VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Na přání

Rozhodnul jsem se napsat něco co tady ještě možná nebylo. Tedy aspoň si myslím. Začal jsem s tím na serveru sextown, ale ten jaksi pořád stagnuje, tak s tím začneme znovu tady! Nabízím vám možnost podílet se na usměrňovaní děje povídky. Napíši povídku a na konci budete mít několik možností, jak by mohla povídka pokračovat. Bude už pak jen na vás, aby jste mi v hlasování vybrali to správné pokračování. Po nějakém čase to vyhodnotím a to co si budete přát nejvíce, tak napíši. Budeme tak pokračovat dál a dál, dokud bude zájem a dokud budu mít fantazii.

            Tak je to tady. Sami jste v hlasování rozhodli, jak má tenhle příběh pokračovat. Bylo to sice těsné hlasování, ale přece jen jste rozhodli, že se mám rozběhnout za tou holkou co utekla z diskotéky. Tady máte výsledky hlasování:

1) Jít za holkou co utekla z diskotéky, trošku ji utěšit a pak možná i něco jiného. (319)

2) Nikam nechodit a zůstat na diskotéce s blondýnkou, která se sama nabízela. (267)

3) Najít na diskotéce holku z parku a uspokojit ji pořádně, aby jí to nebylo líto. (315)

            Jdeme tedy dál v našem příběhu a na konci tohoto dílu budete mít zase možnost si vybrat jakým směrem se bude tento příběh odvíjet. Takže jdeme na to:

          Jednoho teplého letního dne jsme se s kamarády domluvili, že si večer zajdeme na diskotéku a že se nám poštěstí ulovit třeba nějakou pěknou „kost“. Hned po té co jsem přišel z práce jsem šel do hospody, kde jsme si dali sraz. Postupně se tam sešla celá naše partička pěti dvacetiletých kluků. Každý jsme do sebe dali minimálně tři piva a rázem bylo devět hodin. Byl nejvyšší čas vyrazit.

Posledni komentare
22.12.2008 17:16:56: smiley${1} ďáble zavolej
26.11.2008 21:51:34: Navrhuju zustat na diskotece, ojet primo na diskotece blondynku, pak to uvidi brunetka z parku a pri...