VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Kolegyně

-05- Cesta domů

Ráno nás oba dva musel vzbudit nařízený budík, jinak bychom určitě zaspali. V  rychlosti jsme se oba vysprchovali a po uspěchané snídani sbalili věci do auta, protože hned po splnění svých pracovních povinností jsme měli jet domů. Abych pravdu řekl, tak jsem se vůbec netěšil. Na téhle služební cestě se mi moc líbilo a věřil jsem, že i mé kolegyni se zamlouvala.

Den uběhl poměrně rychle a po velmi krátkém obědě jsme se všemi shrnuli co se udělalo a my se vydali na cestu.

„Tohle nebyla špatná služební cesta!“ nadhodil jsem.

„No to opravdu ne! Doufám že spolu ještě někdy vyrazíme,“ mrkla na mě ze sedadla spolujezdce.

„To já tedy doufám taky!“

„Co kdyby jsme někde ještě zastavili?“ zeptala se po chvíli.

„Jako, že by jsme si to spolu ještě...!“ a polknul jsem zbytek věty. Veronika se na mě podívala a sáhla mi rukou mezi nohy. Zmáčknula mi ho přes kalhoty a on mi hned začal tvrdnout.

„Někde najdu místo, kde by jsme měli klid, jo?“

„Najdi! Protože jinak ti ho vykouřím přímo tady v autě!“ řekla a hned mi rozepínala kalhoty. Chvilku jí to trvalo, ale už ho měla venku. Odvázala se a sklonila se k němu. Přetáhla mi kůžičku přes žalud a jazykem mi přejela po špičce. Byl to nádherný pocit, zase cítit ten horký jazyk na žaludu. Nemohl jsem se vůbec soustředit na řízení. 

Hned na první odbočce jsem sjel z dálnice a hledal nějakou další menší odbočku. To už mi ho Veronika rukou honila a sála žalud. Modlil jsem se, aby odbočka přišla co nejdřív, jinak jsem měl strach, že se vybouráme. Nechtěl jsem ale, aby přestala, protože to byl nádherný pocit. Naštěstí jsme se blížili k lesíku a do něj vedla lesní cesta. Odbočil jsem na ni, ale nedalo se zajet daleko. Cesta sice nekončila, ale byly na ní vyjeté hluboké koleje. Bylo na nás sice vidět ze silnice, ale mě to bylo jedno. Zhasl jsem motor a posunul jsem sedačku dozadu. Veronika se tak k mému ocasu dostala hned lépe. Pořádně mi ho honila a já jsem si to teď již užíval. Její ruka jezdila po kolíku a můj žalud byl mezi jejími rty, kterými po nich jezdila nahoru a dolů a sála jej.

Rukou jsem ji pohladil na zádech a sklouznul jsem po boku na prso. Přes halenku jsem cítil podprsenku i tuhou bradavku. Pevně jsem celé prso stisknul a mezi prsty dráždil bradavku. Díval jsem na ni jak pracuje na mém tuhém ocasu. Najednou jsem ji rukama chytil hlavu a zarazil kolík do pusy. Začal jsem přirážet, kam jen to šlo. Veronika funěla jak nemohla pořádně dýchat. Sliny jí stékaly po ocasu a já zase vzdychal slastí.

„Joo.., pořádně...., mi ho....., kuř....,“ povzbuzoval jsem ji a dál jsem pevně držel její hlavu a šukal pusu. Po chvíli jsem její hlavu zvedl a ona se konečně pořádně mohla nadechnout. Otevřel jsem dveře a vystoupil z auta. Podívala se po mně, kam jdu. Já obešel auto a otevřel dveře i u ní. Chytil jsem ji za nohy a vytáhl je z auta. Zajel jsem rukama pod její sukýnku a zachytil její kalhotky. Stáhnul jsem jí je a roztáhnul jí nohy. Trošku jsem si ji přitáhl ještě více na kraj sedačky. Klekl jsem si na zem a zabořil obličej mezi stehna.

Rty jsem se přisál k pyskům, které byly nádherně mokré od toho všeho vzrušení, co zažívala. Jazykem jsem projel mezi závojíčky a slízl všechnu šťávičku. Veronika si lehla na sedadla a držela rukama mou hlavu v klíně. Tlačila se na můj  obličej a já ji lízal jako smyslů zbavený. Jazykem jsem dráždil poštěváček. Mezi rty jsem žmoulal závojíčky. Ona vzdychala slastí a jednou rukou si držela pevně velké prso. Zajel jsem mezi nohy rukama. Prsty jsem vzal závojíčky a roztáhl je co nejvíce do boků. Jazykem jsem projel po celé délce štěrbinky. Slíznul jsem všechnu šťávičku, které tam bylo opravdu hodně. Zavzdychala a já jsem zasunul jazyk co nejhlouběji do tekoucí dírky. Pořádně jsem s ním uvnitř zavrtěl a vytáhl ho. Přisál jsem se rty k poštěváčku a sál jsem jej. Veronika vzdychala rozkoší a já si to také náramně užíval, ale už jsem se viděl, jak do ní strkám svůj ocas.

Přestal jsem ji lízat a za ruce ji vytáhl z auta. Oba dva jsme stáli. Opřela se rukama o střechu auta. Lehce se předklonila a nastavila mi tak kundičku.

„Pojď do mě,“ povzbudila mě. Kalhoty mi spadly ke kotníkům a já držel v ruce tuhý ocas. Jednou rukou jsem si přidržel sukýnku a žalud jsem nasadil na štěrbinku. Zatlačil jsem ho a on krásně vklouzl do toho úžasně horkého vlhka. Pevně jsem chytil zadek a začal jsem hned tvrdě a hluboko přirážet. Veronika se pořádně držela střechy a vycházela mi vstříc. Projížděl jsem tvrdým ocasem hluboko do kundičky. Jednou rukou jsem chytil prso a pořádně jsem ho mačkal. Vklouznul jsem rukou pod halenku a podprsenku jsem vyhrnul. Hned jsem mezi prsty vzal tuhou bradavku. Pěkně jsem ji mnul a celou dlaní jsem mačkal prso.

Pak jsem ji oběma rukama chytil boky a začal jsem ještě více přirážet. Zarážel jsem ocas co nejhlouběji. Stehna mi pokaždé pleskla o zadeček. Pěkně pomalinku jsem vytahoval ocas a zase jsem tvrdě přirážel dovnitř. Kundička byla nádherně mokrá a kluzká. Užíval jsem si každou chvilku uvnitř, ale cítil jsem, že tohle vzrušení dlouho nevydržím. A ani jsem nemusel, protože najednou začala Veronika vykřikovat.

„Dělej....., dělej..., už....., budu.....!“ a sama se ještě více nabodávala na kolík.

„Já...., taky...,“ odpověděl jsem ji a začal jsem přirážet mnohem rychleji. Ocas klouzal pochvičkou a já ho zarážel snad až na samotný konec. Moje přírazy byly prudké. Oba dva jsme nahlas hekali a já najednou pocítil, jak se stěny svírají kolem ocasu.

„Jooo..., joooo.....,“ vykřikovala ve vlnách svého orgasmu. To mě doslova dodělalo a já v dávkách vystříkal celou jeskyňku. Přilehl jsem si na její záda a s ocasem uvnitř jsem zhluboka oddechoval, stejně jako Veronika. Pak jsem jej pomalinku vytáhnul a otřel si ho do papírového kapesníčku. Veronika si utřela kundičku a pokračovali jsme v cestě domů.

Tohle byla nejlepší služební cesta jakou jsem kdy zažil a já doufal, že se spolu ještě na nějakou dostaneme. Ale kdo ví, jestli ještě nějaké příště bude?

Žádné komentáře