VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Iveta

Iveta -07-

K večeři holky připravily kuřecí směs se zeleninou a rýží. Všichni tři jsme si pochutnali, protože jsme byli opravdu vyhládlí. Celá večeře působila velice sexy. Jana měla na sobě jen na půl rozepnutý župánek, tak že jí sem tam vykouklo prso. Iveta zase jen tričko a tak při pohledu do jejího klína jsem viděl celou kundičku. Já jsem samozřejmě nezaostával, měl jsem na sobě taky jen tričko a tak celý můj chlapák byl pořád vidět.

            Při pohledu na obě dvě holky se mi samozřejmě pořád stavěl do pozoru. Holky se po večeři vrhly na nádobí a já se díval ze židličky na Ivetu, jak ho umývá. Pozoroval jsem její prdelku, jak se u toho nádobí vrtí. Jana si toho všimla a tak se na mě podívala. Schválně Ivetu pohladila po zadečku, zajela i mezi nožky a pohladila štěrbinku. Usmála se při tom na mě a laškovně odhalila svoji kundičku. Pohladila si ji taky a zajela prsty až do štěrbinky a pak si je strčila do pusy.

Můj ocas už stál maximálně v pozoru. Nevydržel jsem to a jednou rukou jsem si ho začal po celé délce jemně hladit. Jana na to upozornila Ivetu, která do teď od nádobí nezvedla hlavu. Podívala se na mě a pak na Janu.

„Pojď do obýváku!“ řekla Jana.

„Ukážeme ti naše společné milování,“ dodala Iveta. Po cestě do obýváku vylovila ze svého batůžku ten dlouhý růžový oboustranný robertek a dva malé vibrátorky. Naznačili mně, abych si sedl do křesla a holky si sedly na sedačku. Každá se zády opřela o jedno opěradlo na ruce tak, že seděly čelem proti sobě. Iveta podala Janě malý vibrátorek  a obě dvě jej zapnuly. Roztáhly do široka nohy a pohladily si kundičky. Jana si zasunula do kundičky dva prsty a několikrát s nimi pohnula ven a zase tam. Iveta si zapnutým vibrátorkem hned začala dráždit poštěváček a prsty si přejížděla po celé délce štěrbinky.

Obě se při tom dívaly na sebe a na ruce té druhé. Já jsem si pomalu hladil hůlku a sledoval ty dvě při jejich hrátkách. Měl jsem na ně krásný výhled z křesla.

Holky si každá laskala svou mušličku a i z křesla jsem viděl, že mají obě mokré prsty od milostné šťávy, která jim vytékala z kundiček. Iveta si vibrátorkem dráždila poštěváček a zároveň si strkala dva prsty ruky do pochvičky. Projížděla si s nimi celou kundičku a občas je vytáhla, pohladila si závojíčky a zase je zasunula zpět.

Jana se nenechávala zahanbit a její ruka se taky pěkně činila. Byla snad ještě více mokrá než Iveta. Do kundičky si strkala jen jeden prst, ale jezdila s ním v pěkně rychlém tempu sem a tam. Nemohl jsem se na tu nádheru vynadívat. Hladil jsem si ocas a dráždil kulky.

Iveta po chvíli přestala a vzala si do ruky dlouhý růžový robertek. Lehce jej naslinila a nasadila si ho na vchod. Pomalu jej zatlačila dovnitř. Jana se hned ujala iniciativy. Poposunula se k Ivetě a chytla do jedné ruky robertka a druhou Ivetě začala dráždit poštěváček. Robertka jí pomalu zasunovala dovnitř a zase ven. Bylo na něm vidět, jak krásně je Iveta mokrá a jak lehce robertek klouže dovnitř a ven. Iveta zaklonila hlavu, zavřela oči a vychutnávala každý pohyb robertka ve své kundičce. Její dech už se pěkně zrychloval a sama se začala přirážet na robertek.

Po chvilce se odsunula a chytila robertka do ruky. Přitlačila Janu rukou tak ,aby si lehla. Jana roztáhla nohy a Iveta jí pohladila kundičku robertkem. Projela pěkně celou její délku a lehce přitlačila na poštěváček. Jana zavzdychala a Iveta to celé zopakovala. Jana si rukama začala hladit prsa a prsty si žmoulala bradavky.

Iveta už ale nasazovala robertka na vchod do její kundičky a pomalu jej tlačila dovnitř. Nebyl to žádný problém a tak robertek lehce vklouznul dovnitř. Jana znovu zavzdychala a tentokrát se ona oddávala dráždivým pohybům. Iveta začala její kundičku rychlými a tvrdými přírazy dráždit. Jana slastně vydechovala při každém zasunutí. Chytila Ivetinu ruku a sama si začala určovat tempo přírazů. Iveta to chvilku nechala jen tak a potom rukou pustila robertek. Jana to pochopila, přestala se ním šukat. Zasunula si ho do kundičky, jak nejvíc to šlo a roztáhla co nejvíce nohy. Iveta se přisunula k Janě se svou kundičkou a s nohama od sebe se do sebe zaklesnuly. Iveta si nasměrovala robertek vyčuhující z Janini kundičky do své a nasunula se na něj. Obě dvě holky pak rozjely pěknou jízdu. Začaly proti sobě strkat kundičky a nabodávaly se na robertek. Obě dvě vzdychaly a hekaly při každém přírazu. Hladily si prsa a dráždily poštěváčky. Sem tam některé robertek vyklouzl z pochvičky a tak si jej hned zkušeně zasunuly dovnitř a pokračovaly v přirážení.

Po chvilce si Jana robertek vydělala a klekla si na všechny čtyři. Zadkem směrem k Ivetě. Iveta se posadila zasunula robertek do Janiny kundičky. Klekla si zadkem směrem k Janě, která už přidržovala jednou rukou robertek, aby se mohla Iveta pohodlně nabodnout. Iveta se pomalu přisunula a už robertek zajížděl do kundičky.

Teprve teď začala ta správná jízda. Holky k sobě přirážely, až o sebe pleskaly jejich prdelky. Obě dvě nahlas vzdychaly a jejich tempo se rapidně zrychlovalo stejně jako moje. Ruka mi jezdila po kolíku nahoru dolů a tempo bylo taky stále rychlejší.

Holky už se blížili zřejmě ke svému orgasmu, protože jejich hekání už bylo hodně hlasité.

„Už..., už..., už...,“ začala vykřikovat Iveta.

„Dělej..., já..., už..., taky..., budu...,“ pobízela ji Jana a jejich pohyby by po robertku byly krátké, ale zato tvrdé a rychlé.

„Jo..., jo..., jo...,“ začaly vykřikovat obě současně a jejich pohyb se pomalu zastavil. Robertek zůstal v jejich kundičkách, které se k sobě tisknuly. Holky se najednou od sebe oddálily, vydělaly si robertek a klesnuly na sedačku.

Já jsem se už svým honěním taky propracovával k vyvrcholení. Funěl jsem o sto šest a moje pohyby byly stále rychlejší. První se vzpamatovala Iveta a už přede mnou klečela. Můj ocas skončil v její puse. Začala mi ho sát a já v tom okamžiku začal stříkat. Zaplnil jsem celou pusinku semenem. To už přede mnou klečela i Jana. Na tu už nezbyl žádný výstřik, tak alespoň olízala kapičky na mém žaludu, které jí tam Iveta nechala. Holky mi poctivě olízaly celý ocas a zůstaly sedět u mého křesla.

„Tak jak se ti líbilo naše milování?“ zeptala se Iveta.

„Fantazie! Vydržel bych se na vás dívat celý večer.“

„To ne! Když tě tady máme, tak si budeš hezky užívat s náma,“ řekla Jana.

„Chvilku oddech a půjdeme si to rozdat do ložnice. Co vy na to?“ zeptala se Iveta.

Mrkli jsme s Janou po sobě, usmáli se na Ivetu a kývnuli jsme na znamení souhlasu.

Žádné komentáře