VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Kolegyně

-01- Služební cesta

Firma ve které jsem byl zaměstnán potřebovala vyslat někoho na služební cestu. Jelikož se nikomu nechtělo, tak padla volba na mě jako nejmladšího, jak služebně, tak věkem. Čekalo mě pár dnů na neznámém místě, v neznámém pensionu a práce, která mě moc nebavila.

Jedinou útěchou mi bylo, že jsem dostal k ruce kolegyni Veroniku. Byla o patnáct let starší než já, ale velice příjemná paní. Její věk by jí vůbec nikdo nehádal, ale přesto už jí bylo třicet šest. Vypadala velice pěkně a některé mladší ročníky před ní bledly závistí.

Byla drobné postavy, prdelku měla krásně tvarovanou a pevnou, ale co na ní bylo nejhezčí, byla její prsa. Každý chlap kolem kterého prošla, vždy sklouzl pohledem na ty čtyřky. Byly už sice povadlejší, ale v podprsence vypadala naprosto fantasticky. Ve firmě prostě nebyl chlap, kterému by se nelíbila. A tak jsem se přece jen těšil.

V pondělí ráno jsme nasedli do služebního auta a vyrazili. Po cestě jsme si pěkně povídali, prakticky o všem, co se namanulo a cesta nám tak pěkně utíkala. Brzy jsme dorazili na místo. Ubytovali jsme se v pěkném pensionu na kraji města, každý ve svém pokoji a vydali se dál za našimi pracovními povinnostmi. Po cestě jsme se domluvili, že si večer zajdeme do malé restaurace v přízemí pensionu na večeři.

Pracovní den probíhal vcelku v poklidu a i rychle vzhledem k tomu, že jsme půl dne strávili na cestě a ani jsme se nenadáli a už jsme seděli v autě na cestě do pensionu. Po krátké sprše na pokoji, jsme se oba dva sešli dole v restauraci  u jednoho stolu. Objednal jsem si bílé víno, ona červené a oba jsme si dali lehkou večeři. Znovu jsme si pěkně povídali a po pár skleničkách se naše řeč pomalu stáčela k sexu. Veronika říkala, že už to cítí v hlavě a že plácá nesmysly. Zpochybňovala to, že by se mi mohla líbit a že je pro mě stará. Vyvracel jsem jí to s tím, že je moc pěkná a že zkušené ženské jsou lepší, než nějaké mlaďoučké, které ani pořádně neví kam sáhnout. Bavili jsme se ještě chvíli a pak už to Veronika utnula s tím, že už by jsme měli skončit a raději jít spát.

Zaplatil jsem za nás oba. Šli jsme nahoru do svých pokojů. Na její chůzi bylo znát, že už toho na ní bylo dost. Na schodech trochu zavrávorala a málem spadla, ale stihl jsem ji chytit. Moje ruce, ale při tom sklouzly na prsa. Pevně jsem ji držel tak, aby nespadla a při tom měl v dlani prso. Cítil jsem v ruce jak je měkké a velké. Rozhodně se mi nevešlo do celé dlaně. Pomohl jsem Veronice pořádně na nohy a pustil prsa.

„Díky! Málem jsem se tady pěkně rozplácla!“ smála se.

„Nemáš zač! Aspoň jsem si u toho sáhl,“ smál jsem se i já.

Veronika se usmála a pomalu ke mě přistoupila. Dívala se na mě toužebně svýma velkýma očima a já neváhal a sklonil se k ní. Lehce jsem se dotknul rty jejích rtů, které  smyslně pootevřela a já tak mohl jazykem zajet do pusy. Hned mi to začala oplácet a tak jsme se vášnivě začali líbat. Hned jsem toho využil a znovu jsem pevně stisknul jedno prso a lehce jej mačkal a těžkal.

Po chvilce jsem přestal a vedl Veroniku ke svému pokoji. Odemkl jsem a hned za dveřmi jsme opět pokračovali v líbání.. Oba dva jsme se při tom začali vysvlékat. Naše oblečení padalo k zemi, až jsme stáli před sebou nazí. Mohl jsem si tak prohlédnout ta velká prsa zakončená krásnými bradavkami. Prsa už byla pěkně povadlá, ale při jejich velikosti to vůbec nevadilo. Byla naprosto fantastická! Tmavé chloupky na kundičce byly velmi krátce zastřižené a bylo přes ně krásně vidět pysky.

Vrhl jsem se rukou k jednomu prsu a pěkně jej potěžkal. Byla to nádhera. Nikdy jsem takovou velikost neměl v ruce. Pusou jsem se přisál k bradavce, která začala okamžitě tuhnout. Veronika mě rukama hladila po mé hlavě a já něžně kousal bradavku. Přecházel jsem z jednoho prsu na druhý a obě dvě jsem neustále mačkal rukama.

Neodolal jsem a pomalu sjížděl polibky po bříšku až ke kundičce. Veronika se trošku rozkročila a já jednou rukou zajel po stehně vzhůru až ke kundičce. Projel jsem hřbetem ruky po celé čárce a zjistil, že už je Veronika pěkně mokrá. Veronika se u mého prvního pohlazení zhluboka nadechla a vydechla. Jazykem jsem ochutnal šťávičku. Projel jsem jím mezi pysky, až kam jsem v této poloze dosáhl a Veronika přitlačila mou hlavu ještě více k sobě. Prstem jsem vklouznul do kundičky. Pomalu jsem ho zasouval dovnitř, až kam jsem dosáhl. Kundička byla nádherně mokrá. Začal jsem pomalu zasouvat prst pravidelně ven a dovnitř. Jazykem jsem našel poštěváček a dráždil jej.

„Počkej chvilku!“ vydechla Veronika, „chci tě taky trošku pohladit!“ Postavila mě na nohy. Sama si klekla přede mě a chytila do rukou kolík, který už byl pěkně tvrdý z té nádhery, která se odehrávala přede mnou. Sama mi rukou přetáhla předkožku z žaludu a jazykem ho celý olízala. Po chvilce lízání si vzala žalud mezi rty a pevně jej stiskla. Jazykem mi stále jezdila po žaludu. Jednou rukou jezdila po celém kolíku a druhou mačkala pytlík. Lehce jsem pod přívalem rozkoše, která se rozlévala po celém mém těle začal vzdychat. Její rty začaly klouzat po ocasu. Chytil jsem její hlavu a pomalu sám začal zasouvat ocas do horké pusy. Veronika to tak vydržela jen chvilku a pak i přes moje držení přestala.

„Chci tě v sobě!“ řekla a chytila mě za ruku. Odvedla mě k posteli. „Lehni si!“

Pokračovala a já poslouchal jako beránek. Lehl jsem si na záda a díval se, jak si Veronika nade mě stoupla. Rozkročila se nad mým kolíkem a klekla si. Podržela si ho jednou rukou a nasměrovala ho do kundičky. Pomalu na něj nasedala. Nedělalo jí to žádný problém. Byla nádherně mokrá a ocas do ní zajel bez nejmenších problémů. Seděla zadečkem na mých stehnech a kolík byl celý v kundičce. Díval jsem se jí do obličeje, jak si užívá to, že má kundičku vyplněnou ocasem. Měla zavřené oči a zhluboka dýchala. Rukama jsem chytil prsa a něžně je mačkal a těžkal. Nemohl jsem se na ně vynadívat.

Veronika začala svou jízdu na mém kolíku pěkně pomalu. Pomalu nadzvedávala zadeček a zase pomalu dosedávala. Oči měla stále zavřené a já vnímal horkou kundičku na ocasu. Byla skvělá! Stále udržovala pomalé tempo a jen velmi pozvolna se stále nadzvedávala a dosedávala. Užívala si každou chvilku, kdy měla ocas v kundičce. Nechal jsem ji, ať si dělá co chce a jen jsem stále hladil ta nádherná prsa a žmoulal bradavky.

Veronika to takhle vydržela ještě několik minutek, ale já už nemohl. Jakmile se  nadzvedla, tak jsem sám do ní začal rychle přirážet. Zůstala nahoře a nechala mě ať do ní vrážím kolík. Začala u toho zrychleně dýchat stejně jako já. Chvilinku mě takto nechala a pak zase sama dosedla na stehna celou vahou a já tak musel přestat. Chvilku tak seděla a oddechovala. Potom se pomalu nadzvedla a já znovu začal. Vrážel jsem do ní svůj kolík až po kořen. Oba dva jsme už nahlas hekali. Veronika to po chvilce zase přerušila a znovu dosedla na stehna. Takto jsme si to ještě několikrát zopakovali, až jsem Veroniku ze sebe doslova shodil.

„Chci tě teď zezadu,“ řekl jsem jí a ona si hned poslušně kleknula. Klekl jsem si za ni a pohladil zadeček. Očkem jsem mrkl na prsa, která krásně visela. Natáhl jsem se rukou po jednom z nich a teprve teď jsem poznal jeho pravou váhu. Veronika se po mě podívala a já pochopil, že se nemám zdržovat a vrazit jí ho do kundičky. Nasadil jsem ho tedy na vchod a prudce jej zarazil dovnitř a vytáhnul. Veronika vyhekla stejně jako já. Zopakoval jsem rychlý a tvrdý příraz ještě několikrát a pak jsem začal už jen rychle přirážet. Vrážel jsem kolík do pochvičky co nejhlouběji to šlo. Moje kulky pleskaly o kundičku a obě naše přirození mlaskaly, jak byly mokré od milostných šťáv. Oba dva jsme nahlas hekali a Veronika se hluboko předklonila. Opřela hlavu o postel a rukama si zajela do rozkroku. Ucítil jsem jednu ruku na svých kulkách a druhou si Veronika dráždila svůj poštěváček.

Vyšel jsem Veronice vstříc, aby si mohla sama honit poštěváček a vytáhnul jsem ocas z kundičky. Lehl jsem si na bok a Veroniku strhnul vedle sebe zády ke mně. Zvednul jsem její nohu a dal ji na moje stehno. Nasměroval jsem znovu ocas do kundičky a znovu ji začal pěkně šukat. Jednou rukou jsem si při tom přidržoval její bok a občas pohladil prso. Veronika si spokojeně dráždila poštěváček a stíhala u toho chvilkama dráždit i moje kulky. Oba jsme nahlas vzdychali a já cítil, že už to dlouho nevydržím. Stále jsem přirážel rychle a hluboko.

„Já už..., to..., nevydržím...,“ dořekl jsem to a vytáhnul ocas z kundičky. V kolíku mi několikrát škublo a vystříkla z něj dávka semene, která dopadla na kundičku. Ještě několikrát jsem vystříkl a všechno skončilo na její nakrátko zastřižené kundičce. Veronika si všechno roztírala po kundičce a dráždila si dál poštěváček. I na ni už to přišlo Její nohy se stáhly k sobě a i ona naposledy vyhekla a už jen oddechovala.

„Promiň, že jsem to už dýl nevydržel a ty ses musela dodělat sama,“ omlouval jsem se.

„Nic se neděje. Já jsem vydržela nějak moc dlouho, ale to asi ten alkohol.

Přitiskl jsem se zezadu k Veronice. Vzal jsem do dlaně její prso a po dobrém sexu a pod tíhou alkoholu jsme oba usnuli.

Žádné komentáře