VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Na přání

Na přání II. (autor - Johny)

            Tak je to tady. Sami jste v hlasování rozhodli, jak má tenhle příběh pokračovat. Bylo to sice těsné hlasování, ale přece jen jste rozhodli, že se mám rozběhnout za tou holkou co utekla z diskotéky. Tady máte výsledky hlasování:

1) Jít za holkou co utekla z diskotéky, trošku ji utěšit a pak možná i něco jiného. (319)

2) Nikam nechodit a zůstat na diskotéce s blondýnkou, která se sama nabízela. (267)

3) Najít na diskotéce holku z parku a uspokojit ji pořádně, aby jí to nebylo líto. (315)

            Jdeme tedy dál v našem příběhu a na konci tohoto dílu budete mít zase možnost si vybrat jakým směrem se bude tento příběh odvíjet. Takže jdeme na to:

            „Promiň,“ řekl jsem blondýnce a mile jsem se na ni usmál. Bylo mi té holky tak líto, že jsem prostě musel za ní. Rozběhnul jsem se ke dveřím. Vyběhnul jsem ven a zahlédnul jsem tu holčinu jak mizí v parku. Vydal jsem se za ní a našel jsem ji jak sedí s nohama u brady na lavičce a pláče. Přišel jsem k ní a dřepnul jsem si k lavičce.

            „Stalo se ti něco,“ zeptal jsem i když mi bylo jasné co se stalo. Podíval se na mě a hned zase sklopila hlavu a plakala dál.

            „Já vím! Tvůj kluk byl s jinou holkou, viď?“ Hned se na mě podívala znovu.

            „Jak to víš?“ zeptala se.

            „Vím. Viděl jsem je jak spolu...,“ řekl jsem, ale radši jsem to nepověděl.

            „Cože! Ty jsi je i viděl!“ a rozbrečela se ještě víc. Sednul jsem si vedle ní a rukou jsem ji objal a přitisknul k sobě.

            „Neplač! Nestojí ti přece za to!“ řekl jsem jí a ona se ke mě otočila. Obejmula mě rukama kolem krku a plakala mi na rameno. Objal jsem ji a hladil ji na zádech. Cítil jsem její malá prsa na své hrudi a potom zážitku s parku se mi můj pták v kalhotách začal stavět. Představoval jsem ji jak její prsa zpracovávám rukama a to tomu ještě přidalo.

            „Když já ho měla tak ráda a on mě takhle podvádí!“ řekla najednou. Posunula se a sednula si na můj klín. Vydechnu jsem protože tak zmáčkla můj již tuhý ocas. Přitisknul jsem ji k sobě ještě víc.

            „On tě asi zas tak moc rád neměl, když tě takhle podváděl!“

            „Hm! Nejradši bych mu to oplatila,“ řekla a já měl málem mžitky před očima. Můj pták se ještě víc napnul v očekávání, že by si přece jen dneska mohl užít. Představoval jsem si její krásný zadeček tak jak jsem ho viděl na diskotéce, jak jej držím v rukách a mačkám její půlky a roztahuju je od sebe. No, můj ocas byl čím dál tím tvrdší a právě na ten zadeček se tlačil. Nedalo mi to a zajel jsem rukou pod její tričko a pohladil jsem její holá záda. Přejel jsem rukou po zádech až k její podprsence a zase sjel dolů. Chvilku jsem ji hladil po zádech a ona se pak ode mně odtáhla a podívala se na mě. Dívala se mi do očí a já pod jejím tričkem přejel dopředu a pohladil její malá a pevná prsa v podprsence. Pevně jsem je stisknul a pak jsem vyhrnul její podprsenku a pěkně jsem se pomazlil s jejíma bradavkama. Nevím jestli už byli tak tuhé vzrušením nebo chladem. Ona zavzdychala a lehce se zadečkem na mě pohnula.

            Asi musela cítit, jak ji můj pták zespodu tlačí na zadeček. Chytila mě rukama za hlavu a rty se přisála k mým. Jazykem vklouzla do mé pusinky a celou ji prozkoumávala. Oplácel jsem jí to. Moje prsty dál zpracovávaly její bradavky a celá její prsa. Ona mi vzrušením vzdychala do pusinky. Po chvilce si najednou ze mě sesedla a klekla si přede mě. Vůbec se nezdráhala a začala mi hned bez jakéhokoliv slova rozepínat moje kalhoty. Trošku jsem jí pomohl a nadzvednul se, aby je mohla trošku stáhnout. Stáhnula mi hned i moje boxerky. Můj ocas trčel přesně proti jejímu obličeji a ona ho hned pevně chytla rukou. Přejala mi po ocasu nahoru a dolů. Zavzdychal jsem vzrušením. Pevný stisk její ruky na mém ocasu byl přímo nádherný. Užíval jsem si to jak mi ho honila a když pak jazykem přejela po mém naběhlém žaludu, byl jsem pomalu na vrcholu blaha. Rty začala klouzat po mém ocasu žaludu nahoru a dolů. Jazykem dráždila mou špičku a rukou mi ho rychle honila.

            „Počkej přestaň!“ řekl jsem najednou. Posbíral jsem všechen rozum. Nechtěl jsem aby dopadla jako ta holka z parku a chtěl jsem, aby si to i ona pořádně užila. Odtáhnul jsem její hlavu a postavil jsem se s kalhoty u kolen. Chytil jsem ji za ramena a posadil jsem ji na lavičku. Rozepnul jsem její kalhoty a stáhnul jsem jí je i s kalhotkami. Byla sice skoro tma, ale viděl jsem že její kundička je vyholená a, že má na ní jen tenký udržovaný proužek tmavých chloupků. Sundal jsem ji všechno a ona roztáhla svoje nohy a položila se na lavičku. Kleknul jsem si mezi její nohy a ucítil jsem nádhernou vůni její kundičky. Jazykem jsem přejel po celé délce její kundičky, která už byla nádherně mokrá.

            Bylo mi úplně jedno jestli nás někdo uvidí a ona sama možná doufala, že nás někdo uvidí a řekne jejímu klukovi. Věnoval jsem se jen její mokré kundičce. Lízal jsem ji jako smyslů zbavený. Zajížděl jsem jazykem co nejhlouběji a dráždil jsem její naběhlý poštěváček. Z její kundičky vytékalo neuvěřitelné množství šťáv a ona vzdychala a sama se tisknula k mému obličeji. Podíval jsem se na ni a viděl jsem že mě pozoruje jak lížu její kundičku. Narovnal jsem se a stoupnul jsem si. Dala nohy ještě víc od sebe a sama si přejela rukou po své kundičce a jen pokývala hlavou. Pochopil jsem, že chce abych jí ho strčil do kundičky. Přidřepnul jsem si a žaludem jsem jezdil po její mokré kundičce a ona se na něj víc a víc tisknula. Cítil jsem na svém vychladlém žaludu její horkou a mokrou kundičku. Musel jsem ji trošku studit. Pomalinku jsem ho do ní zatlačil a hned tam vklouznul jako po másle jak byla nádherně mokrá. Její kundička byla nádherně těsná a já hned začal pomalinku přirážet. Držel jsem rukama její boky a můj ocas klouzal její štěrbinkou. Oba dva jsme nahlas vzdychali. Sem tam jsem rukou zajel na její bříško a pohladil ho. Prsty jsem lehce podráždil její poštěváček a pak jel rukou nahoru a mačkal jsem její prsa. Laskal jsem její bradavky tuhé vzrušením.

            Ona se natáhla a rukama chytila můj zadek a přitahovala si mě k sobě. Zarážel jsem svůj ocas do její mokré kundičky co nejhlouběji a ona mi v tom ještě pomáhala. Pak se najednou zvedla a nechala ho vyklouznout ze své kundičky.

            „Sedni si!“ řekla mi. A já poslechnul jako beránek. Ona si hned rozkročila nad mým klínem čelem ke mě. Podržel jsem svůj ocas a ona si na něj nasedla. Chvilku seděla na mých stehnech a objímala mě. Já vnímal jen horko její kundičky na svém ocasu a to jak její šťáva teče po mých koulých na moje stehna. Pomalinku jsem se začal nadzvedávat i s ní. Začala mi zase vzdychat do ucha a sama se snažila nazvedávat. Opřela se rukama o opěradlo lavičky a pak sama začala pořádnou jízdu. Dosedala svým zadečkem na moje stehna můj ocas byl hluboko v její kundičce. Byla to nádhera a bylo mi jasné, že tohle já dlouho nemůžu vydržet.

            „Tohle...., dlouho....., nevydržím.....“ hekal jsem mezi jednotlivými jejími přírazy. Ještě více zrychlila a její zadeček pleskal o moje stehna.

            „Vystříkej se..., do mě.....,“ hekala, „ beru prášky...., neboj....!“ V té chvíli mi to bylo úplně jedno. Vycházel jsem jí vstříc a zarážel ho hluboko do ní. Cítil jsem jak to na mě přichází a najednou jsem plnil její jeskyňku svým semenem. Hekal jsem nahlas stejně jako ona. Její kundička se najednou začala stahovat a i ona došla ke svému orgasmu. Oba dva jsme se objímali a ještě chvilku jsme takhle seděli. Po chvilce se trošku nadzvedla a můj ochablý ocas vyklouznul a z její kundičky. Sesedla ze mě a já jí podal svoje papírové kapesníčky, aby si mohla utřít svou mušličku. Sám jsem si utřel svůj mokrej ocas a obléknul jsem se. Všechno se to odehrávalo beze slova. Zeptal jsem jestli ji mám doprovodit domů a jen kývla hlavou. Viděl jsem v jejích očích slzy. Doprovodil jsem ji před jejich dům a rozloučili jsme se. Říkal jsem si že to je jen románek na jednu noc, ale ona se mě zeptala jestli nechci zítra na večer přijít, že rodiče nejsou doma. Bez váhání jsem jí odpověděl, že přijdu. Pro jistotu jsem jí dal svoje číslo a rozloučili jsme se. Uvědomil jsem si, že ani nevím jak se jmenuje.

            Druhý den jsem hned z práce zamířil do naší hospůdky, ale kámoši tam ještě nebyli. Byla tam však moje bývalá spolužačka, která tam seděla sama. Od školy jsem ji snad neviděl. Trošku se změnila. Měla mnohem větší prsa než dřív a vypadala, že jsou krásně pevná. Odhadoval jsem to tak na trojky. I v obličeji vypadala lépe. Ne že by byla ve škole nějaká škaredá, ale teď byla přece jen namalovaná a dalo by se říci, že z ní byla krásná holka. Musel jsem si přiznat, že bych si docela dovedl představit sex s ní. Sednul jsem si tedy za ní a pustil se s ní do řeči. Podle její řeči jsem poznal, že tu byla s kamarádkou se kterou chodí na vysokou a ta už odešla. Bylo i poznat, že už má něco vypito. Svěřila se mi, že po mě vždycky toužila. Oba jsme se tomu smáli a popíjeli jsme dál. Už jsem se chtěl zvednout, abych se trošku umyl než půjdu na svou schůzku, když řekla:

            „Nechceš jít ke mě na pokoj? Mám tam volno! Pěkně si to rozdáme!“

 

            Tak a tady je konec pokračování povídky na přání. Teď už je to zase jen na vás a tentokráte máte jen dvě možnosti:

1)       Vydat se na domluvenou schůzku?

2)       Využít nabídky své bývalé spolužačky?

Žádné komentáře