VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Iveta

Iveta -08-

Holky umyly nádobí, abychom po sobě nenechali žádný nepořádek a pak jsme si sedli na chvilku v obýváku. Zůstali jsme jen tak lehce odění a snažili se konverzovat. Neustále se náš hovor stáčel k sexu a můj ocas už byl zase probraný a trčel v celé své kráse.

„Tak jdeme do té ložnice, nebo ne?“ zeptal jsem se.

„No koukám, že jsi pěkně připravenej! No, i moje mušlička už se těší na nějaký to pomazleníčko,“ řekla Iveta a koukala se při tom na Janu. Jana se na ni jen usmála a rukou si pohladila svou kundičku.

„Mám ji taky celou mokrou z toho našeho kecání kolem sexu, tak jdeme. Na co ještě čekáme. Večer se nám krátí, tak ať toho moc nezmeškáme!“

Všichni jsme se zvedli a šli do ložnice. Shodil jsem to málo co jsem na sobě měl. Shrnul jsem peřiny na zem a lehl si na prostředek postele. Holky si taky vysvlékly svá trička, sedly ke mně každá z jedné strany a Iveta hned chytla ocas do ruky. Jemně ho hladila po celé jeho délce a dívala se při tom na mě, jak slastně přivírám oči. Jana začala hned Ivetě pomáhat a hladila mi pytlík. Jemně jej žmoulala a mačkala. Holky se snažily a tak můj ocas byl stále tvrdší.

Iveta se k němu sklonila a špičkou jazyka dráždila celý žalud. Zlehka po něm jazykem přejížděla a rukou při tom stále jezdila po celé jeho délce.

„Dej mi ho taky, ať si ho můžu olíznout,“ řekla Jana a už se skláněla k mému uvolněnému ocasu. Obejmula ho svými rty a začala mi jej sát. Jazykem mi dráždila špičku žaludu a celý ho sála. Rty jezdila po ocasu a co nejpevněji obepínala kolík.

Iveta seděla vedle mě a dívala se na Janu jak mi kouří ocas. Roztáhla nohy od sebe a začala si sama dráždit kundičku. Celou dlaní si ji hladila a sem tam si dovnitř zasunula jeden prst. Snažil jsem se dosáhnout na její kundičku, ale nešlo to. Iveta to ale hned pochopila a posunula s blíž. Nastavila mi ji tak, abych na ni pěkně dosáhl a tak jsem hned pohladil kundičku pěkně po celé délce. Iveta ji měla už zase nádherně mokrou. Moje prsty byly hned zmáčeny od milostné šťávy. Zasouval jsem je do pochvičky a Iveta se sama tlačila na prsty. Palcem jsem dráždil poštěváček.

Jana s plnou vervou kouřila můj kolík a sem tam si při tom pohladila i kundičku. Projela si celou svou štěrbinku. Jedním prstem rozhrnula závojíčky a prst zasunula do pochvičky. To už ale nevydržela, narovnala se a rozkročila se nad mým kolíkem. Chytila ho rukou a žaludem si hladila celou délku kundičky. Pak si jej přpravila a nasedla si na něj. Dosedla hned až na moje stehna a tak celý ocas byl rázem v kundičce. Jana se vůbec nezdržovala a hned začala divoce jezdit na kolíku. Opřela se rukama o moje prsa a nabodávala se kundičkou na kolík. Začala u toho docela hlasitě vzdychat.

Iveta se odsunula od mé ruky a klekla si k Janě. Hladila její prsa a dráždila jí bradavky. Ale Jana se soustředila jen a jen na sebe. Hlavu měla skloněnou a dívala se, jak její kundička klouže po ocasu a stále zrychlovala tempo. Její vzdychání se stále zrychlovalo a zesilovalo, když najednou Jana přestala, lehla si vedle mě a zhluboka oddechovala.

„Musela jsem přestat, jinak bych se už udělala,“ řekla a oddechovala dál.

Iveta nezaváhala ani chvilinku a na uvolněný ocas si nasedla. Pomalu jezdila kundičkou po kolíku. Rukama se stejně jako Jana opírala o moje břicho a dívala se, jak ocas mizí v kundičce. Prdelkou se nadzvedávala v pravidelném rytmu a za pravidelného vydechování nás obou.

Už Jana mě pěkně rozdělala a teď Iveta dodělávala její načatou práci. Po chvilce pravidelného šukání si mě Iveta zvedla. Roztáhl jsem nohy a posadil se. Iveta zůstala nabodnutá na můj kolík, oba jsme se objímali a vzájemně se líbali. Její jazyk prozkoumával každičký kousíček mých úst a její ruce mě hladily po zádech.

Oplácel jsem jí úplně stejně. Vracel jsem jí každý výpad jazyka a hladil ji na zádech, po zadečku. Občas jsem jednou rukou zabrousil mezi naše těla a pohladil prso. Lehce jsem podráždil bradavku a pak se zase rukou vrátil na záda. Iveta měla ocas stále hluboko v kundičce a jen tak lehce se pohybovala dopředu a dozadu.

Jana, která ležela vedle nás, si lehla na bok, aby na nás viděla a lehce si masírovala kundičku. Pozorovala Ivetin pomalý pohyb po stehnech. Iveta se pustila mých zad opřela se rukama za zády. Udělal jsem to samé a Iveta sjela prdelku mezi moje stehna. Ocas byl stále v kundičce a teď jsme se oba snažili k sobě přirážet. Byla to nádherná podívaná. Viděl jsem její roztaženou štěrbinku, jak klouže po mém tvrdém kolíku a jak na něm zanechává mokrou stopu. Oba dva jsme nahlas vzdychali a dívali se na naše přirození. Po chvilce pomalého šukání vypadl ocas z Ivetiny kundičky. Iveta jej hned chytila a přitiskla si žalud na poštěváček. Kundičkou se k němu ještě více přitlačila a zase si ho zasunula dovnitř. Při dalším vypadnutí ocasu z kundičky jej zase Iveta pevně stiskla a začala ho honit. Čekal jsem, že ho po chvilce vrátí znovu do kundičky, ale ona ho nepřestávala honit.

Jednou rukou se natáhla pro peřinu, kterou si dala za záda a opřela se o ni. Udělala si tak pohodlnější polohu a mohla si druhou rukou honit kundičku. Obě její ruce se teď snažily. Jedna honila můj kolík a druhá zase její mušličku. Stisk její ruky byl pevný a rychlost pohybu po mém ocasu vysoká. Ve spojení s pohledem na její druhou ruku, která rejdila po kundičce a v dírce, se přibližoval můj vrchol.

Iveta si celou dlaní hladila mušličku a silně si ji tiskla. Občas se nějaký prstík zatoulal do pochvičky a zase vyklouznul ven, aby polaskal poštěváček.

Jana si už taky sedla, aby na nás lépe viděla, ale nepletla se mezi nás. Stále si jemně hladila kundičku a sem tam i prsa a pozorovala nás.

Prsty Ivetiny ruky mizely v pochvě a zase se objevovaly celé mokré. Její tempo se stále zrychlovalo. Ruka jí jezdila po mém ocasu nahoru a dolů stále rychleji a dva prsty v kundičce kmitaly stejným tempem.

„Dělej,... dělej,...,“ povzbuzoval jsem ji a cítil, jak se semeno z kolíku dere ven.

„Uuuž,...!“ vydechl jsem. Iveta si oddělala ruku z kundičky a nasměrovala ocas tak, aby stříkal na kundičku. Semeno dopadalo až na její pupík a pár kapek skončilo i na kundičce.

V tom přiskočila Jana a hrnula se mezi Ivetiny nohy. Iveta se natočila kundičkou více k Janě a nastavila ji k lízání. Jana si pomalu lehnula mezi nohy a rukou rozmazávala moje sperma po jejím bříšku a kundičce. Prsty ruky se pomalu zasunovaly do kundičky a druhou rukou, kterou rozmazávala sperma, dráždila poštěváček spolu s jazykem. Jazyk jí rejdil po poštěváčku, sklouzl i na mokrou dírku a ochutnal milostnou šťávičku. Stačilo pár rychlejších pohybů a Ivetiny nohy se stáhly k sobě a ona se prohnula jako luk. Kundička se jí stáhla v orgasmu, který na ni přišel a Iveta se odsunula kousek od nás. Spokojeně oddechovala. Lehce si pohladila mokrou kundičku a podívala se na nás.

„A co ty?“ zeptala se Iveta Jany.

„O to se postarám já,“ řekl jsem hned. Odskočil jsem si pro jednoho jejich robertka a zapnul ho.

„Néé, já si počkám na tebe až zase budeš moct,“ bránila se lehce Jana.

„Ale pročpak,“ nedal jsem se odbít, „já tě teď chci pěkně udělat tímhle,“ a ukázal jsem na vibrátor.

„Né.“

„Ale, jó, já ti to chci udělat takhle,“ řekl jsem a roztahoval jsem jí nohy od sebe. Jana se však nedala a držela je stále u sebe.

„Já ti ji podržím a ty ji pěkně a tvrdě uděláš, jo?“ řekl jsem Ivetě, která se mi hned hnala na pomoc.

„Ne! Já chci tebe,“ prosila i pohledem Jana.

„Uvidíš, že se ti to bude líbit,“ přidala se Iveta na mou stranu a brala si ode mě robertka.

„Já vím, že bude, ale já chci jeho ocas.“

Podržel jsem Janě jednou rukou ruce a druhou držel jednu nohu. Iveta si odsunula druhou nohu, klekla si mezi ně nasadila robertka na vchod do mokré pochvičky.

„A pořádně!“ nabádal jsem Ivetu.

Iveta se nenechala pobízet a tvrdě zarazila robertka do kundičky až po ruku kterou ho držela. Jana vyhekla a zavřela oči. Iveta pomalu vytahovala robertka ven až těsně po okraj a pak ho tvrdě znovu zasunula do kundičky. Jana už se nebránila, ale přesto jsem držel její ruce. Rukou, kterou jsem držel nohu, už jsem měl na kundičce a dráždil jí poštěváček. Iveta pomalu zrychlovala tempo zasunování a vytahování robertka a já zase stále rychleji dráždil poštěváček.

Jana nahlas hekala, až skoro křičela. Naše tempo bylo stále rychlejší a její kundička mokřejší a mokřejší. V tom se najednou kundička stáhla v orgastické křeči. Jana vyhekla a chtěla dát nohy k sobě, aby jsme přestali. Iveta se nedala.

„Drž ji! Ještě jednou!“ řekla Iveta.

„To už snad nevydržím!“ pronesla Jana. Mlčky jsem pokynul a Iveta pokračovala v rychlém tempu. Jana se chvilku kroutila, ale pak se plně poddala a užívala si naše tvrdé šukání. Její hekání muselo byt slyšet snad až ven, ale netrvalo to dlouho a udělala se po druhé. To už jsme ji nechali a dívali se na ni, jak se spokojeně schoulila do klubíčka a oddechovala.

Iveta se na mě usmála a povalila mě na postel a hned se přisála na můj schlíplý ocas. Celý si ho strčila do pusy a sála jej. Jazykem objížděla kolem žaludu a rukou hnětla koule. Za chvilku jej pevně stiskla v dlani a honila ho. Po chvilce usilovné práce se můj ocas začal narovnávat a tuhnout. Jen co trošku ztvrdl, tak si na něj Iveta nasedla.

Pomalu na něm jezdila a já hladil kozičky a žmoulal bradavky. Nechal jsem ji, ať si určuje tempo takové. jaké se jí líbí, ale po chvilce jsem ji ze sebe shodil. Řekl jsem jí, aby si klekla a vzal jsem si ji zezadu. Nasadil jsem ocas na vchod do kundičky a tvrdě zasunul dovnitř. Teď jsem si zase chtěl určovat tempo já. Pomaleji jsem ho vytahoval a tvrdě ho zasunoval do pochvičky. Iveta pokaždé vyhekla, hlavu si položila do polštářů a tlumila tak svoje výkřiky.

„Jen jí dej! Pěkně tvrdě,“ povzbuzovala mě už probraná Jana a zašmátrala Ivetě v rozkroku. Prsty jedné ruky jí dráždila poštěváček a druhou rukou ji masírovala bradavky na obou prsou. Vůbec jsem nezrychloval tempo i přesto, že mě Iveta prosila ať přidám a pořádně ji ošukám. Pěkně jsem si vychutnával každý pohyb v mokré kundičce.

Iveta už to nevydržela a dospěla ke svému orgasmu. Kundička se jí stahovala v orgastických křečích a pomalu se ode mě odsunula. Jana se hned chopila mého ocasu. Pevně jej stisknula a honila ho.

„Ne, ne, ne!“ chytil jsem její ruku a zastavil ji, „pěkně mi nastav svoji mušličku!“ řekl jsem jí. Jana si lehla a roztáhla do široka nohy. Kleknul jsem si mezi ně a nasadil žalud na vchod do kundičky. Znovu jsem začal svou pomalou jízdu s tvrdými přírazy. Jana si sama hladila prsa a dráždila si bradavky. Párkrát jednou rukou sklouznula i do rozkroku a podráždila si poštěváček.

Iveta se po malé chvilce oddechu vzpamatovala a hned se rozkročila nad Janiným  obličejem. Přitiskla vyholenou kundičku k jejímu obličeji a Jana ji hned začala lízat. Její jazyk projížděl celou délku kundičky a zasunoval se i dovnitř. Prsty pak Jana dráždila Ivetin poštěváček.

Obě dvě holky vzdychaly stejně jako já, tempo mého přirážení se pojednou začalo zrychlovat. Janina kundička byla stále mokřejší a mokřejší a Iveta se svou kundičkou doslova tisknula na Janin obličej a sama po něm jezdila div Janu nedusila. Držel jsem si Jany stehna a prudce a rychle vrážel kolík do její kundičky.

„Už..., to ..., nevydržím...,“ vyheknul jsem a začal okamžitě stříkat do Janiny kundičky. Pomalu jsem vytáhl ocas a lehl si na postel vedle holek.

Iveta se předklonila a začala Janě lízat kundičku. Lízala ji úplně celou i s vytékajícím spermatem. Obě holky se rychle blížily ke svému dalšímu orgasmu. Strkaly si prsty do kundiček, dráždily poštěváčky a lízaly všechnu šťávu, co vytékala. Obě dvě se najednou začaly zmítat v orgasmu a vykřikovat. Naposledy si pohladily kundičky a lehly si vedle mě. Všichni jsme vysílením usnuli a spali až do rána.

Žádné komentáře