VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Nevěra

Ráno jsem se probudil s příjemným pocitem v rozkroku. Cítil jsem, že ho mám pořádně napnutý a to probuzení nebylo to jen tím. Když jsem otevřel oči, tak jsem uviděl Katčinu ruku, jak mi po něm jezdí nahoru a dolů.

„Vstávej lenochu!“ usmála se na mě. „Dneska už nemáme moc času. Ty si tady klidně spíš a já po tobě toužím.“ Usmál jsem se na ni, stiskla mi ocas ještě pevněji. Byla stále nahá, stejně jako já a seděla vedle mě. Rukou jsem se natáhl a zmáčkl prso v dlani. Prstem jsem přejel po bradavce.

„Dneska se o tebe postarám ale já!“ řekla. „Hezky se necháš obsloužit!“

Den nám společně ubíhal zatraceně rychle. Než jsme se nadáli, tak se venku vše zahalilo do tmy. Místnost byla osvětlená jen světlem z televize, což navozovalo tu správnou intimní atmosféru, u které jsme si s Katkou povídali a povídali.

Ale později už toho mluvení bylo na mě moc. Těšil jsem se na okamžik, kdy se společně s Katkou uvidíme a pořádně si ho užijeme a teď jsem jen seděl a povídal si.

„Miláčku, už je toho povídání dost nemyslíš?“ nadhodil jsem.

             „Mohla bych se osprchovat?“ zeptala se Katka, když jsme dorazili domů.

            „No, nevím,“ váhal jsem, protože v koupelně jsem měl pro Katku připravené překvapení. „Radši se najíme a pak si vykoupeme společně. Co ty na to?“ navrhl jsem, protože už byl stejně čas oběda.

            „Tak jo! Stejně už mám hlad.“ Katka se posadila za stůl a já zatím připravil stůl. Svíčkovou jsem ohřál v troubě a domácí knedle v mikrovlnce. Popřáli jsme si dobou chuť a oba jsme si náramně pochutnali.

„Tak co? Máš volno?“ zeptal jsem se Katky v telefonu.„Mám!“ odpověděla.

„Tak to jsem rád. A přijedeš zítra za mnou?“

„To ještě nevím,“ odpověděla váhavě.

„Jak to? Já se na tebe strašně těším. Vyrazíme na houby do lesa, alespoň se podíváš na místa, kde jsi jezdívala jako malá.“

„Já bych ráda. Ale mám strach, že by tím utrpěl náš krásný vztah.“