VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Iveta

Iveta -02-

Po té co jsme se s Ivetou rozešli ve sklepě, jsem ji dva dny neviděl. Potkali jsme se až po dvou dnech na schodech. Šla se svou čtyřletou dcerkou právě na procházku.

„Ahoj,“ pozdravila mě.

„Ahoj,“ odpověděl jsem.

„Potřebovala bych odpoledne pomoct, nemáš čas?“ zeptala se a mrkala při tom na mě.

„Určitě, to není problém, kdy mám přijít?“ natěšeně jsem se zeptal.

„Malou teď nechám u babičky, tak přijď tak ve dvě, prosím!“

„Budu tam jako na koni,“ odpověděl jsem. Rozloučili jsme se a já se nemohl dočkat druhé hodiny. V hlavě se mi honily různé polohy, které jsem chtěl s Ivetou vyzkoušet. Napadlo mě i jak Iveta říkala, že si to dělá sama, tak jestli by mi to neukázala. Rozhodl jsem se, že ji o to poprosím, protože pohled na ženskou, která si to dělá sama, mě strašně vzrušuje.

Přesně ve dvě hodiny jsem zvonil u Ivetiných dveří. Doma jsem samozřejmě řekl, že jdu za kamarády. Iveta mi hned otevřela a za dveřmi se mi hned pověsila kolem krku. Jazykem mi projela ústa a jednou rukou hned šmátrala v rozkroku. Oplácel jsem jí stejně. Jazykem jsem jí vracel všechny její výpady a rukou hned zajel mezi stehna. Vyhrnul její kraťoučkou sukýnku a rukou přejel přes kundičku. Trošku mě překvapilo, že jsem hned šáhl přímo na kundičku. Iveta pod sukýnkou neměla kalhotky a byla už pěkně mokrá.

„Seš pěkně mokrá,“ říkám jí.

„No, už jsem chvilku doma a myslela jsem na tebe a na to co spolu budeme dělat. Tak jsem u toho trošičku zvlhla,“ odpověděla mi.

„Já jsem taky přemýšlel nad tím, co by jsme spolu mohly dělat,“  řekl jsem a přemýšlel jak říct Ivetě o svém nápadu, ale sama Iveta mě hned nahrála svou otázkou.

„A co tě napadlo, že by jsme spolu dělali?“

„No, něco mě napadlo, ale nevím jestli by jsi to udělala?“

„Já jsem pro všechno co se týká sexu!“

„No, jak si říkala, že ...,“ trošku jsem váhal, ale pak jsem pokračoval, „že si to občas děláš sama, tak bych se na tebe strašně rád podíval, jak si to děláš. Moc mě to vzrušuje, když vidím ženskou, jak si to dělá.“

„Hm, proč ne? Ale ty si to budeš dělat zároveň se mnou, ať se mám na co dívat, jo? A aspoň pak dýl vydržíš.“

„To není špatný nápad, stejně bych to asi nevydržel se na tebe jen dívat.“

„Tak jdeme na to! Máme čas tak do čtyř hodin, než přijde babička s malou,“ řekla a hned si stáhla sukýnku a sedla si do křesla v obýváku. Přes hlavu si přetáhla tričko a seděla v křesle úplně nahá. Já jsem si přisunul druhé křeslo naproti ní a vysvlékl jsem se taky. Iveta už si jednou rukou hladila celou kundičku a druhou si mnula bradavku na jednom prsu. Dívala se při tom na mého neposedu, který už byl v pozoru a těšil se na tu podívanou, která už začínala nabírat na obrátkách.

Sedl jsem si pohodlně do křesla a chytil žalud do dlaně. Přetáhl jsem si kůžičku a jemně pohladil celý žalud. Párkrát jsem si ho takhle pohladil a pak jsem si jednou rukou chytil pytlík. V dlani jsem ho mačkal a druhou rukou jsem obejmul klacek a začal si ho pomalu honit. Sem tam jsem dlaní pohladil žalud a pokračoval v pomalém tempu honění.

Iveta si mezitím prsty pěkně probírala mokrou štěrbinku. Obě ruce měla na své kundičce. Jednou hladila poštěváček a prsty druhé ruky si zajížděla do jeskyňky. Nejdříve tam pomalu vsunula jeden a párkrát ho zasunula tam a zpět a pak k němu přidala i druhý. Její dech se pomalinku zrychloval, stejně jako můj. Upřeně jsme se oba dívali na ruce toho druhého, jak každý zkušeně dělá svou práci.

Iveta měla už tři prsty v kundičce a projížděla si ji stále rychleji. Špičky prstů hladily poštěváček čím dál usilovněji a Iveta už vzdychala nahlas. Bylo vidět, jak jsou její prsty celé mokré od šťávičky, stejně jako celá kundička. Její tři prsty klouzaly do kundičky bez jakýchkoliv problémů. Iveta stále zrychlovala tempo a její dech se také patřičně zrychloval.

I moje tempo už bylo značně rychlejší a stisk mého ocasu silnější. Vzdychali jsme oba dva dost nahlas, ale nic jsme si z toho nedělali. Prohlíželi jsme si upřeně jeden druhého a věnovali se sami sobě.

„Já už..., budu...,“ vyhrkla najednou Iveta a její ruka zajela co nejhlouběji to šlo a nohy se stáhly k sobě. Iveta zavřela oči a celá se chvěla v orgasmu, který na ni přišel. Vrchol, kterého dosáhla Iveta mě tak vzrušil, že i já jsem začínal cítit blížící se výstřik.

„Já už..., taky..., budu...“ vykřikoval jsem mezi jednotlivými výdechy. Iveta, přestože u ní ještě dozníval orgasmus, hned poklekla přede mě.

„Já ti ho vysaju do poslední kapičky,“ řekla a oddělala mi ruce pryč. Celý žalud skončil v její puse. Rukou mi ho honila a pusou sála. Hned, jak jsem ucítil jazyk na žaludu, tak mi v něm škublo a vystříkla z něj dávka semene. Všechny výstřiky skončily v puse a Iveta vše polykala. Vydělala můj ocas z pusy a poctivě jej olízala. Každou kapičku, která na něm byla, olízla a polkla. Sledoval jsem její šikovný jazýček a hladil ji při tom ve vlasech.

„Pojď jdeme do ložnice,“ vyzvala mě po chvilce Iveta.

Hned jsme se zvedli a šli do ložnice. Iveta odhodila peřiny a řekla mi, abych si lehl. Potom co jsem se natáhl na postel, tak se rozkročila nad mým obličejem a klekla si. Měl jsem její hladce vyholenou kundičku přímo nad obličejem. Zvedl jsem hlavu a zabořil jazyk mezi závojíčky. Byla neuvěřitelně mokrá. Projel jsem celou štěrbinkou a pak zasunul jazyk, co nejhlouběji to šlo. Iveta se sama přitiskla na můj jazyk. Rukama jsem si roztáhl kundičku a jazykem jsem rejdil po celé délce.

Iveta se předklonila a v její puse skončil můj poněkud ochablý ocas. Rukama ho začala honit a pusou jej sála, co to šlo. Prsty mě šimrala na koulích a jazykem občas pohladila špičku žaludu. Při šikovnosti jejích rukou netrvalo dlouho a můj ocas začal znovu tvrdnout.

Já jsem stále lízal štěrbinku a občas zasunul dva prsty dovnitř. Iveta, jak je ucítila uvnitř, tak se na ně sama hned přitiskla ještě víc. Chvilku jsme ještě strávili v této poloze a pak se Iveta narovnala, přešla nad můj ocas, otočila se čelem ke mě a nasedla si na něj. Sama si nasměrovala ocas do kundičky a pomalu na něj nasedla. Můj ohon do ní vjel bez sebemenších problémů. Byla nádherně mokrá. Iveta se opřela rukama o mé břicho a pomalu se začala nadzvedávat. Dělala to všechno strašně pomalu a oba dva jsme si vychutnávali ten pomalý pohyb. Já jsem chytil obě její prsa a lehce jsem je pomačkal a pak chytil mezi prsty bradavky a žmoulal je. Iveta měla zavřené oči a soustředila se jen a jen na své pohyby.

Chvilku se nadzvedávala a chvilku zase jezdila se zasunutým ocasem po mých stehnech sem a tam. Bylo na ní vidět, že to jí působí větší rozkoš než nabodávání se. Jednou rukou jsem sjel po jejím těle dolů a palcem jsem nahmatal poštěváček. Přitlačil jsem na něj a Iveta ještě více zavzdychala. Jednou rukou jsem žmoulal bradavku a druhou jsem dráždil poštěváček. Iveta stále zrychlovala svoje tempo. Její vzdychání bylo čím dál tím hlasitější. Cítil jsem, že Iveta už bude, ale já to pro tentokrát vydržím. Netrvalo to dlouho a Iveta se na mě sesunula a zhluboka oddechovala. Objal jsem ji kolem ramen a přitisknul k sobě. Iveta ze mě po chvilce sesedla a lehla si na břicho vedle mně a spokojeně oddechovala. Neváhal jsem ani chvilinku a kleknul si nad její zadeček a nasměroval svou kládu do kundičky.

„Počkej chvilinku,“ poprosila Iveta.

„Ale, ne,“ odpověděl jsem jí a zasunul kolík do rozmáčené pochvičky. Iveta sebou cukla a já ji přitlačil vahou své pánve k posteli. Rozhodnul jsem se, že teď na ni budu trošičku tvrdší a hned i přes její prosbu jsem spustil rychlé tempo. Zasunoval jsem tvrdě svůj ocas do kundičky, až to mlaskalo. Prdelka se jí třepala při každém mém přírazu a Iveta při tom vždy vyhekla. Oddával jsem se zasouvaní ocasu a vychutnával jsem si každý pohyb v kundičce, stejně jako každý slastný výdech Ivety. Ivetina hlava byla zaražená v prostěradle a její ruce sevřené v pěst držely prostěradlo.

Nepřestával jsem v tvrdém přirážení. Ocas klouzal v mokré kundičce a já začal taky při každém přírazu nahlas vzdychat. Iveta už skoro křičela a snad se i už znovu udělala. Cítil jsem, že to na mě přichází a že už budu stříkat. Přemýšlel jsem, jestli to mám zase vystříkat do ní nebo ne. Rozhodl jsem v okamžiku, kdy to na mě přišlo. Vytáhl jsem ho a celá dávka mého semene skončila na jejím zadečku. Žaludem jsem ho rozetřel a znovu ho zasunul do Ivety. Iveta při tom vyhekla a já jej znovu vyndal. Chviličku jsem počkal a pak ho znovu tvrdě zasunul. Iveta znovu vyhekla. Párkrát jsem to takhle zopakoval a pak už můj klacek začínal ochabovat.

Tak jsem si klekl vedle Ivety a zasunul do její kundičky tři prsty. Prokroužil jsem celou její pochvu. Iveta vzdychala a sama se zvedla na všechny čtyři. Rukou jsem dál šukal kundičku a Iveta mi vycházela vstříc. Její kundička se najednou začala stahovat v orgastických křečích. Začalo z ní téct ještě více šťávy. Iveta se najednou zhroutila na postel a zůstala ležet. Lehl jsem si k ní a koukal se na její vyčerpaný obličej.

„Byla jsi báječná,“ říkám jí. Usmála se na mě.

„Ty jsi byl přímo fantastickej. Teď jsem se udělala po třetí a to nepočítám to, že jsem si to dělala sama,“ řekla vyčerpaně.

Pohladil jsem ji po obličeji a políbil ji.

„Kdy budeš mít zase volno?“ zeptal jsem se, protože se už blížila čtvrtá hodina.

„Teď nevím, ale dám ti číslo na mobil, co ty na to?“ Souhlasil jsem a vyměnili jsme si vzájemně čísla. Ještě chvilku jsme si povídali a pak jsem se oblékl a zadním vchodem jsem odešel, tentokrát už za svými kamarády.

Poslední komentáře
02.01.2012 00:44:10: Pěkné! http://moje-nika.blogspot.com/