VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Kolegyně

-04- Vášnivá noc

Zbytek pracovního dne ubíhal strašně pomalu. Musel jsem pořád myslet na to, jak si s Veronikou užijeme poslední noc v pensionu. Říkal jsem si, že jí musím oplatit tu polední přestávku, kdy mi tak skvěle vyhověla a musím jí kundičku nejdřív pořádně vylízat. Těšil jsem se na to, až zase ochutnám jazykem tu nádheru s krátkými chloupky.

Konečně se pracovní den chýlil ke konci. Nasedli jsme do auta a vydali se na cestu do pensionu.

„Těším se na večer!“ řekl jsem.

„Já taky. Po tom poledni jsem strašně nadržená!“ odpověděla.

„Nejdřív ti ji pořádně vylížu, jo?“ zeptal jsem se. Jen se po mě toužebně podívala. 

Konečně jsme dorazili na pension. Sotva jsme vešli ke mně na pokoj, vrhnul jsem se na ni. Chytil jsem ji za hlavu a začal jsem ji líbat. Můj jazyk vklouznul do pusy a potkal se hned s jejím. Bylo to vášnivé líbání. Moje ruce hned začali hladit a těžkat její nádherná prsa.

„Počkej, chvilku,“ řekla najednou a odtáhla se, „nejdřív se osprchuji, jo?“

„Půjdu s tebou.“

„Ne! Já sama. Zajdu se osprchovat k sobě na pokoj, ať se můžeš osprchovat taky.“ Smutně jsem se na ni podíval. Od dveří na mě mrknula a odešla. „Brzy jsem tu.“

Šel jsem tedy do sprchy a umyl jsem se. Nahý jsem si vlezl do postele a pustil jsem si televizi, protože Veronice to trvalo trošku déle. Asi po čtvrt hodině se otevřely dveře a  objevila se v nich. Na sobě měla dlouhé bílé triko, pod kterým určitě nic neměla. Rychle za sebou zavřela dveře a sedla si na kraj postele.

„Trvalo ti to nějak dlouho!“ podotkl jsem. Mrkla na mě.

„Ale myslím, že to stálo za to,“ řekla. Stoupla si a vyhrnula svoje triko. Uviděl jsem hladce oholenou buchtičku. Toužebně jsem se po ní podíval a pak zvedl zrak nahoru. „Chceš ji ochutnat?“ zeptala se. 

„Určitě! Slíbil jsem ti, že ti ji nejdřív vylížu, přece.“ Lehla si na kraj postele. Nohy nechala dole a roztáhla je. Já už klečel na zemi a díval jsem se na tu jemnou krásu. S chutí jsem jazykem přejel od zadečku až k poštěváčku. Špičkou jazyka jsem si pohrával s pysky. Jemně jsem o ně brnkal a projížděl mezi nimi. Prsty jsem si broskvičku trošku roztáhl a zajel jazykem hlouběji. Ucítil jsem na štěrbince první šťávičku. S chutí jsem ji slízl. Veronika poprvé lehce zavzdychala. Palcem jsem si trošičku hrál s poštěváčkem a jazykem dál kmital po kundičce, která už teď byla krásně mokrá.

„Líbí se ti jak je hlaďoučká?“ zeptala se. Podíval jsem se na ni.

„Je krásná. A hlavně je nádherně mokrá,“ a hned jsem pokračoval v lízání.

Sama se tiskla buchtičkou na můj obličej. Já už jsem si pomáhal prsty. Roztahoval jsem pysky a zajížděl jazykem co nejhlouběji. Dvěma prsty jsem kroužil po poštěváčku. Dalšími dvěma prsty jsem vklouznul do mokré štěrbinky. Zasouval jsem je co nejhlouběji a zase jsem je vytahoval. To už toužebně vzdychala a dívala se na mě, jak si hraji s mokrou kundičkou. Moje prsty nádherně čvachtaly. Začal jsem se jazykem věnovat jen poštěváčku. Brnkal jsem na něj špičkou jazyka a tlačil na něj. Moje prsty jezdily štěrbinkou dovnitř a ven. Zrychloval jsem jejich pohyb a jazykem tlačil silou na poštěváček.

„Jooo......., lízej......, pořádně.....,!“ vykřikovala mezi jednotlivými výdechy. Zrychlil jsem ještě pohyb prstů a pořádně jsem štěrbinku projížděl. Nádherně to mlaskalo a ocas se už taky hlásil o svoje. Měl jsem ho nádherně tvrdého, ale chtěl jsem jí to udělat pusou, tak jak jsem to slíbil. Vždyť bude ještě dost času si pořádně užít i pro mě. Ještě jsem přidal na rychlosti prstů.

„Dělej...., už budu....,“ vyhrkla ze sebe. Jazykem jsem ještě více přitlačil na poštěváček, když se jí najednou nohy stáhly k sobě a sevřela mě mezi nimi. „Jooooo....,“ vykřikla a já na prstech cítil, jak se její kundička stahuje v křečích doznívajícího orgasmu. 

Ležela na posteli a zhluboka oddechovala.  Lehl jsem si vedle ní. Políbil jsem ji a lehce jsem jí hladil prsa.

„To bylo nádherný,“ řekla najednou.

„A to byl teprve začátek,“ opáčil jsem a ukázal jsem na kolík.

„No koukám, jak je krásně připravený,“ odpověděla mi a chytla mi ocas rukou. Pořádně ho stiskla a jezdila mi po něm nahoru a dolů. Já jsem si hrál s bradavkami. Něžně jsem je žmoulal mezi prsty a líbal jsem ji. Naše jazyky se proplétaly a můj ocas byl od jejího honění rukou tvrdý, až to bolelo. 

Najednou mě přestala líbat a klekla si vedle mě. Podívala se na můj vzrušený úd a jazykem mi přejela po žaludu. Jednou rukou mi ho honila a druhou mačkala pytlík. Jazykem oblizovala žalud a brala si ho mezi rty. Lehce jej sála. Za chvilku už mi ho nádherně kouřila. Celý ocas mizel v puse a já jsem jí do ní pomalinku přirážel. Vzdychal jsem slastí a vzrušením. Díval jsem se na ni, jak její rty kloužou po kolíku a jak ho mám celý mokrý od jejích slin.

„Dej mi zase líznout,“ řekl jsem. Neváhala a rozkročila se nad mým obličejem. Hned jsem jazykem přejel mokrou mušličku. Projel jsem mezi závojíčky až k poštěváčku a něžně jsem o něj brnkal. To už se tiskla na můj jazyk a já jsem zase sám přirážel do pusy. Přidal jsem i svoje prsty a zajel do mokré štěrbinky. Dvěma prsty jsem vklouzl do toho nádherně horkého vlhka a zasunul jsem je co nejhlouběji. Zakroutil jsem s nimi a ona mě přestala kouřit. Lehce jsem jezdil kundičkou prsty a ona jen vzdychala se zakloněnou hlavou a užívala si to.

Po chvilce se odtáhla a rozkročila se zády ke mně nad mým kolíkem. Podržela si ho rukou a nasedla si na něj. Chvilku na něm jen tak seděla a vychutnávala si svou zaplněnou kundičku. Pak se začala nadzvedávat a jezdila mokrou kundičkou po mém ocasu. Bylo to nádherné. Sledoval jsem, jak můj ocas mizí v jeskyňce. 

Dosedla mi na něj. Měla ho celý v sobě. Zaklonila se a opřela se o ruce. Lehce se nadzvedla.

„Šukej mě!“ řekla a já začal přirážet. Zarážel jsem ocas do jejího nitra. Rukama jsem chytil ty velká prsa a pevně jsem je stiskl. Mezi prsty jsem žmoulal tuhé bradavky. Hekala při každém mém hlubokém přírazu. Chvilku jsem divoce přirážel a chvilku jsem jen zarazil do jeskyňky ocas a pomalinku jsem jej vytahoval. Znovu jsem ho prudce zarazil dovnitř a zase ho pomalinku vytahoval. Užíval jsem si každou chvilku v kundičce.

Po chvíli jsem ji povalil na postel. Ležela na břichu. Dal jsem její nohy k sobě a klekl jsem si nad zadeček. Roztáhnul jsem její půlky a uviděl jsem mokré pysky, jak se na mě špulí. Nasadil jsem na ně žalud a tlačil ho dovnitř. Takhle byla pěkně těsnější a více jsem ji cítil na ocasu. Rukou jsem tlačil na její záda a tisknul ji tak k posteli. Můj ocas byl hluboko v ní a já přirážel co to dalo.

„Dělej....., už to...., na mě..., zase...., přichází....,“ vykřikovala tlumeně. Ještě více jsem zrychlil, ale věděl jsem, že to taky asi nevydržím.

„Já to...., taky..., nevydržím....,“ vykřikoval jsem i já a přirážel jsem co to šlo.

„Jooooo....., jooooo..., jooo..., ááách....., áááách....,“ vykřikovala, když to na ni přišlo. Stěny se mi stahovaly kolem mého ocasu. Rychle jsem ho vytáhl a honil jsem si ho nad jejím zadečkem. Ona se ale hned otočila a nastavila mi obličej. Neváhal jsem a zasunul jsem kolík do pusy. Obepnula ho rty a já chytil její hlavu a přirážel jsem. Po pár přírazech jsem cítil, jak mi v něm škube. Vystříkal jsem všechny dávky semene do její pusy. Všechno to spolykala a jen se slastně olizovala. Lehl jsem si vedle ní a oba dva jsme společně oddychovali.

„To bylo nádherné! Takhle jsem se dlouho neudělala!“ řekla.

„Snad už nemáš dost?“ zeptal jsem se. Podívala se na mě!

„Ty by jsi ještě chtěl?“ Kývl jsem hlavou na souhlas.

„Určitě bych to ještě jednou zvládnul. Když tady mám takovou nádhernou ženskou! Tak ji přece nenechám jen tak!“ usmála se.

„Ale zatím na to ten tvůj moc nevypadá,“ brnkla mi rukou o ochablý ocas.

„Tak si s ním chvilku pohraj a uvidíš, že se narovná a bude chtít zase do tvé mušličky.“

Veronika si hned sedla a vzala ho jednou rukou. Přetahovala mi přes žalud kůžičku a dívala se na něj. Chvilku jej takhle musela zpracovávat. Můj ocas pomalinku tuhnul. Podívala se po mně a vzala si ho zase do pusy. Sála ho a on ještě více ztuhl. Díval jsem se na ni, jak mi zpracovává ocas. Rukou jsem se natáhl a hrál jsem si s visícím prsem. Dotýkalo se skoro až postele. Mezi prsty jsem žmoulal bradavku a zároveň jsem těžkal celé prso. Chvilku jsem ji nechal, aby mi ho ještě kouřila, ale chtěl jsem, aby si to užívala i ona. 

Sedl jsem si a položil jsem ji na záda na kraj postele. Klekl jsem si na zem mezi do široka roztažené nohy. Podíval jsem se na hladce oholenou kundičku a přejel jsem po ní jazykem. Byla stále ještě mokrá a nádherně voněla. Jazykem jsem zajel mezi závojíčky a lehce jsem pošimral poštěváček. Sama si chytila prsa a zmáčkla je k sobě. Hrála si s bradavkami. Jen chvilku jsem jí lízal mušličku. Měl jsem zase strašnou chuť do ní zasunout ocas a tak jsem moc neváhal. Narovnal jsem se a chytil jsem klacek. Žaludem jsem plácal o kundičku. Krásně to pleskalo a Veronika se zvedla na ruce, aby to viděla. Žaludem jsem jezdil po poštěváčku. Byla to nádherná slast pro nás oba. Veronika už zase vzdychala, stejně jako já. 

Dal jsem žalud na její štěrbinku a pomalinku ho zatlačil dovnitř. Veronika si zase lehla a zavřela oči. Pomalinku jsem jej zase vytahoval, až úplně vyklouznul. Zase jsem jej nasadil a pomalinku jej tlačil dovnitř až po kořen. Takhle jsem si chvíli vychutnával mokrou kundičku. Pomalinku jsem jezdil v dírce a díval jsem, jak v ní můj ocas mizí a zase se objevuje. Byl to nádherný pocit. Její štěrbinka krásně obepínala můj kolík a ten v ní lehce klouzal. Sem tam jsem prstem pohladil poštěváček a lehce jsem jej podráždil.

Po chvilce jsem vytáhnul ocas zase úplně ze štěrbinky a Veronika se na mě hned toužebně podívala. Žaludem jsem tedy znovu zajel do jeskyňky a pak jsem hoj tam prudce zarazil až po kořen. Pomalu jsem ho vytahoval, až málem zase vyklouzl a zase jsem ho zarazil prudce dovnitř. Pak už jsem to nevydržel a začal jsem prudce přirážet do roztoužené štěrbinky. Držel jsem její stehna a prudce jsem zarážel kolík až na doraz. Sama si sjela jednou rukou do rozkroku a honila si svůj poštěváček. 

Oba dva jsme nahlas vzdychali a užívali si tyhle nádherné chvíle.  Po chvíli rychlého a tvrdého přirážení jsem zase zvolnil a jen tak lehce jsem projížděl dírkou. Oba dva jsme oddechovali a já se připravoval na další rychlou jízdu. Věděl jsem, že teď vydržím dlouho a přál jsem si, aby to vydržela i ona.

„Vydržíš to dlouho?“ zeptal jsem se.

„Hm...,“ odpověděla mi a kývla hlavou. Znovu jsem tedy začal do ní tvrdě a rychle přirážet. Její kundička nádherně mlaskala, jak můj ocas projížděl mezi pysky a jak si sama honila poštěváček.  Po chvíli jsem kolík znovu vytáhl. Sklonil jsem se a jazykem jsem přejel po nádherně mokré štěrbince a slízl jsem všechnu šťávičku.

„Klekni si!“ řekl jsem jí a sám jsem si stoupl. Otočila se a klekla si na postel. Předklonila se a krásně na mě vyšpulila zadeček. Ještě jsem ji pohladil rukou a už jsem ho zase cpal dovnitř. Pomalinku jsem jej tam zase nacpal celého a Veronika mi hned vycházela vstříc. Přestal jsem se hýbat a ona sama se na něj nabodávala. Taky si to vychutnávala a jezdila velmi pomalinku. Díval jsem se, jak její jeskyňka dokonale obepíná můj ocas a jak po něm klouže až ke kořenu a pak jen taktak, aby z ní nevyklouznul.

Najednou jsem ji chytil za boky a začal jsem divoce přirážet, co nejhlouběji to šlo a nejprudčeji. Oba dva jsme nahlas hekali. Moje stehna pleskaly o zadek, který byl po chvilce celý červený. Veronika se zapřela o ruce, abych v ní byl opravdu co nejhlouběji.

„Jooo...., jooo...,“ vykřikovala a povzbuzovala mě tak. Po chvíli jsem přestal a vytáhl jsem ho z ní. Lehla si na břicho a oddechovala. Využil jsem toho, protože tuhle polohu mám nejraději a zatáhl jsem ji za nohy. Přitáhl jsem si ji na kraj postele tak, že její nohy se svezly na zem a ona klečela na zemi. Rozkročil jsem se nad zadečkem. Ona měla nohy u sebe a já už zase cpal kolík do kundičky. Hned jsem zase začal divoce přirážet. Tiskl jsem ji rukama k posteli a ona křičela do postele, která tlumila její vášnivé výkřiky. 

„Tohle....., už......, nevydržím....,“ řekl jsem. Ani nestihla odpovědět a už jsem cítil na ocasu, jak se jí kundička stahuje. Bylo to nádherné. Ocas sebou škubl a zaplnil jeskyňku horkým semenem. Lehl jsem Veronice na záda a zhluboka jsme oba dva oddechovali. Po chvilce jsem opatrně vytáhl svůj citlivý ocas a díval jsem se, jak z kundičky vytéká sperma.

Lehl jsem si na postel hned vedle. Ležela se zavřenýma očima a spokojeně oddechovala. Políbil jsem ji a oba dva jsme usnuli.

Žádné komentáře