VZRUŠENÍ

Na těchto stránkách najdete všechny mé erotické povídky.

Kalendář

Z diskuze...

Iveta

Iveta -01-

Jednoho dne jsem se rozhodl, že si půjdu do sklepa dát do pořádku kolo. Začaly mi poslední středoškolské prázdniny a tak jsem měl dost času, abych se mu mohl po zimě věnovat. Vešel jsem do dveří od našeho sklepa a pustil se do seřizování. Po chvilce jsem uslyšel za dveřmi tlumené hlasy.

Byla to naše sousedka Iveta a někoho vedla dolů do sklepa. Iveta byla velmi pěkná mladá maminka. Bylo ji dvacet pět  let. Její dlouhé černé vlasy jí sahaly kousek pod ramena. Vždy chodila pěkně upravená a byla velice příjemná. Musím se přiznat, že sem tam, když jsem si honil klacek, tak jsem u toho na ni myslel.

Poznal jsem, že se Iveta zastavila přede dveřmi do jejich sklepa, který byl na proti a odemykala. Nedalo mi to a mrkl jsem se do klíčové dírky a viděl jsem, co jsem asi neměl. Uviděl jsem jen Ivety zadek, ale i to stačilo. Sukni měla vyhrnutou chlapskou rukou a ta ruka jí jezdila ze zadu po kundičce. Určitě to ale nebyl Ivety manžel, protože ten jezdí s kamionem a je vždy tak měsíc pryč a já věděl, že odjížděl minulý týden. Iveta rychle odemkla a oba dva se nahrnuli do jejich sklepa a zamknuli za sebou. Neváhal jsem ani chvilinku a hned šel k jejich dveřím. Sklonil jsem se ke klíčové dírce. Měl jsem štěstí, klíč byl naštěstí otočený tak, že jsem viděl.

Iveta klečela před tím chlapem a rozepínala mu kalhoty. Vytáhla z nich úplně tvrdého ptáka, který skončil hned v puse. Pěkně rytmicky mu jej kouřila a občas si pomáhala rukou. Chlap tlumeně vzdychal a vychutnával si každý pohyb na svém ocasu.

Bylo vidět, že jedna Ivetina ruka je dole v rozkroku. Bylo mi jasné, že se sama vzrušuje a projíždí si kundičku rukou. To mě vzrušovalo taky! Nevydržel jsem to a jednou rukou jsem si zajel pod bermudy a hladil si klacek.

Pak najednou Iveta přestala kouřit jeho ptáka, stáhnula si kalhotky a opřela se o stůl. Chlap k ní hned přiskočil a neváhal ani vteřinku. Nasadil svůj klacek na vstup do jeskyňky a pomalu ho zasouval dovnitř, až ho tam měl po kořen, tak ho zase pomalu vytahoval. Po pár pomalých tazích přidal na tempu a začal rychle přirážet. Iveta ležela na stole a vychutnávala si každý jeho zásun. Oba dva tlumeně vzdychali. Chlap stále zrychloval tempo a podle jeho rychlosti jsem soudil, že už brzy bude. Tvrdě ho do Ivety vrážel a pak ho najednou vytáhl a vystříkl Ivetě celou svou dávku semene na záda. Zhluboka oddechoval a pomalu si začal oblékat kalhoty.

Nečekaně se hned vydal ke dveřím a tak jsem se rychle odebral do našeho sklepa. Než jsem stihl zavřít dveře, tak už byli jejich otevřené. Koutkem oka jsem zahlédl ještě Ivetu, jak je opřená o stůl a má vyhrnutou sukni. Bohužel se zrovna dívala směrem ke dveřím, tak že jsem začal tušit, že mně asi uviděla, než jsem stihl zavřít.

Hned jak jsem zavřel, tak jsem se opřel zády o dveře a vstřebával to, co jsem viděl. Ruku jsem si zase strčil do bermud a hladil si žalud. Nemohl jsem to, ale vydržet a po chvilce jsem si ho vytáhl a stačilo pár tahů a už se z mého ocasu hrnulo ven semeno. Vystříkal jsem celou svou dávku na zem a hned si ho utřel do kapesníku.

Opatrně jsem vykouknul ze dveří a rychle šel nahoru do bytu. Doma jsem šel hned k sobě do pokojíku, pustil si nahlas muziku a vstřebával zážitky ze sklepa. Pořád jsem před očima viděl předkloněnou Ivetu o stůl a chlapa, jak ho do ní vráží. Bylo jasné, že ten chlap se vyloženě sám uspokojil, ale Iveta určitě svého vrcholu nedosáhla. Byl jsem tak zabrán do svých myšlenek, že jsem ani nepostřehnul, že někdo zvoní u dveří.

Maminka mi vrazila do pokojíku a hned na mě spustila:

„Nemůžeš si to aspoň trošku ztlumit!“ i když neochotně jsem ji poslechl a šel to hned ztlumit, „byla tady Iveta a prosí tě, jestli bys jí nešel s něčím pomoct. Jestli máš čas. Tak jsem jí řekla, že tě hned pošlu.“ Vyvalil jsem na maminku oči a bylo mi jasné, že Iveta mě opravdu ve sklepě viděla. Netušil jsem, jestli mi chce vynadat nebo mě poprosit, abych se o tom nikde nezmiňoval.

„Hm, hned jdu,“ odpověděl jsem mamince, která hned zase odešla do kuchyně něco vařit. Při představě, že teď půjdu za Ivetou, kterou jsem před chvilkou viděl v té nejlepší pozici se pomalu začalo v bermudách probouzet mé druhé já. Rychle jsem zahnal chlípné myšlenky a šel o dvě patra výš za Ivetou.

Otevřela mi hned, jak jsem zazvonil.

„Pojď dál,“ vyzvala mně a zavřela za mnou dveře.

„Prý potřebuješ s něčím pomoct?“ zeptal jsem se hned.

„No, jak se to vezme. Posaď se!“ vyzvala mě a ukázala na sedačku v obýváku. Sednula si vedle mě a podívala se mi do očí.

„Je mi jasný, že jsi mě ve sklepě viděl a ráda bych se ujistila, že to zůstane mezi námi. Co na to říkáš?“

„Určitě! Nemusíš mít strach, je to tvoje věc a já to chápu.“

„To jsem ráda!“ odpověděla mi s úlevou. Nemohl jsem si odpustit poznámku:

„Ale moc tě neuspokojil, že?“

Iveta na mě chvilku koukala, asi přemýšlela, jak jsem tohle mohl vědět, ale pak bez váhání odpověděla:

„No to máš pravdu! Chtěl by jsi to snad dodělat?“ Zeptala se a hned mi rukou šáhla do rozkroku. Nečekal jsem takový návrh. Představa, že by jsem zasunul svůj kolík do takové zkušené dírky se mi líbila. Iveta přes bermudy masírovala moje koule a můj kolík se začal narovnávat.

„Určitě! Nenechal bych tě tak roztouženou,“ odpověděl jsem bez delšího váhání Ivetě.

„Tak přijď po obědě do sklepa, malá už bude spát a tak budu mít tak hodinku čas.“

„Určitě tam budu.“

„Tak a teď běž, ať tě tady nevidí malá.“

Hned jsem se zvedl a šel domů. Doma jsem se okamžitě zavřel v pokojíku a zase se uvrhnul do víru mých představ. Těsně před obědem jsem se šel vysprchovat a mamince jsem oznámil, že půjdu po obědě za kamarádama. Maminka nic neříkala, protože byla zvyklá, že nejsem celé dny doma. Jen se mi zdálo, že ji trochu vyvedlo z míry to moje sprchování před obědem.

Hned po obědě jsem šel do našeho sklepa a čekal jsem tam na Ivetu. Po půl hodině jsem slyšel, jak v protějších dveřích chrastí klíče. Otevřel jsem dveře a viděl Ivetu jak odemyká sklep. Naznačila mi, ať jdu za ní a já neváhal. Zamkl jsem náš sklep a rychle prošel přes chodbu do jejich sklepa. Viděl jsem, že sklep není jako ten náš. Náš byl podstatně menší a zaskládaný všelijakým harampádím. Jejich byl čistý, dalo by se říci, jako menší pokojíček. Se stolem, židlemi a párem regálů. Iveta za námi hned zamkla a otočila se ke mně.

„Tak ukaž co schováváš v kalhotách!“ vyzvala mě.

„Až po tobě!“ odpověděl jsem jí.

Iveta se vůbec nezdráhala. Sundala si sukni a vysvlékla tričko. Stála přede mnou jen v podprsence a tangách. Hned si rozepnula i podprsenku. Spatřil jsem tmavé trčící bradavky, zakončující menší prsa, která přímo lákala k tomu je polaskat. Iveta pokračovala dál a sundala si tanga. Kundičku měla pěkně upravenou. Byla krásně celá vyholená, jen na tenký úzký proužek černých chloupků, který byl pečlivě zastřižen.

Mé druhé já v kalhotách se okamžitě stavělo do pozoru, při pohledu na tu krásu přede mnou. Ani já jsem už neváhal a sundal si všechno, co jsem měl na sobě. Přistoupil jsem blíž k Ivetě a zalíbeně jsem se podíval na kozičky. Jednu jsem hned chytl do dlaně a pěkně palcem objel ztuhlou bradavku. Iveta si jednou rukou přidržela můj obličej, přiblížila se ke mně rty a jazykem mi začala rejdit v puse. Začali jsme se vášnivě líbat. Naše jazyky se proplétaly a zkoumaly každý kousíček úst.

„Víš, já to mám doma těžký,“ začala Iveta, když mě na chvilku přestala líbat, „Pavel jezdí jen jednou do měsíce a já mám sex strašně ráda a tak mi nestačí, když si to sem tam udělám sama. Prostě musím mít chlapa! Ten, co tady byl dopoledne, tak strašně pospíchal.

„Já jsem to viděl. Díval jsem se klíčovou dírkou,“ přiznal jsem se.

„Jo? Já myslela, že jsi jen poslouchal za dveřmi.“

„Hm. Nedalo mi to a musel jsem se podívat. Pěkně tě odbyl. To já nebudu pospíchat a pěkně si tě vychutnám.“

„Tak pojď na to, ať nepromeškáme ani minutku,“ vyzvala mě a klekla si přede mě. Vzala ohon do jedné ruky a celý žalud skončil v její puse. Něžně jej objala rty a jazykem laskala špičku. Rukou jezdila po ocasu nahoru a dolů a sem tam mi pomačkala rukou celý můj pytlík. Bylo to přímo nádherné, tlumeně jsem u toho vzdychal. Iveta si sama druhou rukou hladila kundičku, tak jako to dělala s tím chlapem. To mě vzrušovalo ještě více. Rukama jsem zajel Ivetě do vlasů a zlehka držel hlavu.

Po chvilce jsem sám od Ivety uhnul, protože jsem měl strach, že by mě už úplně vysála. Zvednul jsem jí a dotlačil ke stolu.

„Posaď se!“ nařídil jsem jí, „teď ochutnám tvoji mušličku.“ Iveta si hned sedla na stůl a roztáhla nohy. Závojíčky už měla pěkně mokré od toho, jak si ji sama dráždila. Klekl jsem si mezi nohy a projel jazykem mokrou štěrbinku. Iveta zaklonila hlavu a lehce zavzdychala. Pěkně jsem si podržel prsty závojíčky. Lehce jsem je roztáhl a projel jazykem znovu celou jeskyňku. Na konci jsem zavadil o poštěváček. Jazykem jsem ho obkroužil a pak na něj přitlačil špičkou jazyka. Z kundičky se začalo hrnout ještě více šťávy a já ji všechnu lízal. Prstem jsem dráždil poštěváček a jazykem přejížděl po kundičce nahoru dolů a občas jsem ho zasunul i dovnitř. Iveta vzdychala čím dál tím hlasitěji a rychleji.

Prstem jedné ruky jsem stále dráždil poštěváček a prst druhé ruky jsem začal pomalu zasunovat do jeskyňky. Iveta se ještě více přitiskla na můj prst a já poznal, že to je málo a hned jsem do ní zasunul i druhý prst a začal ji to pěkně dělat rukou.

„Ještě..., ještě...,“ povzbuzovala mně Iveta, „já už to..., dlouho..., nevydržím.“

A tak jsem pokračoval ve stále rychlejším tempu. Iveta se sama přirážela na moje prsty a já prstem a jazykem stále masíroval poštěváček. Kundičku měla pěkně mokrou.

„Už.., už..., už...,“ vykřikla Iveta a nohy stáhla k sobě. Kundička sebou několikrát zaškubala v orgastických křečích a Iveta zhluboka oddechovala.

Já jsem dál neváhal, postavil se a roztáhl její nohy. Postavil se mezi ně a nasadil ocas na vchod. Pomalu jsem přitlačil a kolík zajel do její dírky jako namydlený. Iveta zavzdychala stejně jako já. Pomalu jsem začal svůj klacek vytahovat a zase zasouvat. Chvilku jsem pokračoval v tomto tempu a prsty při tom dráždil Ivetiny bradavky. Iveta si jednou rukou sama začala dráždit poštěváček a já se díval, jak si ho zkušeně prsty hladí a jak mi kolík mizí v kundičce a zase se objevuje. Cítil jsem, že takový nával rozkoše nemůžu dlouho vydržet.

„Já to takhle dlouho nevydržím,“ řekl jsem.

„Já taky ne, tak dělej budeme spolu, jo?“

„Jo,“ odpověděl jsem. Chytil jsem ji za boky a začal jsem rychle přirážet. Moje koule pleskaly o zadek. Ozývalo se krásné mlaskání, jak byla Iveta mokrá. Oba dva jsme nahlas vzdychali. Tempo se stále zrychlovalo a já cítil, že to na mě pomalu přichází.

„Pěkně to..., do mě všechno.., vystříkej...,“ nařídila mi Iveta.

To už ani nemusela říkat, protože v tom okamžiku jsem to do ní pumpoval. Celá má dávka zaplňovala kundičku, která se v tom okamžiku začala stahovat v orgastických křečích. Cítil jsem na svém ocasu, jak se jeskyňka stahuje kolem mého klacku. Lehl jsem na Ivetu a zhluboka jsem oddechoval stejně jako Iveta, která mě objala kolem zad. Chvilku jsme takhle zůstali. Potom jsem  se narovnal. Opatrně jsem vytáhl ocas z kundičky, z které vytékalo moje semeno. Iveta vytáhla nachystané kapesníčky a utřela si ji. Podala mi jeden kapesníček a já si taky otřel svůj nástroj.

„Byl jsi skvělý,“ řekla mi Iveta.

„Děkuju, ty taky.“

„Doufám, že jsme to spolu nedělali naposledy?“ řekla Iveta a začala se oblékat.

„Tak to já taky!“ dodal jsem a pomalu se taky začal oblékat.„Ještě by jsme toho měli hodně vyzkoušet, co myslíš?“

„Myslím, že máš pravdu!“ odpověděl jsem, když už jsme vycházeli ze dveří.

Žádné komentáře