Jazykem jsem rejdil mezi závojíčky a špičkou prstu jsem dráždil poštěváček. Lízal jsem všechnu tu sladkou šťávičku, když se Katka odtáhla.

„To se nedá vydržet,“ řekla a přidřepla si. „Chci ho mít v sobě.“ Pokýval jsem hlavou.

„Chci tě taky, Káťo!“ Katka si přidržela ocas a žaludem si několikrát přejela po štěrbince. Cítil jsem na něm její šťávičku a horkost kundičky. Pomalu na něj dosedla a dosedala, až byl úplně celý v ní. Podívali jsme se vzájemně do očí a Katka začala přirážet. Pomalu se nadzvedávala a zase dosedala. Já se jednou rukou opíral za zády a druhou jsem si hrál s jejím prsem. Laskal jsem bradavku mezi prsty a k druhé jsem se přisál rty. Něžně jsem do ní kousal a špičkou jazyka kolem ní kroužil. Cítil jsem, jak Katčina kundička klouže po ocasu nahoru a dolů. Jak ho krásně stahuje. Slyšel jsem mlaskání, jak byla krásně mokrá a naše vzdychání, které se stále zrychlovalo. Naše vzrušení stoupalo.

„Chci, aby…, jsi mi…, ji vystříkal,“ vyhrkla Katka.

„Ano! Pořádně…, ti ji vyplním…,“ hekal jsem mezi jejími jednotlivými přírazy.

„Joo… pěkně až…, po okraj…,“ vzdychala Katka a stále zrychlovala tempo. Dosedala na má stehna pokaždé s plesknutím a mlasknutím. Lehl jsem si úplně na zem a natáhl jsem obě ruce. Jednou jsem masíroval střídavě obě prsa a druhou jsem zajel do rozkroku a dráždil jsem poštěváček.

„Já už…, to nevydržím…,“ vyhrkl jsem ze sebe, protože moje vzrušení začalo dostupovat vrcholu.

„Tak…, stříkej…, já už budu…, taky…,“ povzbudila mě Katka. Stačilo už jen pár přírazů a já plnil kundičku horkým semenem. Celý jsem se chvěl a cítil jsem, jak se Katce stahuje kundička. Svalila se na mě a prožívala taky vlny rozkoše, které ji proudily celým tělem. Vzrušeně mi dýchala do ucha. Objal jsem ji a přitiskl ji k sobě. Hladil jsem ji po zádech a šeptal ji do ouška.

„To byla nádhera!“

„Ano byla. Strašně moc jsem po tom toužila!“

„Já taky.“ Ještě chvilku jsme takhle leželi. Pak jsme se ale už museli zvednout a rychle posbírat svoje věci, protože jsme zaslechli hlasy z lesa. Oblékli jsme se a vyrazili jsme k autu a domů.

Žádné komentáře