VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Kolegyně

-03- Rychlovka

Pracovní den utíkal pomalu a já se nedokázal pořádně soustředit. Pořád jsem se musel ohlížet po Veronice a stále si představoval její nádherná prsa. To samozřejmě nenechávalo chladným můj kolík, který se mi často stavěl do pozoru a já tak měl v kalhotách docela mokro.

V poledne se rozhodlo, že půjdeme na oběd do blízké restaurace. Všichni jsme se  těšili na něco dobrého a já hlavně i na to, že si sednu vedle Veroniky. Došli jsme do restaurace a posedali si ke stolu.

Posadil jsem se vedle ní a pozoroval ostatní chlapy, jak můžou nechat oči na jejím výstřihu. Ani mě to samozřejmě nenechávalo chladným. Když jsme si všichni objednali, tak jsme dál probírali pracovní záležitosti, ale já se moc nedokázal soustředit, protože jsem ucítil, jak se Veroničina noha přitiskla k mé. Opřel jsem se o stůl a ucítil jsem i její ruku, jak jede po mém stehně nahoru a pak pevně tiskne můj ocas přes kalhoty. Úplně mi ztvrdnul a já rudnul v obličeji.

Ještě že donesli objednávku a my se všichni pustili do jídla. Po obědě jsem si odskočil na záchod. Vykonal jsem svou potřebu a šel zpátky, ale na chodbě jsem zahlédl, jak na záchod vchází i Veronika. Chvilku jsem zvažoval, jestli nemám jít za ní a jestli tam náhodou ještě někdo není, ale pak zvítězil můj chtíč a já vklouzl na dámskou toaletu.

„Co tady děláš,“ koukla po mě překvapeně.

„Je tady někdo?“ zeptal jsem se. Jen zavrtěla hlavou. „To se nedá vydržet,“ přišel jsem k ní a začal ji hned líbat. Jazykem jsem vklouznul do pusinky a ona mi to začala hned oplácet.

„Dáme si rychlovku, jo?“ zeptal jsem se. Jen kývla hlavou a táhla mě na záchodek. Zamkla za námi a hned jsme se na sebe vrhli. Moje ruce chytili pevně ty velká prsa a její zase vklouzly do mého rozkroku a hned rozepínali kalhoty. Já zajel rukama dolů a vytahoval sukni. Přes kalhotky jsem pohladil broskvičku a poznal jsem, že je pěkně mokrá. Odhrnul jsem lem kalhotek a přejel prsty mezi pysky. Veronika lehce zavzdychala.

„Dělej! Dej mi ho tam! Nemáme moc času!“ řekla a dala nohu na záchod. Já si vytáhl z boxerek tvrdý ocas. Vyhrnul jsem sukýnku a hned jsem ho nasadil na vchod. Pomalinku jsem ho tlačil dovnitř a díval se do jejích velkých očí. Viděl jsem v nich velkou touhu po tom, aby už konečně byl uvnitř. Pomalinku jsem ho zatlačil dovnitř, až po kořen a hned začal přirážet. Oba dva jsme si vycházeli vstříc a její kundička nádherně mlaskala, jak byla mokrá.

Lehce jsme vzdychali, když se najednou otevřeli dveře a někdo vešel dovnitř. Přestal jsem, stejně jako Veronika přirážet, ale můj ocas zůstal v mokré jeskyňce. Dala si prst ke rtům a ukázala mi, abych byl zticha. Lehce jsem oddychoval. Cítil jsem na svém ocasu krásně mokrou a horkou mušličku. Byla to nádherná přestávka vynucená příchodem neznámé návštěvy. Slyšeli jsme, jak dotyčná dáma pouští vodu v umyvadle a něco tam dělá. Naštěstí se tam nezdržela moc dlouho a my mohli dál pokračovat. Hned jsem začal znovu přirážet a ona mi vycházela vstříc. Přisál jsem se rty k jejím rtům a jazykem jsem projížděl pusu. Vzdychali jsme si oba dva tlumeně do pusy.

Veronika byla opřená o zeď a já zarážel svůj ocas do její mokré kundičky, která nádherně mlaskala. Jednou rukou jsem mačkal prso. Cítil jsem přes podprsenku a halenku v ruce tuhou bradavku a mnul jsem ji mezi prsty. Na chvilku jsem ji přestal líbat a podíval jsem se dolů. Viděl jsem odhrnuté kalhotky a kundičku s krátkými černými chloupky. Ocas jsem měl celý mokrý od jejích šťáv. Krásně klouzal dovnitř a ven. Když jsem přestal na chvilku přirážet, tak se sama Veronika začala nabodávat na můj kolík. Koukal jsem se, jak sama přiráží a jak celý ocas mizí v mokré jeskyňce. Vzrušilo mě to natolik, že jsem cítil jak to na mě přichází. 

„Už budu..., dělej...,“ pošeptal jsem a ona zrychlila. Narážela se na ocas ještě rychleji.

„Dělej...., vystříkej se do mě...,“ povzbuzovala mě. Ani moc nemusela, protože jsem cítil, jak mi začíná v ocasu škubat. Přirazil jsem ji ke zdi a zarazil ocas hluboko do kundičky a nechal ho tam. V ocasu mi několikrát škublo a už jsem plnil jeskyňku. Několik výstřiků zaplnilo Veronice kundičku a já pomalu vytáhl pomalu ochabující ocas. Zhluboka jsem oddechoval.

„Ty jsi si to neužila, že?“ zeptal jsem se. 

„Ale užila, i když ne do konce. Večer mi to vynahradíš!“ usmála se a mrkla na mě. A já si schovával svoje nádobíčko do kalhot. Nechal jsem Veroniku, aby odešla první. Přišel jsem až chvíli po ní a omluvil se, že se mi udělalo špatně. Většině, bylo asi jasné, co se dělo, ale mě to bylo celkem jedno. Náramně jsem se těšil na večer.

Žádné komentáře