VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Iveta

Iveta -06-

Po chvilce vykládání se mi začal můj kolík znovu stavět. Nebylo divu. Naše povídání se točilo stále kolem sexu a já už začal myslet na to, že bych ho znovu zasunul do Janiny kundičky.

Začal jsem si sám hladit svůj napůl postavený ocas a Jana to hned pochopila jako výzvu a posunula se k mým nohám. Rukou se chytila mého kolíku a jemně ho stiskla celou dlaní a začala jej pomalu honit. Druhou rukou mi hnětla pytlík, jemně ho mačkala a laskala se s ním. Po chvilce si vzala můj žalud do pusy a sála ho. Nechal jsem ji chvilku, ať saje ocas a pak jsem ji odstrčil.

„Pojď, chci taky lízat tvoji mušličku,“ řekl jsem jí a lehl si na zem. Jana to hned pochopila. Rozkročila se nad mým obličejem a předklonila se k ocasu, který začala usilovně kouřit a honit. Já jsem si prsty roztáhl kundičku a lízal ji, jak nejhlouběji jsem mohl. Jana se sama tlačila kundičkou na můj obličej a tak jsem si ani nemohl moc pomáhat prsty. Opravdu jsem Janu jen lízal, protože se tlačila svou mokrou kundičkou  tak moc na můj obličej, že jsem neměl žádný prostor. Jen jsem jazykem projížděl jeskyňku sem a tam. Jazyk jsem měl celý v kundičce a vychutnával si šťávičku. Jana vzdychala už docela nahlas a ani mě moc nekouřila. Jen si užívala lízání kundičky. Chvíli jsem ji ještě lízal, ale pak jsem ji plácl po zadku a dal ji najevo, že už lízání nebude. Jana hned sesedla z obličeje.

„Vezmu si tě hezky zezadu,“ řekl jsem jí, „klekni si!“

Jana si sundala tričko a hned si klekla na všechny čtyři. Klekl jsem si za její vystrčený zadeček. Měl jsem při tom pěkný výhled i na Ivetu, která seděla na sedačce a rukou si dráždila kundičku. Prsty jí mlaskaly, jak ji měla mokrou.

Nasadil jsem ocas na vchod Janiny kundičky a uvědomil jsem si Ivetinu radu, že mám být na Janu tvrdý. Pěkně jsem si tedy rukama podržel zadek, aby mi nemohla uhnout. Pomalu jsem zatlačil do kundičky celý žalud a potom jsem prudce zarazil celý klacek do pochvičky. Zároveň jsem si přitáhl zadeček k sobě. Jana vyhekla. Nečekala ode mě takový prudký příraz. Rozhodl jsem se, že začnu Janu hned od začátku pěkně tvrdě a rychle šukat. Zarážel jsem ocas do kundičky rychle a tvrdě. Tempo bylo rychlé a Jana hekala při každém přírazu. Moje koule pleskaly o zadeček, jen to mlaskalo.

Jana nahlas vyhekla a právě prodělala svůj další orgasmus, ale já se ještě cítil fit a tak jsem vůbec nepřestával ve svém tempu. Stále jsem ho měl v kundičce, která byla celá mokrá. Jana se snažila odejít od ocasu, ale já si ji pevně držel za zadek. Stále jsem držel stejné tempo a tvrdost.

Zahlédnul jsem Ivetu jak si na chvilku odskočila a hned se vrátila s vibrátorem v ruce. Sedla si znovu na sedačku a do široka roztáhla nohy. Zapnula vibrátor a hned si ho vsunula do kundičky. Dívala se na nás, jak si tvrdě beru zezadu Janu a sama si rychle zasouvala do kundičky vibrátor.

Můj dech byl rychlý, jako kdybych běžel nějakou dlouhou trať. Bylo to náročné stále držet takové tempo. Jana nahlas hekala, prsa se jí houpala při každém přírazu. Jana najednou znovu vykřikla hodně nahlas a její kundička se znovu stahovala v orgastických křečích a já stále nepřestával, i když už jsem cítil, že to taky dlouho nevydržím.

Iveta, na kterou jsem právě pohlédl se propracovávala k orgasmu. Její ruka stále rychleji zasouvala vibrátor do kundičky a prsty na poštěváčku byly taky čím dál rychlejší. Najednou se Ivetiny nohy srazili k sobě a Iveta se celá zachvěla. Zavřela oči a pomalu si vytáhla z mušličky vibrátor a vypnula ho. Pohled na Ivetin orgasmus mě taky definitivně přivedl na vrchol. Zarazil jsem ocas do Janiny kundičky až po kořen a stříkal jsem do ní. Všechno moje sperma končilo v kundičce.

Pomalu jsem vytáhnul ocas z kundičky. Byl celý ulepený od milostné šťávičky a mého semene. Z kundičky vytékalo moje sperma. Když to uviděla Iveta, tak si hned klekla vedle mě a prsty zasunula do Janiny kundičky. Lízala směs sperma a milostné šťávy vytékající z kundičky. Ivetiny prsty projížděli kundičku Jany a ta vzdychala stále rychleji. Ivetina ruka byla zřejmě na těch správných místech, protože Jana během chvilky prodělala další orgasmus. Iveta vydělala prsty a slastně je olízla. Jana se svalila na břicho a zhluboka oddechovala.

Pohladil jsem rukou Janin zadeček, který byl celý rudý od mého tvrdého přirážení. Jana se po mě otočila.

„Tolik orgasmů po sobě jsem ještě neměla,“ řekla Jana.

„Hm a to jsme teprve začali,“poznamenal jsem.

Jana se pousmála a zvednula se země.

„Teď si musím chvilku odpočinout. Udělám něco k večeři, jo?“

„Jsem pro. Docela mi vyhládlo! Můžu se jít osprchovat?“ zeptal jsem se.

„Jo běž. Donesu ti pak ručník.“

Sebral jsem se a šel jsem do koupelny. Pustil jsem na sebe teplou vodu a relaxoval. Po chvilce za mnou přišla Iveta a donesla mi ručník. Chvilku se dívala na můj ocas a pak ke mně přistoupila sedla si na okraj vany a chytila ho do ruky. Byl povadlý, ale Ivetu to neodradilo od toho, aby ho začala honit. Kolík se mi celý ohýbal, ale Iveta jej pevně držela. Stahovala předkožku a zase ji vracela zpátky. Trvalo to hodnou chvilku, než mi ocas začal zase trošičku tuhnout.

Iveta se na mě pousmála zjištěním, že už to zase půjde a sundala si župan. Nahá se vlezla za mnou do vany a klekla si přede mě. Osprchoval jsem ji vodou, kterou jsem měl pořád puštěnou, tak že byla celá mokrá.

„Teď tě trošičku pokouřím a pak projedeš zase moji kačenku, jo?“ zeptala se Iveta.

„Už se na ni těším,“ odpověděl jsem jí, „máš ji mokrou?“

„Mám ji úplně zmáčenou a roztouženou.“

„Vždyť sis to před chvilkou udělala sama?“ poznamenal jsem.

„Vždyť jsem ti říkala, že to není ono. Chci v sobě cítit tebe a slyšet tě vzdychat a hekat. Chci aby ses dotýkala mých prsou a žmoulal moje bradavky,“ řekla. Přetáhla moji předkožku a strčila si můj ocas celý do pusy. Vešel se jí tam úplně celý. Zase ho vyndala a olízala celý žalud. Znovu si jej strčila celý do pusy a sála ho. Stačila chvíle její něžné péče a ocas byl opět tvrdý a připravený k souloži. Iveta pohlédla nahoru na mě.

„Pojď! Už ti ho tam vrazím!“ řekl jsem. Iveta si stoupla a otočila se ke mně zády. Předklonila se a chytila se rukama vodovodní baterie. Zastavila při tom stále tekoucí vodu. Pohladil jsem dlaní celou kundičku. Byla opravdu pěkně mokrá. Zasunul jsem do ní dva prsty a několikrát do ní přirazil. Iveta se na mě toužebně podívala a já pochopil, že prsty nejsou to, co ona chtěla.

Nasadil jsem tedy na vchod do kundičky kolík. Nemusel jsem jej tlačit dovnitř, protože Iveta se sama na něj narazila. Jen jsem stál a pozoroval, jak se Iveta sama nabodává na ocas. Její tempo bylo pěkně pomalé a vychutnávala si každý pohyb v kundičce. Hladil jsem její mokrá záda a sem tam jsem se ohnul k prsům a požmoulal ztuhlé bradavky.

Iveta zhluboka dýchala stejně jako já. Její pomalé nabodávání se na kolík mě vzrušovalo i proto, že jsem krásně viděl jak je kundička obtažená kolem ocasu. Jak pěkně po něm klouže tam a zase zpátky. Stále jsem nic nedělal a všechno jsem nechával na Ivetě. Jen jsem něžně hladil záda, prsa a sem tam jsem sjel rukou do rozkroku a polechtal poštěváček.

Oba dva jsme lehce vzdychali a užívali si každý pohyb. Po chvíli jsem už to ale nevydržel a chtěl jsem taky udávat tempo. Vytáhnul jsem ocas z kundičky a vystoupil z vany. Iveta se po mě toužebně podívala co to dělám, že jsem ho vytáhnul z kundičky a ona se už nemá na co nabodávat.

„Sedni si na vanu,“ řekl jsem jí. Iveta okamžitě zareagovala a sedla si na okraj vany, čelem ke mně. Zaklonila se a opřela se rukama o druhý konec vany. Roztáhla do široka nohy a já si stoupl mezi ně. Trošku jsem si přidřepl a zasunul ocas do kundičky. Rukama jsem pevně držel zadeček, aby nesklouznula do vany nebo dolů na podlahu. Zarážel jsem ocas do kundičky mnohem rychleji, než se před tím Iveta nabodávala. Zrychlil se i náš dech a oba dva jsme už vzdychali a při některém mém prudším přírazu Iveta i nahlas vyhekla.

To vyrušilo od vaření Janu a tak už chvilku stála ve dveřích za mými zády a pozorovala nás. Viděla, že jak držím Ivetu rukama, aby nespadla, tak ji už nemůžu laskat poštěváček a bradavky. Přisedla si tedy na okraj vany a hned se ujala dráždění poštěváčku. Laskala jej špičkou svého ukazováčku a sem tam pohladila i mé koule.

Přirážel jsem do Ivety a stále zrychloval tempo. Iveta už nahlas vzdychala stejně jako já.

„Už..., už..., jo..., dělej..., tvrdě..., prosím...,“prosila po pár přírazech Iveta. Nenechal jsem se pobízet a tvrdě jsem zasunoval svůj ocas do kundičky co nejhlouběji. Po pár přírazech se Iveta zachvěla a kundička se stahovala v milostných křečích. Já jsem ale nepřestával a stále ji tvrdě šukal. Cítil jsem, že to ještě chvíli vydržím. Jana stále dráždila Ivety poštěváček a sem tam žmoulala bradavky. Po dvou minutách mého rychlého a tvrdého přirážení jsem rychle vytáhnul ocas z jeskyňky a Jana ho hned chytila rukou. Pevně ho stiskla a honila. Stačilo pár pohybů a už jsem stříkal na Ivetino bříško. Jana ždímala můj ocas do poslední kapičky. Druhou rukou stahovala sperma z Ivetina bříška na její kundičku a tam ho roztírala.

„Ještě ti ošukám kundičku, prsty!“ řekla Jana Ivetě a ta jen kývla hlavou, protože byla ještě pěkně rozdělaná. Ustoupil jsem stranou a Jana si klekla mezi Ivetina stehna. Zasunula okamžitě do kundičky tři prsty a rychle je zasunovala do pochvičky. Jazykem kroužila kolem poštěváčku a lízala rozetřené sperma kolem štěrbinky, spolu s milostnou šťávou z Ivetiny jeskyňky. Stačilo pár dalších pohybů a Iveta přicházela ke svému druhému orgasmu v koupelně.

„Jo.., lízej mě..., šukej..., dělej..., dělej..., jóó..., jóó...,“ vykřikovala a celá se u toho chvěla. Narovnala se do sedu a držela Jany hlavu ve svém rozkroku a vychutnávala si poslední pohyby jazykem.

„Spokojená?“ zeptala se Jana.

„Maximálně,“ oddechovala Iveta.

„No, jdu dodělat tu večeři. Nemohla jsem si to nechat ujít, když jsem slyšela jak tady vzdycháte.“

Usmáli jsme se s Ivetou na Janu a já si znovu vlezl do vany a tentokrát jsem se už bez vyrušování osprchoval stejně, jako po mě Iveta. Iveta potom převzala přípravu večeře od Jany a ta se šla taky osprchovat.

Žádné komentáře