VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Milenka z chatu

Milenka z chatu -08-

            Vrátil jsem se z lesa s dřívím, které nám muselo stačit na celý večer, abychom se zahřáli. Nachystal jsem ohniště a šel se vykoupat. Monika už byla delší dobu ve vodě, která byla příjemně osvěžující po tom horkém dni. Doplaval jsem k Monice a dal jsem jí polibek na přivítanou. Postavili jsme se na dno a já hned neopomněl rukou zajet mezi nohy. Přes plavky jsem zmáčkl kundičku.

            „Večer si to pořádně užijeme!“ řekl jsem jí a odplaval jsem pryč. Koutkem oka jsem ještě zahlédl, jak se usmála.

            Ve vodě jsme byli do večera ještě několikrát. Bylo to vždy příjemné zchladit horké tělo v chladnější vodě. Teplo bylo dlouho a poslední lidé odešli až skoro po tmě. To už jsme měli rozdělaný oheň a v kotlíku jsme si vařili gulášovou polévku z pytlíku.

Na polévce jsme si oba pochutnali, protože nám po tom odpoledni u vody pěkně vyhládlo. Seděli jsme zase blízko vedle sebe a vzájemně se opírali o ramena. Začínalo mi být docela smutno, že tenhle výlet ráno skončí.

„Asi mi to bude chybět,“ řekl jsem. Monika se na mě podívala, usmála se.

„To mě taky. Tolik sexu jsem dlouho neměla a ty víš, že ho potřebuji pořád.“

„Vím. Však já taky. Proto mi to bude hodně chybět.“

„Tak nezahálej a pojď!“ vyzvala mě, „Pojď mi to pořádně udělat!“ Podíval jsem se na ni a přisál jsem se ke rtům. Jazykem jsem zajel mezi ně. Špičkou jazyka jsme si společně pohrávali. Chytil jsem její hlavu do dlaní a jazykem jsem zajížděl hluboko do pusinky. Vášnivě mi to oplácela. Dlouho jsme se líbali a já cítil, že mi to vnáší sílu do ocasu. Ten začal velmi rychle tvrdnout a nabývat svých velkých rozměrů.

„Taky tě to líbání tak vzrušuje?“ zeptal jsem se.

„Ano. Však si sáhni,“ odpověděla. Stáhla si kraťasy a plavky co měla na sobě. Roztáhla nohy a vzala mou ruku. Přiložila si ji na kundičku. Prstem jsem projel mezi závojíčky. Byla nádherně mokrá. Podráždil jsem trošku štěrbinku. Kroužil jsem kolem ní špičkou prstu a dál jsme se líbali.

Monika zajela rukou pod mé kraťasy a vylovila z nich tvrdý kolík. Sevřela ho v dlani. Začala po něm hned jezdit celou dlaní nahoru a dolů. Přetahovala mi kůžičku přes žalud a pevně ho držela. Jazykem pronikala do mé pusy a oplácela tak mé útoky. Bylo to neuvěřitelně dlouhé líbání, ale krásné.

Prstem jsem stále dráždil štěrbinku a občas jsem přejel po poštěváčku. Přestal jsem ji líbat a začal jsem polibky sjíždět po krku níž. Přeskočil jsem prsa, protože měla na sobě stále tričko a skončil jsem v klíně. Jazykem jsem přejel po vnitřní straně stehna a blížil se k voňavé štěrbince. Prsty jsem si kundičku lehce roztáhl a jazykem slízl všechnu šťávičku, co byla kolem štěrbinky.

Monika slabě zasténala a rukou přitlačila mou hlavu do klína. Projel jsem mezi pysky až k poštěváčku a lehce jsem o něj brnkal špičkou jazyka. Dvěma prsty jsem vklouzl do jeskyňky. Zasunul jsem je co nejhlouběji a pomalinku jsem s nimi jezdil dovnitř a ven. Ale pořádně pomalinku. Nikam jsem nespěchal. Vychutnával jsem si krásně mokrou a horkou kundičku. Jazykem jsem občas zabrousil ke štěrbince, abych slízl co nejvíc šťávičky a pak se zase vrátil na poštěváček. Vydržel jsem to takhle docela dlouho a Monika si to užívala. Vzdychala a tlačila mi hlavu do klína. Vycházela mi klínem vstříc.

„Už dost!“ najednou se odtáhla. Rychle si klekla a naznačila mi, abych si lehl. Zaklonil jsem se a opřel lokty. Nohy jsem natáhl a z rozkroku mi trčel tvrdý ocas. Monika se jej hned chytila. Začala ho pomalými a dlouhými tahy honit. Sem tam přejela prstem po žaludu, který byl krásně mokrý a tak to lehce klouzalo. Dívala se stále jen na něj. Druhou rukou mi probírala kulky a mačkala je. Postupně začala zrychlovat. Honila mi ho stále rychleji. Svírala jej pevně v dlani a já jí vycházel vstříc. Nadzvedával jsem se a snažil se přirážet do pevně sevřené dlaně.

Po chvilce dala obě dlaně k sobě a ocas jsem měl mezi nimi. Vůbec s nimi nehýbala a nechala to na mě, ať si sám určuji tempo. Přirážel jsem do sevřených dlaní a vzdychal slastí. Po chvilce se Monika sklonila a jazykem olízla žalud. Držela můj ocas jednou rukou a jazykem kroužila kolem žaludu. Špičkou dráždila uzdičku a při tom se mi dívala do očí.

„Ano. Kuř mi ho prosím!“ povzbudil jsem ji. Vzala si ocas mezi rty a pevně je stiskla. Špičkou jazyka si pohrávala s žaludem a sála ho. Rukou mi kolík pořádně svírala a jezdila po něm nahoru a dolů. Po chvilce dala ruku pryč a jezdila mi po něm jen rty. Zasouvala si ho hluboko do pusy. Bylo to nádherné kouření, které po chvilce skončilo. Monika se na mě nasedla a zavedla si ocas do kundičky. Pomalu na něj dosedala, dokud neseděla na mých stehnech. Začala kroužit zadečkem s ocasem hluboko v kundičce. Zajel jsem jí pod tričko a chytil ji za prsa. Mačkal jsem je v dlaních a vychutnával si jejich velikost. Mezi prsty jsem dráždil bradavky. Monika si přetáhla tričko přes hlavu a nastavila mi prsa nad obličej. K jednomu jsem se hned přisál a druhý jsem mačkal rukou. Něžně jsem kousal bradavku a sál ji mezi rty.

„Jo pořádně mi ji kousej!“ povzbudila mě Monika. Vystřídal jsem prsa a hned jsem začal kousat druhou bradavku. Vydržel jsem to jen chvilku a stáhl jsem Moniku na sebe. Objal jsem ji rukama na zádech, přitiskl si její prsa na hruď. Začal jsem rychle přirážet.

„Ano…, šukej…, mě…,!“ povzbudila mě šeptem do ucha. Ani nemusela. Byl jsem tak vzrušený, že jsem prostě musel. Přirážel jsem jako zběsilý. Ocas mi klouzal mokrou kundičkou, která krásně mlaskala. Monika mi ležela na hrudi a opírala se o lokty. Byla pevně zapřená a já zarážel kolík hodně hluboko. Oba jsme pokaždé nahlas vyhekli, když jsem přirazil.

„Tohle dlouho nevydržím,“ vyhrkl jsem ze sebe, ale nepřestával jsem v rychlých zásunech do kundičky.

„Dělej…, já už budu…,“ vzdechla Monika.

„Ale už budu…, stříkat…“

„Joo…, pořádně…, mi ji…, vystříkej…,“ povzbuzovala mě dál. Pevně jsem ji držel pažemi a zarážel své nádobíčko do svírající se kundičky.

„Joo…, joo…, joo…,“ vykřikovala Monika v jednotlivých vlnách orgasmu. Cítil jsem, jak se na mě chvěje a škube sebou. To mě přivedlo taky na vrchol. Zůstal jsem hluboko uvnitř a stříkal jsem do útrob zmáčené jeskyňky.

Zhluboka jsem oddechoval. Ocas mi pomalinku uvadal a sám vyklouzl ven z kundičky. Políbil jsem Moniku na tvář a ona si lehla vedle mě.

„Jsem docela zničená,“ řekla mi.

„To já taky,“ odpověděl jsem popravdě.

„Tak jdeme už dneska spát, ne?“

„No je mi to líto, ale asi je to rozumný nápad. Dneska už bych stejně asi nebyl ničeho schopný.“ Oba jsme se odebrali do stanu a skoro okamžitě jsme usnuli.

Ráno jsme se probudili docela pozdě a na nic už nebyl čas. Rychle jsme se sbalili a  odvezl jsem Moniku domů…..

 

Žádné komentáře