VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Iveta

Iveta -05-

Po poslední schůzce s Ivetou mi nastal týdenní půst a mně nezbývalo, než si jen sám honit ocas. Během toho týdne jsem potkal Janu v obchodě. Důkladně jsem si ji prohlížel a doufal, že přistoupí na náš návrh. Její sexy postavička přímo lákala k pomilování. Pozdravili jsme se a já přemýšlel, jestli už jí Iveta něco říkala, nebo ne. Jestli už i Jana přemýšlí, s kým si to bude rozdávat dohromady s Ivetou.

Druhý den mi přišla SMS:

-Jana souhlasi a tesi se. Sejdeme se u ni pozitri ve dve, jo?-

Natěšeně jsem hned odpověděl:

-Uz se nemuzu dockat. Rekla si ji ze prijdu ja?- zajímalo mě. Odpověď přišla až po chvilce.

-Nerekla, ale byla zvedava, tak se setri at hodne vydrzis a at mame co lizat a polykat. A uz nepis jeste je tady Pavel!-

Srdce se mi vzrušením rozbušilo a strašně mě to lákalo si ho znovu vyhonit. Ale poslechl jsem Ivetu a šetřil se. Chtěl jsem mít hodně sperma pro Ivetu a Janu.

Pozítří jsem se už chystal, že vyrazím, ale napsal jsem ještě SMS, jestli mám na ni někde počkat. Přišla mi hned odpověď, ať si pospíším, že už je u Jany a čekají na mě.

K Janě to bylo asi deset minut cesty pěšky, ale stihl jsem to mnohem dřív. Po zazvonění mi přišla otevřít Iveta.

„Ahoj! Už jsem se nemohl dočkat,“ řekl jsem ji a políbil ji.

„Já taky ne.“

„Kde je Janin manžel?“ zeptal jsem se.

„Jel na služebku a vrátí se až zítra večer, tak jestli můžeš, tak tady můžeš přespat. Já tady zůstávám.“

„Zavolám našim a myslím, že tady zůstanu. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Budu to dělat se dvěma holkama, fantazie.“

„Vzala jsem i pomůcky!“

„Jo?“ políbil jsem Ivetu a chytil ji za prso, „ukážete mi, jak se milujete?“

„Já myslím, že se k tomu dostaneme.“

„A už jste si to dneska dělaly?“ a šáhnul jsem Ivetě do rozkroku.

„Ty jsi zvědavej. Ještě ne! Čekáme na tebe a povídáme si. Jana se šla osprchovat a hned přijde. Pojď za mnou.“

Vzala mě za ruku a vedla mě do obývacího pokoje. Sedli jsme si do sedačky a začali se vášnivě líbat. Hladil jsem ji prsa přes tričko a ona mně ocas přes kalhoty.

„Až se budeš milovat s Janou, tak na ni buď tvrdší. Jak jsme se bavili co má ráda, tak říkala, že má raději, když je chlap tvrdej.“ Při těchto slovech mi Iveta rozepnula poklopec a vytahovala mi ocas ven. Sklonila se k němu, labužnicky olízla celý žalud a pak jej vcucla do pusy.

Zavřel jsem oči a vychutnával si, jak mi ho pěkně kouří. Úplně jsem zapomněl, že z koupelny každou chvíli přijde Jana. Když jsem oči otevřel, uviděl jsem ji, jak stojí ve dveřích a dívá se na nás. Byla opravdu pěkná. Stála tam jen v županu, který měla volně zavázaný páskem. Její dlouhé černé vlasy jí sahaly až na prsa. Hezky se na mě usmála a šla k rovnou nám.

„Ahoj,“ řekl jsem jí. Iveta mě přestala kouřit a usmála se Janě vstříc. Můj ocas ale stále držela v ruce.

„Ahoj! Tak ty jsi ten neuvěřitelný milovník Ivety. Tebe bych teda nečekala.“

„Já bych do tebe taky neřekl, že si to rozdáváš i s holkama,“ kontroval jsem.

„Iveta mi toho o tobě dost navykládala.“

„Jo? Co všechno?“

„Nebuď zase zvědavej,“ vmísila se do našeho rozhovoru Iveta.

„Ale říkala, jak ji dokážeš skvěle vylízat, udělat prstama a pak tvrdě ošukat.“

„Hm a chceš to taky vyzkoušet?“ zeptal jsem se i když mi byla předem jasná odpověď. Jinak bych tady přece neseděl. Jana na to už nic neřekla. Jen rozvázala župan a shodila ho na zem. Najednou stála přede mnou úplně nahá. Její větší prsa byla zakončena tmavými bradavkami. Sjel jsem pohledem do klína. Kundičku neměla tak pečlivě vyholenou jako Iveta, ale její chloupky byli pěkně nakrátko zastřiženy anebo už dorostlé.  Mlsně jsem polkl a čekal jsem, co přijde dál.

Jana si klekla k Ivetě a obě dvě se pustili do mého ocasu. Střídavě jedna lízala a cumlala žalud a druhá pozorně přihlížela. Potom se vyměnily. Občas se obě líbaly navzájem a můj ocas jen honily rukou. Můj sen se začínal naplňovat.

Iveta přenechala mou ozdobu Janě a sama se vysvlékala. Jana ho pilně kouřila a rukou mačkala pytlík. Jazyk svižně kmital kolem mého žaludu a já jen koukal, jak jí to jde. Můj dech se zrychloval. Vysvlečená Iveta si sedla vedle mne a spolu se mnou pozorovala, jak mi Jana kouří klacek. Roztáhla nohy a jednou rukou si zajela na vyholenou buchtičku. Jeden prst si hned strčila dovnitř a jemně s ním jezdila sem a tam.

Když Jana viděla Ivetu sedět vedle mne, hned se přesunula k ní. Odtáhla jí ruku z kundičky a jazykem projela celou štěrbinku. Iveta přivřela slastně oči a sama si pohladila prsa. Chvilku jsem sledoval, jak Jana zkušeně jazykem projíždí Ivetiny závojíčky. Pak jsem si stoupl na sedačku a rozkročil se nad Ivetou. Dal jsem jí ocas přímo před obličej. Snaživě pootevřela pusu a já jí ho tam strčil. Pevně jej rty sevřela a tak jsem začal pomalinku přirážet do pusinky. Držel jsem ji hlavu v obou rukách a strkal kolík do pusy, jak nejhlouběji to šlo. Vydržel jsem to takhle jen chvilku.

„Musím ochutnat taky tvoji mušličku,“ řekl jsem Janě a odsunul jsem stůl co nejdál od sedačky. Lehl jsem si na zem na koberec a zasunul hlavu zezadu pod rozkročenou Janu. Ta na chvilku přestala lízat Ivetu, podívala se dolů do svého rozkroku, kde uviděla mou hlavu.

Projel jsem jazykem celou délku štěrbinky, která byla ještě cítit mýdlem, jak se před chvílí sprchovala. Zasunul jsem jazyk co nejhlouběji jsem dovedl. Jana už ji měla vzrušením pěkně mokrou a chvilku se dívala, jak se snažím. Po chvilce se ohnula znovu k Ivetě a začala zase laskat mušličku.

Lízal jsem Janě lehce zarostlou zahrádku rozkoše a prsty dráždil poštěváček. Občas zůstal na mém jazyku krátký chloupek, ale to mně vůbec nevadilo. Mušličku měla nádherně mokrou od šťávičky i od mých slin. Obě holky vzdychaly. Jana trošičku tlumeně, protože pořád lízala Ivetě kundičku a Iveta dávala průchod svým vzdechům a nahlas vyjadřovala svoji spokojenost.

Občas jsem prsty, kterými jsem dráždil poštěváček, zajel k jejímu vchodu do pochvičky a zasunul je dovnitř. Lehce jsem jezdil sem a tam, kroužil s nimi a zkoumal celou kundičku.

Jana se najednou narovnala a já uviděl, jak si Iveta stoupla.

„Posuň se,“ řekla Janě, která se odsunula nad moje břicho a uvolnila tak Ivetě místo na mém obličeji. Iveta se na mě podívala.

„Teď budeš chvilku lízat mě, jo?“ a klekla si nad můj obličej, aniž jsem stačil alespoň kývnout na souhlas. Nastavila mi před obličej, ten svůj mokrý poklad. Prsty si roztáhla závojíčky a já mezi nimi projel jazykem. Slíznul jsem všechnu šťávičku, kterou tam měla. Hned jsem použil i dva prsty a zasunul je do kundičky.

Holky se nade mnou začaly vášnivě líbat a vzájemně si hladit prsa. Iveta při tom současně stačila dráždit Janu rukou v rozkroku. Prsty zasunovala do mokré štěrbinky a občas palcem poškádlila  poštěváček.

„Nasedni si!“ vyzvala Iveta Janu a ta se hned posunula nad můj trčící kolík. Vzala jej do ruky a špičkou žaludu si projela několikrát celou délku své kundičky. Pěkně mi tak namočila celý žalud a pak si ho nasadila na vchod do své rozkošné dírky. Pomalu dosedala a celý ocas mizel v jejím upraveném houští. Udělala několik pomalých pohybů po celé délce mého ohonu a pak začala tempo zrychlovat. 

Obě dvě se stále líbaly a hladily si vzájemně prsa. Dráždily si bradavky a občas rukou i poštěváčky. Jejich vzdychání bylo tlumené tím, jak se jejich jazyky vzájemně proplétaly. Jana už teď byla hlasitější i proto, že její kundička byla celá vyplněná mým ocasem.

Snažil jsem se soustředit jen na Ivetinu lasturku, ale nešlo to nevnímat to vzdychání Jany. Zasunoval jsem do Ivetiny mušličky dva i tři prsty a šukal ji taky. Občas jsem dráždil poštěváček, na kterém se potkávaly moje prsty s prsty Janinými.

Jana se už pomalu blížila k vrcholu. Přestala líbat Ivetu, opřela se rukama o mé břicho a tvrdě dosedávala na ocas. Vycházel jsem jí vstříc a snažil se přirážet zespoda. Její vzdychání se stále zrychlovalo a pak se najednou vzepjala, ztuhnula a znehybněla. Kundička se jí zachvěla, několikrát sevřela ocas a pak pomalu sesedla. Svalila se vedle nás a Iveta se hned přesunula ne její místo. Otočila se čelem ke mně a nasedla na moje, stále pěkně trčící kopí. Díval jsem se, jak můj kolík mizí v  mokré kundičce až po kořen. Rukama jsem ji chytil za prsa a mačkal je.

Iveta rozjela svou oblíbenou jízdu. Neposedně jezdila na mém kolíku a vyloženě si to užívala.  Občas zavrtěla pánví a slastně při tom vzdychala. Rukama se opřela o má ramena a se zavřenýma očima se oddávala své slasti. Moje rozkoš se stále stupňovala. Bylo mi jasné, že už dlouho nevydržím a budu explodovat.

„Jo.., jo..., jo...,“ začala vykřikovat Iveta, ještě dřív než to přišlo na mě. Kundička se jí silně stahovala v orgastických křečích. 

„Já už... budu...,“ vyhrknul jsem a Iveta ze mě okamžitě seskočila. Rukou mi rychle pohonila ocas a už jsem stříkal. Sice rychle nastavila svou pusu, ale nestačila to. První dávka vystřelila do vzduchu a  dopadla mi na břicho.  Další už jen tak stekly po mém ocasu.

To už si vedle mě klekla i Jana a obě dvě mi začaly olizovat ocas. Nezůstala na něm ani kapička. Holky všechno olízaly. Prsty si pak dávaly semeno z břicha zpátky na můj zvolna ochabující nástroj a zase jej slastně olizovaly.

„Tak jak se ti to líbilo?“ zeptala se mě Iveta.

„Jste skvělý holky!“ Jana se souhlasně usmívala.

„To byl jenom začátek. Budeš tady dneska spát?“ zeptala se Jana.

„Určitě! To si nemůžu nechat ujít!“

„Iveta, říkala, že by ses na nás chtěl dívat?“

„To mě moc láká,“ odpověděl jsem.

Jana se jen slibně usmála a stoupla si. Iveta ještě na zemi oddechovala a vychutnávala si poslední orgasmus. Kapesníčky, které jsem našel na stole, jsem se do sucha utřel.

„Jdu otevřít víno. Dáte si?“ zeptala se Jana.

Oba dva jsme kývli na souhlas a Jana odešla do kuchyně.

„Musím zavolat domů,“ řekl jsem Janě. Raději jsem to neodkládal. Zavolal našim, že přijdu až zítra, že přespím u kamaráda. Ani se moc nedivili, protože jsem u kamarádů takhle občas přespával. Ve svých 20 letech jsem si už vlastně mohl dělat, co chci, ale přesto jsem měl ve zvyku hlásit své příchody, nebo spíš nepříchody, aby rodiče neměli starost.

Iveta si na sebe oblékla župánek od Jany, který ležel na zemi, protože jí začala být zima.

„Tak jaká je Jana?“ zeptala se mě.

„Jste obě skvělé,“ odpověděl jsem diplomaticky. Iveta se na mě usmála a sedli jsme si oba do sedačky vedle sebe.

„Teď bych se chtěla dívat, jak to děláš s Janou.“

„Budeš si to u toho dělat vibrátorem?“ odpověděl jsem otázkou. A Iveta jen kývla. Mezi tím přišla Jana.

„Já se teď na vás budu jen dívat,“ oznámila Iveta Janě. Jana se na mě tázavě podívala a já jen dychtivě kývl.

„Iveta si to bude dělat vibrátorem a já pěkně projedu tvoji mušličku, jo?“

„Souhlasím, ale teď si dáme trošku vínka.“

Jana nalila víno do skleniček a podala nám je.

„Tak na dnešní večer plný sexu!“ řekla a pozvedla skleničku. Připili jsme si a chvilku si jen tak povídali. Jana si zašla pro dlouhé tričko, protože jí bylo taky zima a sedla si na zem před nás. Já jsem seděl stále nahý vedle Ivety.

Poslední komentáře
14.12.2010 23:50:05: Hezky, netusila bych, jak se muzu pri cteni tak vzrusit smiley${1}