VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Kolegyně

-02- Skvělé ráno

Ráno jsem se probudil dřív jak Veronika. Ležela stále vedle mě nahá, tak jak usnula. Peřinu měla pod prsy a otočená čelem ke mně. Jelikož už bylo venku světlo, tak jsem měl nádherný výhled na její prsa. Už jen při pohledu na ně, se mi začal narovnávat ocas. Neodolal jsem a zlehka prsty začal kroužit kolem bradavky. Veronika se hned probrala a usmála se na mě.

„Co blázníš takhle po ránu!“

„Nemůžu se vynadívat na ty tvoje kozičky a podívej se, co to se mnou dělá...,“ řekl jsem a nadzvedl peřinu. Veronika se podívala na trčící ocas a hned jej stiskla v dlani. Párkrát přejela po celé délce a usmívala se při tom na mě.

„Pojď, půjdeme se spolu osprchovat, jo? Jsem ještě celá ulepená ze včerejška,“ vyzvala mě.

Hned jsem vstal a šel do koupelny. Vlezl do sprchového koutu a naředil teplou vodu. Veronika šla hned za mnou. Počkala, jak nastavím vodu a hned vlezla za mnou. Její bradavky okamžitě naskočily, jak bylo Veronice trochu chladno. Hned jsem se k jejím prsům sklonil a začal je líbat. Něžně jsem kousal bradavky, jazykem jsem jezdil kolem nich a rukama jsem obě prsa mačkal a těžkal.

„Teď si tě pěkně umyju,“ řekl jsem Veronice a vzal do ruky mýdlo. Nechal jsem sprchu, ať teče po jejím těle a začal ji celou mydlit. Namydlil jsem každičký kousíček těla a obzvláštní pozornost jsem věnoval prsům a kundičce. Hlavně prsa jsem dlouho mydlil.

Veronika mi začala mou starostlivou péči taky oplácet a mydlila celé mé tělo. Hlavní pozornost věnovala zase mému ocasu. Spíš než mydlení, by se tomu dalo říct honění. Její ruka kmitala po celé délce, od kořene až po žalud. Ocas jsem měl tvrdý a připravený na pořádnou akci.

„Můžu?“ zeptal jsem se  a hladil rozkrok rukou. Veronika jen kývla hlavou a otočila se ke mně zády. Lehce se předklonila a nastavila mi ji. Nasadil jsem ocas na vchod a pomalu zasunoval. Veronika lehce zasténala. Lehce přizpůsobila mému ohonu, který byl v ní až po kořen. Pomalu jsem začal přirážet. Držel jsem ji za boky a občas jsem pohladil i prsa. Postupně jsem zrychloval tempo přirážení. Zasouval jsem ocas pokaždé až nadoraz.

„Pojď do postele, ať si to pořádně užijeme,“ řekla najednou Veronika.

„Jdeme, ale musíme rychle nebo přijdeme pozdě.“ Oba jsme se zběžně osušili a já jsem už jako první ležel na posteli. Veronika si ke mně klekla a hned mi začala kouřit ohon. Jazykem obkroužila žalud a rty se na něj přisála. Nijak se nezdržovala. Její rty klouzaly po ocasu kam až dosáhla. Jednou rukou mačkala pytlík a druhou pevně tiskla ocas a honila ho.

„Já tě chci taky lízat!“ naznačil jsem Veronice.

Ta okamžitě zareagovala. Nechala můj kolík a rozkročila se nad mým obličejem.

„Tak lízej!“ přikázala mi. Měl jsem kundičku přímo nad sebou. Rukama jsem hned roztáhl pysky a jazykem projel po celé délce štěrbinky. Na jazyku jsem ucítil šťávičku. Zasunul jsem jazyk co nejhlouběji a lízal.

Veronika se předklonila k mému ocasu a pokračovala v kouření. Rozdávali jsme si to v klasické šedesátdevítce. Já jsem zběsile lízal kundičku, strkal jí tam prsty a šukal jí tak. Ona mi ho skvěle kouřila a honila. Oba dva jsme vzdychali podle toho, co nám dovolovaly naše ucpané pusy.

Její kundička tekla. Všechnu milostnou šťávu jsem měl buď na jazyku nebo na obličeji. Prsty jsem měl celé mokré. Zasunoval jsem je až kam to šlo. Kroužil jsem jimi uvnitř a palcem jsem našel poštěváček. Lehce jsem jej dráždil a laskal.

Veronika mě tak skvěle kouřila, že jsem to už prostě déle vydržet nemohl.

„Už to..., nevydržím..., už budu...,“ vykřikl jsem.

„Já taky...,“ řekla Veronika a hned můj ocas skončil v puse. Začala mi ho kouřit ještě rychleji a silněji. Cítil jsem, že to na mě hodně brzy přijde. Sám jsem jí oplácel stejně. Prsty jsem šukal kundičku, lízal jsem kolem zasunutých prstů a dráždil její poštěváček. Byl jsem celý mokrý od šťávy.

V mém ocasu začalo najednou škubat a já stříkal. První dávka semene skončila v puse. Další pak na obličeji. To ji vzrušilo natolik, že se sama ještě více tiskla na moje prsty a obličej.  Její kundička se začala stahovat v orgastických křečích. Veronika nahlas vzdychala a já se snažil prsty zasunovat co nejhlouběji. Obličej jsem měl celý mokrý od šťáv a vychutnával si každý okamžik našeho sexu.

Veronika se svalila vedle mě na bok a oba dva jsme zhluboka oddechovali. Podíval jsem se na obličej a viděl jsem na něm zbytky mého spermatu. Vzpamatoval jsem se jako první a rychle jsem šel do sprchy. Oba jsme se nachystali na další pracovní den.

Byl to skvělý začátek dne a my se jen mohli těšit na další jeho pokračování.

Žádné komentáře