VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Milenka z chatu

Všechno to začalo jednoho dne, kdy jsem nemusel do práce. Manželka měla v práci zrovna dlouhý den a já nevěděl, co mám sám doma v bytě dělat. Tak jsem zapnul počítač a podíval se na email na seznamu. Tam jsem zahlédl chat a nějak mě to tam nalákalo. Prohlédl jsem si seznam místností, ale nejvíce mě lákaly místnosti, co se točily kolem sexu. Do jedné jsem vstoupil a hned jsem se zapojil do debaty s ženskýma, co tam byly. Musím říct, že se mi tam docela líbilo. Říkal jsem si, co by tomu asi říkala moje manželka, ale vzhledem k tomu, že ona na sex zrovna dvakrát nebyla a navíc byla strašně žárlivá, tak jsem se rozhodl, že jí o tom určitě vyprávět nebudu.

Než jsme dorazili přímo na místo, tak jsme se ještě zastavili v obchodě a nakoupili pár věcí na jídlo a na pití. Zaparkovali jsme kousíček od polní cesty, skoro u rybníka. Musím přiznat, že se mi to místo líbilo už od prvního okamžiku. Menší rybníček z jedné strany obklopený lesem a z druhé strany krásnou loukou. U rybníka bylo i několik lidí, kteří se koupali, protože bylo krásné počasí a navíc těsně po poledni. Všichni tam, ale byli na kole, takže se dalo předpokládat, že tam nebudou až do večera. Což mě velmi těšilo, protože jsme s Monikou potřebovali soukromí.

Voda nás příjemně zchladila. Lehli jsme si oba na deku vedle stanu a začali jsme si zase povídat. Snažili jsme se vyhýbat tématu sexu, abychom nebyli moc nadržení, protože lidí se u rybníka začalo objevovat čím dál tím víc. Prostě se všichni chtěli v tom teplém dni ochladit.

            Navrhl jsem, že bychom mohli jít do lesa nasbírat nějaké větve, abychom si večer udělali oheň. Oba jsme na sebe hodili tričko a boty. Zašli jsme do lesa a nasbírali pár haluzí. Sledoval jsem Moniku, jak se ohýbá a díval se na její zadeček v plavkách. Nedalo se to prostě vydržet. Stoupl jsem si za ni a naznačil jako bych přirážel.

Den nám ubíhal docela rychle. Horko a naše hříšné myšlenky jsme často chladili v osvěžující vodě rybníka. Nezávazně jsme si povídali o tom, kdo co dělá a o jeho životě, protože takovou debatu jsme nikdy na chatu nezavedli.

S blížícím se večerem, postupně mizeli všichni lidé z okolí rybníka. Nachystal jsem ohniště v blízkosti stanu. Ještě po cestě jsme nakoupili pár špekáčků a ty jsme hodlali opéct k večeři. Když už bylo u rybníka čím dál tím méně lidí, tak se začínali čím dál tím více stupňovat naše narážky na sex. Moje sexuální napětí začalo opět stoupat. A nejen moje.

„Nemáš už hlad?“ zeptal jsem se. Pomalinku se začínalo smrákat a chlad od vody už začínal být cítit.

            „Jasně, že jo! A už je i docela chladno,“ podotkla Monika. Měla ještě mokré vlasy z vody, jak se byla vykoupat a opláchnout si kundičku. Zapálil jsem tedy již připravené ohniště a oba jsme poposedli blíž. Z batohu jsem donesl špekáčky a ještě rychle našel nějaké klacky, na které by se daly napíchnout. Opečené jsme je spokojeně okusovali přímo z klacku. Přisedli jsme si co nejblíže k sobě, abychom se pořádně zahřívali a hlavně, abychom cítili fyzickou přítomnost toho druhého.

Po ranním probuzení jsem zjistil, že jsem ve stanu sám. Protáhl jsem se a vykoukl ven. Monika stála po pás ve vodě a nahá se cachtala.

„Není to studený?“ zavolal jsem na ni.

„Strašně!“ odpověděla mi, „nechceš jít za mnou?“

„No nevím!“ váhal jsem, ale pomalinku jsem se nahý šoural směrem k vodě. Vzduch byl venku docela čerstvý, ale zase taková zima nebyla. Za to ovšem voda! Ta teda rozhodně teplá nebyla. Namočil jsem si nohy a chvilku jsem musel počkat, než si zvyknu.

Už během dopoledne se okolí rybníka docela zaplnilo lidmi. Zase byl krásný den. Sluníčko svítilo, ale naše sexuální hrátky, nemohli vzhledem k počtu lidí, pokračovat. Tak jsme se jen občas políbili a stejně jako ostatní lidé, se koupali a opalovali.

Monika před obědem navrhla, že bychom mohli vyrazit na čtyři kilometry vzdálený hrad a procházku spojit i s obědem v tamní restauraci. Samozřejmě jsem souhlasil. Přece se nebudeme celý den válet jen u vody. Věci jsme zavřeli do auta a jinak jsme nechali všechno na svém místě. Oblékl jsem si na sebe oba tričko a kraťasy.

            Vrátil jsem se z lesa s dřívím, které nám muselo stačit na celý večer, abychom se zahřáli. Nachystal jsem ohniště a šel se vykoupat. Monika už byla delší dobu ve vodě, která byla příjemně osvěžující po tom horkém dni. Doplaval jsem k Monice a dal jsem jí polibek na přivítanou. Postavili jsme se na dno a já hned neopomněl rukou zajet mezi nohy. Přes plavky jsem zmáčkl kundičku.

            „Večer si to pořádně užijeme!“ řekl jsem jí a odplaval jsem pryč. Koutkem oka jsem ještě zahlédl, jak se usmála.