VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Iveta

Iveta -04-

Hned druhý den jsem si neodpustil Ivetě napsat SMS. Moje zvědavost byla velká. Chtěl jsem vědět, s kterou kamarádkou to Iveta zkoušela. Představa dvou propletených, ženských těl mě vzrušovala ještě více, než když si to ženská dělá sama a tak jsem jí napsal:

-Asi jsem moc zvedavej, ale neda mi predstava, ze si to zkousela s holkou. Predstavuju si Te jak ji lízes te kamaradce a jak ona tobe. Libilo se ti to? Znam ji?-

Po delší chvilce mi přišla odpověď:

-Bylo to moc pekny. Zenska vi poradne kam ma sahnout, ale ty ses ji zdatne vyrovnal. Urcite ji znas! Pak ti to povypravim.-

Hned jsem musel odpovědět:

-Uz se nemuzu dockat. Dneska si to budu muset udelat, ale sam, ze?- zeptal jsem se. Obratem mi přišla odpověď:

-Bohuzel ti dneska nepomuzu, ale zitra ve 4 te cekam. Bude vypraveni!-
Po této esemesce jsem se začal těšit jako malý kluk. Odpověděl jsem Ivetě, že už se na ni těším a že na ni budu alespoň myslet. Zavřel jsem se u sebe v pokojíku a při představě Ivety s jinou holkou jsem si krásně vyhonil  klacek.

Další den mi utíkal vcelku rychle a tak se brzy přiblížila čtvrtá. Přesvědčil jsem se raději esemeskou, jestli můžu přijít. Okamžitě mi přišla odpověď, že jsem očekáván.

Vyběhl jsem po schodech a zaklepal na dveře, které se v okamžiku otevřely. Políbil jsem Ivetu a hned na ni vychrlil:

„Tak povídej! Hořím nedočkavostí.“

„Nespěchej. Posaď se a odlož si než začneme,“ řekla Iveta a vedla mě do obývacího pokoje. Celá se vysvlékla a sedla si na sedačku úplně nahá. Při pohledu na její pevná prsa a roztouženou mušličku se mi začal okamžitě stavět. Nenechal jsem ji čekat a vysvlékl se taky. Sedl jsem si vedle ní a Iveta mě za něj hned chytla. Přetáhla mi kůžičku a palcem pohladila žalud.

„Tak která to byla?“ zeptal jsem.

„Ty seš tak neuvěřitelně zvědavej,“ odpověděla mi a stále mi hladila ocas.

„Když já si tě představuju s holkou a strašně mě to vzrušuje.“

„Tobě by se to líbilo se dvěma?“

„Jéé, to je můj sen!“

„Tak to můžeme klidně vyzkoušet jestli chceš?“

„Cože? To myslíš vážně?“

„Já myslím, že by Jana nebyla proti,“ konstatovala Iveta.

„Jana? Která?“ zeptal jsem se.

„Urbánková,“ odpověděla.

„Ty ses milovala  s Janou Urbánkovou a teď by jsi to domluvila, aby se k nám přidala?“ nevěřil jsem vlastním uším. Jana byla sice ještě o tři roky starší než Iveta, ale byla snad ještě hezčí než ona. Byla to atraktivní brunetka o něco větší než Iveta, měla větší prsa a pěknou pevnou prdelku.

„Proč ne? Jestli chceš, tak se zeptám, jestli by neměla zájem. Nebudu jí říkat s kým a nechám jí to jako překvapení, když bude souhlasit. A když už o tom tak mluvíme, mohu říci, že i mně by se líbilo,  se na vás dívat, jak se milujete.“

„Jo? A jak jste přišly na to, že si to spolu vyzkoušíte? Děláte to často?“

„Neděláme to často. Jen občas. Začalo to více méně náhodně. Začaly jsme se navštěvovat častěji po tom, co se nám narodily děti a jednou jsme se při jedné návštěvě trošku pískly. Děti jsme měly u rodičů a tak jsme si začaly povídat o sexu, která má co ráda a jak to děláme, až přišla řeč na lesbičky. A tak jsem se zeptala Jany, jestli by to nechtěla vyzkoušet. Vůbec neprotestovala a hned jsme se začaly líbat a pak se pěkně pomilovaly. No a od té doby si takhle občas vypomůžeme. Někdy je to lepší než s chlapem, protože Jana má cit a ví, co ženská potřebuje. Ale to se netýká tebe, protože ty to víš taky,“ dodala ještě a stále hladila můj tvrdý ocas.

Rukama jsem začal něžně laskat prsa a žmoulat bradavky. Jednou rukou jsem sjel po bříšku dolů a pohladil proužek chloupků na udržované kundičce. Prstem jsem přejel po štěrbince, která už pomalu vlhla.

„Já se tak strašně, těším na to, že uvidím vás dvě, jak si lížete mušličky a jak si tam strkáte prsty,“ snil jsem nahlas a stále hladil Ivetu na kundičce a ona mně lehce honila ocas.

„Nejenom prsty,“ podotkla Iveta.

„Vy jste si pořídily i nějaký pomůcky?“ zeptal jsem se

„No jasně, chceš je ukázat?“

„Samozřejmě!“

Iveta hned vstala a zašla do skříně. V nejhornější polici měla za oblečením menší nenápadnou krabici.

„Mám to schovaný před Pavlem. Nevím, jak by to pochopil. Vibrátor mi koupil sám, abych mu nechodila za chlapama a radši si to udělala sama, ten mám v nočním stolku, ale tady mámr další pomůcky.“

Vyndala krabici a položila ji na sedačku. Otevřela ji a já uviděl jeden dlouhý růžový oboustranný robertek. Byl zakončený na obou stranách žaludem. Pak tam byli ještě dva malinké vibrátory velikosti rtěnky,  každý jiné barvy a jeden normální. Iveta vyndala ten dlouhý gumový.

„To je náš nejoblíbenější. Obě si ho tam zasuneme, buď zadkama k sobě nebo normálně a pak obě proti sobě přirážíme. To je super! Pak tady máme každá tenhle malinkej, to je dráždidlo na poštěváček, taky není špatnej a pak tento normální. Druhý mám v nočním stolku od Pavla, aby jsme se nehádaly.“

„No super! To musím vidět, jak ho máte obě v sobě a vzájemně přirážíte,“ sáhl jsem do krabičky a vyndal normální vibrátor ve tvaru pánského penisu a přirozené barvy kůže. Byl zhruba stejně velký jako můj a ocas. Zapnul jsem ho pootočením kroužku na druhém konci a začal jemně vrnět. Otáčel jsem dál a vibrace se zrychlovaly.

„Ten druhý je stejný?“

„Ne,“ řekla Iveta a hned odskočila do ložnice pro druhý vibrátor. Nesla v ruce lesklý modrý vibrátor zakončený zaoblenou špicí.

„Ukaž,“ vzal jsem si od ní modrý vibrátor a vypnul ten první. Zapnul jsem jej a taky vyzkoušel jak příjemně vrní. „Jaké to je mít ho v sobě?“ zeptal jsem se.

„Příjemný, ale chlap je chlap,“ odpověděla mi.

„Nebo ženská!“ dodal jsem.

„Nebo,“ řekla Iveta a sedla si znovu na sedačku vedle mě. Sklonil jsem se k prsům a políbil obě bradavky. V jedné ruce jsem držel stále zapnutý vibrátor a druhou jsem sjel do rozkroku. Iveta hned roztáhla více nohy, abych se lépe dostal ke kundičce. Prstem jsem projel po celé délce štěrbinky a poznal, že je jen zlehka vlhká.

Vypnul jsem modrý vibrátor a vzal si ten maličký na poštěváček.

„Ty si na mě dneska bereš nástroje?“ zeptala se Iveta laškovně.

„Musím přece vyzkoušet jak fungují, ne?“

„Jen zkoušej, jen zkoušej. Uspokojit nás dvě dohromady to bude dřina!“

Usmál jsem se na Ivetu a zapnul malý vibrátorek a přiložil jej k mušličce. Pohladil jsem štěrbinku a přiložil ho na poštěváček. Iveta zaklonila hlavu a zavřela oči. Přitlačil jsem na něj a prstem pohladil štěrbinku, která začínala být vlhčí a vlhčí. Zasunul jsem do pochvičky pomalu dva prsty a pomalu jsem jezdil sem a tam. Dráždil jsem stále vibrátorkem poštěváček a střídavě na něj tlačil více a zlehka.

Když už byla Iveta nádherně mokrá, tak jsem z ní vytáhl prsty a vzal do ruky modrý vibrátor. Zapnul jsem ho na pomalý chod a nasadil na vchod do mušličky. Prsty druhé ruky jsem roztáhl závojíčky a pomalu tlačil vibrátor dovnitř. Klouzal dovnitř bez problémů, jak byla krásně mokrá. Začal jsem ji rytmicky šukat vibrátorem. Do druhé ruky jsem vzal malý vibrátorek a přiložil ho na poštěváček. Iveta zavzdychala a už vycházela kundičkou vstříc mým jednotlivým přírazům vibrátorem. Soustředil jsem na broskvičku. Vibrátor byl celý mokrý od šťávičky a tak jsem ho vytáhl a celý si ho zasunul do pusy. Chtěl jsem ochutnat a cítit chuť Ivetiny kundičky v ústech. Iveta toho hned využila a svezla se na zem. Klečela přede mnou a můj trčící ocas skončil hned v puse. Rukou mi masírovala pytlík a druhou rychle honila ocas, který hladově žužlala. Jazykem mi dráždila špičku žaludu.

Já si zatím po obličeji roztíral zbytky šťávičky z její kundičky. Díval jsem se na ni, jak mi zkušeně kouří ocas a oddával jsem se jejím dráždivým pohybům. Najednou se zvedla.

„Už tě chci mít v sobě,“ řekla a klekla si na sedačku. Rukama se opřela o opěradlo a vyšpulila na mě zadek. Klekl jsem si za ni, přidržel jsem si zadeček. Nasadil jsem kolík na vchod. Kundička už byla roztažená a nádherně mokrá. Prudce jsem přirazil a ocas do ní krásně vnikl, jen to mlasklo. Iveta vyhekla stejně jako já. Ocas jsem v ní měl až po kořen a zase jsem ho pomalu vytahoval. Až na samý krajíček a pak zase prudký zásun až na doraz. Oba dva jsme znovu zavzdychali a já to celé opakoval znovu a znovu. Držel jsem ji při tom stále za zadeček, aby mi nemohla uhnout. Chvíli jsem do ní takhle prudce vrážel a pak se narovnala.

Chytil jsem ji za prsy a zmáčkl je. Iveta se teď sama začala přirážet na můj ocas. Hnětl jsem ty nádherné kozičky, žmoulal bradavky a sem tam sjel rukou dolů a laskal poštěváček. Pak se  ode mě oddálila a stoupla si.

„Lehni si na bok,“ řekla mi a já ji okamžitě poslechl. Iveta si lehla přede mě, zády ke mě a roztáhla nohy. Jednu nohu dala přes mé stehno a nasměrovala si ocas do kundičky. Pomalu se na něj nabodla. Já to nevydržel a začal tvrdě a rychle přirážet. Iveta mi přicházela vstříc.

Rozjeli jsme divokou jízdu. Držel jsem jí za prsa a mačkal bradavky. Iveta si sama dráždila poštěváček. Oba dva jsme nahlas vzdychali a tempo bylo čím dál tím rychlejší. Najednou se v milostné křeči prohnula jako luk. Cítil jsem, jak se mi kundička stahuje kolem ocasu a stačily mi už jen dva přírazy a stříkal jsem. Stihl jsem jej včas vytáhnout. Postříkal jsem jí kundičku z venku a hned jsem jej zase zasunul zpátky a nechal ho tam.

Iveta si rukou nabrala na prsty směs mého semene a její šťávičky a prsty labužnicky olízávala.  Tohle opakovala s potěšením ještě několikrát. Zůstali jsme takhle ležet a oddechovali.

„Budu muset brzy domů, slíbil jsem tátovi s něčím pomoct.“

„Hm, to je škoda, mohli jsme si ještě užívat.“

„Tak někdy jindy, jo?“

„No, teď přijede Pavel! Budeme muset chvilku počkat!“

„Co tak brzy? Jezdil, tak jednou do měsíce, ne?“

„Mají nějaké problémy, tak se tady na týden ukáže.“

„To je škoda, že tak dlouho.“

„Hm. Mezitím aspoň přemluvím Janu, jo?“

„Že se vůbec ptáš! Budu si ho celý týden honit a myslet na vás dvě.“

„Taky ho trošičku šetři pro nás, jo?“

Ocas mi mezitím ochabl a vyklouzl ze svého sladkého dobrovolného vězení. Neradi jsme se  zvedli a začali se oblékat.

„Kdy se tedy zase uvidíme?“ zeptal jsem se.

„Dám ti vědět, jo?“

„Budu se těšit!“ rozloučili jsme se a já šel domů.

Žádné komentáře