VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Iveta

Iveta -09-

Ráno, když jsem se probral, tak už vedle mě ležela jen Jana, která se pomalu také probouzela.

„Kde je Iveta?“ zeptal jsem se.

„Už musela jít. Dáš si něco na snídani?“ zeptala se zase Jana.

„Dám,“ odpověděl jsem, „tebe!“ a hned jsem zajel Janě rukou do rozkroku. Podívala se po mně a roztáhla nohy více od sebe.

„Ty máš ještě po včerejšku chuť?“

„Já mám chuť pořád,“ odpověděl jsem a už jsem se dral hlavou mezi nohy. Nastavil jsem svůj ocas před její obličej a sám strčil hlavu mezi její stehna. Jana se nenechala pobízet a už měla ocas v puse. Jazykem mi obkroužila žalud a strčila si ho celý do pusy. V dlani mačkala koule a ocas se mi hned začal stavět do pozoru.

Já jsem pracoval na kundičce stejně usilovně. Moje prsty spolu s jazykem dráždily poštěváček stejně jako vchod do jeskyňky. Jana začala okamžitě vlhnout. Sama se tiskla na můj obličej a já usilovně lízal celou délku kundičky. Nemohl jsem se nabažit té skvělé chuti. Takhle brzy po ránu jsem to snad ještě nedělal a teď jsem si to skvěle vychutnával.

Jana mi kouřila ocas. V dlani mačkala pytlík a sála žalud. Nevydržel jsem to takhle dlouho. Klekl jsem si, překročil jsem Janu, která ležela na boku a lehnul si za ni. Nasadil jsem ocas na kundičku a pomalu jej zatlačil dovnitř. Chytil jsem si jednou rukou Jany bok a přidržoval si ji. Pomalu jsem klouzal v kundičce sem a tam. Lehce jsem u toho vzdychal stejně jako Jana, která ležela a oddávala se každému pohybu v kundičce. Hlavu měla zabořenou v polštáři a kundičkou mi vycházela vstříc.

Naše tempo zezačátku velmi pomalé, se stále zrychlovalo. Oba dva jsme si vycházeli vstříc. Když při tom rychlém pohybu vypadnul kolík z kundičky, hned jsem ho zase rychle zasunul na správné místo a pokračoval v šukání.

Kundičku měla tak nádherně mokrou, že jsem neodolal a po chvilce vytáhl ocas a zasunul dovnitř dva prsty, které jsem slastně olíznul. Jana se po mně ohlédla co dělám a jen se na mě usmála. Nasadil jsem znovu kolík na vchod do jeskyňky a zase pokračoval pomalým tempem, které jsme oba postupně zrychlovali.

„Já už..., to dlouho..., nevydržím,“ říkala Jana mezi jednotlivými výdechy.

„Já už..., taky ne,“ přirážel jsem stále rychleji a tvrději a cítil jak to na mě přichází. Zarazil jsem ocas co nejhlouběji a vystříkal jsem celou kundičku. Jakmile se začalo hrnout semeno do kundičky, tak i Jana se začala zmítat v orgasmu, který na ni přišel. Kundička se jí stahovala kolem zasunutého ocasu a zhluboka oddechovala.

„To bylo nádherné ráno,“ poznamenal jsem a vytáhnul kolík z Janiny kundičky.

„Hm,“ zmohla se v odpověď stále oddechující Jana.

Chvilku jsme tak ještě vedle sebe leželi a pak šla Jana něco připravit k snídani. S chutí jsem se nasnídal a pomalu se odebíral domů.

„Můžeš za mnou někdy přijít, jestli chceš?“ řekla mi Jana.

„Rád!“

„S Ivetou to už teď budeš mít čím dál tím těžší, protože Pavel bude končit v práci a bude dělat někde tady.“

„Opravdu. To jsem nevěděl,“ řekl jsem překvapeně. „To by mě mrzelo!“

„To mrzí i Ivetu a tak ti to nechtěla zatím říct, ale kdyby jsi měl potřebu, tak se tady zastav nebo se ozvi,“ řekla mi a rozloučili jsme se.

Jana měla pravdu. Ivetě se opravdu vrátil manžel domů na trvalo a naše schůzky se staly čím dál tím vzácnějšími až skončily úplně. Párkrát jsem tak zašel za Janou  a užil si s ní, ale nebylo to tak vášnivé jako s Ivetou. Čímž skončil můj Ivetin příběh.

Žádné komentáře