VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Iveta

Iveta -03-

Ivetu jsem zase neviděl dva dny a měl jsem strašnou chuť na její sladkou kundičku. Rozhodnul jsem se, že využiji SMSky k domluvení si schůzky, abych náhodou nenadělal Ivetě doma nějaké problémy, kdybych se tam zastavil. Napsal jsem:

- Mam na tebe strasnou chut a uz to nevydrzim!Nemas cas?

Po chvilce mi přišla odpověď:

-Mam tady dva dny navstevu, ale jestli chces tak muzu na chvilku do sklepa a aspon ti ho vykourim-

Odpověděl jsem hned obratem:

-Uz tam jdu-

Hned jsem šel do sklepa a těšil se na něžné kouření. Iveta přišla za chvilku a hned jsme zmizeli v jejich sklepě. Klekla si přede mně a už mi ho vytahovala z bermud.

„Tak ukaž. Nemám moc času, řekla jsem, že zaskočím pro kompot,“ řekla a už měla můj ocas v puse. Kolík se mi okamžitě začal narovnávat a tvrdnout. Rukou mi stáhla předkožku a jazykem objela celý žalud. Znovu si ho zasunula do pusy až po kořen. Rty mi jezdila po celé délce ocasu a jazykem dráždila špičku žaludu.

Po chvilce si vzala do rtů jen žalud a sála jej. Kolík jsem měl už tvrdý jako skála a věděl jsem, že už to moc dlouho nevydržím, protože její pusinka a ruce byly moc šikovné. Iveta to vycítila, zrychlila rukou pohyb na mém a po pár pohybech v něm zaškubalo a vystříklo do pusy horké sperma. Iveta všechno opět poctivě spolykala a olízala mi celý klacek, tak že ani kapička bílé tekutiny nepřišla nazmar.

„Opravdu jsi to moc potřeboval! Nestačilo moc a hned jsi byl.“

„Taky jsi byla moc šikovná,“ pochválil jsem ji.

„Večer bych si mohla tak na hodinku odskočit. Řekla bych, že se musím zastavit za kamarádkou. Co ty na to?“

„Jsem pro, aspoň ti to můžu oplatit a pěkně potěšit tvou mušličku. V kolik?“

„Prozvoním tě až budu dole, jo? Asi tak kolem sedmé.“

„Jo, tak zatím.“

„Ahoj,“ odpověděla, zamkla za námi a dala mi pusu na rozloučenou. Neopomněla mi při to projet jazykem pusu a šáhnout si do rozkroku.

Rozešli jsme se a já se zase mohl těšit na večer, že si zase zajezdím v té nádherně vyholené a mokré kundičce. V sedm hodin už jsem byl jako na trní. Iveta mě krátce prozvonila až tak kolem půl osmé. Našim jsem řekl, že jdu na dvě pivka do hospody a hned jsem šel do sklepa.

Iveta tam už seděla na židli úplně nahá s roztaženýma nohama a čekala na mě.

„Pojď! Už ji mám zase celou mokrou. Jak jsem odpoledne odešla odtud, tak mi to tam mlaskalo z toho vzrušení, jak jsem ti ho kouřila.“

„Už jdu na tu tvou krásnou buchtičku,“ a klekl jsem si mezi nohy. Palcem jsem lehce pohladil poštěváček. Iveta se na židli posunula více na kraj, abych se lépe dostal ke kundičce. Jazykem jsem hned projel hladce vyholenou a mokrou štěrbinkou. Iveta přivřela oči a vychutnávala si moje dotyky na kundičce. Jazyk jsem zasunoval hluboko do kundičky a lízal všechnu šťávičku, co z ní vytékala. Palcem jsem stále dráždil poštěváček a Iveta pomalu zrychlovala svůj dech.

Můj ocas už byl v kalhotách tvrdý a tlačil se ven. Říkal jsem si, ale že musím nejdřív Ivetinu kundičku vylízat a teprve potom se budu věnovat i mému potěšení. Přejel jsem tedy jazykem na poštěváček a zasunul do pochvičky dva moje prsty. Vklouzly tam jako po másle, jak byla mokrá. Začal jsem ji šukat prsty. Zasunoval jsem je dovnitř a ven a stále zrychloval tempo. Poznal jsem, že se to Ivetě líbí stále víc a víc. Jazykem jsem stále dráždil poštěváček. Ke dvěma prsům jsem přidal i třetí a na Ivetu už to přicházelo. Držela oběma rukama mou hlavu a tiskla ji na kundičku, že jsem pomalu ani nemohl jazykem dráždit poštěváček. Vzdychala čím dál tím hlasitěji a pak se najednou její stehna sevřela. Kundička se stahovala kolem mých rozmáčených prstů a Iveta zhluboka oddechovala.

„Ty to umíš líp než nějaká ženská,“ řekla mi a já malinko zaváhal.

„Ty jsi to zkoušela s holkou?“ zeptal jsem se.

„Jo. Však jsem ti říkala, že mám ráda sex a tak když nebylo nic jiného, tak jsme to vyzkoušely.“

„To mě zajímá, ona byla lesbička?“

„Ne, ale to ti povím někdy jindy až bude víc času, teď ho vyndej a jdeme si užívat.“

„To mi teda budeš muset povyprávět,“ řekl jsem ji a začal se vysvlékat. Vysvlékl jsem si tričko a Iveta už přede mnou klečela. Hned mi rozepnula kalhoty, spustila je na zem a vytáhla ze slipů můj kolík. Mlsně mi jazykem olízla špičku žaludu, který pak celý skončil v puse. Oběma rukama držela pytlík a jemně jej mačkala. Rty jezdila po celém ocasu, až kam ho dokázala zasunout. Jazykem občas pohladila žalud a já slastně vzdychal. Chvilku mně takhle něžně kouřila a laskala koule.

„Sedni si!“ nařídila mi Iveta. Vysoukal jsem svoje nohy z kalhot a sednul si na židli. Iveta se rozkročila nad mým klínem čelem ke mě. Přidržela si můj ocas u vchodu do její jeskyňky a pomalu si na něj nasedala. Celý můj ocas se pomalu sunul do její kundičky až po kořen. Iveta si chvilku vychutnávala svou vyplněnou pochvičku a pomalu se začala zvedat. Nasadila opravdu pomalé tempo.

Sklonila hlavu ke mě a začala mě vášnivě líbat. Naše jazyky se vzájemně proplétaly. Rukama jsem hladil prsa a dráždil ztuhlé bradavky. Iveta se stále pomalinku nabodávala na můj kolík.

„Nepospíchej, prosím, pěkně si to budeme vychutnávat, jo?“ prosil jsem Ivetu ve chvilce, kdy se naše rty od sebe kousek oddálily.

„Hm, budu jenom takhle pomaličku jezdit na tvém ocásku, abych ho pěkně cítila celého v sobě.“

Dívali jsme se vzájemně do očí a Iveta se pomalinku nabodávala na ocas. Sem tam kolík vypadl z pochvičky a tak jej Iveta zase nasměrovala tam, kam patří a zase pomalu nasedla. Bylo to neuvěřitelně pomalé tempo. Náš dech byl stále rychlejší, ale tempo Iveta nezrychlovala.

„Vystříkáš mi to všechno do pusy, prosím?“ zeptala se najednou Iveta.

„Postříkám ti celou pusu, jak si budeš přát.“

„Jo, postříkej! Chci to mít všechno na obličeji a pak to všechno spolykám,“ řekla Iveta a začala pomalu zrychlovat tempo.

„Nezrychluj! Pěkně pomaličku, ať si to vychutnáme,“ vybízel jsem Ivetu. Chytil jsem ji za boky a snažil se brzdit to zrychlující se tempo. Držel jsem ji za boky a v puse jsem měl střídavě jednu bradavku a pak druhou. Lehce jsem je vždycky jazykem objel a něžně se do nich potom zakousl. Iveta se stále snažila zrychlit tempo a já už ji nestíhal brzdit. Jezdila na ocasu čím dál tím rychleji.

„Já už..., to nevydržím...,“ řekla najednou Iveta, „já už musím,“ a zrychlila ještě více. Rukama mě objala kolem ramen, hlavu položila na rameno a jen její zadeček se nadzvedával a nabodával na ocas. Iveta tlumila svoje vzdychy o moje rameno a pomalu přicházela k vrcholu stejně jako já. Najedou to s ní škublo. Kundička se začala stahovat kolem ocasu a Iveta se přestala pohybovat. Jen slastně oddychovala na mém rameni.

Já jsem cítil, že už mi moc nechybí a tak jsem sám začal pokračovat v zasouvání mého nástroje do dírky. Stačilo už jen pár rychlejších pohybů a cítil jsem, že už přichází má chvíle.

„Už..., to..., bude...,“ vzdychal jsem.

Iveta ze mě seskočila a klekla si přede mě. Stoupnul jsem si a přidržel ocas nad obličejem. Iveta otevřela pusu v očekávání mého výstřiku, který přišel hned na to. První dávka vylétla z mého klacku přes celý obličej a skončila až ve vlasech. Další dávky už jsem šikovně nasměroval do lačné pusinky a Iveta všechno hladově polykala. Žaludem jsem stahoval dávky semene přes rty do pusy. Iveta si sama prsty dávala všechny kapky mého spermatu do pusy a pak je ještě olizovala. Neopomněla ale ani na můj ocas a celý ho pečlivě olízala.

Utřel jsem Ivetě vlasy kapesníčkem od mého semene, aby se domů nevracela celá ulepená.

„Máš tady ještě zbytky,“ komentoval jsem kapky spermatu ve vlasech.

„Takové škody. Všechno jsem to mohla olíznout,“ povzdychla si Iveta, „škoda, že už musím jít. Mohli jsme si dát ještě přídavek, ale to už bych byla asi celá rozklepaná a určitě by si toho všimli,“ dodala ještě a už se pomalu oblékala

„Hm, já bych ještě mohl. Podívej jak se narovnává,“ a ukázal jsem na svůj ocas, který se už pomalu začal zase stavět.

„Tak to si budeš muset ještě počkat. Zítra jsou ještě tady, ale pozítří bych si nějakou chvilku mohla najít.“

Oba jsme byli za chvilku oblečení. Rozloučili jsme se dlouhým polibkem a ona šla domů a já na to pivo.

Žádné komentáře